Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Terytorialne komisje wyborcze

Województwo Dane komisji Dyżury
Województwo Dolnośląskie
Wojewódzka Komisja Wyborcza we Wrocławiu
Adres: w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego we Wrocławiu, Wybrzeże J. Słowackiego 12-14, 50-411 Wrocław
Imię i nazwisko Stanowisko
Spałek Sebastian Przewodniczący
Chmielarski Jerzy Ryszard Zastępca Przewodniczącego
Daszkiewicz Patryk Członek
Jemioła Jacek Artur Członek
Kubica Andrzej Czesław Członek
Lisowski Maciej Bartłomiej Członek
Mróz-Bugajska Jadwiga Członek
Piwkowska Karolina Anna Członek
Socha Stanisława Członek
Świątek Justyna Teresa Członek
Wojewódzka Komisja Wyborcza we Wrocławiu pełni dyżury dla przyjmowania zgłoszeń i rejestracji list kandydatów na radnych: - od 11.09.2018 (wtorek) do 14.09.2018 (piątek) godz. 15.00-18.00 - 15.09.2018 (sobota) godz. 10.00-14.00 - 17.09.2018 (poniedziałek) godz. 10.00-24.00
Województwo Kujawsko-pomorskie
Wojewódzka Komisja Wyborcza w Toruniu
Adres: w gmachu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu przy Placu Teatralnym 2, pokój nr 124, parter
Imię i nazwisko Stanowisko
Siuchniński Andrzej Jan Przewodniczący
Kriger Karolina Anna Zastępca Przewodniczącego
Adamczyk Zbigniew Członek
Fiedorowicz Katarzyna Członek
Kępa Agnieszka Członek
Laskowska Anna Mariola Członek
Pawelec Grzegorz Jan Członek
Stolarska Ewa Członek
Tomaszewska Wiktoria Członek
Wiszniewski Czesław Stefan Członek
Województwo Lubelskie
Wojewódzka Komisja Wyborcza w Lublinie
Adres: w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego w Lublinie, ul. Artura Grottgera 4, 20-029 Lublin
Imię i nazwisko Stanowisko
Telenga Edyta Barbara Przewodniczący
Bury Stanisław Paweł Zastępca Przewodniczącego
Balak Halina Maria Członek
Budoran Krzysztof Członek
Gajak Andrzej Leszek Członek
Mazurek Janusz Andrzej Członek
Pęcak Konrad Członek
Sprysak Małgorzata Alicja Członek
Taźbirek Anna Iwona Członek
Widomski Piotr Członek
12 września 2018 r. w godzinach 13.00 - 18.00, 13 września 2018 r. w godzinach 13.00 - 18.00, 14 września 2018 r. w godzinach 13.00 - 18.00, 15 września 2018 r. w godzinach 13.00 - 18.00, 17 września 2018 r. w godzinach 8.00 - 24.00
Województwo Lubuskie
Wojewódzka Komisja Wyborcza w Zielonej Górze
Adres: w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze, ul. Podgórna 7
Imię i nazwisko Stanowisko
Makarowicz Robert Gwidon Przewodniczący
Grygiel Wojciech Zastępca Przewodniczącego
Berska Estera Członek
Iwanowski Michał Stefan Członek
Kaźmierczak Maria Członek
Luczek Roman Jerzy Członek
Pastuszko Marcin Członek
Sadura Jacek Członek
Winkler Jolanta Maria Członek
Zawada Katarzyna Członek
Województwo łódzkie
Wojewódzka Komisja Wyborcza w Łodzi
Adres: w budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, Al. Piłsudskiego 8, 90-051 Łódź, I piętro, pokój 107
Imię i nazwisko Stanowisko
Piechota Bernard Przewodniczący
Krych Sylwester Marcin Zastępca Przewodniczącego
Drozd Waldemar Marian Członek
Królikowska-Kińska Elżbieta Maria Członek
Obiedzińska Iwona Anna Członek
Podgórski Celestyn Bernardyn Członek
Pokojowy Grażyna Członek
Popielawska Agnieszka Anna Członek
Skorupa Ewelina Członek
Wenecka Małgorzata Dorota Członek
18 września 2018 r. (wtorek) - godz. 16:00 - 18:00 19 września 2018 r. (środa) - godz. 16:00 - 18:00
Województwo Małopolskie
Wojewódzka Komisja Wyborcza w Krakowie
