Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarze

Województwo Komisarze wyborczy Adres, Telefon, Dyżur Imię i nazwisko
dolnoszlazskiedolnośląskie Komisarz Wyborczy we Wrocławiu I Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura we Wrocławiu, ul. Podwale 28, 50-040 Wrocław (parter) poniedziałek godz. 12.00 - 13.00, wtorek godz. 14.00 - 15.00 marcin sosinzskiMarcin Sosiński
dolnoszlazskiedolnośląskie Komisarz Wyborczy we Wrocławiu II Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura we Wrocławiu, ul. Podwale 28, 50-040 Wrocław (parter) środa godz. 12.00 - 13.00, czwartek godz.14.00 - 15.00 paulina dobrosz-dzierzzzanowskaPaulina Dobrosz-Dzierżanowska
dolnoszlazskiedolnośląskie Komisarz Wyborczy w Jeleniej Górze I ul. Gustawa Morcinka 33A, 58-500 Jelenia Góra poniedziałek 13:00 - 14:00, piątek 13:30 - 15:30 jakub marcin szmigielJakub Marcin Szmigiel
dolnoszlazskiedolnośląskie Komisarz Wyborczy w Jeleniej Górze II ul. Gustawa Morcinka 33A, 58-500 Jelenia Góra poniedziałek 14:00 - 16:00, piątek 12:30 -13:30 michalz krzysztof chudzikMichał Krzysztof Chudzik
dolnoszlazskiedolnośląskie Komisarz Wyborczy w Legnicy Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica, pok. nr 403 wtorek w godz. 13.00 - 14.00, czwartek w godz. 13.00 - 14.00 artur walukArtur Waluk
dolnoszlazskiedolnośląskie Komisarz Wyborczy w Wałbrzychu I Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Wałbrzychu, ul. Adama Pługa 12, 58-300 Wałbrzych każdy czwartek, w godzinach 13:00-15:00 dariusz pajazkDariusz Pająk
dolnoszlazskiedolnośląskie Komisarz Wyborczy w Wałbrzychu II Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Wałbrzychu, ul. Adama Pługa 12, 58-300 Wałbrzych każdy piątek, w godzinach 13:00-15:00 sebastian kowalskiSebastian Kowalski
kujawsko-pomorskiekujawsko-pomorskie Komisarz Wyborczy w Bydgoszczy I Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Bydgoszczy ul. Jagiellońska 3 (budynek Urzędu Wojewódzkiego), pok. 27 85-950 Bydgoszcz wtorek, godz. 9:30-11:30 igor zgolinzskiIgor Zgoliński
kujawsko-pomorskiekujawsko-pomorskie Komisarz Wyborczy w Bydgoszczy II Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Bydgoszczy ul. Jagiellońska 3 (budynek Urzędu Wojewódzkiego), pok. 27 85-950 Bydgoszcz środa, godz. 8:00-10:00, ryszard owczarzakRyszard Owczarzak
kujawsko-pomorskiekujawsko-pomorskie Komisarz Wyborczy w Toruniu I Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Toruniu ul. Plac Teatralny 2 (budynek Urzędu Marszałkowskiego), 87-100 Toruń piątek - godz. 10.00 - 11.00 kazimierz klugiewiczKazimierz Klugiewicz
kujawsko-pomorskiekujawsko-pomorskie Komisarz Wyborczy w Toruniu II Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Toruniu ul. Plac Teatralny 2 (budynek Urzędu Marszałkowskiego), 87-100 Toruń wtorek - godz. 11.00 - 12.00 tomasz brzezickiTomasz Brzezicki
kujawsko-pomorskiekujawsko-pomorskie Komisarz Wyborczy we Włocławku I Delegatura Krajowego Biura Wyborczego we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Brzeska 6 środa - godz. 10.00 - 12.00 agata pyrzynzskaAgata Pyrzyńska
kujawsko-pomorskiekujawsko-pomorskie Komisarz Wyborczy we Włocławku II Delegatura Krajowego Biura Wyborczego we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Brzeska 6 piątek - godz. 10.00 - 12.00 piotr kozubowiczPiotr Kozubowicz
