Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Olsztynie II

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Powiatowa Komisja Wyborcza w Ełku
Adres: w Starostwie Powiatowym w Ełku, ul. Piłsudskiego 4, 19-300 Ełk, parter - pokój nr 123 (Biuro Rady Powiatu)
Imię i nazwisko Stanowisko
Dzięgielewska Edyta Krystyna Przewodniczący
Orzechowska Joanna Zastępca Przewodniczącego
Bizio Ewa Członek
Bobkowska-Kołacz Justyna Członek
Budnicka Wioletta Członek
Cieślak Monika Członek
Czarnecka Edyta Członek
Jasionowska Dorota Członek
Mulewska Elżbieta Agnieszka Członek
Szarejko Piotr Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Olecku
Adres: Starostwo Powiatowe w Olecku, ul. Kolejowa 32, pokój nr 24
Imię i nazwisko Stanowisko
Bielawska Karina Anna Przewodniczący
Staszkiewicz Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Banaś Diana Członek
Jaworowska Katarzyna Aniela Członek
Ostrowska Dorota Beata Członek
Putra Katarzyna Elżbieta Członek
Syperowicz Sylwia Członek
Szwędrys Sławomir Członek
Trejnowska Wiesława Członek
Ulikowski Tomasz Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Piszu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Piszu, 12-200 Pisz, ul. Warszawska 1 - pokój nr. 49 (2 piętro).
Imię i nazwisko Stanowisko
Brzostowska Teresa Przewodniczący
Frycz Hanna Karina Zastępca Przewodniczącego
Kołowajtys-Kotuła Sylwia Członek
Krajewska Irena Członek
Krasińska Agata Członek
Małż Hubert Łukasz Członek
Słapińska Ewa Członek
Tomasiewicz Małgorzata Członek
Turski Jarosław Andrzej Członek
Zdaniewicz-Siwik Katarzyna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Gołdapi
Adres: w Starostwie Powiatowym w Gołdapi, ul. Krótka 1, 19-500 Gołdap, na parterze budynku w pok. nr 4
Imię i nazwisko Stanowisko
Makowska Anna Urszula Przewodniczący
Nagórna Marlena Zastępca Przewodniczącego
Frydrych Aneta Członek
Juc Ewelina Członek
Kaczanowska Katarzyna Członek
Kołtek Karolina Członek
Marciniak Monika Anna Członek
Szermińska Anna Członek
Szostak Janina Mieczysława Członek
Ziach Anna Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Starych Juchach
Adres: w Urzędzie Gminy Stare Juchy,19-330 Stare Juchy, ul. Plac 500-lecia 4 - pokój nr 1 (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Malinowska Edyta Przewodniczący
Łebska Zofia Zastępca Przewodniczącego
Fiedorczyk Dorota Członek
Guzewicz-Kruszewska Gabriela Członek
Krawczuk Krystian Członek
Kuczerska Marta Członek
Milewska Weronika Członek
Sadowska Agnieszka Ewa Członek
Sojka-Sobol Urszula Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wieliczkach
Adres: Siedziba Gminnej Komisji Wyborczej w Wieliczkach znajduje się w budynku Urzędu Gminy w Wieliczkach ul. Lipowa 53, pokój nr 12 tel. 87 621 90 62 , 87 621 90 61 – pokój nr 12 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Masłowska Barbara Ewa Przewodniczący
Andrzejewska Renata Zastępca Przewodniczącego
Bartoszewicz Małgorzata Członek
Borowski Hubert Członek
Bulanda Tomasz Konrad Członek
Dziedziach Maria Jolanta Członek
Górska Halina Członek
Wasilewska Katarzyna Członek
Żukowska Justyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Piszu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Piszu, ul. Gustawa Gizewiusza 5 - pokój nr 8 (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Kowalczuk Łukasz Przewodniczący
Makowska Edyta Zastępca Przewodniczącego
Brzostowska Marzena Członek
Dąbrowska Agnieszka Monika Członek
Karpińska Dorota Członek
Michalska Monika Ewa Członek
Miłosek Joanna Członek
Sapińska Marta Członek
Skowronek Robert Rafał Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Baniach Mazurskich
Adres: w Urzędzie Gminy w Baniach Mazurskich, ul. Konopnickiej 26, 19-520 Banie Mazurskie, pok. nr 15
Imię i nazwisko Stanowisko
Bonewicz Iwona Przewodniczący
Biłas Władysław Zastępca Przewodniczącego
Burba Karolina Członek
Górniak Irena Członek
Kowal Izabela Członek
Liskowicz Marcin Członek
Ługin Justyna Anna Członek
Piniaga Elżbieta Członek
