Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Katowicach I

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Miejska Komisja Wyborcza w Chorzowie
Adres: w Urzędzie Miasta w Chorzów, 41-500 Chorzów, ul. Rynek 1, Mała Sala Posiedzeń pokój nr 236 (II piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Molenda Agnieszka Przewodniczący
Klein Grzegorz Robert Zastępca Przewodniczącego
Gierlotka Anna Maja Członek
Iwa Helmut Członek
Kurek Małgorzata Lidia Członek
Ledworowski Marek Tomasz Członek
Marcinkowski Eugeniusz Członek
Pacholak Zdzisław Józef Członek
Przybył Zbigniew Józef Członek
Terlecka Agnieszka Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Świętochłowicach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Świętochłowicach, 41-600 Świętochłowice, ul. Katowicka 54, pokój nr 105
Imię i nazwisko Stanowisko
Łąpiński Bartosz Przewodniczący
Skawińska Barbara Ewa Zastępca Przewodniczącego
Bialikiewicz Zuzanna Anna Członek
Bochenek Danuta Członek
Bodynek Alina Krystyna Członek
Brzęk Adrianna Anna Członek
Dańko Renata Teresa Członek
Duda Ewa Katarzyna Członek
Mierzwa Alojzy Bernard Członek
Szalecka Anna Maria Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Bieruniu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Bieruniu, 43-155 Bieruń, ul. św. Kingi 1, sala narad
Imię i nazwisko Stanowisko
Kowalska Justyna Janina Przewodniczący
Rozmus Patrycja Anna Zastępca Przewodniczącego
Banaszczuk-Bąk Agata Elżbieta Członek
Bendel Zofia Maria Członek
Krawczyk Danuta Mirosława Członek
Osoba Angelika Magdalena Członek
Początek Anna Maria Członek
Siemieński Wiesław Członek
Sukiennik Ewa Katarzyna Członek
Zagórska Klaudia Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Lędzinach
Adres: w Urzędzie Miasta w Lędzinach, 43-143 Lędziny, ul. Lędzińska 55, sala nr 013 (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Kołodziej Izabela Helena Przewodniczący
Golus Izabela Dorota Zastępca Przewodniczącego
Cuber-Cebula Ilona Agnieszka Członek
Gondzik Krzysztof Janusz Członek
Jacek Lidia Maria Członek
Janota Arkadiusz Robert Członek
Maludy Sonja Maria Członek
Suska Helena Gabriela Członek
Żogała Anna Ewa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Imielinie
Adres: w Urzędzie Miasta Imielin, 41-407 Imielin, ul. Imielińska 81, pokój nr 12 (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Kokoszka Joanna Maria Przewodniczący
Szendera Mirosław Piotr Zastępca Przewodniczącego
Demkiewicz Katarzyna Członek
Gniełka Janusz Andrzej Członek
Kulik Ewa Bożena Członek
Przebindowski Patryk Igor Członek
Schneider Mariusz Waldemar Członek
Starczynowska Gabriela Członek
Zbytniewska Anna Wiktoria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bojszowach
Adres: w Urzędzie Gminy Bojszowy, 43-220 Bojszowy, ul. Gaikowa 35
Imię i nazwisko Stanowisko
Wilemski Robert Przewodniczący
Kocurek Danuta Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Gwóźdź Renata Anna Członek
Jokiel Aleksandra Katarzyna Członek
Kubeczko Elżbieta Jadwiga Członek
Kucz Jan Piotr Członek
Milejska Edyta Maria Członek
Rosińska Wiesława Jadwiga Członek
Sklorz Agnieszka Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Chełmie Śląskim
Adres: w Urzędzie Gminy w Chełmie Śląskim, 41-403 Chełm Śląski, ul. Konarskiego 2, pokój nr 311 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Dębska Katarzyna Maria Przewodniczący
Jasiok Joanna Anna Zastępca Przewodniczącego
Adamik Aleksandra Agnieszka Członek
Czerny Stanisław Marian Członek
Dorobisz Michał Fabian Członek
Dziembor Patrycja Karolina Członek
Jagoda Daria Mirela Członek
Koziorz Ewelina Barbara Członek
Sokołowska Magdalena Joanna Członek
Wojewódzka Komisja Wyborcza w Katowicach
Adres: w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego w Katowicach, 40-037 Katowice, ul. Ligonia 46, sala nr 275 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Nasiadko Leszek Krystian Przewodniczący
Bolczyk Roman Zastępca Przewodniczącego
