Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Poznaniu II

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Powiatowa Komisja Wyborcza w Grodzisku Wielkopolskim
Adres: w Starostwie Powiatowym w Grodzisku Wielkopolskim, ul. Żwirki i Wigury 1, 62-065 Grodzisk Wielkopolski, pokój nr 11 (I piętro, budynek A)
Imię i nazwisko Stanowisko
Błaszak Piotr Andrzej Przewodniczący
Sterczak Grażyna Bożena Zastępca Przewodniczącego
Alaborski Romuald Członek
Bartkowiak Lidia Iwona Członek
Bartkowiak Małgorzata Członek
Chwalisz Hubert Jan Członek
Makles Grażyna Członek
Skrzypczak Grażyna Maria Członek
Szymkowiak Danuta Barbara Członek
Urbaniak Elżbieta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kamieńcu
Adres: w Urzędzie Gminy Kamieniec, ul. 1000-lecia Państwa Polskiego 25, 64-061 Kamieniec
Imię i nazwisko Stanowisko
Napierała Maria Ewa Przewodniczący
Kazubowska Renata Zastępca Przewodniczącego
Chocieszyńska Elwira Agnieszka Członek
Jankowiak Jacek Członek
Koślakowicz Adam Członek
Kurkiewicz Sławomir Członek
Matysiak Agnieszka Magdalena Członek
Napierała Paula Teresa Członek
Stark Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Granowie
Adres: w Urzędzie Gminy Granowo, ul. Sportowa 2, 62-066 Granowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Kaczmarek Hanna Przewodniczący
Hertig - Kruszona Ilona Zastępca Przewodniczącego
Czaja Patrycja Członek
Jujka Monika Członek
Kosmacz Ewa Członek
Kukuć Monika Członek
Młynarek Krystyna Anna Członek
Rosół Anna Katarzyna Członek
Sucharski Bernard Jacek Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Międzychodzie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Międzychodzie, ul. Marszałka Piłsudskiego 2, 64-400 Międzychód, pokój nr 15 (budynek A, parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Mieczkowska Angelika Małgorzata Przewodniczący
Molik Bernarda Celina Zastępca Przewodniczącego
Biegańska Marzena Katarzyna Członek
Dziubińska Marta Dominika Członek
Lehmann Iwona Członek
Mamzer Marta Członek
Płócienniczak Klaudia Członek
Tomala Sandra Członek
Żurkowska Małgorzata Ewa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Grodzisku Wielkopolskim
Adres: w Urzędzie Miejskim w Grodzisku Wielkopolskim, ul. Stary Rynek 1 (salka posiedzeń),62-065 Grodzisk Wielkopolski
Imię i nazwisko Stanowisko
Kaźmierczak Magdalena Katarzyna Przewodniczący
Maik Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Dominiak Żaneta Maria Członek
Drzymała Jadwiga Maria Członek
Makles Andrzej Jarosław Członek
Mańkowski Mariusz Członek
Sikorski Sławomir Członek
Szajna Magdalena Maria Członek
Wieszczeciński Paweł Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Sierakowie
Adres: w Urzędzie Gminy Sieraków, ul. 8 Stycznia 38, 64-410 Sieraków, sala nr 2
Imię i nazwisko Stanowisko
Stefańska Joanna Ewa Przewodniczący
Waśkowiak Daria Karolina Zastępca Przewodniczącego
Borowski Grzegorz Członek
Dryjańska Katarzyna Magdalena Członek
Linde Inga Elżbieta Członek
Marcinkowski Maciej Józef Członek
Mieczkowska Aldona Barbara Członek
Osowska Adrianna Krystyna Członek
Tołtyrzewska vel Krupińska Monika Cecylia Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Chrzypsku Wielkim
Adres: w Urzędzie Gminy Chrzypsko Wielkie, ul. Główna 15, 64-412 Chrzypsko Wielkie, pokój nr 10
Imię i nazwisko Stanowisko
Piechowiak Maria Przewodniczący
Karge-Obrocka Elżbieta Anna Zastępca Przewodniczącego
