Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Łomży

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Miejska Komisja Wyborcza w Kolnie
Adres: w Urzędzie Miasta Kolno, ul. Wojska Polskiego 20 (parter, sala konferencyjna)
Imię i nazwisko Stanowisko
Jabłoński Stanisław Przewodniczący
Święczkowska Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Długozima-Cudnik Magdalena Członek
Drężek Monika Izabela Członek
Pasierbiewicz Anna Członek
Prusińska Anna Członek
Rydelek Małgorzata Członek
Zagroba Beata Członek
Ziółkowska Krystyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łomży
Adres: w Urzędzie Gminy Łomża, ul. Marii Skłodowskiej Curie 1a pok. 7, 18-400 Łomża
Imię i nazwisko Stanowisko
Marek Artur Przewodniczący
Nowakowska-Nerowska Izabela Zastępca Przewodniczącego
Chludzińska Jolanta Członek
Dąbrowska Teresa Członek
Kalinowska Iwona Członek
Krajewski Henryk Stanisław Członek
Trojanowska Bogumiła Członek
Wałkuska Małgorzata Członek
Wądołowska Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wiźnie
Imię i nazwisko Stanowisko
Struczyński Radosław Przewodniczący
Dobroński Adam Zastępca Przewodniczącego
Nadolny Piotr Adam Członek
Napiórkowska Jolanta Danuta Członek
Ptaszyński Kazimierz Członek
Słomko Lucyna Członek
Szulc Justyna Członek
Szyłak Elwira Członek
Wiśniewski Artur Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Rajgrodzie
Imię i nazwisko Stanowisko
Milewska Wiesława Przewodniczący
Orłowski Tadeusz Zastępca Przewodniczącego
Bagińska Magdalena Członek
Dąbkowska Katarzyna Celina Członek
Gliniecka Anna Członek
Jórski Kamil Członek
Nowakowski Jarosław Członek
Nowicka Teresa Członek
Stankiewicz Magda Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Zbójnej
Adres: w Urzędzie Gminy w Zbójnej, ul. Łomżyńska 64
Imię i nazwisko Stanowisko
Poreda Marta Monika Przewodniczący
Krzynówek Jacek Zastępca Przewodniczącego
Czyż Ewa Członek
Dąbkowska Anita Członek
Gorzkowska Malwina Członek
Kłos Bogusława Członek
Parzych Zdzisław Członek
Poreda Małgorzata Członek
Zakrzewska Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kolnie
Imię i nazwisko Stanowisko
Szczech Marzena Przewodniczący
Banach Monika Zastępca Przewodniczącego
Cudnik Marcin Członek
Filipkowska Dorota Członek
Luberska Alicja Izabela Członek
Olszak Małgorzata Członek
Pieklik Izabela Członek
Podsiad Magdalena Członek
Samul Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wąsoszu
Adres: w Urzędzie Gminy Wąsosz, Plac Rzędziana 8, 19-222 Wąsosz
Imię i nazwisko Stanowisko
Kochanowski Albert Przewodniczący
Godlewska Renata Zastępca Przewodniczącego
Cimochowska Marta Członek
Czyżewska Bogumiła Członek
Godlewska Danuta Członek
Kotarska Iwona Członek
Nowak Ewa Członek
Piechocińska Jadwiga Członek
Strzyżewski Tomasz Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Nowogrodzie
Imię i nazwisko Stanowisko
Banaszek Izabela Przewodniczący
Chętnik Edward Zastępca Przewodniczącego
Bączyk Małgorzata Członek
Dzierzgowska Lilla Członek
Jankowska Grażyna Członek
Rachubka Beata Członek
Skrodzki Kamil Członek
Tyszka Michał Członek
Zwierciadłowski Bronisław Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Grajewie
Adres: w Urzędzie Miasta Grajewo, ul. Strażacka 6A, 19-200 Grajewo (sala nr 29)
Imię i nazwisko Stanowisko
Waszkiewicz Krzysztof Przewodniczący
Dąbrowska Organek Ewa Zastępca Przewodniczącego
Cerkiewnik Kamila Członek
Kuczyńska Cecylia Członek
Lendo Agnieszka Członek
Metelska Katarzyna Członek
Niczewska Justyna Członek
Piaszczyńska Barbara Justyna Członek