lubelskielubelskie Komisarz Wyborczy w Lublinie I Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Lublinie 20-074 Lublin ul. Spokojna 9 b czwartek godz. 10.00 - 12.00 marcin piotr chalzupkaMarcin Piotr Chałupka
lubelskielubelskie Komisarz Wyborczy w Lublinie II Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Lublinie 20-074 Lublin ul. Spokojna 9 b wtorek godz. 9.00 - 11.00 agnieszka maria jurkowska - chocykAgnieszka Maria Jurkowska - Chocyk
lubelskielubelskie Komisarz Wyborczy w Lublinie III Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Lublinie 20-074 Lublin ul. Spokojna 9 b czwartek godz. 10.00 - 12.00 piotr tadeusz lzagunaPiotr Tadeusz Łaguna
lubelskielubelskie Komisarz Wyborczy w Lublinie IV Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Lublinie 20-074 Lublin ul. Spokojna 9 b wtorek godz. 9.00 - 11.00 krzysztof marek niezgodaKrzysztof Marek Niezgoda
lubelskielubelskie Komisarz Wyborczy w Białej Podlaskiej Komisarz Wyborczy w Białej Podlaskiej 21-500 Biała Podlaska ul. Brzeska 41 pok 24. poniedziałek godz. 9.00 -11.00 jerzy danilukJerzy Daniluk
lubelskielubelskie Komisarz Wyborczy w Chełmie Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Chełmie pl. Niepodległości 1 pokój 324 22-100 Chełm środa 9.00-11.00 katarzyna zawiszlakKatarzyna Zawiślak
lubelskielubelskie Komisarz Wyborczy w Zamościu I 22-400 Zamość, ul. Partyzantów 3, pokój 221 piątek w godzinach 14:00 - 15:30 piotr jan szafranzskiPiotr Jan Szafrański
lubelskielubelskie Komisarz Wyborczy w Zamościu II 22-400 Zamość, ul. Partyzantów 3, pokój 221 wtorek w godzinach 13:00 - 15:00 ewa adamiakEwa Adamiak
lubuskielubuskie Komisarz Wyborczy w Zielonej Górze I Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Zielonej Górze ul. Podgórna 7 65-057 Zielona Góra w każdy poniedziałek w godzinach 12:00 - 15:00 bogumilz hoszowskiBogumił Hoszowski
lubuskielubuskie Komisarz Wyborczy w Zielonej Górze II Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Zielonej Górze ul. Podgórna 7 65-057 Zielona Góra w każdy czwartek w godzinach 12:00 - 15:00 robert stefan macholakRobert Stefan Macholak
lubuskielubuskie Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Gorzowie Wielkopolskim ul. Jagiellończyka 8, 66-400 Gorzów Wielkopolski w każdy poniedziałek w godzinach 13.00 - 15.00 robert artur mokrzeckiRobert Artur Mokrzecki
lzozdzkiełódzkie Komisarz Wyborczy w Łodzi I ul. Piotrkowska 104, Budynek D, II piętro, pok. 245B, 90-926 Łódź każdy czwartek w godzinach 9:30 - 11:00 joanna pienzkowskaJoanna Pieńkowska
lzozdzkiełódzkie Komisarz Wyborczy w Łodzi II ul. Piotrkowska 104, Budynek D, II piętro, pok. 245B, 90-926 Łódź każdy czwartek w godzinach 9:30 - 11:00 katarzyna maratKatarzyna Marat
lzozdzkiełódzkie Komisarz Wyborczy w Piotrkowie Trybunalskim 97-300 Piotrków Trybunalski, ul. Sienkiewicza 16a, pokój nr 21, siedziba Krajowego Biura Wyborczego Delegatury w Piotrkowie Trybunalskim każdy piątek, w godzinach 9.00 – 12.00 marian balinzskiMarian Baliński
lzozdzkiełódzkie Komisarz Wyborczy w Sieradzu I Plac Wojewódzki 3, pokój 620, 98-200 Sieradz w poniedziałki i środy w godzinach 13:30 - 15:30 agata sobieszek-krzywickaAgata Sobieszek-Krzywicka
