Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Kielcach IV

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Powiatowa Komisja Wyborcza w Starachowicach
Adres: w Starostwie Powiatowym w Starachowicach, ul. dr Władysława Borkowskiego 4, sala konferencyjna - parter.
Imię i nazwisko Stanowisko
Sobura Cezary Przewodniczący
Fitas Anna Ewa Zastępca Przewodniczącego
Czaja Sławomir Andrzej Członek
Janiec Irmina Patrycja Członek
Kosa Dominika Członek
Kotowski Zbigniew Jan Członek
Maciejczak Jadwiga Członek
Matysek Joanna Elżbieta Członek
Rokita Magdalena Małgorzata Członek
Sobczak Teresa Krystyna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Opatowie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Opatowie, ul. Henryka Sienkiewicza 17, 27-500 Opatów (III piętro pok. 308)
Imię i nazwisko Stanowisko
Cecot Marcin Tomasz Przewodniczący
Sawicka Katarzyna Marta Zastępca Przewodniczącego
Bińczak Wiesław Członek
Dziedzic Edyta Członek
Hatała Katarzyna Anna Członek
Kulczuga Maria Stanisława Członek
Martynowska Monika Maria Członek
Przygoda Anna Członek
Sierant Edyta Członek
Ziarko Anna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Sandomierzu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Sandomierzu, ul. Mickiewicza 34 - pokój nr 401 (IV piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Zasadni Paweł Przewodniczący
Miękina Maria Teodora Zastępca Przewodniczącego
Chodowska Aneta Małgorzata Członek
Chorąży Marianna Teresa Członek
Drożdżal-Piętowska Monika Anna Członek
Dyjak Anna Maria Członek
Lasek Marlena Członek
Łukawska Aldona Kinga Członek
Olszewska Ilona Członek
Tworek Monika Maria Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Skarżysku-Kamiennej
Adres: w Starostwie Powiatowym w Skarżysku-Kamiennej, ul. Konarskiego 20 pok. 102
Imię i nazwisko Stanowisko
Cedro-Łosak Beata Przewodniczący
Dziuba-Szczytowska Magdalena Maria Zastępca Przewodniczącego
Bilski Dariusz Robert Członek
Franczyk Tomasz Andrzej Członek
Kurek Danuta Irena Członek
Łyżwa Kamil Cezary Członek
Maciejczak Monika Członek
Sasal Piotr Członek
Siewierski Łukasz Adam Członek
Wydra Ludwik Marian Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Ostrowcu Świętokrzyskim
Adres: w Starostwie Powiatowym w Ostrowcu Świętokrzyskim, ul. Iłżecka 37, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, pokój 21(parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Ligowski Maciej Przewodniczący
Górniak Beata Aneta Zastępca Przewodniczącego
Cukierska Urszula Zofia Członek
Dąbrowska-Kondratowicz Angelika Elżbieta Członek
Dąbrowski Jan Aleksander Członek
Jabłońska Anna Eliza Członek
Okupińska Grażyna Członek
Pałka Krystyna Anna Członek
Waga Agnieszka Członek
Zagraj Marcin Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Samborcu
Adres: w Urzędzie Gminy w Samborcu, I piętro, pokój nr 16
Imię i nazwisko Stanowisko
Wołos Beata Małgorzata Przewodniczący
Łukiewicz Lidia Joanna Zastępca Przewodniczącego
Chuchnowska Ewa Danuta Członek
Czerepak Jolanta Członek
Jóźwiak Jadwiga Członek
Marzec Wiesława Członek
Obrębska Małgorzata Balbina Członek
Staszałek Katarzyna Członek
Świder Ewa Renata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wilczycach
Adres: w Urzędzie Gminy Wilczyce, pokój nr 6 ( parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Łukawska Katarzyna Danuta Przewodniczący
Król-Dajas Anna Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Dziuba Marzanna Członek
Godzina Stanisław Józef Członek
Gołąbek Iwona Karolina Członek
Król Alicja Członek
Niewiadomska Ewelina Anna Członek
Rudyszyn Jolanta Członek