Adres: w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego 31-156 Kraków, ul. Basztowa 22 pok.137 Adres do korespondencji: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego 30-017 Kraków, ul. Racławicka 56
Imię i nazwisko Stanowisko
Mastalerz Małgorzata Przewodniczący
Ciućka Józef Czesław Zastępca Przewodniczącego
Baster Jadwiga Ewa Członek
Brodziński Sławomir Członek
Duda Weronika Maria Członek
Gałuszka Paweł Piotr Członek
Maślanka Dorota Teresa Członek
Sala - Szczypiński Marcin Łukasz Członek
Szczepanowska Anna Maria Członek
Żukowski Mateusz Bartłomiej Członek
DATA GODZINA 12.09.2018 10.00-12.00 16.00-18.00 13.09.2018 10.00-12.00 16.00-18.00 14.09.2018 10.00-12.00 16.00-18.00 15.09.2018 10.00-12.00 14.00-16.00 16.09.2018 10.00-12.00 14.00-16.00 17.09.2018 10.00-24.00
Województwo Mazowieckie
Wojewódzka Komisja Wyborcza w Warszawie
Adres: w Sejmiku Województwa Mazowieckiego, Plac Bankowy 3/5, pokój nr 143 (I piętro), 00-142 Warszawa
Imię i nazwisko Stanowisko
Zięba Rafał Przewodniczący
Filiński Krzysztof Zastępca Przewodniczącego
Berk Jarosław Członek
Cukrowski Paweł Członek
Grzybowska Agnieszka Członek
Handke Dorota Członek
Kociołek-Kurek Beata Członek
Łęgiewicz Katarzyna Członek
Węgrecka Iwona Magdalena Członek
Zapotoczny Robert Członek
12-14 września w godz. 14.00 - 18.00 15 września w godz. 12.00 - 18.00 17 września w godz. 12.00 - 24.00 18-21 września w godz. 14.00 - 18.00
Województwo Opolskie
Wojewódzka Komisja Wyborcza w Opolu
Adres: w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego, 45-082 Opole, ul. Piastowska 14 - Ostrówek, parter, sala nr 5
Imię i nazwisko Stanowisko
Zawadzki Łukasz Przewodniczący
Piontek Waldemar Franciszek Zastępca Przewodniczącego
Filipowski Mateusz Filip Członek
Kalicka Magdalena Członek
Makiola Dorota Maria Członek
Maksym Janusz Czesław Członek
Pieroń Krzysztof Janusz Członek
Troszczyński Roman Członek
Urbaniak Filip Członek
Żurakowska Beata Członek
12.09.2018 r. (środa ) 17.00-19.00 13.09.2018 r. (czwartek) 17.00-19.00 14.09.2018 r. (piątek) 16.00-20.00 15.09.2018 r. (sobota) 12.00-18.00 17.09.2018 r. (poniedziałek) 17.00-24.00
Województwo Podkarpackie
Wojewódzka Komisja Wyborcza w Rzeszowie
Adres: Wojewódzka Komisja Wyborcza ma siedzibę w Rzeszowie przy Al. Łukasza Cieplińskiego 4, I piętro, pok. nr 149.
Imię i nazwisko Stanowisko
Puchalski Rafał Przewodniczący
Sołek Jan Waldemar Zastępca Przewodniczącego
Chłopik Sławomir Członek
Grzyb Janusz Franciszek Członek
Gurak Sabrina Anna Członek
Kotlińska Katarzyna Joanna Członek
Magoń Janusz Józef Członek
Nowosad Aleksander Członek
Szela Karolina Agata Członek
Zych Irmina Inga Członek
Województwo Podlaskie
Wojewódzka Komisja Wyborcza w Białymstoku
Adres: w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1, 15-888 Białystok
Imię i nazwisko Stanowisko
Leszczyński Marek Przewodniczący
Citko Piotr Zastępca Przewodniczącego
Anastaziuk Adam Józef Członek
Drowanowska Barbara Członek
Drwięga Dorota Elżbieta Członek
Leszczyński Mateusz Członek
Wołosik Jan Członek
Zambrzycka Ewa Członek
Znorko Mirosław Członek
Znorko-Sieklucka Beata Członek
Członkowie Komisji pełnią dyżury w siedzibie Wojewódzkiej Komisji Wyborczej w Białymstoku (siedziba Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego), pokój nr 030, w dniach pracy Urzędu od poniedziałku do piątku od godz.: 8:00 do godz.: 15:00. W dniu 15 września 2018r od godz.: 9:00 do godz.: 13:00. W dniu 17 września 2018r od godz.: 8:00 do godz.: 24:00. W dniu 21 października 2018r od godz.: 8:00.
