Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Katowicach II

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Powiatowa Komisja Wyborcza w Gliwicach
Adres: w Starostwie Powiatowym w Gliwicach, 44-100 Gliwice, ul. Zygmunta Starego 17, pokój nr 166
Imię i nazwisko Stanowisko
Głowacki Wojciech Andrzej Przewodniczący
Prostyński Stanisław Zastępca Przewodniczącego
Baran Halina Aleksandra Członek
Gliklich Sara Klaudia Członek
Jaroszyńska Dominika Członek
Kowalski Wojciech Członek
Kozubek Bartłomiej Karol Członek
Maćkowiak Zbigniew Jan Członek
Podsiadło Kazimierz Andrzej Członek
Szymczak Marcin Michał Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Tarnowskich Górach
Adres: w Starostwie Powiatowym w Tarnowskich Górach, 42-600 Tarnowskie Góry, ul. Karłuszowiec 5
Imię i nazwisko Stanowisko
Strumiński Paweł Łukasz Przewodniczący
Wójcik Henryk Zastępca Przewodniczącego
Bodora Eugeniusz Sylwester Członek
Karulak Szymon Jan Członek
Machoj Aleksandra Jadwiga Członek
Mosch Walenty Augustyn Członek
Niegot Iwona Katarzyna Członek
Plewiński Dariusz Andrzej Członek
Sobota Wiktor Jan Członek
Solik Monika Beata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kaletach
Adres: Urzędzie Miejskim w Kaletach, 42-660 Kalety, ul. Żwirki i Wigury 2
Imię i nazwisko Stanowisko
Kotarski Piotr Stanisław Przewodniczący
Rosikoń Barbara Ewa Zastępca Przewodniczącego
Brol Józef Andrzej Członek
Brysch Andrzej Jan Członek
Fronczek Dawid Krystian Członek
Fronczek Piotr Paweł Członek
Lebek Sylwia Agnieszka Członek
Makles Gabriela Ewa Członek
Zok Patrycja Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Krupskim Młynie
Adres: w Urzędzie Gminy Krupski Młyn, 42-693 Krupski Młyn, ul. Krasickiego 9, pokój nr 32 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Stajniak Lucyna Gabriela Przewodniczący
Bulas Witold Mieczysław Zastępca Przewodniczącego
Jaworska Elżbieta Irena Członek
Kozubek Magdalena Członek
Mszyca Zofia Członek
Nowak Irena Anna Członek
Perz Bernadeta Członek
Pietryga Jolanta Maria Członek
Żyła Anida Teresa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Ożarowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Ożarowice, 42-625 Ożarowice, ul. Dworcowa 15, sala nr 9
Imię i nazwisko Stanowisko
Potera Katarzyna Maria Przewodniczący
Góra Lidia Marianna Zastępca Przewodniczącego
Blachlińska Justyna Gabriela Członek
Dyszy Żaneta Barbara Członek
Kubica Ewa Renata Członek
Łukasik Barbara Małgorzata Członek
Łyczko Angelika Dominika Członek
Muskała Małgorzata Barbara Członek
Szwed Małgorzata Zofia Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wielowsi
Adres: w Urzędzie Gminy w Wielowsi, 44-187 Wielowieś, Główna 1, pokój nr 10
Imię i nazwisko Stanowisko
Kocot Krzysztof Michał Przewodniczący
Wróbel Ewelina Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Burda Karina Urszula Członek
Jastrzembska Gabriela Grażyna Członek
Kozakiewicz Aleksandra Natalia Członek
Rabiza Wiesława Teresa Członek
Walloschek Alicja Dorota Członek
Waloszek Luiza Maria Członek
Wolny Sebastian Robert Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Sośnicowicach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Sośnicowicach, 44-153 Sośnicowice, ul. Rynek 19, pokój nr 12 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Pietrasiński Leszek Ludwik Przewodniczący
Urbanek Waldemar Piotr Zastępca Przewodniczącego
Dyszka Adam Członek
Gillner Gizela Elżbieta Członek
Jonda Danuta Dorota Członek
Kruk Małgorzata Maria Członek
Obarzanek Katarzyna Karolina Członek
Stasiak Magdalena Barbara Członek
Wojkowska Joanna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Tworogu
Adres: w Urzędzie Gminy w Tworogu, 42-690 Tworóg, ul. Zamkowa 16
Imię i nazwisko Stanowisko