Białuska Aneta Członek
Brych Honorata Anna Członek
Drobnik Magdalena Członek
Jabłońska Kinga Małgorzata Członek
Kąkol Sylwia Członek
Kokot Elżbieta Dorota Członek
Pertek Maria Franciszka Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Wolsztynie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Wolsztynie, Rynek 1, 64-200 Wolsztyn, pokój nr 34 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Durkowiak Piotr Przewodniczący
Drzymała Jerzy Zastępca Przewodniczącego
Ceglarek Stefan Stanisław Członek
Krzycka Emilia Ewa Członek
Lehman Leszek Jan Członek
Lotka Jadwiga Bronisława Członek
Przybyła Joanna Członek
Suś Renata Maria Członek
Zieliński Piotr Paweł Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Obrzycku
Adres: w Urzędzie Gminy Obrzycko, Rynek 19, 64-520 Obrzycko
Imię i nazwisko Stanowisko
Klause Paweł Przewodniczący
Śmigielska Patrycja Maria Zastępca Przewodniczącego
Cherian Błażej Józef Członek
Juraszyk Jolanta Ewa Członek
Kotlińska Sara Weronika Członek
Marciniak Adam Michał Członek
Marczak Mieczysław Członek
Matusz Joanna Członek
Rzepczyńska Bogumiła Mirosława Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Pniewach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Pniewach, ul. Dworcowa 37, 62-045 Pniewy
Imię i nazwisko Stanowisko
Wieczorek Maciej Przewodniczący
Balcer Magda Maria Zastępca Przewodniczącego
Czepczyńska Justyna Anna Członek
Grzeszkowiak-Gabruk Karina Justyna Członek
Jabłońska Anna Małgorzata Członek
Kwaśna Sylwia Członek
Kwiatkowska Róża Danuta Członek
Przybył Zuzanna Członek
Woźniak Wiesława Aleksandra Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Nowym Tomyślu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Nowym Tomyślu, ul. Poznańska 33, 64-300 Nowy Tomyśl, budynek A, I piętro, pokój nr 26
Imię i nazwisko Stanowisko
Szułczyńska Alina Przewodniczący
Wolny Piotr Zbigniew Zastępca Przewodniczącego
Bartkowiak Monika Członek
Bąblińska-Masztalerz Eliza Patrycja Członek
Lotka-Jarnot Aneta Ewelina Członek
Noworyta Agnieszka Milena Członek
Plewa Izabella Członek
Purtak Janusz Stefan Członek
Ścieszka Antoni Władysław Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Wolsztynie
Adres: Starostwo Powiatowe w Wolsztynie, ul. 5 Stycznia 5, 64-200 Wolsztyn, pok. 106-107, I piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Przybylak Mariusz Przewodniczący
Sitkowska Hanna Monika Zastępca Przewodniczącego
Artwiński Zbigniew Członek
Kopacz Adam Krzysztof Członek
Magdans Andrzej Stanisław Członek
Nitschke Julita Członek
Rybicki Wojciech Członek
Skrzypczak Danuta Teresa Członek
Stróżyk Marcin Członek
Szaranek Sylwia Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Międzychodzie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Międzychodzie, ul. 17 Stycznia 143, 64-400 Międzychód (pok. 213)
Imię i nazwisko Stanowisko
Kosterkiewicz Kajetan Przewodniczący
Leśniewska Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Bujak Grażyna Maria Członek
Gawełek Sławomir Józef Członek
Janczura Elżbieta Członek
Moszniński Wacław Józef Członek
Piasecki Robert Jan Członek
Szymanek Monika Ewa Członek
Troszczyńska Pamela Katarzyna Członek
Wojtkowiak Katarzyna Ewa Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Nowym Tomyślu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Nowym Tomyślu, ul. Poznańska 33, 64-300 Nowy Tomyśl
Imię i nazwisko Stanowisko
Grabowski Marcin Przewodniczący
