Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Uściu Gorlickim
Adres: Urząd Gminy Uście Gorlickie 80, 38-315 Uście Gorlickie
Imię i nazwisko Stanowisko
Migacz Agata Maria Przewodniczący
Pajdzik Ewa Zastępca Przewodniczącego
Barna Maria Edyta Członek
Dziurna Anna Członek
Oleś Marek Stanisław Członek
Szczecina Anna Barbara Członek
Sztaba Irena Stanisława Członek
Święs Renata Dorota Członek
Waligóra Małgorzata Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Moszczenicy
Imię i nazwisko Stanowisko
Urbańska Jadwiga Przewodniczący
Niemiec Justyna Maria Zastępca Przewodniczącego
Balakowicz Stanisława Józefa Członek
Brach Dorota Weronika Członek
Dobek Angelika Anna Członek
Dziadzio Marek Bogdan Członek
Lewińska Zofia Członek
Ochwat Adam Szczepan Członek
Rożejowska Anna Lucyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Grybowie
Imię i nazwisko Stanowisko
Poręba Andrzej Przewodniczący
Abram Marek Zastępca Przewodniczącego
Grzesiak Jan Jakub Członek
Kłapacz Ewa Zofia Członek
Kopczyński Leszek Adam Członek
Mucha Magdalena Maria Członek
Obrzut Elżbieta Członek
Tarasek Izabela Członek
Żarnowski Paweł Józef Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Gorlicach
Adres: w Starostwie Powiatowym w Gorlicach, ul. Biecka 3, 38-300 Gorlice
Imię i nazwisko Stanowisko
Maczuga Anna Jadwiga Przewodniczący
Kłapsa Czesław Zastępca Przewodniczącego
Boczoń Stanisław Józef Członek
Brach Joanna Wiesława Członek
Kalinowska Agnieszka Karolina Członek
Klimek Katarzyna Beata Członek
Madura Maria Józefa Członek
Mróz Marek Marian Członek
Sikora Andrzej Wincenty Członek
Wacławik-Basista Krystyna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Nowym Sączu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu, ul. Jagiellońska 33, 33-300 Nowy Sącz
Imię i nazwisko Stanowisko
Skoczeń Dominik Przewodniczący
Bocheńska Barbara Agata Zastępca Przewodniczącego
Horowska Małgorzata Urszula Członek
Kościółek Zygmunt Członek
Prorok Klaudia Magdalena Członek
Sobczak Katarzyna Członek
Stanek Monika Ewa Członek
Walczak Anna Maria Członek
Waśko Zbigniew Członek
Zwolennik Dagmara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rytrze
Imię i nazwisko Stanowisko
Tokarczyk Mieczysława Przewodniczący
Dziedzina Anna Kinga Zastępca Przewodniczącego
Abramczyk Jacek Członek
Kłodnicka Danuta Antonina Członek
Maślanka Klaudia Maria Członek
Pilch Dominika Barbara Członek
Tomasiak Joanna Anna Członek
Woch Agata Katarzyna Członek
Wolak Anna Karolina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łącku
Imię i nazwisko Stanowisko
Młynarczyk Franciszek Jan Przewodniczący
Pyrdoł Krzysztof Józef Zastępca Przewodniczącego
Baziak Władysław Członek
Duda Bożena Jadwiga Członek
Franczyk Augustyn Jan Członek
Kołodziej Agnieszka Członek
Kulasik-Tokarz Agnieszka Teresa Członek
Obrzud Agata Członek
Olszak Krystyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Starym Sączu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Starym Sączu, ul . Stefana Batorego 25, 33-340 Stary Sącz
Imię i nazwisko Stanowisko
Śmierciak Daniel Adam Przewodniczący
Orłowska Joanna Zastępca Przewodniczącego
Cieślewicz Zofia Magdalena Członek
Gryźlak Paulina Maria Członek
Gurgul Piotr Antoni Członek
Kaczor Irena Maria Członek
Plata Anna Patrycja Członek
Plata Małgorzata Halina Członek
Tokarczyk Stanisław Michał Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gorlicach
Imię i nazwisko Stanowisko
Poznańska Urszula Przewodniczący
Wiejaczka Anna Barbara Zastępca Przewodniczącego
Błaszczyk-Przybyłowicz Monika Maria Członek
Czech Agnieszka Kazimiera Członek
Fabisz Beata Katarzyna Członek
Krupa Maria Karolina Członek
Piecuch Małgorzata Członek
Puścizna Renata Katarzyna Członek
Smołkowicz Małgorzata Krystyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Nawojowej
Adres: w Urzędzie Gminy Nawojowa, ul. Ogrodowa 2, 33-335 Nawojowa
Imię i nazwisko Stanowisko
Frączek Tadeusz Przewodniczący