Gąsiorczyk Paweł Karol Członek
Łatka Marzena Agata Członek
Mądry Elżbieta Teresa Członek
Piksa Helena Anna Członek
Sieroń Roman Marcin Członek
Sobolewski Andrzej Tomasz Członek
Tomczykiewicz Maciej Tadeusz Członek
Wazl Piotr Jerzy Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Tychach
Adres: w Urzędzie Miasta Tychy, 43-100 Tychy, al. Niepodległości 49, sala nr 101 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Żabińska-Fras Elżbieta Grażyna Przewodniczący
Olak Agnieszka Żaneta Zastępca Przewodniczącego
Darda-Gramatyka Joanna Bogumiła Członek
Gembka Jarosław Tomasz Członek
Janik Leszek Krzysztof Członek
Kubica Wiesław Michał Członek
Michalska Lidia Irena Członek
Nowak Ewa Łucja Członek
Skrzypek Marcin Wojciech Członek
Spyra Dorota Barbara Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Mysłowicach
Adres: w Urzędzie Miasta Mysłowice, 41-400 Mysłowice, ul. Powstańców 1, sala nr 224 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Owczarek Damian Marcin Przewodniczący
Pijewski Mariusz Sebastian Zastępca Przewodniczącego
Chajto Iwona Stanisława Członek
Guła Krzysztof Marian Członek
Kowalski Bogumił Piotr Członek
Piecuch Wojciech Członek
Różyczka Karolina Ewa Członek
Stolarczyk Kinga Irena Członek
Szymański Jan Ignacy Członek
Waszek Stanisława Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Siemianowicach Śląskich
Adres: w Urzędzie Miasta w Siemianowicach Śląskich, 41-100 Siemianowice Śląskie, ul. Jana Pawła II 10, pokój nr 13 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Kaczmarski Tomasz Andrzej Przewodniczący
Szreter-Kulisz Iwona Luiza Zastępca Przewodniczącego
Czerwonka Bogusław Członek
Kowalska Monika Ewa Członek
Kozieł Mariusz Artur Członek
Łakota Magdalena Danuta Członek
Majnusz Katarzyna Teresa Członek
Pajdak Andrzej Krzysztof Członek
Wróbel Janusz Kazimierz Członek
Zatora Antonina Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Rudzie Śląskiej
Adres: w Urzędzie Miasta Ruda Śląska, 41-709 Ruda Śląska, plac Jana Pawła II 6, pokój nr 004 (budynek A)
Imię i nazwisko Stanowisko
Kozik Agata Anna Przewodniczący
Ficek Łukasz Tomasz Zastępca Przewodniczącego
Glodek Łukasz Gerard Członek
Gładysz Cecylia Joanna Członek
Kałdonek Krystian Konrad Członek
Mastalerz Monika Helena Członek
Masternak Daniel Piotr Członek
Pakosz-Jendrulok Marzena Karolina Członek
Sochowski Leszek Robert Członek
Wojcieszek Michał Adam Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Bieruniu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Bieruniu, 43-150 Bieruń, ul. Rynek 14, sala nr 23 (II piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Zug Adam Jan Przewodniczący
Kotowicz Wanda Zastępca Przewodniczącego
Habryka Celina Anna Członek
Łosoń Dorota Agnieszka Członek
Noras Krystyna Weronika Członek
Piekarczyk Krystyna Józefa Członek
Podleśny Jan Antoni Członek
Wieszołek-Gawlik Sylwia Krystyna Członek
Żołna Magdalena Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Katowicach
Adres: w Urzędzie Miasta Katowice, 40-098 Katowice, ul. Młyńska 4, pokój nr 203 (II piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Cebula Rafał Przewodniczący
Krusz Stanisław Bernard Zastępca Przewodniczącego
Bogucki Krzysztof Ludwik Członek
Budzichowska Maria Katarzyna Członek
Gaszczyk Paweł Stanisław Członek
Okraska Mirosław Bolesław Członek
Poloczek Maciej Jan Członek
Sowińska Bogumiła Członek
Szewczyk Damian Paweł Członek
Węgliński Leon Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Piekarach Śląskich
Adres: w Urzędzie Miasta Piekary Śląskie, 41-940 Piekary Śląskie, ul. Bytomska 84, sala nr 201 (II piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Kołek Łukasz Grzegorz Przewodniczący
Komoszyński Ireneusz Jacek Zastępca Przewodniczącego
Aleksandrowicz Iwona Katarzyna Członek
Bacik Katarzyna Anna Członek
Bek Stanisław Członek
Boryczka Wojciech Maciej Członek
Czapla Stefania Elżbieta Członek
Głowacz Zofia Członek
Maczej Iwona Urszula Członek
Oster Maria Anna Członek