Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Skierniewicach II

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Budziszewicach
Adres: w Urzędzie Gminy w Budziszewicach, ul. J. Ch. Paska 66, 97-212 Budziszewice
Imię i nazwisko Stanowisko
Skorzycka Monika Ilona Przewodniczący
Kik Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Pakuła Paulina Członek
Rybicka Justyna Helena Członek
Rzepkowska Zofia Członek
Sala Ilona Członek
Skalska Natalia Barbara Członek
Sujka Dorota Członek
Wójcik Małgorzata Renata Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Opocznie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Opocznie, ul. Kwiatowa 1a, pokój nr 219 (sala konferencyjna)
Imię i nazwisko Stanowisko
Marszałek Marlena Ewelina Przewodniczący
Nowacka Magdalena Joanna Zastępca Przewodniczącego
Baran Edyta Ewa Członek
Kopacz Agnieszka Monika Członek
Kosylak Wioletta Alina Członek
Kupis Maria Barbara Członek
Pasterczyk Małgorzata Beata Członek
Pręcikowska Anna Maria Członek
Raczyńska Elżbieta Jadwiga Członek
Sobolewska Agata Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Tomaszowie Mazowieckim
Adres: w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Św. Antoniego 41 pok 21
Imię i nazwisko Stanowisko
Tokarska-Zdulska Marta Przewodniczący
Łopińska Teresa Urszula Zastępca Przewodniczącego
Frankiewicz Angelika Monika Członek
Glimasińska Sylwia Członek
Karwas Paulina Członek
Kisielińska Janina Członek
Łazowska-Sujka Beata Katarzyna Członek
Orzechowska-Franczak Kinga Iwona Członek
Przybyłek Anna Joanna Członek
Witczak Iwona Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Inowłodzu
Adres: w Urzędzie Gminy Inowłódz, ul. Spalska 2, 97-215 Inowłódz
Imię i nazwisko Stanowisko
Dąbrowicz Renata Marianna Przewodniczący
Grygiel Kazimierz Zastępca Przewodniczącego
Chojnacka Jolanta Urszula Członek
Godlewska Ewa Członek
Jackow Lidia Małgorzata Członek
Kęsy Leszek Krzysztof Członek
Pichulska Stanisława Anna Członek
Przybyłek Magdalena Gabriela Członek
Warczyk Iwona Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Będkowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Będkowie, ul. Parkowa 3, 97-319 Będków (sala nr 15)
Imię i nazwisko Stanowisko
Sapała Dominika Bronisława Przewodniczący
Lepla Arkadiusz Paweł Zastępca Przewodniczącego
Balcerzak Ewa Małgorzata Członek
Bloch Anna Członek
Kopeć Jarosław Karol Członek
Krych Teresa Cecylia Członek
Makowska Jadwiga Członek
Mielczarek Beata Członek
Rozpędek Patrycja Janina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Mniszkowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Mniszkowie, ul. Powstańców Wielkopolskich 10 (sala konferencyjna), 26-341 Mniszków
Imię i nazwisko Stanowisko
Rychta Agata Katarzyna Przewodniczący
Jakubczyk Mirosława Aneta Zastępca Przewodniczącego
Biazik Arkadiusz Jan Członek
Ciesielska Anna Ewa Członek
Płuciennik Wiktor Jan Członek
Poprzeczna Paulina Członek
Siedlecka Kamila Małgorzata Członek
Stańczyk Beata Maria Członek
Zając Danuta Aniela Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Żelechlinku
Adres: w Urzędzie Gminy w Żelechlinku, ul. Plac Tysiąclecia 1, 97-226 Żelechlinek
Imię i nazwisko Stanowisko
Michniewska Aneta Przewodniczący
Szczepanik Kazimiera Zastępca Przewodniczącego