lzozdzkiełódzkie Komisarz Wyborczy w Sieradzu II Plac Wojewódzki 3, pokój 620, 98-200 Sieradz w poniedziałki w godzinach 13.00 - 15.00 i w środy w godzinach 12:00 - 14:00 tomasz rafalz kucharskiTomasz Rafał Kucharski
lzozdzkiełódzkie Komisarz Wyborczy w Skierniewicach I ul. Konstytucji 3 Maja 6, pokój 233, 96-100 Skierniewice w czwartek w godzinach 14:00 - 15:30 leszek steczLeszek Steć
lzozdzkiełódzkie Komisarz Wyborczy w Skierniewicach II ul. Konstytucji 3 Maja 6, pokój 233, 96-100 Skierniewice w czwartek w godzinach 13:00 - 14:30 mieczyslzaw humkaMieczysław Humka
malzopolskiemałopolskie Komisarz Wyborczy w Krakowie I 30-107 Kraków, Plac Na Stawach 3 siedziba Delegatury KBW w Krakowie każdy poniedziałek: 12.00-14.00 dagmara anna daniec-cislzoDagmara Anna Daniec-Cisło
malzopolskiemałopolskie Komisarz Wyborczy w Krakowie II 30-107 Kraków, Plac Na Stawach 3 siedziba Delegatury KBW w Krakowie każdy poniedziałek: 11.30-13.30 wojciech andrzej makielzaWojciech Andrzej Makieła
malzopolskiemałopolskie Komisarz Wyborczy w Krakowie III 30-107 Kraków, Plac Na Stawach 3 siedziba Delegatury KBW w Krakowie każdy poniedziałek: 14.00-16.00 bartlzomiej migdaBartłomiej Migda
malzopolskiemałopolskie Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Nowym Sączu, ul. Gorzkowska 30, 33-300 Nowy Sącz (I piętro) poniedziałek 13:30 - 15:30 janusz przepiozraJanusz Przepióra
malzopolskiemałopolskie Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Nowym Sączu, ul. Gorzkowska 30, 33-300 Nowy Sącz (I piętro) środa 13:30 - 15:30 piotr borkowskiPiotr Borkowski
malzopolskiemałopolskie Komisarz Wyborczy w Tarnowie I 33-100 Tarnów, Al. Solidarności 5-9, VII piętro, pokój nr 714 poniedziałki w godzinach 9.00-11.00 katarzyna joanna tutajKatarzyna Joanna Tutaj
malzopolskiemałopolskie Komisarz Wyborczy w Tarnowie II 33-100 Tarnów, Al. Solidarności 5-9, VII piętro, pokój nr 714 piątek w godzinach 8.00-10.00 przemyslzaw szpikPrzemysław Szpik
mazowieckiemazowieckie Komisarz Wyborczy w Warszawie I gmach Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego Pl. Bankowy 3/5 00-950 Warszawa w poniedziałki w godz. 14.00 - 16.00 rafalz sebastian wagnerRafał Sebastian Wagner
mazowieckiemazowieckie Komisarz Wyborczy w Warszawie II gmach Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego Pl. Bankowy 3/5 00-950 Warszawa w środy w godz.12.00 - 14.00 kinga maria hulakKinga Maria Hulak
mazowieckiemazowieckie Komisarz Wyborczy w Warszawie III gmach Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego Pl. Bankowy 3/5 00-950 Warszawa w piątki w godz.8.15 - 10.15 joanna monika oliwaJoanna Monika Oliwa
mazowieckiemazowieckie Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I Delegatura Krajowego Biura Wyborczego, ul. 17 Stycznia 7, 06-400 Ciechanów, III piętro pok. 321 poniedziałki w godz. 10.00 - 12.00 mariusz waldemar krozlikowskiMariusz Waldemar Królikowski
mazowieckiemazowieckie Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II Delegatura Krajowego Biura Wyborczego, ul. 17 Stycznia 7, 06-400 Ciechanów, III piętro pok. 321 poniedziałki w godz. 8.00 - 10.00 pawelz fabisiakPaweł Fabisiak
