Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy we Włocławku I

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Topólce
Adres: w Urzędzie Gminy w Topólce, pok 23, 87-875 Topólka
Imię i nazwisko Stanowisko
Dogoński Zygmunt Przewodniczący
Wujkiewicz Waldemar Feliks Zastępca Przewodniczącego
Dziubińska Grażyna Członek
Kolibowska Elżbieta Członek
Kosmalska Joanna Członek
Makowski Józef Członek
Małecki Piotr Członek
Mrozińska Jolanta Członek
Pesta Jadwiga Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kowalu
Adres: w Urzędzie Gminy w Kowalu, ul. Piwna 33, 87-820 Kowal
Imię i nazwisko Stanowisko
Maciejewska Joanna Przewodniczący
Snopkowska Grażyna Zastępca Przewodniczącego
Gralak Maciej Paweł Członek
Gralak Wiesław Członek
Grzywacz Marta Członek
Jastrzębska Joanna Elżbieta Członek
Kozłowski Tadeusz Członek
Rybacki Jan Stanisław Członek
Sidwa Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza we Włocławku
Adres: w Urzędzie Gminy we Włocławku, ul. Królewiecka 7, 87-800 Włocławek
Imię i nazwisko Stanowisko
Ataniel Stanisław Teofil Przewodniczący
Kręcicka Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Bochińska Iwona Anna Członek
Kiełkowska Agnieszka Małgorzata Członek
Komorowska Agata Członek
Krawiecki Marek Członek
Matysiak Marlena Urszula Członek
Olejniczak Kira Wanda Członek
Reniec Katarzyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Izbicy Kujawskiej
Adres: w Urzędzie Miejskim w Izbicy Kujawskiej, ul.Marszałka Piłsudskiego 32, 87-865 Izbica Kujawska
Imię i nazwisko Stanowisko
Radomski Wojciech Zbigniew Przewodniczący
Gawroński Zbigniew Ryszard Zastępca Przewodniczącego
Biernacki Grzegorz Członek
Kubacki Piotr Józef Członek
Kurlapska Agnieszka Członek
Nadolny Janusz Kazimierz Członek
Sikorski Wiesław Adam Członek
Wojasińska Małgorzata Członek
Wróblewski Kamil Sebastian Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Choceniu
Adres: Urząd Gminy w Choceniu ul .Sikorskiego 12 87-850 Choceń
Imię i nazwisko Stanowisko
Hoffman Aneta Przewodniczący
Pułanecka Renata Anna Zastępca Przewodniczącego
Bącela-Bagińska Małgorzata Beata Członek
Dorsz Janina Członek
Jatczak Marek Członek
Klonowska Aneta Członek
Skoczylas Marian Stanisław Członek
Walczak Tadeusz Członek
Wojtalik Krzysztof Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Baruchowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Baruchowie 87-821 Baruchowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Mrozowicz Hanna Urszula Przewodniczący
Gawłowska Joanna Zastępca Przewodniczącego
Maciejewska Jadwiga Członek
Maślanka Katarzyna Członek
Osmałek Inga Członek
Piotrowska Małgorzata Członek
Podgórska Iwona Grażyna Członek
Rempalska Zofia Jadwiga Członek
Ryniec Elżbieta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Fabiankach
Adres: w Urzędzie Gminy w Fabiankach, Fabianki 4, 87-811 Fabianki
Imię i nazwisko Stanowisko
Prylińska Marta Przewodniczący
Słomczewska Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Błaszkiewicz Iwona Ewa Członek
Celmer Agnieszka Członek
Chróściel Paweł Bogumił Członek
Lewandowska Magdalena Członek
Stasiaczyk Jolanta Anna Członek
Stawisińska Beata Członek
Stawisińska Jadwiga Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Chodczu
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Chodczu, ul. Kaliska 2, 87-860 Chodecz
Imię i nazwisko Stanowisko
Bielecka Dorota Przewodniczący
Zakrzewska Laura Barbara Zastępca Przewodniczącego
Biernacka Karina Ewa Członek
Glica Barbara Magdalena Członek
Idziaszczyk Joanna Anita Członek
Koza Arkadiusz Andrzej Członek
Kubiak Joanna Członek
Nowakowska Maria Monika Członek
Nowakowski Benedykt Adam Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Brześciu Kujawskim