Stasiak Małgorzata Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Baćkowicach
Adres: w Baćkowicach 86, 27-552 Baćkowice (budynek byłego Banku Spółdzielczego, wejście od strony południowej, I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Gawłowski Mirosław Stanisław Przewodniczący
Podsiadło Halina Zastępca Przewodniczącego
Brodawka Mirosław Waldemar Członek
Kargul Anna Członek
Kargul Justyna Maria Członek
Kosiarski Paweł Janusz Członek
Kot Marzena Monika Członek
Kwiatkowska Marlena Beata Członek
Prus Mirosława Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Opatowie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Opatowie, ul. Plac Obrońców Pokoju 34 - pokój 1 (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Kowalik Eleonora Barbara Przewodniczący
Wojtaszek Weronika Zastępca Przewodniczącego
Budzisz Jerzy Stanisław Członek
Dziadczykowski Hubert Sebastian Członek
Dziadowicz-Weselak Alicja Lidia Członek
Iwaniszyn Katarzyna Członek
Kiszka Anna Zofia Członek
Stankowska-Kolasińska Małgorzata Członek
Stępień Agata Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Koprzywnicy
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Koprzywnicy, ul. 11-Listopada 88, pokój nr 28 ( I -piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Liśkiewicz Antoni Przewodniczący
Bednarska Anna Zastępca Przewodniczącego
Cencek Aleksandra Członek
Czarnecka-Dudek Ewa Członek
Gach Marta Członek
Jaworowska Lidia Bożena Członek
Krakowiak Bogumiła Ewa Członek
Sendrowicz Halina Członek
Tokarska Bożena Jadwiga Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Suchedniowie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Suchedniowie, ul. Fabryczna 5 - pokój nr 105 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Jaszczur Agnieszka Magdalena Przewodniczący
Sułek Teresa Dorota Zastępca Przewodniczącego
Osińska Monika Członek
Pałgan Urszula Dorota Członek
Piasta Helena Teresa Członek
Serek-Maciejczyk Anna Członek
Starnawska Justyna Członek
Styczeń Marek Członek
Tusznio Mirosław Alfred Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Mircu
Adres: w Urzędzie Gminy w Mircu , Mirzec Stary 9 - pokój nr 202 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Spadło Małgorzata Katarzyna Przewodniczący
Stachowicz Tomasz Zastępca Przewodniczącego
Bilska Grażyna Elżbieta Członek
Derlatka Ireneusz Członek
Gralec Ewa Członek
Kawalec Anna Członek
Kosa Maria Członek
Rosińska Anna Katarzyna Członek
Wiśnios Agnieszka Dorota Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Wąchocku
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Wąchocku, ul. Wielkowiejska 1, pokój nr 10 (II piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Derlatka Barbara Alicja Przewodniczący
Gładyś Barbara Marianna Zastępca Przewodniczącego
Kowalik Ewa Joanna Członek
Kowalska Bożena Teresa Członek
Kubies Alicja Maria Członek
Nowak Marzena Dorota Członek
Pacek Aleksander Członek
Rymarczyk Teresa Członek
Wieczorek Wioleta Monika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dwikozach
Adres: w Urzędzie Gminy w Dwikozach, ul. Spółdzielcza 15 - pokój nr 26 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Stępień Zdzisław Przewodniczący
Czosnek Krzysztof Edward Zastępca Przewodniczącego
Dębowska Aneta Angelika Członek
Kondej Mirosław Krzysztof Członek
Kulza Jan Członek
Majewska Maria Członek
Podolecki Marek Jan Członek
Skubida Tomasz Adrian Członek
Stanek Kacper Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Obrazowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Obrazowie - pokój nr 5
Imię i nazwisko Stanowisko
Juda Ewelina Monika Przewodniczący
Dominikiewicz Dawid Adam Zastępca Przewodniczącego