mazowieckiemazowieckie Komisarz Wyborczy w Ostrołęce I Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Ostrołęce ul. Gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nila” 15, 07-410 Ostrołęka wtorek w godz: 8:30 - 9:30 czwartek w godz: 8:30 - 9:30 tomasz lucjan deptulzaTomasz Lucjan Deptuła
mazowieckiemazowieckie Komisarz Wyborczy w Ostrołęce II Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Ostrołęce ul. Gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nila” 15, 07-410 Ostrołęka poniedziałek w godz: 8:00 - 9:00 wtorek w godz: 8:00 - 9:00 krystyna kolzotaKrystyna Kołota
mazowieckiemazowieckie Komisarz Wyborczy w Płocku I Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Płocku 09-402 Płock, ul. Kolegialna 15 II piętro, pok. nr 226 czwartek w godzinach 9:00-11:00 edyta dzielinzskaEdyta Dzielińska
mazowieckiemazowieckie Komisarz Wyborczy w Płocku II Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Płocku 09-402 Płock, ul. Kolegialna 15 II piętro, pok. nr 226 wtorek w godzinach 9:00-11:00 malzgorzata marta walisiewiczMałgorzata Marta Walisiewicz
mazowieckiemazowieckie Komisarz Wyborczy w Radomiu I ul. Żeromskiego 53 pok. 154, 26-600 Radom poniedziałek od godziny 14:00 do 15:30 lzukasz kluskaŁukasz Kluska
mazowieckiemazowieckie Komisarz Wyborczy w Radomiu II ul. Żeromskiego 53 pok. 154, 26-600 Radom poniedziałek od godziny 14:00 do 15:30 joanna czwilJoanna Ćwil
mazowieckiemazowieckie Komisarz Wyborczy w Siedlcach I Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Siedlcach ul. Piłsudskiego 38 08-110 Siedlce pok 208 poniedziałki w godzinach od 14:00 do 16:00 karol pachnikKarol Pachnik
mazowieckiemazowieckie Komisarz Wyborczy w Siedlcach II Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Siedlcach ul. Piłsudskiego 38 08-110 Siedlce pok 208 poniedziałki w godzinach od 12:00 do 14:00 konrad mielcarekKonrad Mielcarek
opolskieopolskie Komisarz Wyborczy w Opolu I Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Opolu ul. Piastowska 14, pok.123, 45-082 Opole środa w godz. od 12:00 do 15:00 cezary obermajerCezary Obermajer
opolskieopolskie Komisarz Wyborczy w Opolu II Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Opolu ul. Piastowska 14, pok.123, 45-082 Opole czwartek w godz. od 8:00 do 11:00 joanna maksymowicz-szczepanzskaJoanna Maksymowicz-Szczepańska
opolskieopolskie Komisarz Wyborczy w Opolu III Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Opolu ul. Piastowska 14, pok.123, 45-082 Opole wtorek w godz. od 11:00 do 14:00 liliana krukowskaLiliana Krukowska
podkarpackiepodkarpackie Komisarz Wyborczy w Rzeszowie I Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Rzeszowie, 35-959 Rzeszów, ul. Grunwaldzka 15 (budynek Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego, IV piętro, pokój nr 414) środa od 12.00 - 14.30 marcin dudzikMarcin Dudzik
podkarpackiepodkarpackie Komisarz Wyborczy w Rzeszowie II Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Rzeszowie, 35-959 Rzeszów, ul. Grunwaldzka 15 (budynek Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego, IV piętro, pokój nr 414) wtorek od 12.00 - 14.00 beata buryBeata Bury
podkarpackiepodkarpackie Komisarz Wyborczy w Krośnie I ul. Bieszczadzka 1, 38-400 Krosno, IV piętro, pok. nr 418 czwartek od godz. 11.00 – 13.00 kamil konrad janiecKamil Konrad Janiec