Kamińska Wioletta Członek
Kubicz Mirosława Członek
Kut Emilia Urszula Członek
Kwiatkowski Paweł Członek
Marus Halina Członek
Szadkowska Marzena Małgorzata Członek
Szydłowska Małgorzata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Ujeździe
Adres: w Urzędzie Gminy w Ujeździe, Plac Kościuszki 6, 97-225 Ujazd (sala USC)
Imię i nazwisko Stanowisko
Deka Lucjan Przewodniczący
Janeczek Żaneta Zastępca Przewodniczącego
Ćwikła Kinga Justyna Członek
Heleniak Elżbieta Teresa Członek
Kochelska Kamila Członek
Kotynia Paweł Konrad Członek
Muskała Marek Adam Członek
Szulc Agnieszka Członek
Wilkowska Dominika Karolina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rzeczycy
Adres: w Urzędzie Gminy w Rzeczycy, ul. Tomaszowska 2, 97-220 Rzeczyca
Imię i nazwisko Stanowisko
Hertel Marek Grzegorz Przewodniczący
Szulc Renata Maria Zastępca Przewodniczącego
Bojdo Barbara Członek
Bojdo Joanna Maria Członek
Bojdo Małgorzata Józefa Członek
Filipowicz Sylwia Grażyna Członek
Kobacka Paulina Joanna Członek
Łucka Anna Magdalena Członek
Wieteska Monika Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Opocznie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Opocznie, ul. Staromiejska 6, sala G4
Imię i nazwisko Stanowisko
Płonka Andrzej Przewodniczący
Nowak Andrzej Zdzisław Zastępca Przewodniczącego
Białas Aneta Edyta Członek
Chojnacki Janusz Członek
Dacz Wacław Członek
Karbownik Ewelina Członek
Miśkiewicz-Kozera Magdalena Monika Członek
Sotniczuk Joanna Anna Członek
Wawrzeńczak Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sławnie
Adres: w Urzędzie Gminy w Sławnie
Imię i nazwisko Stanowisko
Kamińska Dorota Ewa Przewodniczący
Kopacz Karina Ilona Zastępca Przewodniczącego
Kata Kamila Maria Członek
Pabjańska Monika Aleksandra Członek
Podpora Milena Ewa Członek
Rybak Marta Agnieszka Członek
Siwek Renata Gabriela Członek
Stańczyk Beata Członek
Stańczyk Jan Szczepan Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lubochni
Adres: w Urzędzie Gminy Lubochnia w Lubochni Dworskiej, ul. Tomaszowska 9, 97-217 Lubochnia
Imię i nazwisko Stanowisko
Fik Aneta Maria Przewodniczący
Klimek Monika Zastępca Przewodniczącego
Jaśkiewicz Krzysztof Członek
Jedlińska Marzena Agnieszka Członek
Makowski Dariusz Paweł Członek
Owczarek Monika Maria Członek
Sławek Anna Maria Członek
Wieczorek Agnieszka Członek
Witek-Stolarkiewicz Danuta Elżbieta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rokicinach
Adres: w Urzędzie Gminy w Rokicinach, Rokiciny-Kolonia, ul. Tomaszowska 9, 97-221 Rokiciny
Imię i nazwisko Stanowisko
Kotynia Łukasz Jan Przewodniczący
Kiełbasa Przemysław Marcel Zastępca Przewodniczącego
Białkowski Sylwester Piotr Członek
Hutnik Irena Maria Członek
Kaczmarzyk Bożena Zofia Członek
Kusideł Marek Stanisław Członek
Olkiewicz Monika Agnieszka Członek
Wieloch Sławomir Członek
Włodarczyk Jonasz Marek Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Żarnowie
Adres: w Domu Kultury w Żarnowie, ul. Opoczyńska 5
Imię i nazwisko Stanowisko
Jakubczyk Katarzyna Małgorzata Przewodniczący
Kubiszewska Kinga Julita Zastępca Przewodniczącego
Bartyzel Anna Małgorzata Członek
Jakóbczyk Barbara Członek
Kowalski Konrad Marcin Członek
Ordzińska Magdalena Członek
Wiktorowicz Małgorzata Członek
Wilk Zofia Krystyna Członek