Adres: w Urzędzie Miejskim w Brześciu Kujawskim, ul. Al.W. Łokietka 1A, 87-800 Brześć Kujawski
Imię i nazwisko Stanowisko
Borkowski Władysław Wojciech Przewodniczący
Nobis Teresa Zastępca Przewodniczącego
Drabik Anna Członek
Gruszecka Halina Maria Członek
Hybiński Kazimierz Członek
Myszyńska Magdalena Członek
Nowacka Ewa Eufemia Członek
Płockier Marek Michał Członek
Ryniec Beata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Lubrańcu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Lubrańcu, ul. Brzeska 49, 87-890 Lubraniec
Imię i nazwisko Stanowisko
Twardowska Magdalena Przewodniczący
Szyburska Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Brzeziński Jarosław Członek
Gołębiowska Anna Iwona Członek
Jankowski Stanisław Daniel Członek
Kubiak Jadwiga Członek
Niezbrzycki Jakub Tomasz Członek
Serkowski Stanisław Jerzy Członek
Sobieraj Emilia Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Boniewie
Adres: w Urzędzie Gminy w Boniewie 87-851 Boniewo, ul. Szkolna 28 pok. nr 6A
Imię i nazwisko Stanowisko
Witczak Iwona Wioletta Przewodniczący
Majewska Gabriela Maria Zastępca Przewodniczącego
Jędrzejewski Sławomir Jan Członek
Kakaryga Ewa Członek
Kotłowski Jan Bogusław Członek
Kucharska Honorata Halina Członek
Nowakowska Anna Wanda Członek
Pińska Katarzyna Członek
Rakowska Joanna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kowalu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Kowalu, ul. Piwna 24, 87-820 Kowal
Imię i nazwisko Stanowisko
Kowalska Klara Józefa Przewodniczący
Rogalski Tomasz Marian Zastępca Przewodniczącego
Dorsz Edyta Członek
Jas Alina Longina Członek
Jasińska Krystyna Członek
Karpiński Wiesław Członek
Skowrońska Wiesława Maria Członek
Szatkowska Maria Członek
Wyżykowska Bożena Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza we Włocławku
Adres: w Starostwie Powiatowym we Włocławku, ul. Cyganka 28, 87-800 Włocławek
Imię i nazwisko Stanowisko
Kudelski Dariusz Eugeniusz Przewodniczący
Donajczyk Jerzy Zastępca Przewodniczącego
Jabłońska Aneta Członek
Rudzińska Anna Jolanta Członek
Siestrzewitowski Józef Członek
Śmigielski Benedykt Benon Członek
Walczak Lidia Członek
Wójkiewicz Jan Józef Członek
Zaparucha Elżbieta Członek
Zwierzchowski Piotr Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Radziejowie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Radziejowie, ul. Kościuszki 17, 88-200 Radziejów
Imię i nazwisko Stanowisko
Chłodzińska Małgorzata Przewodniczący
Szpadzińska Marzena Kamila Zastępca Przewodniczącego
Albertyńska Justyna Członek
Gapska Edyta Członek
Głogulska Sylwia Członek
Marciniak Marta Członek
Nowacka Kamila Mariola Członek
Rybicki Maciej Jerzy Członek
Szmajdzińska Marta Członek
Szyper Waldemar Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Aleksandrowie Kujawskim
Adres: w Starostwie Powiatowym w Aleksandrowie Kujawskim, ul. Słowackiego 8, 87-700 Aleksandrów Kujawski
Imię i nazwisko Stanowisko
Korzeniewska Joanna Urszula Przewodniczący
Balcerak Remigiusz Zastępca Przewodniczącego
Bolewicka Anita Agnieszka Członek
Budzińska Dominika Gertruda Członek
Falleńczyk Karolina Maria Członek
Ignatowski Marek Członek
Iwińska Monika Marta Członek
Krysiak Urszula Członek
Stolarska Beata Anna Członek
Walichniewicz Joanna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Radziejowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Radziejowie, ul. Kościuszki 20/22, 88-200 Radziejów, II piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Nowakowski Mirosław Jan Przewodniczący
Wojciechowska Mariola Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Dominiak Jadwiga Członek
Kaniewska Karolina Członek
Kapelińska Magdalena Członek
Kińska Katarzyna Członek