podkarpackiepodkarpackie Komisarz Wyborczy w Krośnie II ul. Bieszczadzka 1, 38-400 Krosno, IV piętro, pok. nr 418 czwartek od godz. 13.00 – 15.00 marek michalz syrekMarek Michał Syrek
podkarpackiepodkarpackie Komisarz Wyborczy w Przemyślu Delegatura Krajowego Biura Wyborczego, Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl Poniedziałki, godz. 9.00 - 11.00 krzysztof trykszaKrzysztof Tryksza
podkarpackiepodkarpackie Komisarz Wyborczy w Tarnobrzegu Delegatura Krajowego Biura Wyborczego ul. 1 Maja 4a 39-400 Tarnobrzeg czwartek 14.30 - 16.00 katarzyna lucyna brysz-dywanKatarzyna Lucyna Bryś-Dywan
podlaskiepodlaskie Komisarz Wyborczy w Białymstoku I 15-213 Białystok, ul. Mickiewicza 3 pełni dyżur we wtorki, w godzinach 09:00 - 11:00 jacek malinowskiJacek Malinowski
podlaskiepodlaskie Komisarz Wyborczy w Białymstoku II 15-213 Białystok, ul. Mickiewicza 3 pełni dyżur w poniedziałki, w godzinach 08:15 - 10:15 jolanta korwin-piotrowskaJolanta Korwin-Piotrowska
podlaskiepodlaskie Komisarz Wyborczy w Łomży Łomża, ul. Nowa 2, pok. 213 poniedziałki w godzinach 9.00 - 11.00 środy w godzinach 13.00 - 15.00 jan leszczewskiJan Leszczewski
podlaskiepodlaskie Komisarz Wyborczy w Suwałkach ul. Adama Mickiewicza 15, pok. nr 201, 16-400 Suwałki poniedziałki 14:00 - 16:00 maciej henryk romotowskiMaciej Henryk Romotowski
pomorskiepomorskie Komisarz Wyborczy w Gdańsku I ul. Okopowa 21/27, 80-810 Gdańsk środy w godzinach 8:00 - 11:00 marek jasinzskiMarek Jasiński
pomorskiepomorskie Komisarz Wyborczy w Gdańsku II ul. Okopowa 21/27, 80-810 Gdańsk środy w godzinach 8:00 - 11:00 jakub aleksandrowiczJakub Aleksandrowicz
pomorskiepomorskie Komisarz Wyborczy w Słupsku I Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Słupsku, ul. Jana Pawła II 1, 76-200 Słupsk środy w godzinach 12.00 - 14.00 marek lagutMarek Lagut
pomorskiepomorskie Komisarz Wyborczy w Słupsku II Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Słupsku, ul. Jana Pawła II 1, 76-200 Słupsk środy w godzinach 10.00 - 12.00 justyna celinzskaJustyna Celińska
pomorskiepomorskie Komisarz Wyborczy w Słupsku III Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Słupsku, ul. Jana Pawła II 1, 76-200 Słupsk czwartki w godzinach 12:00-14:00 tomasz kowalczykTomasz Kowalczyk
szlazskieśląskie Komisarz Wyborczy w Katowicach I 40-032 Katowice, ul. Jagiellońska 25 pok. 155 poniedziałek od godz. 13:00 do godz. 15:00 michalz niedopytalskiMichał Niedopytalski
szlazskieśląskie Komisarz Wyborczy w Katowicach II 40-032 Katowice, ul. Jagiellońska 25 pok. 155 czwartek od godz. 13:30 do godz. 15:00 pawelz wysockiPaweł Wysocki
szlazskieśląskie Komisarz Wyborczy w Katowicach III 40-032 Katowice, ul. Jagiellońska 25 pok. 155 środa od godz. 14:00 do godz. 15:15 arkadiusz cichockiArkadiusz Cichocki
szlazskieśląskie Komisarz Wyborczy w Bielsku-Białej I Budynek Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego, ul. Piastowska 40, 43-300 Bielsko-Biała, bud. B pok. 119 czwartki 13:00 do 15:00 ryszard brygierRyszard Brygier
