Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Gdańsku I

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Miejska Komisja Wyborcza w Sopocie
Adres: w Urzędzie Miasta Sopotu, ul. Kościuszki 25/27, pokój nr 58, 60-63
Imię i nazwisko Stanowisko
Sobolewska Eliza Przewodniczący
Rymszewicz Monika Teresa Zastępca Przewodniczącego
Falgowski Wojciech Dariusz Członek
Jeleński Kazimierz Członek
Schwarz Lena Członek
Starościak Dorota Członek
Starościak Jacek Mariusz Członek
Szmurło Adam Członek
Tomaszewska Anna Członek
Zaleski Tadeusz Artur Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kolbudach
Adres: w Urzędzie Gminy w Kolbudach (pok.301, II piętro), ul. Staromłyńska 1, 83-050 Kolbudy
Imię i nazwisko Stanowisko
Szmyt Bożena Jolanta Przewodniczący
Panknin Aleksandra Barbara Zastępca Przewodniczącego
Czubek Andrzej Jan Członek
Doroszewski Piotr Wawrzyniec Członek
Fik Karolina Agnieszka Członek
Piekoś- Doroszewska Elżbieta Maria Członek
Raczak Anna Członek
Skwirowski Henryk Józef Członek
Średniawa Marek Ireneusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Pszczółkach
Adres: w Urzędzie Gminy w Pszczółkach, ul. Pomorska 18, pokój nr 5
Imię i nazwisko Stanowisko
Gołąb Wiesława Przewodniczący
Lewandowska Ewelina Zastępca Przewodniczącego
Bielesz Wioleta Katarzyna Członek
Konkol Monika Katarzyna Członek
Kukowska Barbara Członek
Linda Irena Członek
Sabatowska Barbara Członek
Zbroszczyk Elżbieta Członek
Żynda Brygida Iwona Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Suchym Dębie
Adres: w Urzędzie Gminy w Suchym Dębie, ul. Gdańska 17, pok 6
Imię i nazwisko Stanowisko
Matusz Aleksandra Przewodniczący
Górska Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Banasiowska Beata Marta Członek
Bartkowska Iwona Członek
Borodzicz Marcin Eugeniusz Członek
Borodzicz Mateusz Franciszek Członek
Gliniecka Joanna Barbara Członek
Holender Grażyna Członek
Raczkiewicz Marcin Adam Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Pruszczu Gdańskim
Adres: w Starostwie Powiatowym w Pruszczu Gdańskim, ul. Wojska Polskiego 16
Imię i nazwisko Stanowisko
Chyliński Jarosław Przewodniczący
Włodarczyk Wiesław Tomasz Zastępca Przewodniczącego
Block Magdalena Maria Członek
Brągoszewski Zbigniew Stanisław Członek
Jasiak Wojciech Jakub Członek
Kaczmarska Maryla Jadwiga Członek
Labuda Kamila Elżbieta Członek
Miłkowska Grażyna Członek
Niewiadomska Maja Członek
Szczodrowski Mariusz Stanisław Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Starogardzie Gdańskim
Adres: w Starostwie Powiatowym w Starogardzie Gdańskim, ul. Kościuszki 17, sala nr 210
Imię i nazwisko Stanowisko
Matysek Agnieszka Magdalena Przewodniczący
Wołowiec Elżbieta Dorota Zastępca Przewodniczącego
Burkowska Emilia Maria Członek
Cherek Anna Maria Członek
Galiński Stefan Tadeusz Członek
Lipka Anna Maria Członek
Niemczyk Ewa Maria Członek
Szachta Justyna Zofia Członek
Szweda Monika Katarzyna Członek
Toczek Jacek Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Tczewie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Tczewie, ul. Piaskowa 2
Imię i nazwisko Stanowisko
Olszewska Magdalena Alina Przewodniczący
Flisik Andrzej Janusz Zastępca Przewodniczącego
Ciewiertnia Beata Alicja Członek
Januchta Sławomira Maria Członek
Kata Patrycja Maria Członek
Kowalska Marta Ewelina Członek
Kruszyński Rafał Józef Członek
Niedźwiecki Piotr Marek Członek
Stalkowska Marta Elżbieta Członek
Wiecka Genowefa Teresa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Trąbkach Wielkich
Adres: w Urzędzie Gminy Trąbki Wielkie, ul. Gdańska 12 , 83-034 Trąbki Wielkie, pokój numer 15
Imię i nazwisko Stanowisko
Stępniewska Krystyna Helena Przewodniczący
Jereczek Patrycja Zastępca Przewodniczącego
Kujawska Małgorzata Członek
Łabędzka Mariola Brygida Członek
Ossowski Tomasz Piotr Członek