Kołodziejska Joanna Anna Członek
Matuszewska Arleta Ewa Członek
Ozimińska Edyta Żaneta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Konecku
Adres: w Urzędzie Gminy w Konecku, Koneck 30, 87-702 Koneck
Imię i nazwisko Stanowisko
Szuchmilska Berta Leokadia Przewodniczący
Lewandowska Zofia Zastępca Przewodniczącego
Fuminkowska Wioletta Członek
Kudliński Saturnin Członek
Milewska Barbara Halina Członek
Organiściak Aneta Małgorzata Członek
Różańska Genowefa Anna Członek
Sołtysińska Kinga Sylwia Członek
Szudzik Dariusz Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Radziejowie
Adres: w Urzędzie Miasta Radziejów, ul. Kościuszki 20/22, 88-200 Radziejów
Imię i nazwisko Stanowisko
Juszczyńska Aleksandra Agnieszka Przewodniczący
Szyszkowska-Jankowska Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Badeusz Cezary Tomasz Członek
Drzewucka Jadwiga Maria Członek
Gąsiorowska Genowefa Członek
Góralska Eliza Monika Członek
Ignasiak Ewa Członek
Kaczmarek Joanna Członek
Wojciechowski Sylwester Stanisław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Zakrzewie
Adres: w Urzędzie Gminy Zakrzewo, 87-707 Zakrzewo
Imię i nazwisko Stanowisko
Jóźwiak Mirosław Stefan Przewodniczący
Błachowiak Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Fabiszak Irena Członek
Kuźba-Ziemecka Anna Członek
Lewandowska Anna Członek
Marczewska Agata Członek
Przybysz Danuta Członek
Wiśniewska Renata Członek
Wolanin Elżbieta Iwonka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bądkowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Bądkowie, 87-704 Bądkowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Jaskólski Sławomir Piotr Przewodniczący
Niemczyk Elżbieta Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Cieślak Sara Sandra Członek
Gapski Tomasz Członek
Krawczak Iwona Członek
Kwiatkowski Piotr Jan Członek
Przekwas Marzena Maria Członek
Rogiewicz Walerian Członek
Wiśniewska Monika Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Nieszawie
Adres: w Urzędzie Miasta Nieszawa, ul. 3 Maja 2, 87-730 Nieszawa
Imię i nazwisko Stanowisko
Podlewska Beata Kinga Przewodniczący
Ziemecki Marian Stefan Zastępca Przewodniczącego
Błaszczak Stenia Członek
Bratkowska Katarzyna Krystyna Członek
Jastrzębska Ewa Katarzyna Członek
Królczewski Włodzimierz Mieczysław Członek
Kułakowski Janusz Marian Członek
Wiśniewska Magdalena Członek
Zwoliński Adam Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Osięcinach
Adres: w Urzędzie Gminy w Osięcinach, ul. Wojska Polskiego 14
Imię i nazwisko Stanowisko
Guźlewski Paweł Piotr Przewodniczący
Dąbrowiecka Anna Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Barczak Barbara Członek
Izydorczyk Justyna Członek
Kralska Katarzyna Członek
Sobczyńska Gabriela Honorata Członek
Tumiński Zbigniew Członek
Weznerowicz Sylwia Członek
Woźniak Elżbieta Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dobrem
Adres: w Urzędzie Gminy w Dobrem, ul. Dworcowa 6, 88-210 Dobre
Imię i nazwisko Stanowisko
Kardasz Marek Przewodniczący
Hrupek Renata Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Fabisiak Marianna Teresa Członek
Malicka Danuta Elżbieta Członek
Milińska Karolina Członek
Pantuchowicz Agnieszka Członek
Rogiewicz Jadwiga Kazimiera Członek
Szcześniewicz Izabela Członek
Witkowska Justyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Raciążku
Adres: w Urzędzie Gminy w Raciążku, ul. Wysoka 4, 87-721 Raciążek
Imię i nazwisko Stanowisko
Siedlecka Beata Przewodniczący
Jastrzębowski Alfred Walenty Zastępca Przewodniczącego
Białkowska Magdalena Członek
Królikowska Aleksandra Joanna Członek
Lewandowska Małgorzata Członek
Mamrot-Korubska Emilia Agnieszka Członek
Marut Anna Członek
Ochocińska Sylwia Członek