Wójcicka Grażyna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Łomży
Imię i nazwisko Stanowisko
Wójcicki Włodzimierz Przewodniczący
Chmielewska Justyna Zastępca Przewodniczącego
Durzyńska Urszula Członek
Kaczmarczyk Justyna Członek
Kochanowska Ewelina Członek
Kosiewicz Katarzyna Członek
Koszykowska Aneta Członek
Marcińczyk Irena Helena Członek
Truszkowska Monika Członek
Wałkuska Beata Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Zambrowie
Adres: ul. Fabryczna 3, 18-300 Zambrów
Imię i nazwisko Stanowisko
Rzodkiewicz Krzysztof Andrzej Przewodniczący
Kalinowska Ewa Anna Zastępca Przewodniczącego
Kołakowska Bogusława Członek
Laskowska-Knap Marta Teresa Członek
Lutostańska Izabela Członek
Pęski Marcin Członek
Pieńczykowski Bogdan Członek
Piotrowska Karolina Członek
Przerwa Adam Członek
Rzepiński Zbigniew Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Grajewie
Adres: Starostwo Powiatowe w Grajewie ul. Strażacka 6B 19-200 Grajewo II piętro pok. 32
Imię i nazwisko Stanowisko
Myśliński Andrzej Przewodniczący
Cybula Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Borawska Monika Edyta Członek
Kupiecka Agnieszka Członek
Niczewski Jarosław Członek
Pieńkowska Barbara Członek
Pisanko Danuta Członek
Smolińska Agnieszka Członek
Sztachelska Maria Członek
Szymkiewicz Barbara Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Wysokiem Mazowieckiem
Adres: w Starostwie Powiatowym w Wysokiem Mazowieckiem, ul. Ludowa 15A
Imię i nazwisko Stanowisko
Wypych Piotr Przewodniczący
Brulińska Joanna Zastępca Przewodniczącego
Burak Genowefa Członek
Choińska Justyna Członek
Czyżewski Józef Ignacy Członek
Karolewska Wiesława Członek
Roszkowska Kinga Członek
Szepietowska Dorota Członek
Tymińska Barbara Członek
Wyszyńska Agnieszka Agata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Grabowie
Adres: w Urzędzie Gminy Grabowo, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 1, 18-507 Grabowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Wróblewska Dorota Alicja Przewodniczący
Gacka Ewa Zastępca Przewodniczącego
Biedrzycki Szymon Członek
Cwalina Magdalena Członek
Kulesza Wiesława Członek
Narewska Barbara Członek
Sokołowski Ireneusz Członek
Sokołowski Robert Członek
Śleszyńska Teresa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Stawiskach
Imię i nazwisko Stanowisko
Zaręba Teresa Przewodniczący
Truszkowska Anna Zastępca Przewodniczącego
Chilińska Barbara Maria Członek
Leszczyńska Emilia Członek
Lichota Marzena Członek
Maciejewska Hanna Członek
Ptak Mirosław Członek
Sikorski Dariusz Członek
Świderska-Kobus Wioletta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kołakach Kościelnych
Adres: w Urzędzie Gminy w Kołakach Kościelnych, ul. Kościelna 11, pokój 24a
Imię i nazwisko Stanowisko
Żabiński Ryszard Teodor Przewodniczący
Koszykowska Justyna Zastępca Przewodniczącego
Czochańska Halina Członek
Gronostajska Halina Członek
Kuczewska Justyna Magdalena Członek
Markowska Karolina Agata Członek
Ostrowska Małgorzata Członek
Szeligowska Wiesława Członek
Żebrowska Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Szumowie
Adres: w budynku komunalnym w Szumowie, ul. 1 Maja 45
Imię i nazwisko Stanowisko
Żochowska Agnieszka Przewodniczący
Zaremba Antoni Zastępca Przewodniczącego
Bobkowski Krzysztof Członek
Głębocka Katarzyna Członek
Mieczkowski Paweł Tomasz Członek
Modzelewski Karol Członek
Mostowski Dariusz Członek
Muszyńska Ilona Członek