Bojarska Wioleta Iwona Członek
Forc Karol Piotr Członek
Malec Jakub Tomasz Członek
Meszek Jarosław Członek
Meszek Tomasz Członek
Stępień Kamil Członek
Zioło Katarzyna Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Waśniowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Waśniowie, 27-425 Waśniów, ul. Rynek 24 - pokój nr 20 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Kończak Ludmiła Ewa Przewodniczący
Niedbała Roksana Maria Zastępca Przewodniczącego
Jasiak Urszula Jadwiga Członek
Lepiarz Agnieszka Członek
Majcher Tomasz Członek
Mazur Beata Wiesława Członek
Mierzejewska Jolanta Członek
Pakuła Bożena Halina Członek
Sadłowska Mirosława Iwona Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bliżynie
Adres: w Urzędzie Gminy Bliżyn, ul. Kościuszki 79a - pokój nr 23 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Jędrys Michał Przewodniczący
Żak Anna Zastępca Przewodniczącego
Cholewińska Małgorzata Ewa Członek
Januchta Renata Teresa Członek
Kaczer-Solarz Sylwia Maria Członek
Pisarek Maria Członek
Płusa Ewelina Beata Członek
Skrobek Zuzanna Członek
Zielińska Anna Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Tarłowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Tarłowie, 27-515 Tarłów, ul. Rynek 2, sala konferencyjna
Imię i nazwisko Stanowisko
Oraniec Jan Przewodniczący
Tadej Mariusz Zastępca Przewodniczącego
Cielecka Barbara Członek
Gilowska Longina Barbara Członek
Iwan Anna Paulina Członek
Kędziora Magdalena Członek
Ruszkiewicz Robert Członek
Salamon Małgorzata Gabriela Członek
Wołczyńska Maria Janina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bałtowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Bałtowie, 27-423 Bałtów 32, pokój nr 2A (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Krawczyk-Niedbała Monika Przewodniczący
Klepacz Edyta Zastępca Przewodniczącego
Cichocka Ilona Członek
Gawron Marlena Członek
Kasprzyk Jolanta Członek
Kieloch Lidia Anna Członek
Kozieł Janusz Zygmunt Członek
Nowakowska Anna Marcelina Członek
Tracz Beata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Sandomierzu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Sandomierzu, Plac Poniatowskiego 1, sala nr 103
Imię i nazwisko Stanowisko
Krzesimowska Agnieszka Maria Przewodniczący
Kwitek Alicja Janina Zastępca Przewodniczącego
Batko Katarzyna Bernarda Członek
Dziadoń Anna Barbara Członek
Godzina Elżbieta Urszula Członek
Łysiak Danuta Maria Członek
Nowacki Krzysztof Marian Członek
Oziębło Mariusz Ryszard Członek
Sobieszkoda Maria Teresa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Zawichoście
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Zawichost, ul. Żeromskiego 50 pokój nr 5, I piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Kozioł Jerzy Przewodniczący
Szymańska Ewelina Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Dąbek Anna Członek
Kaczorowska Ewa Członek
Skubida Monika Członek
Śliwińska Jolanta Anna Członek
Ślusarz Ewa Danuta Członek
Tenderowicz Dariusz Krzysztof Członek
Tomaszewska Joanna Teresa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Ćmielowie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Ćmielowie, ul. Ostrowiecka 40, sala konferencyjna nr 13, I piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Małek Dorota Elżbieta Przewodniczący
Różalska Iwona Monika Zastępca Przewodniczącego
Büttner Anna Iwona Członek
Grelewska Katarzyna Członek
Łacinnik Mariola Dorota Członek
Maruszczak Edyta Małgorzata Członek
Masternak Halina Agnieszka Członek
Trzciński Andrzej Krzysztof Członek