Tecmer Adam Piotr Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bytoniu
Adres: w Urzędzie Gminy w Bytoniu, 88-231 Bytoń
Imię i nazwisko Stanowisko
Roszak Żaneta Przewodniczący
Uważyńska Sylwia Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Bykowski Maciej Członek
Kotas Paulina Członek
Kuropatwa Agnieszka Członek
Olczak Anna Helena Członek
Polatowska Małgorzata Członek
Seroczyńska Urszula Członek
Sikorska Teresa Aleksandra Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Aleksandrowie Kujawskim
Adres: w Urzędzie Miejskim w Aleksandrowie Kujawskim ul. Juliusza Słowackiego 8, 87-700 Aleksandrów Kujawski
Imię i nazwisko Stanowisko
Sikorska Beata Anna Przewodniczący
Krawiec Eugeniusz Zastępca Przewodniczącego
Andrzejak Katarzyna Renata Członek
Banasiak Agata Członek
Kocjan Ewa Bogumiła Członek
Kubicki Ryszard Jan Członek
Kulik Alina Członek
Kurczewska-Hołtyn Aneta Maria Członek
Marcińczyk Jacek Piotr Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Ciechocinku
Adres: w Urzędzie Miejskim w Ciechocinku, ul. Kopernika 19, 87-720 Ciechocinek
Imię i nazwisko Stanowisko
Pietrzykowski Leszek Stanisław Przewodniczący
Borucka Ewa Zastępca Przewodniczącego
Gołębiewska Jolanta Członek
Jędruszczak Renata Agnieszka Członek
Nawrocki Marek Członek
Skotnicka Anna Zofia Członek
Szczęsny Stanisław Członek
Szeliski Mariusz Grzegorz Członek
Zajączkowski Lech Antoni Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Lubieniu Kujawskim
Adres: w Urzędzie Miejskim w Lubieniu Kujawskim, ul. Wojska Polskiego 29, 87-840 Lubień Kujawski
Imię i nazwisko Stanowisko
Deicka Elżbieta Anna Przewodniczący
Kosmalska Emilia Zastępca Przewodniczącego
Adryjańczyk Małgorzata Członek
Gierkowski Bogusław Członek
Jakubowska Joanna Członek
Jędrzejewski Józef Andrzej Członek
Kaczmarek Piotr Edward Członek
Skibińska Katarzyna Ewelina Członek
Wiśniewska Wiktoria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lubaniu
Adres: w Urzędzie Gminy w Lubaniu, 87-732 Lubanie
Imię i nazwisko Stanowisko
Chaberski Michał Przewodniczący
Hołtyn Kamila Dorota Zastępca Przewodniczącego
Agacka Marlena Elżbieta Członek
Babiarczyk Ewelina Ludmiła Członek
Cichowlas Ewa Agnieszka Członek
Ćwiklińska Magdalena Monika Członek
Lipka Elżbieta Członek
Sołtysiak Izabela Członek
Woźniak Renata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Piotrkowie Kujawskim
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Piotrkowie Kujawskim
Imię i nazwisko Stanowisko
Pietrzak Katarzyna Anna Przewodniczący
Szymańska Marta Zastępca Przewodniczącego
Goc Lilla Krystyna Członek
Kwaśna Dorota Magdalena Członek
Merder Wincenty Franciszek Członek
Mrówczyńska Aleksandra Członek
Roskosz-Pietrzak Barbara Członek
Waszak Jan Członek
Wiliński Jerzy Teofil Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wagańcu
Adres: w Urzędzie Gminy w Wagańcu, ul. Dworcowa 11, pok. 15, 87-731 Waganiec
Imię i nazwisko Stanowisko
Ferner-Kofel Ewelina Przewodniczący
Wdowiak Iwona Zastępca Przewodniczącego
Anaszewska Wioleta Janina Członek
Golenia Zofia Członek
Jaworski Grzegorz Członek
Mierzwicka Cecylia Mirosława Członek
Rutecka Teresa Członek
Szudzik Honorata Maria Członek
Tomaszewska Hanna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Aleksandrowie Kujawskim
Adres: w Urzędzie Gminy Aleksandrów Kujawski, ul. Słowackiego 12, 87-700 Aleksandrów Kujawski
Imię i nazwisko Stanowisko
Paczkowska Katarzyna Ewa Przewodniczący
Mucha Marta Zastępca Przewodniczącego
Burchacka Angelika Dorota Członek
Łukaszewska Agnieszka Ewa Członek
Majewska Maja Członek
Nowak Aleksandra Maria Członek
Rynicka Karolina Kinga Członek
Szymańska-Dama Agnieszka Danuta Członek
Wesołowska Grażyna Bogumiła Członek