Pieńkowska Janina Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Ciechanowcu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Ciechanowcu, ul. Mickiewicza 1 pok. 17, 18-230 Ciechanowiec
Imię i nazwisko Stanowisko
Kondraciuk Magdalena Przewodniczący
Chojnowska Mirosława Zastępca Przewodniczącego
Bogucki Benedykt Członek
Łagoda-Dorosz Bożena Członek
Mandryk Marian Członek
Murawska-Derewońko Barbara Edyta Członek
Stańczuk Lucyna Członek
Tkaczuk Romuald Członek
Żero Jolanta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sokołach
Adres: w Urzędzie Gminy Sokoły, ul. Rynek Mickiewicza 10, pok. 14
Imię i nazwisko Stanowisko
Grabowska Hanna Barbara Przewodniczący
Idźkowska Wanda Barbara Zastępca Przewodniczącego
Bruszewska Irena Członek
Buczyńska Marzena Członek
Nasiłowska Hanna Członek
Patkowska Elżbieta Członek
Porucznik Ewa Katarzyna Członek
Śliwowska Ewelina Członek
Wnorowski Jacek Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kuleszach Kościelnych
Imię i nazwisko Stanowisko
Zajkowski Jacek Przewodniczący
Łubnicki Grzegorz Zastępca Przewodniczącego
Brańska Danuta Katarzyna Członek
Brzozowska Anna Członek
Grodzka Anna Członek
Kulesza Justyna Członek
Kulesza Katarzyna Dominika Członek
Piszczatowska Marzena Członek
Sokołowska Emilia Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Turośli
Imię i nazwisko Stanowisko
Pupek Monika Przewodniczący
Zadroga Justyna Zastępca Przewodniczącego
Aniśko Wojciech Członek
Bugnacka Sabina Elżbieta Członek
Kondracki Antoni Członek
Makarewicz Mateusz Członek
Pieloch Aneta Edyta Członek
Rutkowska Agnieszka Członek
Stachelek Marianna Halina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Przytułach
Adres: w Urzędzie Gminy w Przytułach, ul. Supska 10, 18-423 Przytuły
Imię i nazwisko Stanowisko
Gocłowska Renata Przewodniczący
Błaszczak Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Baranowski Andrzej Członek
Duchnowska Agnieszka Członek
Fidura Izabela Członek
Korytkowska Katarzyna Członek
Mroczkowska Anna Członek
Sakowska Justyna Członek
Zakrzewska Irena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Miastkowie
Adres: w Urzędzie Gminy Miastkowo przy ul. Łomżyńska 32 pokój nr 11, 18-413 Miastkowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Wiśniewska Aneta Dorota Przewodniczący
Karasińska Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Kosiewicz Dariusz Członek
Kurpiewska Monika Członek
Młynarczyk Marta Członek
Nawrocka Aneta Członek
Niksa Marek Członek
Wilk Bożena Członek
Zaraś Jadwiga Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Szczuczynie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Szczuczynie, przy placu 1000-lecia 23 (sala nr 15)
Imię i nazwisko Stanowisko
Koniecko Elżbieta Przewodniczący
Malinowska Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Doliwa Jolanta Członek
Dzięgielewska Edyta Joanna Członek
Kozikowska Agnieszka Członek
Paszkowska Barbara Członek
Podbielska Ewa Członek
Zalewska Monika Członek
Zielińska Emilia Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Łomży
Adres: w Urzędzie Miejskim w Łomży, Pl. Stary Rynek 14, 18-400 Łomża
Imię i nazwisko Stanowisko
Guziejko Stanisław Przewodniczący
Kopańczyk Zdzisław Zastępca Przewodniczącego
Bagiński Jacek Członek
Bikowska Katarzyna Członek
Borawska Anna Członek
Kamińska Magdalena Członek
Kleczyńska Joanna Członek
Kochanowski Paweł Członek
Murat Bartosz Kamil Członek
Wachowski Tomasz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Zambrowie
Adres: w Urzędzie Gminy Zambrów, ul. Fabryczna 3, pok. 19
Imię i nazwisko Stanowisko