Pankau Adam Członek
Szymikowski Mirosław Tomasz Członek
Zielke Anita Maria Członek
Zielke Małgorzata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Czarnej Wodzie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Czarnej Wodzie, ul. Mickiewicza 7
Imię i nazwisko Stanowisko
Zboroch Maria Krystyna Przewodniczący
Kropidłowski Marian Jan Zastępca Przewodniczącego
Baczyńska Zofia Małgorzata Członek
Gornowicz Kamila Katarzyna Członek
Jasiński Patryk Paweł Członek
Jędrzejewska Alicja Joanna Członek
Sikora Roman Antoni Członek
Wegner Anna Członek
Zielińska Danuta Hanka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Osiecznej
Adres: w Urzędzie Gminy Osieczna, ul. Plac 1000-lecia 1, 83-242 Osieczna
Imię i nazwisko Stanowisko
Kędziora Alicja Krystyna Przewodniczący
Reszczyńska Henryka Maria Zastępca Przewodniczącego
Labuda Patrycja Gabriela Członek
Lubińska Agnieszka Maria Członek
Machnikowska Małgorzata Członek
Osowska Aleksandra Członek
Piesik Anna Stanisława Członek
Szczygelska Irena Mirosława Członek
Wasielewski Andrzej Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Morzeszczynie
Adres: w Urzędzie Gminy w Morzeszczynie, ul. Kociewska 12
Imię i nazwisko Stanowisko
Jelitto Roman Henryk Przewodniczący
Kamrowska Ewa Zastępca Przewodniczącego
Chiliński Janusz Roman Członek
Górska Agata Krystyna Członek
Jelitto Barbara Członek
Kruszewska Marlena Jolanta Członek
Rychłowska Wiesława Helena Członek
Świgoński Wojciech Członek
Topczyńska Bożena Bronisława Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Osieku
Adres: w Urzędzie Gminy Osiek, ul. Kwiatowa 30, 83-221 Osiek
Imię i nazwisko Stanowisko
Popławski Romuald Przewodniczący
Kosecka Lucyna Anna Zastępca Przewodniczącego
Cherek Małgorzata Agnieszka Członek
Demska-Wycinka Dorota Maria Członek
Kazubowski Paweł Michał Członek
Szczepińska Elżbieta Maria Członek
Śliwiński Roman Członek
Świadek Anna Członek
Świadek Jędrzej Jan Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Starogardzie Gdańskim
Adres: w Urzędzie Gminy w Starogardzie Gdańskim, ul. Sikorskiego 9
Imię i nazwisko Stanowisko
Bieliński Włodzimierz Zbigniew Przewodniczący
Groth Andrzej Józef Zastępca Przewodniczącego
Cychnerska Teresa Członek
Gabryel Zachariasz Andrzej Członek
Laser Lucyna Anna Członek
Mąkosa Łukasz Marcin Członek
Muchowski Jan Członek
Sikora Bartosz Mateusz Członek
Świeczkowski Piotr Tomasz Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Skarszewach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Skarszewach, Pl. Gen. J. Hallera 18, pokój nr 18
Imię i nazwisko Stanowisko
Młyński Grzegorz Przewodniczący
Podgórniak Grażyna Marianna Zastępca Przewodniczącego
Bąk Ewelina Katarzyna Członek
Burczyk Bartosz Paweł Członek
Chwazik Maria Ewa Członek
Janikowski Andrzej Maciej Członek
Majewska Bogumiła Beata Członek
Okrój Barbara Ewa Członek
Woźny Katarzyna Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Skórczu
Adres: w Urzędzie Gminy w Skórczu, ul. Dworcowa 6, pokój nr 9
Imię i nazwisko Stanowisko
Urban Marcin Przewodniczący
Kawczyński Piotr Adam Zastępca Przewodniczącego
Budzyła Klaudia Alicja Członek
Czarnecka Justyna Członek
Falgowski Artur Jacek Członek
Kłos Anna Członek
Radde Rajmund Józef Członek
Słomiński Marcin Członek
Żurawski Krystian Piotr Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lubichowie
Adres: w siedzibie Urzędu Gminy Lubichowo , ul. Zblewska 8, 83-240 Lubichowo, pokój 6a
Imię i nazwisko Stanowisko
Kaulbarsch Aleksander Stanisław Przewodniczący
Czubek Henryk Piotr Zastępca Przewodniczącego
Bielińska Anna Maria Członek
Bluege Wanda Sylwia Członek
Bramer Elżbieta Maria Członek
Godlewski Mieczysław Członek
Kazubowska Wiesława Barbara Członek
Paszek Magdalena Członek
Piesik Jolanta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Zblewie