Skrzypiec Piotr Jacek Zastępca Przewodniczącego
Herbut Sylwia Danuta Członek
Klimczak Agnieszka Teresa Członek
Lelito Michał Członek
Mirek Beata Józefa Członek
Witowski Rafał Piotr Członek
Wrona Wiesława Halina Członek
Złocka Joanna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łabowej
Imię i nazwisko Stanowisko
Cabak Jan Andrzej Przewodniczący
Sekuła Grażyna Maria Zastępca Przewodniczącego
Ćwiklińska Wanda Bogumiła Członek
Drożdż Bogumiła Członek
Fiut Mariusz Członek
Lach Żarnowska Iwona Członek
Majerska Irena Teresa Członek
Nosal Barbara Joanna Członek
Prorok Józef Bogdan Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sękowej
Imię i nazwisko Stanowisko
Tenerowicz Elżbieta Przewodniczący
Rybczyk Bożena Anna Zastępca Przewodniczącego
Chrząścik Renata Małgorzata Członek
Druzik Małgorzata Członek
Drzymała Justyna Barbara Członek
Kukuła Natalia Anna Członek
Michalik Agata Członek
Szarowicz Justyna Członek
Świerk-Maryńczak Danuta Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lipinkach
Imię i nazwisko Stanowisko
Krupa Bogusław Sylwester Przewodniczący
Czech Aleksandra Beata Zastępca Przewodniczącego
Bodak Małgorzata Maria Członek
Dybaś Ewelina Dorota Członek
Karp Magdalena Katarzyna Członek
Kozioł Teresa Członek
Opałka Jolanta Członek
Stachnik Bożena Członek
Woźniak Jan Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łososinie Dolnej
Imię i nazwisko Stanowisko
Sromek Kazimiera Przewodniczący
Sieradzka-Stec Joanna Sylwia Zastępca Przewodniczącego
Ciechańska Władysława Członek
Dudek Anna Członek
Gródek Agnieszka Joanna Członek
Hila Barbara Członek
Jakubczyk Monika Dominika Członek
Olchawa Józef Marian Członek
Olszewska Renata Józefa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Muszynie
Imię i nazwisko Stanowisko
Rymarczyk-Wajda Katarzyna Ewa Przewodniczący
Hadała Piotr Michał Zastępca Przewodniczącego
Cieśla Małgorzata Członek
Flieger Alicja Bogumiła Członek
Hadała Agata Halina Członek
Kurzeja Elżbieta Członek
Popławska Beata Elżbieta Członek
Radzik Krystyna Elżbieta Członek
Tokarczyk Zofia Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Bobowej
Imię i nazwisko Stanowisko
Iwaniec Zdzisława Katarzyna Przewodniczący
Barylak Zbigniew Zastępca Przewodniczącego
Kiełbasa Tomasz Jakub Członek
Kowalska Barbara Maria Członek
Mikuła Alina Członek
Oratowska Anna Członek
Sowa Sabina Maria Członek
Welsandt Karolina Małgorzata Członek
Wrona Agata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Korzennej
Imię i nazwisko Stanowisko
Miłkowski Zbigniew Przewodniczący
Martuszewska Barbara Zastępca Przewodniczącego
Brończyk Dariusz Artur Członek
Głąb Renata Antonina Członek
Golonka Czesława Zofia Członek
Gryzło Szymon Grzegorz Członek
Janeczek-Bajerska Dorota Elżbieta Członek
Janusz Zofia Członek
Rosiek Wioletta Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gródku nad Dunajcem
Adres: Urząd Gminy w Gródku nad Dunajcem 54; 33-318 Gródek nad Dunajcem
Imię i nazwisko Stanowisko
Furtak Paulina Przewodniczący
Rosiek Natalia Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Bochenek Dawid Antoni Członek
Dumana Bernadeta Małgorzata Członek
Foryś Natalia Członek
Konicka Marta Anna Członek
Mlyczyńska Danuta Członek
Sarna Wiesława Maria Członek
Szabla Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łużnej
Imię i nazwisko Stanowisko
Jerzak Agata Przewodniczący
Ligęzowska Sabina Beata Zastępca Przewodniczącego
Biskup Włodzimierz Piotr Członek
Ćwiklik Helena Członek
Ćwiklik Maria Członek
Gazda Janina Małgorzata Członek
Kotowicz Stanisław Członek
Kotowicz-Proszak Kinga Edyta Członek
Rafa Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Piwnicznej-Zdroju
Imię i nazwisko Stanowisko
Latała-Zięba Lucyna Janina Przewodniczący
Grucela Włodzimierz Jan Zastępca Przewodniczącego
Barnowska Helena Członek
Kroczek Małgorzata Bogumiła Członek
Maślanka Anna Członek
Nieć Magdalena Aleksandra Członek
Szczepanik Bogumiła Członek