Wąsik Zygmunt Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Klimontowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Klimontowie, ul. Krakowska 4 - pokój nr 6 piętro I
Imię i nazwisko Stanowisko
Socha Dariusz Jerzy Przewodniczący
Ciach Renata Zastępca Przewodniczącego
Gronek Helena Członek
Herszlak Ewa Członek
Lech Monika Helena Członek
Pieniążek Krystyna Członek
Przybył Bożena Członek
Rogala Dorota Członek
Zając Robert Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Starachowicach
Adres: w Urzędzie Miejski w Starachowicach, ul. Radomska 45, pokój nr 6
Imię i nazwisko Stanowisko
Gołębska Aneta Ewa Przewodniczący
Malesza Aleksandra Zastępca Przewodniczącego
Dąbrowska Ilona Edyta Członek
Gościńska Magdalena Barbara Członek
Łepek Jerzy Członek
Łyczkowski Jarosław Paweł Członek
Majewski Jakub Robert Członek
Michalski Paweł Leszek Członek
Nowak Magdalena Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łoniowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Łoniowie, Łoniów 56, 27-670 Łoniów
Imię i nazwisko Stanowisko
Dziuba Zbigniew Przewodniczący
Żyła Zofia Zastępca Przewodniczącego
Ciach Magdalena Maria Członek
Jońca Iwona Członek
Lipiec Robert Adam Członek
Łętowska Maria Anna Członek
Musiał-Ćwiertnia Monika Członek
Najduk Sławomir Krzysztof Członek
Żyłka Anna Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sadowiu
Adres: w Budynku Wielofunkcyjnym - Segment C Nr 131 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Pokrzywnicka Dorota Justyna Przewodniczący
Turska Jolanta Zastępca Przewodniczącego
Brodalka Magdalena Iwona Członek
Chlebny Mariola Członek
Muszyńska Joanna Członek
Pietrzyk Katarzyna Członek
Przysucha Sylwia Dorota Członek
Strójwąs Halina Członek
Żelazowska Sandra Kinga Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łącznej
Adres: w Urzędzie Gminy w Łącznej, sala konferencyjna OSP, Kamionki 60, 26-140 Łączna
Imię i nazwisko Stanowisko
Łutczyk Urszula Przewodniczący
Dudek Ewa Zastępca Przewodniczącego
Barański Ireneusz Członek
Barsegjan Małgorzata Zofia Członek
Bochnacka Jolanta Elżbieta Członek
Flasińska Joanna Członek
Janik Halina Jadwiga Członek
Misiorowska Marta Maria Członek
Wisowata Bożena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Brodach
Adres: TKW w Urzędzie Gminy w Brodach, ul. Staszica 3 - pokój nr 102 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Gębura Emilia Maria Przewodniczący
Dróżdż Joanna Zastępca Przewodniczącego
Gałka Patrycja Monika Członek
Kania Agata Ewa Członek
Kosiela Anna Członek
Koszarska Katarzyna Ewa Członek
Szafrańska Joanna Członek
Wiśniewska Agata Wiesława Członek
Zaczek Piotr Władysław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wojciechowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Wojciechowice 50 (sala narad)
Imię i nazwisko Stanowisko
Cichoń Jan Przewodniczący
Mącznik Ryszard Krzysztof Zastępca Przewodniczącego
Andryka Lech Stanisław Członek
Bęben Andrzej Członek
Borecka Anna Członek
Krechowiak Agnieszka Członek
Mendyk Konrad Seweryn Członek
Opałka Mirosław Członek
Piotrowska Magdalena Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Skarżysku-Kamiennej
Adres: w Urzędzie Miasta w Skarżysku-Kamiennej, ul. Sikorskiego 18 - pokój 110
Imię i nazwisko Stanowisko
Smulczyńska Teresa Przewodniczący
Sadza Jarosław Adam Zastępca Przewodniczącego
Błach Beata Justyna Członek
Ciuk Sławomir Ryszard Członek
Kiliszek Jolanta Magdalena Członek
Łyżwa Iwona Beata Członek
Niziołek Barbara Maria Członek
Szaniecka Urszula Irena Członek
Zimnicka Małgorzata Krystyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Ożarowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Ożarowie, ul. Stodolna 1, 27-530 Ożarów, pokój nr 23 ( II piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Wójcik Krzysztof Gustaw Przewodniczący