Zawada Andrzej Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Tomaszowie Mazowieckim
Adres: w Urzędzie Gminy Tomaszów Mazowiecki, ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4, 97-200 Tomaszów Mazowiecki
Imię i nazwisko Stanowisko
Śpiewak-Stachecka Małgorzata Anna Przewodniczący
Kocik Tomasz Grzegorz Zastępca Przewodniczącego
Milczarek Marta Członek
Piechna Agnieszka Ewa Członek
Robak Piotr Członek
Szewczyk Aneta Ewa Członek
Szymańska Krzysztofa Członek
Tomanek Jan Bogdan Członek
Więcław Patrycja Natalia Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Białaczowie
Adres: w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Białaczów, ul. Piotrkowska12, 26-307 Białaczów
Imię i nazwisko Stanowisko
Świątek Joanna Przewodniczący
Lasota Lech Andrzej Zastępca Przewodniczącego
Defratyka Monika Członek
Karbownik Izabela Członek
Madej Adam Członek
Pawlik Ewa Maria Członek
Purgat Łukasz Przemysław Członek
Sobol Krzysztofa Członek
Szymańska Dorota Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Poświętnem
Adres: w Urzędzie Gminy Poświętne, ul. Akacjowa 4
Imię i nazwisko Stanowisko
Krakowiak Grażyna Anna Przewodniczący
Zawada Przemysław Michał Zastępca Przewodniczącego
Babis Mirosław Jan Członek
Borek Natalia Katarzyna Członek
Koprowska Iwona Sabina Członek
Kwaśniak Jan Członek
Łaska Katarzyna Aleksandra Członek
Wiśniewska Ewa Członek
Żak Iwona Agnieszka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Drzewicy
Adres: w Urzędzie Gminy i Miasta w Drzewicy, ul. Stanisława Staszica 22, 26-340 Drzewica
Imię i nazwisko Stanowisko
Baran Janina Henryka Przewodniczący
Kwiecień Irena Zastępca Przewodniczącego
Kot Marian Członek
Sarba Józef Henryk Członek
Siuda-Majcherek Aneta Justyna Członek
Starus Jan Członek
Worach Renata Krystyna Członek
Zarębska Anna Członek
Zawadzka Jolanta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Czerniewicach
Adres: w Urzędzie Gminy w Czerniewicach, ul. Mazowiecka 42, 97-216 Czerniewice
Imię i nazwisko Stanowisko
Krakowiak Katarzyna Przewodniczący
Wojtyło Stanisław Józef Zastępca Przewodniczącego
Bator Monika Członek
Błaszczyk Elżbieta Członek
Cabała Zofia Lucyna Członek
Krasucka - Nowak Marlena Członek
Staroń Michał Roman Członek
Trzcińska Jadwiga Członek
Wojciechowski Łukasz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Paradyżu
Adres: w budynku Urzędu Gminy w Paradyżu, ul. Konecka 4, wejście A I piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Śpiewak Jolanta Katarzyna Przewodniczący
Podgańska Renata Anna Zastępca Przewodniczącego
Brzeska Joanna Katarzyna Członek
Jastrzębska Anna Członek
Król Ewa Kalina Członek
Meusiak Marek Józef Członek
Polinceusz Bogumiła Ewa Członek
Świąder Marzena Agnieszka Członek
Zerek Beata Katarzyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Tomaszowie Mazowieckim
Adres: w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, ul. P. O. W. 10/16 (pok.21), 97-200 Tomaszów Mazowiecki
Imię i nazwisko Stanowisko
Stryjkowska Elżbieta Janina Przewodniczący
Baran Anna Zastępca Przewodniczącego
Betka Joanna Danuta Członek
Czajka Mariusz Członek
Grześkowiak Joanna Członek
Kępa Agnieszka Żaneta Członek
Nowicka Elżbieta Członek
Okońska Łucja Anna Członek
Rybińska-Remisz Wioletta Marzena Członek