Golon Barbara Zastępca Przewodniczącego
Budzisz Wojciech Andrzej Członek
Dembińska Małgorzata Członek
Kowalski Wojciech Bogusław Członek
Polańska Beata Członek
Połącarz Zdzisław Franciszek Członek
Siepak Elżbieta Członek
Tylicki Gracjan Krzysztof Członek
Zerek Aneta Karolina Członek
Miejska Komisja Wyborcza we Wronkach
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Wronki, ul. Ratuszowa 5, 64-510 Wronki, sala nr 3
Imię i nazwisko Stanowisko
Kędzioł Lucyna Helena Przewodniczący
Chojan Sylwia Maria Zastępca Przewodniczącego
Lisiak Maria Członek
Michalak Anna Członek
Pospieszna Julita Członek
Rybarczyk Maria Jolanta Członek
Szwak Natalia Członek
Świniarska Weronika Członek
Żołądkowska Ewelina Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Rogoźnie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Rogoźnie, ul. Nowa 2, 64-610 Rogoźno biuro nr 20, II piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Gruszka Czesław Jan Przewodniczący
Ślachciak Dorota Zastępca Przewodniczącego
Dubis Małgorzata Joanna Członek
Jarocka Alina Anna Członek
Krenz Anna Teresa Członek
Loręcka Monika Joanna Członek
Nowak Magdalena Teresa Członek
Skwisz Małgorzata Członek
Szorcz Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kaźmierzu
Adres: w Urzędzie Gminy w Kaźmierzu, ul. Szamotulska 20, 64-530 Kaźmierz
Imię i nazwisko Stanowisko
Stróżyk Janusz Przewodniczący
Grenda Paweł Rafał Zastępca Przewodniczącego
Człapa Marek Nikodem Członek
Hamera Edyta Członek
Ossowski Krzysztof Aleksander Członek
Pawełczyk Piotr Przemysław Członek
Przybysz Zenon Piotr Członek
Smolarek Zbigniew Jan Członek
Urlewicz Marek Bogumił Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Przemęcie
Adres: w Urzędzie Gminy w Przemęcie, ul. Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt, pokój nr 10 (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Karkowska Joanna Przewodniczący
Szudra Piotr Zastępca Przewodniczącego
Dudek Iwona Członek
Fornalski Antoni Członek
Kurzawa Małgorzata Członek
Skrzypczak Joanna Członek
Sterna Liwia Anna Członek
Stodolna Iwona Joanna Członek
Śledź Patrycja Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Miedzichowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Miedzichowie, ul. Poznańska 12, 64-361 Miedzichowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Włodarczyk Kazimiera Przewodniczący
Wajman Bogusława Teresa Zastępca Przewodniczącego
Jezierska Amelia Agnieszka Członek
Kubaj Renata Członek
Migdałek Patrycja Członek
Napierała Anna Członek
Stęplewska Danuta Członek
Wesoły Mateusz Krzysztof Członek
Żołędziowska Izabela Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Zbąszyniu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Zbąszyniu, ul. Porucznika Żwirki 1, 64-360 Zbąszyń
Imię i nazwisko Stanowisko
Grzeszkowiak Włodzimierz Bernard Przewodniczący
Szaferska Monika Zastępca Przewodniczącego
Buda Zygmunt Walenty Członek
Furman Dorota Agnieszka Członek
Goździewicz Marek Członek
Hasiak Agnieszka Członek
Lekki Ryszard Stanisław Członek
Prentki Marta Magdalena Członek
Weimann Danuta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Ryczywole
Adres: w Urzędzie Gminy w Ryczywole, ul. Mickiewicza 10, 64-630 Ryczywół
Imię i nazwisko Stanowisko
Machejek Mirosław Przewodniczący
Bąk Grażyna Maria Zastępca Przewodniczącego
Kalupa Jolanta Członek
Krzyśko Teresa Członek
Kusz Wisława Janina Członek
Lachowicz Jolanta Członek