Kowalska Renata Maria Zastępca Przewodniczącego
Antonkiewicz Dominika Członek
Baranowski Jan Członek
Bidzińska Aneta Członek
Kielin-Kowalska Edyta Małgorzata Członek
Sadaj Aleksandra Członek
Wąsik Magdalena Maria Członek
Wróbel Jolanta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Iwaniskach
Adres: w Urzędzie Gminy Iwaniska, ul. Rynek 3, 27-570 Iwaniska
Imię i nazwisko Stanowisko
Wójcik Albert Adam Przewodniczący
Masternak Katarzyna Maria Zastępca Przewodniczącego
Gawłowska Wioletta Członek
Gruszka Aneta Członek
Kadela Rafał Paweł Członek
Łuba Jolanta Członek
Orkisz Piotr Adam Członek
Pietrzyk Jerzy Józef Członek
Wojciechowska Paulina Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Pawłowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Pawłowie , Pawłów 56, 27-225 Pawłów, pokój nr 5
Imię i nazwisko Stanowisko
Bednarczyk Kamilla Maria Przewodniczący
Michta Anna Zofia Zastępca Przewodniczącego
Gołębska Barbara Członek
Jop Marzena Członek
Jóźwik Wojciech Członek
Maj Monika Maria Członek
Pocheć Ilona Członek
Pryciak Andrzej Członek
Sikora-Żelazna Anna Jolanta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lipniku
Adres: w Urzędzie Gminy w Lipniku, pokój nr 18, parter
Imię i nazwisko Stanowisko
Kordos Bartlomiej Piotr Przewodniczący
Gałka Tomasz Zastępca Przewodniczącego
Głodek Agata Członek
Kaczmarska Katarzyna Kinga Członek
Kaszluga Katarzyna Anna Członek
Olech Magdalena Członek
Pasiek Agata Ewa Członek
Podsiadły Edyta Członek
Różycka Barbara Jadwiga Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kunowie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Kunowie, 27-415 Kunów, ul. Warszawska 45B ( pokój nr 201 - II piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Wójcik Anna Ewelina Przewodniczący
Gawroński Kamil Adam Zastępca Przewodniczącego
Czuba Anna Małgorzata Członek
Dąbrowska-Lemańska Aleksandra Barbara Członek
Fidos Anna Maria Członek
Kot Barbara Anna Członek
Lewandowski Wacław Członek
Niekłań Piotr Łukasz Członek
Wanat Lidia Urszula Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Skarżysku Kościelnym
Adres: w Urzędzie Gminy w Skarżysku Kościelnym, ul. Kościelna 2a , pokój nr 106 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Sasal Mirosław Przewodniczący
Staszewska Krystyna Maria Zastępca Przewodniczącego
Derlatka Wiesław Członek
Jasek Bożena Członek
Lewandowska Marzena Członek
Obwarzanek Agata Emilia Członek
Rudzińska Zofia Członek
Stefańska Lidia Ewa Członek
Zabawska Małgorzata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bodzechowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Bodzechowie, ul. Mikołaja Reja 10, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
Imię i nazwisko Stanowisko
Staroszczuk Henryka Przewodniczący
Kwaśniak Dariusz Piotr Zastępca Przewodniczącego
Burda Robert Członek
Ciździel Teresa Członek
Gromek Mariola Katarzyna Członek
Koprowska Ksymena Patrycja Członek
Lasocka Monika Członek
Przydatek Mariusz Leszek Członek
Rybus Anna Monika Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Ostrowcu Świętokrzyskim
Adres: w Urzędzie Miasta w Ostrowcu Świętokrzyskim, ul. Głogowskiego 3/5, sala nr 003
Imię i nazwisko Stanowisko
Strzelec Karolina Julita Przewodniczący
Przydatek Krystyna Ewa Zastępca Przewodniczącego
Augustyn Zygmunt Jan Członek
Bilska Halina Członek
Chrzanowska Lucyna Maria Członek
Kasicka Małgorzata Agnieszka Członek
Lisowska Ewa Halina Członek
Podeszwa Aneta Jolanta Członek
Strużyna Rafał Członek