Województwo Pomorskie
Wojewódzka Komisja Wyborcza w Gdańsku
Adres: w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w Gdańsku, ul. Okopowa 21/27
Imię i nazwisko Stanowisko
Mrugała Łukasz Przewodniczący
Jankowski Stanisław Zastępca Przewodniczącego
Kochanowski Maciej Janusz Członek
Matysek Anita Teresa Członek
Niewczas Mieczysław Jan Członek
Oskroba Zbigniew Tomasz Członek
Raca Katarzyna Monika Członek
Radziusz Sebastian Mikołaj Członek
Wlizło Agnieszka Członek
Wróbel Witold Mieczysław Członek
13 września 2018 r. w godzinach 14:00 - 16:00; 14 września 2018 r. w godzinach 14:00 - 16:00; 15 września 2018 r. w godzinach 11:00 - 15:00; 17 września 2018 r. w godzinach 16:00 - 24:00
Województwo śląskie
Wojewódzka Komisja Wyborcza w Katowicach
Adres: w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego w Katowicach, 40-037 Katowice, ul. Ligonia 46, sala nr 275 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Nasiadko Leszek Krystian Przewodniczący
Bolczyk Roman Zastępca Przewodniczącego
Gąsiorczyk Paweł Karol Członek
Łatka Marzena Agata Członek
Mądry Elżbieta Teresa Członek
Piksa Helena Anna Członek
Sieroń Roman Marcin Członek
Sobolewski Andrzej Tomasz Członek
Tomczykiewicz Maciej Tadeusz Członek
Wazl Piotr Jerzy Członek
13 września 2018 r. od godz. 16:00 do godz. 18:00; 14 września 2018 r. od godz. 16:00 do godz. 18:00; 15 września 2018 r. od godz. 12:00 do godz. 14:00; 17 września 2018 r. od godz. 11:00 do godz. 24:00;
Województwo świętokrzyskie
Wojewódzka Komisja Wyborcza w Kielcach
Adres: w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego, Al. IX Wieków Kielc 3, 25-516 Kielce, Bud. C-2, pokój nr 202 (II piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Fura Grzegorz Artur Przewodniczący
Bucka Edyta Barbara Zastępca Przewodniczącego
Durnaś Kamil Jan Członek
Grzesik Łukasz Członek
Iwańska-Bęben Patrycja Anna Członek
Kapuściński Paweł Michał Członek
Kościelecki Sylwester Zbigniew Członek
Piras Patrycja Członek
Smuga Urszula Teresa Członek
Zając Grzegorz Stanisław Członek
Województwo Warmińsko-mazurskie
Wojewódzka Komisja Wyborcza w Olsztynie
Adres: w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, 10-562 Olsztyn, ul. Emilii Plater 1 - pokój nr 433
Imię i nazwisko Stanowisko
Dziembowski Robert Patryk Przewodniczący
Budny Jarosław Andrzej Zastępca Przewodniczącego
Ceskowski Marcin Członek
Kamińska Emilia Członek
Meina Bogdan Członek
Sikorska Anna Marzenna Członek
Sokołowska Dorota Ewa Członek
Tymolewska Anna Justyna Członek
Witkowski Paweł Maciej Członek
13.09.2018 r. (czwartek) w godzinach 14:00 – 16:00; 14.09.2018 r. (piątek) w godzinach 14:00 – 18:00; 15.09.2018 r. (sobota) w godzinach 10:00 – 16:00; 17.09.2018 r. (poniedziałek) w godzinach 08:00 – 24:00; 18.09.2018 r. (wtorek) w godzinach 14:00 – 16:00; 19.09.2018 r. (środa) w godzinach 14:00 – 16:00; 20.09.2018 r. (czwartek) w godzinach 14:00 – 16:00; 21.09.2018 r. (piątek) w godzinach 14:00 – 16:00;
Województwo Wielkopolskie
Wojewódzka Komisja Wyborcza w Poznaniu
Adres: w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, Aleja Niepodległości 34, 61-714 Poznań, pokój nr 823
Imię i nazwisko Stanowisko
Nowak Grzegorz Przewodniczący
Sieradzki Mateusz Jakub Zastępca Przewodniczącego
Kończak Mariusz Członek
Kucznerowicz Jerzy Marian Członek
Lach Sebastian Członek
Marciniak Iwona Stefania Członek
Matecki Błażej Członek
Miklosik Leon Członek
Roszkiewicz Sylwia Członek
Zabłocki Stanisław Jan Członek
12 września od godz. 10.00 do 15.30 13 września od godz. 10.00 do 15.30 14 września od godz. 10.00 do 15.30 15 września od godz. 10.00 do 14.00 17 września od godz. 10.00 do 24.00
Województwo Zachodniopomorskie
Wojewódzka Komisja Wyborcza w Szczecinie
Adres: ul. Mickiewicza 41,70 - 383 Szczecin, pok. 8.
Imię i nazwisko Stanowisko
Czapiewski Tomasz Maciej Przewodniczący
Kowalski Paweł Mateusz Zastępca Przewodniczącego
Baryluk Stanisław Członek
Janik Bartosz Władysław Członek
Kamrowski Andrzej Adam Członek
Matusiak Marcin Członek
Peryt Łukasz Maciej Członek
Ziółkowska Olga Członek