Nowicki Tymoteusz Wiktor Członek
Wach Karolina Członek
Wesołowska Monika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rakoniewicach
Adres: w Urzędzie Miejskim Gminy Rakoniewice, Osiedle Parkowe 1, 62-067 Rakoniewice, pokój nr 7 - Sala Sesyjna
Imię i nazwisko Stanowisko
Kostrzewski Marek Piotr Przewodniczący
Nadobnik Zdzisława Janina Zastępca Przewodniczącego
Adam Dorota Członek
Chojnacka Magdalena Członek
Kaźmierczak Barbara Członek
Napieralska Marzena Członek
Paliwoda Iwona Ewa Członek
Szymkowiak Karina Jadwiga Członek
Wieczorek Justyna Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kwilczu
Adres: w Urzędzie Gminy w Kwilczu, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 23, 64-420 Kwilcz, budynek B, pokój Nr 3 (parter) - Sala Ślubów
Imię i nazwisko Stanowisko
Rymarska Elżbieta Przewodniczący
Kubicka - Halasz Katarzyna Iwona Zastępca Przewodniczącego
Banach Anna Magdalena Członek
Kania Barbara Członek
Kolarska Joanna Barbara Członek
Magdziak Ilona Małgorzata Członek
Piątkowska Grażyna Bronisława Członek
Szeligowska Joanna Członek
Ślęzak Paulina Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Obornikach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Obornikach, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 76, 64-600 Oborniki, pokój nr 110
Imię i nazwisko Stanowisko
Zawierzyński Marek Maciej Przewodniczący
Kierstan Eugeniusz Piotr Zastępca Przewodniczącego
Adamska Katarzyna Agata Członek
Kłossowska Paulina Zofia Członek
Lupa Joanna Członek
Mróz Karolina Członek
Tadla Joanna Członek
Urbaniak Grażyna Członek
Wolniewicz Błażej Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Obornikach
Adres: w Starostwie Powiatowym w Obornikach, ul. 11 listopada 2 A, 64-600 Oborniki, pokój nr 105, I piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Brzozowska Adrianna Przewodniczący
Wilczek Jerzy Zastępca Przewodniczącego
Jarusz Lidia Członek
Markiewicz Arletta Irena Członek
Markwitz Łukasz Członek
Pyssa Anna Członek
Robakowska Justyna Członek
Rojna Tomasz Wojciech Członek
Rzeszótek Jan Członek
Wysocka Ewa Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Szamotułach
Adres: w Starostwie Powiatowym w Szamotułach, ul. Wojska Polskiego 4, 64-500 Szamotuły, budynek B, pokój nr 7
Imię i nazwisko Stanowisko
Szatkowski Marek Przewodniczący
Tarka-Dycfeld Małgorzata Ewa Zastępca Przewodniczącego
Choińska Agnieszka Anna Członek
Garczyńska Urszula Dorota Członek
Koperski Waldemar Jan Członek
Modrzyk Maria Wanda Członek
Najderek Patrycja Członek
Nowak Marcin Arkadiusz Członek
Rotnicka Monika Magdalena Członek
Turostowska Maria Helena Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Ostrorogu
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Ostroróg, ul. Wroniecka 14, 64-560 Ostroróg, sala nr 3
Imię i nazwisko Stanowisko
Mleczak Renata Przewodniczący
Urban Janusz Stanisław Zastępca Przewodniczącego
Brzóska Sandra Maria Członek
Ćwiklak Romuald Mateusz Członek
Mikołajczak Władysław Członek
Przybysz Joanna Teresa Członek
Sipka-Kwaśna Sylwia Teresa Członek
Szydłowski Bartosz Członek
Śmigielski Janusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dusznikach
Adres: w budynku Ośrodka Sportu i Rekreacji, ul. Sportowa 2, 64-550 Duszniki
Imię i nazwisko Stanowisko
Żwawiak Danuta Przewodniczący
Woźniak Błażej Zastępca Przewodniczącego
Bartos Katarzyna Członek
Błaszyk Sebastian Członek