szlazskieśląskie Komisarz Wyborczy w Bielsku-Białej II Budynek Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego, ul. Piastowska 40, 43-300 Bielsko-Biała, bud. B pok. 119 poniedziałki 13:00 do 15:00 mariusz grazzzzawskiMariusz Grążawski
szlazskieśląskie Komisarz Wyborczy w Bielsku-Białej III Budynek Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego, ul. Piastowska 40, 43-300 Bielsko-Biała, bud. B pok. 119 środy 13:00 do 15:00 natalia wlzoch-kliszNatalia Włoch-Kliś
szlazskieśląskie Komisarz Wyborczy w Częstochowie I ul. Jana III Sobieskiego 7, 42-200 Częstochowa (pokój 201) poniedziałek w godz. od 10:00 do 14:00 lidia dudekLidia Dudek
szlazskieśląskie Komisarz Wyborczy w Częstochowie II ul. Jana III Sobieskiego 7, 42-200 Częstochowa (pokój 201) środa w godz. od 10:00 do 13:00 agnieszka pienzkowska-szekielAgnieszka Pieńkowska-Szekiel
szwieztokrzyskieświętokrzyskie Komisarz Wyborczy w Kielcach I budynek Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach, al. IX Wieków Kielc 3, 25-516 Kielce, bud. C, pok. 435 środy od godz. 12.00 do 15.00 jan klocekJan KLOCEK
szwieztokrzyskieświętokrzyskie Komisarz Wyborczy w Kielcach II budynek Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach, al. IX Wieków Kielc 3, 25-516 Kielce, bud. C, pok. 435 poniedziałki od godz. 8.30 do 11.30 rafalz adamczykRafał ADAMCZYK
szwieztokrzyskieświętokrzyskie Komisarz Wyborczy w Kielcach III budynek Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach, al. IX Wieków Kielc 3, 25-516 Kielce, bud. C, pok. 435 piątki od godz. 9.00 do 12.00 elzzzbieta katarzyna frejowskaElżbieta Katarzyna FREJOWSKA
szwieztokrzyskieświętokrzyskie Komisarz Wyborczy w Kielcach IV budynek Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach, al. IX Wieków Kielc 3, 25-516 Kielce, bud. C, pok. 435 środy od godz. 9.00 do 12.00 piotr szwierczynzskiPiotr ŚWIERCZYŃSKI
warminzsko-mazurskiewarmińsko-mazurskie Komisarz Wyborczy w Olsztynie I Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Olsztynie Al. Marszałka J. Piłsudskiego 7/9 10-575 Olsztyn pok. nr 253 (II piętro) poniedziałki od 13.00 do 15.00 mariusz pawelz stachowiakMariusz Paweł Stachowiak
warminzsko-mazurskiewarmińsko-mazurskie Komisarz Wyborczy w Olsztynie II Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Olsztynie Al. Marszałka J. Piłsudskiego 7/9 10-575 Olsztyn pok. nr 253 (II piętro) poniedziałki od 9.00 do 11.00 tomasz konopkoTomasz Konopko
warminzsko-mazurskiewarmińsko-mazurskie Komisarz Wyborczy w Olsztynie III Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Olsztynie Al. Marszałka J. Piłsudskiego 7/9 10-575 Olsztyn pok. nr 253 (II piętro) poniedziałki i środy od 7.30 do 8.30 wioletta rynkiewiczWioletta Rynkiewicz
warminzsko-mazurskiewarmińsko-mazurskie Komisarz Wyborczy w Elblągu I Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Elblągu 82-300 Elbląg ul. Wojska Polskiego 1 /pokój 126a/ wtorek od godz. 13.00 do godz. 15.00 piotr waclzaw zzzywickiPiotr Wacław Żywicki
warminzsko-mazurskiewarmińsko-mazurskie Komisarz Wyborczy w Elblągu II Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Elblągu 82-300 Elbląg ul. Wojska Polskiego 1 /pokój 126a/ czwartek od godz. 10:00 do 12:00 arkadiusz zaczekArkadiusz Zaczek