Paździor Katarzyna Joanna Przewodniczący
Maleńska Aleksandra Maria Zastępca Przewodniczącego
Czyżak Jolanta Katarzyna Członek
Jendrysik Michał Jerzy Członek
Reichel Bronisław Teofil Członek
Sobel Krzysztof Józef Członek
Sosinka Janusz Adam Członek
Wróbel Justyna Anna Członek
Ziaja Magdalena Helena Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Toszku
Adres: w Urzędzie Miejskim w Toszku, 44-180 Toszek, ul. Bolesława Chrobrego 2, sala nr 30 (II piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Gmińska Dominika Elżbieta Przewodniczący
Drewniok Sandra Aneta Zastępca Przewodniczącego
Bujara Irmgarda Maria Członek
Grad-Drzewiecka Ilona Członek
Kapiciak-Kunce Malwina Helena Członek
Krawiec Małgorzata Magda Członek
Rękorajska Agnieszka Maria Członek
Sus Nina Aleksandra Członek
Widło Jolanta Marzena Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Radzionkowie
Adres: w Urzędzie Miasta Radzionków, 41-922 Radzionków, ul. Męczenników Oświęcimia 42, sala szkoleniowa
Imię i nazwisko Stanowisko
Gieruszyński Winicjusz Krzysztof Przewodniczący
Soremski Dominik Piotr Zastępca Przewodniczącego
Bula Jacek Józef Członek
Ciura Stefania Alicja Członek
Hanusiak Iwona Maria Członek
Lubos Jacek Tomasz Członek
Machoń Tomasz Piotr Członek
Motulewicz Milena Maria Członek
Niedworok Elżbieta Paulina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Pilchowicach
Adres: w Urzędzie Gminy w Pilchowicach, 44-145 Pilchowice, ul. Damrota 6, pokój nr 14 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Fabisz Stefan Przewodniczący
Wymysło Maria Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Bajon Bartłomiej Łukasz Członek
Gillner Beata Katarzyna Członek
Gwiżdż Judyta Zofia Członek
Kiełb Dorota Członek
Kiełb Jerzy Członek
Lukoszek Krystyna Klara Członek
Marek Justyna Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gierałtowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Gierałtowice, 44-186 Gierałtowice, ul. Ks. Roboty 48, pokój nr 201
Imię i nazwisko Stanowisko
Nowak Joachim Józef Przewodniczący
Buszka Mirosława Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Bednarczyk-Mocek Gabriela Jolanta Członek
Chwolka Adrianna Marcjanna Członek
Cytarzyńska Agata Agnieszka Członek
Długaj Zbigniew Piotr Członek
Gula Agnieszka Agata Członek
Kałuża Benedykt Ignacy Członek
Szolc Bernadeta Marta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Tarnowskich Górach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Tarnowskich Górach, 42-600 Tarnowskie Góry, ul. Rynek 4, pokój nr 23
Imię i nazwisko Stanowisko
Pietrzyk Anna Antonina Przewodniczący
Szeja Janusz Józef Zastępca Przewodniczącego
Gwóźdź Tomasz Dariusz Członek
Kuc Barbara Maria Członek
Kulnianin Agnieszka Aleksandra Członek
Machulska-Nowak Katarzyna Cecylia Członek
Marondel Stefan Piotr Członek
Pietroszek Halina Wiktoria Członek
Zakrzewska Ewa Barbara Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Gliwicach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Gliwicach, 44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 21, pokój nr 142 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Zamojski Łukasz Marcin Przewodniczący
Marcinów Tatiana Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Bartnik Ryszard Członek
Bieniek Bożena Grażyna Członek
Manasterska Ewa Maria Członek
Nowakowska Agnieszka Gabriela Członek
Sobolewski Wiesław Józef Członek
Sternik Barbara Członek
Szczęśniak Piotr Członek
Widuch Agnieszka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rudzińcu
Adres: w Urzędzie Gminy Rudziniec, 44-160 Rudziniec, ul. Gliwicka 26, sala konferencyjna (II piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Frychel Magdalena Joanna Przewodniczący
Ulbrich Weronika Maria Zastępca Przewodniczącego