Adres: w Urzędzie Gminy w Zblewie, ul. Główna 40
Imię i nazwisko Stanowisko
Wołoszyn Marek Sebastian Przewodniczący
Śliwicka Maria Wanda Zastępca Przewodniczącego
Cherek Stanisława Członek
Gulan Katarzyna Małgorzata Członek
Kunkol Bogusława Ewa Członek
Miszewska Bogumiła Maria Członek
Odya Felicja Członek
Stencel-Kuks Angelika Magdalena Członek
Swalińska Joanna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kaliskach
Adres: w Urzędzie Gminy Kaliska, ul. Nowowiejska 2
Imię i nazwisko Stanowisko
Kasperkowicz Barbara Elżbieta Przewodniczący
Kaszubowska Marzenna Maria Zastępca Przewodniczącego
Bławat-Kulińska Patrycja Barbara Członek
Buchnowska Joanna Członek
Kuchta Sergiusz Szymon Członek
Rosińska Wioleta Barbara Członek
Ryngwelska Ewa Barbara Członek
Stopa Joanna Marta Członek
Wysokińska Beata Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Pelplinie
Adres: w Radzie Miejskiej w Pelplinie, ul. Plac Grunwaldzki 2
Imię i nazwisko Stanowisko
Rybicka Janina Helena Przewodniczący
Stasiek Malwina Zofia Zastępca Przewodniczącego
Górski Krzysztof Paweł Członek
Hibner Barbara Maria Członek
Imienowska Katarzyna Ewa Członek
Kaszowicz Agata Członek
Pellowska Jolanta Maria Członek
Sarnowska Aleksandra Członek
Szwarc Henryk Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bobowie
Adres: w budynku Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Bobowie, ul. Gdańska 15, I piętro, sala posiedzeń
Imię i nazwisko Stanowisko
Gniedziejko Agnieszka Ewa Przewodniczący
Soliwocka Ewelina Maria Zastępca Przewodniczącego
Brejza Maria Członek
Karwacka Ewa Małgorzata Członek
Kierszkowska Janina Małgorzata Członek
Klawikowski Przemysław Członek
Pawlak-Niedbała Agnieszka Krystyna Członek
Talaśka Mirosława Barbara Członek
Wierzbowska Sławomira Dorota Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Subkowach
Adres: w Urzędzie Gminy w Subkowach, ul. Józefa Wybickiego 19a
Imię i nazwisko Stanowisko
Kotowska Lidia Teresa Przewodniczący
Skoczylas Grażyna Teresa Zastępca Przewodniczącego
Domachowska Jolanta Maria Członek
Kamińska Gabriela Maria Członek
Majka Krystyna Stefania Członek
Nagórska Anna Barbara Członek
Patocka Grażyna Członek
Smolińska Karolina Janina Członek
Wiśniewska Małgorzata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Tczewie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Tczewie, ul. 30 stycznia 1
Imię i nazwisko Stanowisko
Base Marek Przewodniczący
Głowiński Wojciech Joachim Zastępca Przewodniczącego
Chyła Anita Anna Członek
Daroń Teresa Członek
Kołek Robert Członek
Lorenc Sebastian Marek Członek
Machniak Barbara Grażyna Członek
Majdak Ewa Członek
Szweda Tadeusz Paweł Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Skórczu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Skórczu, ul. Główna 40
Imię i nazwisko Stanowisko
Ossowski Mirosław Antoni Przewodniczący
Rynkiewicz Sylwia Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Bąber Izabela Katarzyna Członek
Chełkowski Walerian Członek
Gliniecka Anna Członek
Hałas Marcin Zbigniew Członek
Mysiorska Grażyna Anna Członek
Osowski Grzegorz Zdzisław Członek
Stachowicz Izabela Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Przywidzu
Adres: w Urzędzie Gminy Przywidz, ul. Gdańska 7, 83-047 Przywidz
Imię i nazwisko Stanowisko
Herbasz Dorota Maria Przewodniczący
Biskup Dominika Zastępca Przewodniczącego
Justa Ewa Katarzyna Członek
Klinkosz Łukasz Członek
Krzysztofiak Joanna Członek
Małek Marta Agnieszka Członek
Rekowska Justyna Celina Członek
Wojtczak Lucyna Członek
Zieliński Dariusz Członek
Wojewódzka Komisja Wyborcza w Gdańsku
Adres: w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w Gdańsku, ul. Okopowa 21/27
Imię i nazwisko Stanowisko
Mrugała Łukasz Przewodniczący
Jankowski Stanisław Zastępca Przewodniczącego
Kochanowski Maciej Janusz Członek
Matysek Anita Teresa Członek