Szumowska Hanna Przewodniczący
Jarnutowska Jolanta Zastępca Przewodniczącego
Gosk Aneta Członek
Grabowska Aneta Członek
Mioduszewska Anna Członek
Perkowska Agnieszka Członek
Siemiatycka Aneta Członek
Tryniszewska Mariola Członek
Zieliński Marek Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Nowych Piekutach
Adres: w Urzędzie Gminy Nowe Piekuty, ul. Główna 8, pok. 17
Imię i nazwisko Stanowisko
Żebrowska Marianna Przewodniczący
Rzymski Jan Zastępca Przewodniczącego
Dąbrowski Adam Członek
Dorotkiewicz Joanna Członek
Majewska Marzanna Elżbieta Członek
Markowska Barbara Członek
Osmólska Alina Członek
Porowski Krzysztof Członek
Zalewska Krystyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Grajewie
Adres: w Urzędzie Gminy Grajewo, ul. Komunalna 6, 19-200 Grajewo
Imię i nazwisko Stanowisko
Karpiuk Dorota Przewodniczący
Lenkiewicz Wioleta Zastępca Przewodniczącego
Biadun Agnieszka Członek
Bronakowska Iwona Członek
Górska Barbara Członek
Krasińska Ewelina Członek
Maciorowska Małgorzata Członek
Wrona Patrycja Członek
Ziarko Agnieszka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rutkach
Imię i nazwisko Stanowisko
Modzelewski Karol Przewodniczący
Jaroszewska Barbara Zastępca Przewodniczącego
Bastek Stanisław Członek
Chojnowska Ewa Członek
Gołaszewska Bożena Członek
Kossakowska Aneta Członek
Kowalewski Jacek Członek
Surmacewicz Joanna Barbara Członek
Żukowska Irena Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Czyżewie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Czyżewie, ul. Mazowiecka 34
Imię i nazwisko Stanowisko
Biała Małgorzata Przewodniczący
Steć Józef Zastępca Przewodniczącego
Bogucki Marcin Członek
Godlewska Ewa Członek
Krajewska Elżbieta Członek
Osipińska Izabela Członek
Stokowska Sylwia Członek
Topolińska Barbara Członek
Wojtkowska Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Małym Płocku
Adres: w Urzędzie Gminy Mały Płock, ul. Jana Kochanowskiego 15
Imię i nazwisko Stanowisko
Duchnowska Alina Urszula Przewodniczący
Połońska Iwona Zastępca Przewodniczącego
Chmielewska Danuta Członek
Chmielewska Jolanta Członek
Cudnik Dariusz Członek
Malinowska Justyna Członek
Nicewicz Renata Członek
Steczkowska Sylwia Członek
Sutkowski Zbigniew Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Kolnie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Kolnie, ul. 11 Listopada 1, 18-500 Kolno
Imię i nazwisko Stanowisko
Rykaczewski Piotr Przewodniczący
Obrycka Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Ciszewska Izabela Członek
Dąbkowski Henryk Członek
Dąbrowska Helena Członek
Glinka Piotr Członek
Konopka Małgorzata Członek
Pasierbiewicz Stanisław Antoni Członek
Ranik Bogumiła Ewa Członek
Sekścińska Monika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Śniadowie
Imię i nazwisko Stanowisko
Zalewska Anna Przewodniczący
Mierzejewska Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Ciuńczyk Jolanta Maria Członek
Igielski Roman Członek
Korytkowska Teresa Jadwiga Członek
Mierzejewska Grażyna Członek
Twardowska Kinga Członek
Zaremba Barbara Członek
Żebrowski Tomasz Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Zambrowie
Adres: w Urzędzie Miasta Zambrów, ul. Fabryczna 3 pok. 214 (II p.), 18-300 Zambrów
Imię i nazwisko Stanowisko
Kapitan Krzysztof Gwidon Przewodniczący
Bernatowicz Beata Zastępca Przewodniczącego
Domin Dominika Członek
Jemielity Anna Członek
Poduch Filomena Członek
Rogowska Ewa Członek
Rogowska Magdalena Członek
Selerowska Jadwiga Członek