Tomasiak Bogusława Wiesława Członek
Żywczak Monika Teresa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kamionce Wielkiej
Adres: w Urzędzie Gminy Kamionka Wielka, 33-334 Kamionka Wielka 5 Pokój nr 23 II piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Zielińska Kazimiera Przewodniczący
Kościółek Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Apola Marzena Renata Członek
Biernat Dawid Piotr Członek
Janus Agata Członek
Jawor Jan Członek
Kołodziej Joanna Irena Członek
Michalik Iwona Wioletta Członek
Popiela Anna Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Ropie
Imię i nazwisko Stanowisko
Kawa Alina Przewodniczący
Lisowicz Renata Jolanta Zastępca Przewodniczącego
Dąbrowska Małgorzata Barbara Członek
Kiełbasa Jadwiga Elżbieta Członek
Koszyk Agnieszka Krystyna Członek
Koszyk Katarzyna Członek
Lisowicz Sabina Elżbieta Członek
Mikulska Karolina Członek
Prorok Zofia Danuta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Grybowie
Imię i nazwisko Stanowisko
Holender Marek Aleksander Przewodniczący
Romański Wacław Eugeniusz Zastępca Przewodniczącego
Dziedziak Karolina Joanna Członek
Frączek Magdalena Członek
Koszyk - Niepsuj Katarzyna Barbara Członek
Kubarek Edward Mieczysław Członek
Matuła Tomasz Jan Członek
Piotrowski Józef Członek
Radzik Rafał Arkadiusz Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Nowym Sączu
Adres: Urzędzie Miasta Nowego Sącza, Rynek 1, 33-300 Nowy Sącz (pok. nr. 15)
Imię i nazwisko Stanowisko
Rams Dariusz Grzegorz Przewodniczący
Lizoń Bartosz Wojciech Zastępca Przewodniczącego
Handzel Jarosław Andrzej Członek
Janecka Wanda Weronika Członek
Kaleta Agnieszka Elżbieta Członek
Krajewski Maciej Członek
Marcisz Tadeusz Andrzej Członek
Olszewski Tadeusz Członek
Rączka Iwona Małgorzata Członek
Suwała Jarosław Andrzej Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Chełmcu
Imię i nazwisko Stanowisko
Boruta Artur Norbert Przewodniczący
Rodak Paweł Piotr Zastępca Przewodniczącego
Borek Marta Helena Członek
Chmura Mikołaj Wojciech Członek
Gurgul Małgorzata Członek
Machowska Alina Maria Członek
Młynarczyk Ryszard Marek Członek
Sadowy Małgorzata Barbara Członek
Solarska Alicja Karolina Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Gorlicach
Adres: Urząd Miejski w Gorlicach Rynek 2 38-300 Gorlice pok. 205a
Imię i nazwisko Stanowisko
Krzeszowski Henryk Józef Przewodniczący
Miekin Monika Julia Zastępca Przewodniczącego
Dziubina Barbara Członek
Mazur Aleksandra Barbara Członek
Szczur Barbara Członek
Śmietana Mariusz Zygmunt Członek
Trojanowicz Eryk Eugeniusz Członek
Wąsowska Katarzyna Anna Członek
Weron Sebastian Piotr Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Krynicy-Zdroju
Imię i nazwisko Stanowisko
Sala Kazimierz Przewodniczący
Urbański Stanisław Zastępca Przewodniczącego
Durałek Łukasz Lesław Członek
Górska - Pasiut Małgorzata Joanna Członek
Gucwa Antoni Członek
Horowska - Potoczek Kazimiera Urszula Członek
Maślanka Paweł Grzegorz Członek
Sędzimir Michał Andrzej Członek
Woyciechowska Gabriela Małgorzata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Bieczu
Adres: Urząd Miejski w Bieczu, ul. Rynek 1, 38-340 Biecz
Imię i nazwisko Stanowisko
Bochenek Anna Janina Przewodniczący
Kozik Jolanta Zastępca Przewodniczącego
Bochnia Władysław Członek
Czekaj Aneta Teresa Członek
Dutka Barbara Członek
Lech Maria Magdalena Członek
Marszał Magdalena Monika Członek
Skrzypiec Ewelina Członek
Woźniak Justyna Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Podegrodziu
Adres: w Urzędzie Gminy Podegrodzie, 33-386 Podegrodzie 248, pok. 34
Imię i nazwisko Stanowisko
Mazur Stanisław Zbigniew Przewodniczący
Kolasa Krzysztof Ireneusz Zastępca Przewodniczącego
Cabała Tomasz Andrzej Członek
Cycoń Krystyna Członek
Duda Katarzyna Beata Członek
Hasior-Chełmecka Małgorzata Maria Członek
Kruszyńska Joanna Katarzyna Członek
Krzyżak Stanisław Marek Członek
Zarabska Agnieszka Barbara Członek