Dura Joanna Izabela Członek
Fliger Maciej Stanisław Członek
Frąckowiak Rafał Członek
Idziak Emilia Członek
Woźniak Mikołaj Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Siedlcu
Adres: w Urzędzie Gminy Siedlec, ul. Zbąszyńska 17, 64-212 Siedlec, pokój nr 2 (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Kicinska Mieczysława Przewodniczący
Basińska Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Dąbrowska Kinga Dominika Członek
Horowska Jolanta Maria Członek
Jurdeczka Renata Maria Członek
Kotliński Maciej Sławomir Członek
Śledź Ewa Członek
Wagner Katarzyna Wiktoria Członek
Żurek Jolanta Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Szamotułach
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Szamotuły, ul. Dworcowa 26, 64-500 Szamotuły, pokój nr 3
Imię i nazwisko Stanowisko
Rataszewski Wojciech Kazimierz Przewodniczący
Buchwald Halina Teresa Zastępca Przewodniczącego
Bystra Ewelina Członek
Lembicz Marzena Anna Członek
Lesicka Izabela Maria Członek
Lewandowska Kazimiera Członek
Maćkowiak Lucyna Anna Członek
Perz-Wielińska Aleksandra Anna Członek
Wachowiak Jerzy Kazimierz Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Obrzycku
Adres: w Urzędzie Miasta w Obrzycku, ul. Rynek 19, 64-520 Obrzycko, I piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Kubik Justyna Maria Przewodniczący
Nagel Mirosław Błażej Zastępca Przewodniczącego
Kasprzak Małgorzata Członek
Kucnerowicz Krystyna Członek
Nowak Marzena Ewa Członek
Nowak Stanisław Wojciech Członek
Nowicka Zuzanna Członek
Pacholak Aleksandra Jadwiga Członek
Szczepańska Kinga Magdalena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lwówku
Adres: w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Lwówku, Al. Emilii Sczanieckiej 56, 64-310 Lwówek
Imię i nazwisko Stanowisko
Piechowiak Maciej Przewodniczący
Nowak Irena Zastępca Przewodniczącego
Buczkowska Mirosława Elżbieta Członek
Chojnacki Marek Członek
Graś Waldemar Stanisław Członek
Kaczmarek Anna Maria Członek
Konieczny Szymon Piotr Członek
Kurnikowska Anna Członek
Wesoły Michał Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Wielichowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Wielichowie, ul. Rynek 10, 64-050 Wielichowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Wróbel Kinga Anita Przewodniczący
Drzymała-Czapla Aleksandra Zastępca Przewodniczącego
Cugier Agnieszka Członek
Jarczyńska Renata Członek
Kapska Maria Członek
Łuczak Katarzyna Członek
Przybyła Lidia Barbara Członek
Sibilski Tomasz Członek
Szymanowska Natalia Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Opalenicy
Adres: w Urzędzie Miejskim w Opalenicy, ul. 3 Maja 1, 64-330 Opalenica
Imię i nazwisko Stanowisko
Andrzejewski Tomasz Przewodniczący
Owczarczak Margaretta Maria Zastępca Przewodniczącego
Budzyk Jolanta Irena Członek
Kołodziej Elżbieta Członek
Korytowska Magdalena Marika Członek
Lossy Agnieszka Członek
Matulewicz-Wójcik Anna Członek
Miczek Beata Członek
Stankowski Wojciech Stanisław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kuślinie
Adres: w Urzędzie Gminy w Kuślinie, ul. Emilii Sczanieckiej 4, 64-316 Kuślin, pokój nr 15
Imię i nazwisko Stanowisko
Mańczak Ewelina Przewodniczący
Łuczak Henryk Zastępca Przewodniczącego
Kotlarska Maria Członek
Kupś Lena Maria Członek
Poznańska Marta Franciszka Członek
Sobisiak Klaudia Członek
Śniechowska Urszula Członek
Świątek Marzena Członek
Świtała Ewa Członek