Skarzyńska Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kobylinie-Borzymach
Adres: w Urzędzie Gminy Kobylin-Borzymy, ul. Główna 11, 18-204 Kobylin-Borzymy
Imię i nazwisko Stanowisko
Sadowska Anna Przewodniczący
Falkowska Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Dąbrowska Ewa Członek
Frankowska Ewa Członek
Pogorzelska Elżbieta Członek
Pruszyńska Agnieszka Członek
Sikorska Urszula Członek
Szlaga Agnieszka Członek
Średnicka Zofia Helena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Radziłowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Radziłowie, ul. Plac 500-lecia 14
Imię i nazwisko Stanowisko
Ekstowicz Maria Przewodniczący
Grajewska Monika Zastępca Przewodniczącego
Antosiewicz Irena Członek
Glińska Beata Bożena Członek
Grabowska Sylwia Członek
Jankowska Angelika Członek
Rynkiewicz Renata Członek
Walewska Anna Członek
Wierciszewski Józef Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Jedwabnem
Adres: w Urzędzie Miejskim w Jedwabnem, ul. Żwirki i Wigury 3, 18-420 Jedwabne
Imię i nazwisko Stanowisko
Skrodzka Marta Przewodniczący
Kubacka Jolanta Zastępca Przewodniczącego
Iwanowska Krystyna Członek
Karolak Katarzyna Członek
Nieciecka Renata Członek
Ostatkiewicz Iwona Członek
Ramotowski Jacek Członek
Zdanowicz Barbara Członek
Zejer Irena Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Wysokiem Mazowieckiem
Adres: w Urzędzie Miasta Wysokie Mazowieckie, ul. Ludowa 15 pok. 19A (I p.), 18-200 Wysokie Mazowieckie
Imię i nazwisko Stanowisko
Łapiński Andrzej Przewodniczący
Milewska Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Chmielewska Alicja Członek
Jabłoński Jan Członek
Motybel Bogusław Członek
Rudnik Teresa Członek
Targoński Stanisław Członek
Zaremba Jan Członek
Żukowska Teresa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wysokiem Mazowieckiem
Adres: w Urzędzie Gminy Wysokie Mazowieckie, ul. Mickiewicza 1A (mała sala konferencyjna, II p.)
Imię i nazwisko Stanowisko
Zaremba Sławomir Przewodniczący
Ciemiecki Michał Zastępca Przewodniczącego
Dmochowska Barbara Członek
Dzierżko Anna Członek
Gierałtowska Anna Członek
Leśniewska Elżbieta Członek
Łapińska Iwona Członek
Placek Ewelina Członek
Wyczołek Renata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Piątnicy
Adres: w Urzędzie Gminy Piątnica, ul. Stawiskowska 53, 18-421 Piątnica Poduchowna
Imię i nazwisko Stanowisko
Przewodek Marta Przewodniczący
Uczyński Tadeusz Zastępca Przewodniczącego
Godlewska Iwona Członek
Kaczanowicz Marek Aleksander Członek
Kozłowski Bogdan Członek
Popiołek Magdalena Członek
Ramatowska Mirosława Bożena Członek
Ustaszewska Bożena Członek
Wszeborowska Alicja Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Szepietowie
Adres: w Gminnym Ośrodku Kultury w Szepietowie, ul. Henryka Sienkiewicza 52, pok. 10
Imię i nazwisko Stanowisko
Bartłomiejczuk Ewa Maria Przewodniczący
Samełko Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Leoniak Małgorzata Anna Członek
Porowska Eugenia Hanna Członek
Reczko Anita Członek
Samełko Grzegorz Członek
Szymborska Karolina Członek
Wojtkowska Wioletta Członek
Zaręba Hanna Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Klukowie
Adres: w Urzędzie Gminy Klukowo, ul. Mazowiecka 14
Imię i nazwisko Stanowisko
Ciborowska Bożena Jadwiga Przewodniczący
Dąbrowski Sławomir Piotr Zastępca Przewodniczącego
Korzeniecka Teresa Członek
Kuźmińska Żaneta Członek
Malecka Barbara Członek
Rutkowski Michał Członek
Uchan Kamil Członek
Wyszyńska Monika Elżbieta Członek
Zgiet Urszula Teresa Członek