Erenfeld Wiesław Józef Członek
Malik Gizela Gertruda Członek
Pierończyk Wanda Maria Członek
Szukała Sandra Kamila Członek
Wysocka Wanda Członek
Zwek Bartosz Dawid Członek
Żur Jessica Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Zbrosławicach
Adres: w Urzędzie Gminy Zbrosławice, 42-674 Kamieniec, ul.Tarnogórska 34, pokój nr 1
Imię i nazwisko Stanowisko
Kłaczek Małgorzata Ewa Przewodniczący
Steć Maria Zastępca Przewodniczącego
Bosiacka Anna Maria Członek
Gaweł Karina Anna Członek
Kalka Małgorzata Anna Członek
Kowolik Monika Anna Członek
Przybył Magdalena Katarzyna Członek
Sobczak Helena Aniela Członek
Szczurek Klaudiusz Joachim Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Knurowie
Adres: w Urzędzie Miasta Knurów, 44-190 Knurów, ul. dr. Floriana Ogana 5, sala nr 119 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Kozaczkiewicz Kazimierz Przewodniczący
Kołodziej Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Ciupek-Ciesielska Kornelia Łucja Członek
Cupryś Marcin Adam Członek
Furgoł Halina Renata Członek
Górka Krystyna Elżbieta Członek
Kozaczkiewicz Helena Jadwiga Członek
Matuszek Magdalena Członek
Szreter Maria Teresa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Zabrzu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Zabrzu, 41-800 Zabrze, ul. prof. Zbigniewa Religi 1, pok. 207
Imię i nazwisko Stanowisko
Bielec-Strzecha Joanna Edyta Przewodniczący
Duplaga Grzegorz Piotr Zastępca Przewodniczącego
Borewicz Michał Stefan Członek
Jędruch Regina Maria Członek
Klucewicz Monika Członek
Krupa Marek Grzegorz Członek
Nosal Agata Elżbieta Członek
Paradowska Kamila Teresa Członek
Wiącek Dariusz Członek
Zdebski Tadeusz Stanisław Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Miasteczku Śląskim
Adres: w Urzędzie Miejskim w Miasteczku Śląskim, 42-610 Miasteczko Śląskie, ul. Rynek 8
Imię i nazwisko Stanowisko
Szendzielorz Roman Antoni Przewodniczący
Pośpiech Michał Stanisław Zastępca Przewodniczącego
Darmas Irena Aniela Członek
Denkowska-Don Monika Agnieszka Członek
Gulba Gabriela Róża Członek
Kiermaszek Wioletta Małgorzata Członek
Kruczek Karol Łukasz Członek
Piegza Damian Andrzej Członek
Wieczorek Elżbieta Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Świerklańcu
Adres: w Urzędzie Gminy Świerklaniec, 42-622 Świerklaniec, ul. Młyńska 3, pokój nr 9
Imię i nazwisko Stanowisko
Moj Aneta Urszula Przewodniczący
Jakoktochce Paweł Julian Zastępca Przewodniczącego
Dyla Bogusława Katarzyna Członek
Furgalińska Urszula Małgorzata Członek
Motulewicz Kamil Adam Członek
Odoj Mateusz Błażej Członek
Sojka Michał Jerzy Członek
Zawodny Anna Cecylia Członek
Zdebik Anna Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Pyskowicach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Pyskowicach, 44-120 Pyskowice, ul. Strzelców Bytomskich 3, pokój nr 222 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Mleczko Janina Przewodniczący
Szczepański Wojciech Antoni Zastępca Przewodniczącego
Chwała Roman Piotr Członek
Gołąbek-Sajdak Bogusława Irena Członek
Ochocka Anna Członek
Piszczako Jolanta Grażyna Członek
Staniek Sylwia Agnieszka Członek
Toczek Lidia Maria Członek
Wolny Marzena Danuta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Bytomiu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Bytomiu, 41-902 Bytom, ul. Parkowa 2 (pokój nr 11)
Imię i nazwisko Stanowisko
Kowalik Wojciech Piotr Przewodniczący
Terka Robert Krzysztof Zastępca Przewodniczącego
Ardelli Jacek Marek Członek
Jacyszyn Lechosław Ryszard Członek
Jasiewicz Jacek Leon Członek
Michalska Beata Elżbieta Członek
Musiał Marcin Przemysław Członek
Papiernik Mirosław Adam Członek
Polak Dariusz Adam Członek
Sobczak Tomasz Mariusz Członek