wielkopolskiewielkopolskie Komisarz Wyborczy w Poznaniu I Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Poznaniu ul. Kościuszki 93, 61-716 Poznań poniedziałek w godz. 8.00 - 9.30 krzysztof jozzefowiczKrzysztof Józefowicz
wielkopolskiewielkopolskie Komisarz Wyborczy w Poznaniu II Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Poznaniu ul. Kościuszki 93, 61-716 Poznań piątek w godz. 7.30 - 9.00 rafalz kwasznikRafał Kwaśnik
wielkopolskiewielkopolskie Komisarz Wyborczy w Kaliszu I Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Kaliszu: ul. Staszica 47a, 62-800 Kalisz, wejście B (II piętro) wtorki w godzinach od 12:00 do 14:00 oraz piątki w godzinach od 10:00 do 12:00 anna zofia krysickaAnna Zofia Krysicka
wielkopolskiewielkopolskie Komisarz Wyborczy w Kaliszu II Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Kaliszu: ul. Staszica 47a, 62-800 Kalisz, wejście B (II piętro) poniedziałki w godzinach od 08:00 do 10:00 oraz czwartki w godzinach od 8:00 do 9:00 adam jan plichtaAdam Jan Plichta
wielkopolskiewielkopolskie Komisarz Wyborczy w Koninie I siedziba Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Koninie (Al. 1-go Maja 7, 62-510 Konin) w każdą środę w godzinach od 11.00 do 13.00 oraz w każdy piątek w godzinach od. 11.00 do 12.00 michalz jankowskiMichał Jankowski
wielkopolskiewielkopolskie Komisarz Wyborczy w Koninie II siedziba Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Koninie (Al. 1-go Maja 7, 62-510 Konin) w każdy poniedziałek i środę w godzinach od 13.00 do 15.00 pawelz myszlinzskiPaweł Myśliński
wielkopolskiewielkopolskie Komisarz Wyborczy w Lesznie Pl. Kościuszki 4, 64-100 Leszno czwartki od 11.00 do 15.00 marcin filip czwojdaMarcin Filip Czwojda
wielkopolskiewielkopolskie Komisarz Wyborczy w Pile I Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Pile, al. Niepodległości 33/35, 64-920 Piła, pokój 34 (parter) czwartek w godz. od 10:00-12:00 daniel jurkiewiczDaniel Jurkiewicz
wielkopolskiewielkopolskie Komisarz Wyborczy w Pile II Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Pile, al. Niepodległości 33/35, 64-920 Piła, pokój 34 (parter) czwartek w godz. od 12:30-14:30 roma dworzanzskaRoma Dworzańska
zachodniopomorskiezachodniopomorskie Komisarz Wyborczy w Szczecinie I ul. Matejki 6b, 71-615 Szczecin, pokój nr 15 poniedziałek i czwartek w godzinach 14.00 - 15.00 jacek szrederJacek Szreder
zachodniopomorskiezachodniopomorskie Komisarz Wyborczy w Szczecinie II ul. Matejki 6b, 71-615 Szczecin, pokój nr 15 poniedziałek w godzinach 13.00 - 14.00 piątek w godzinach 14.30 - 15.30 anna sienkiewiczAnna Sienkiewicz
zachodniopomorskiezachodniopomorskie Komisarz Wyborczy w Koszalinie I Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Koszalinie ul. Władysława Andersa 34 pokój 195 wtorki w godzinach 13:00 - 15:00 marek mazurMarek Mazur
zachodniopomorskiezachodniopomorskie Komisarz Wyborczy w Koszalinie II Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Koszalinie ul. Władysława Andersa 34 pokój 195 czwartki w godzinach 13:00 - 14:30 piotr boguszewskiPiotr Boguszewski
zachodniopomorskiezachodniopomorskie Komisarz Wyborczy w Koszalinie III Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Koszalinie ul. Władysława Andersa 34 pokój 195 poniedziałki w godzinach 13:30 - 15:00 marcin myszkaMarcin Myszka