Niewczas Mieczysław Jan Członek
Oskroba Zbigniew Tomasz Członek
Raca Katarzyna Monika Członek
Radziusz Sebastian Mikołaj Członek
Wlizło Agnieszka Członek
Wróbel Witold Mieczysław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Smętowie Granicznym
Adres: w Urzędzie Gminy w Smętowie Granicznym, ul. Dworcowa 10
Imię i nazwisko Stanowisko
Ossowski Roman Paweł Przewodniczący
Żurawska Jagoda Daria Zastępca Przewodniczącego
Drost Urszula Członek
Galant Barbara Członek
Kinder Justyna Karolina Członek
Koksa Marlena Barbara Członek
Kozłowska Danuta Członek
Mazur Emilia Członek
Piontek Małgorzata Bogusława Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Pruszczu Gdańskim
Adres: w Urzędzie Gminy Pruszcz Gdański ul. Wojska Polskiego 30
Imię i nazwisko Stanowisko
Śliwińska Barbara Izabela Przewodniczący
Szczepańska Wiesława Anna Zastępca Przewodniczącego
Garstka Małgorzata Członek
Gast Edyta Członek
Ignaciuk Katarzyna Agnieszka Członek
Rutkowska Janina Członek
Wysocka Alina Barbara Członek
Zagozdon Adrianna Magdalena Członek
Zagozdon Tomasz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Cedrach Wielkich
Adres: w Urzędzie Gminy w Cedrach Wielkich, ul. M. Płażyńskiego 16
Imię i nazwisko Stanowisko
Grabarczyk Łukasz Przewodniczący
Tymoszuk Karina Aneta Zastępca Przewodniczącego
Gwizdała Maria Jolanta Członek
Kamrowski Łukasz Daniel Członek
Kubiak Maria Grażyna Członek
Paluch Przemysław Łukasz Członek
Rychlicki Michał Jakub Członek
Smaza Monika Bożena Członek
Żabińska Anna Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Tczewie
Adres: w Urzędzie Gminy Tczew, ul. Lecha 12
Imię i nazwisko Stanowisko
Dziubińska Lidia Przewodniczący
Gajewska Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Bojanowski Roman Członek
Chyła Dariusz Członek
Pałkowski Mirosław Członek
Sarnowska Justyna Joanna Członek
Wielgosz Ewa Zofia Członek
Wojewódka Elżbieta Członek
Wszołek Helena Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Gdańsku
Adres: w budynku Urzędu Miejskiego w Gdańsku, ul. Nowe Ogrody 8/12, I piętro, sala 107
Imię i nazwisko Stanowisko
Horodniczy Marek Robert Przewodniczący
Lewna Szczepan Leon Zastępca Przewodniczącego
Bób Dominik Członek
Firlej Anna Maria Członek
Kmieciak Przemysław Łukasz Członek
Maksymowicz Elżbieta Członek
Poddubiuk Grażyna Maria Członek
Rydzyński Piotr Jacek Członek
Twerd Robert Piotr Członek
Żubrys Aleksander Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Starogardzie Gdańskim
Adres: w Urzędzie Miasta Starogard Gdański, ul. Gdańska 6, sala nr 101
Imię i nazwisko Stanowisko
Rosochowicz Hanna Janina Przewodniczący
Cychnerski Piotr Józef Zastępca Przewodniczącego
Dziewiątkowska-Dudek Patrycja Katarzyna Członek
Karbowska Paulina Maria Członek
Manikowska Iwona Maria Członek
Meyer Anna Maria Członek
Schweda Natalia Magdalena Członek
Wodzik Magdalena Anna Członek
Zielińska Elżbieta Monika Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Pruszczu Gdańskim
Adres: w Urzędzie Miasta Pruszcz Gdański, ul. Grunwaldzka 20
Imię i nazwisko Stanowisko
Błochowiak Jacek Piotr Przewodniczący
Kulik Janusz Marcin Zastępca Przewodniczącego
Jaworska Krystyna Członek
Knigawka Łukasz Członek
Kulling Marcin Członek
Laube Bogdan Wiktor Członek
Rutkowska Polita Cecylia Członek
Skonieczny Dominik Członek
Szafrańska-Hinca Katarzyna Małgorzata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Gniewie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Gniew, sala 109, ul. Plac Grunwaldzki 1
Imię i nazwisko Stanowisko
Kensicki Sławomir Jerzy Przewodniczący
Płóciennik Eugeniusz Zastępca Przewodniczącego
Czechowska Ewa Członek
Godula Edyta Józefa Członek
Goździkowska Paulina Członek
Kamińska Bernardyna Członek
Mazurkiewicz Katarzyna Beata Członek
Wiecki Zbigniew Paweł Członek
Zaborowska Halina Barbara Członek