Tepyło Alicja Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Ełku
Adres: w Urzędzie Gminy Ełk, ul. T. Kościuszki 28A, pok. Nr 11 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Strzeszewska Maria Karina Przewodniczący
Laszczkowska Aneta Zastępca Przewodniczącego
Grzybowska Anna Członek
Kaczerewska Ewa Członek
Kossakowska Joanna Członek
Kowalewska Izabela Członek
Kulik Paulina Członek
Leniec Julita Członek
Powązka Bożenna Jadwiga Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Orzyszu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Orzyszu, ul. Giżycka 15, 12-250 Orzysz - pokój nr 5 (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Hertmanowicz Anna Przewodniczący
Stankiewicz Bożena Zastępca Przewodniczącego
Borzymowska Iwona Członek
Chaberek Wanda Członek
Janiak Andrzej Jan Członek
Nagórska Aleksandra Członek
Siergiej Elżbieta Członek
Ślęzak Bożena Członek
Żuber Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Świętajnie
Adres: w Urzędzie Gminy Świętajno, 19-411 Świętajno, Świętajno 104, pok. nr 10 (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Charyton Lucyna Przewodniczący
Machłajewska Wiesława Maria Zastępca Przewodniczącego
Borawska Danuta Członek
Brodowski Mirosław Członek
Burzycka Monika Członek
Kazanowska Ewa Członek
Piotrowski Krzysztof Członek
Rogoża Wiesława Teresa Członek
Szyszkowska Iwona Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dubeninkach
Adres: w Urzędzie Gminy Dubeninki, ul. Dębowa 27, pokój nr 1
Imię i nazwisko Stanowisko
Sawicki Stanisław Przewodniczący
Romanowska Teresa Zastępca Przewodniczącego
Bernatowicz Małgorzata Justyna Członek
Czereszewska Janina Członek
Krawczyk Emilia Członek
Mejsak Magdalena Anna Członek
Miler Krystyna Członek
Pojawis Joanna Członek
Tunkiewicz Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Prostkach
Adres: w Urzędzie Gminy Prostki, ul.1 Maja 44B – pokój nr 104 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Janczyk Natalia Przewodniczący
Zyser Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Gajdzińska Barbara Członek
Kozaryna Katarzyna Ewa Członek
Kozikowska Monika Członek
Rynkiewicz Agata Dorota Członek
Sut Monika Członek
Szymanowska Agnieszka Członek
Zawłocka Teresa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kowalach Oleckich
Adres: w Urzędzie Gminy Kowale Oleckie, 19-420 Kowale Oleckie, ul. Kościuszki 44, II piętro, pokój Nr 33
Imię i nazwisko Stanowisko
Masalski Piotr Przewodniczący
Jankowska Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Dubicka Beata Członek
Miszkiel Bożena Członek
Nazaruk Aleksandra Członek
Nowikowska Maria Jolanta Członek
Obuchowska Anna Członek
Sierzputowska Monika Członek
Sosnowska Hanna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Gołdapi
Adres: w Urzędzie Miejskim w Gołdapi, 19-500 Gołdap, Plac Zwycięstwa 14 – sala nr 10 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Popławska Róża Przewodniczący
Kozłowska Danuta Zastępca Przewodniczącego
Buczyński Szymon Członek
Dajewska Zuzanna Członek
Jakubik Anna Członek
Jakubik Karolina Członek
Różański Marek Członek
Wasilewska Ewa Członek
Życzkowski Andrzej Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Olecku
Adres: w Urzędzie Miejskim w Olecku, 19-400 Olecko, Plac Wolności 3, pokój nr 13 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Wiktorzak Maria Przewodniczący
Miller Urszula Zastępca Przewodniczącego
Adameit Małgorzata Członek
Andrejczyk Maria Magdalena Członek
Jasińska Justyna Członek
Kubiak Iwona Marta Członek
Truszczyńska Edyta Członek
Wiszniewski Andrzej Marian Członek
Wróblewska Katarzyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Rucianem-Nidzie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Ruciane-Nida, 12-220 Ruciane-Nida, Al. Wczasów 4, sala nr 4 (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Nosek Krzysztof Przewodniczący
Skrajna Katarzyna Alicja Zastępca Przewodniczącego
Adamonis Stanisława Członek
Chutkowska Małgorzata Członek
Czerwińska Marzena Członek
Kaczmarczyk Mirosław Członek
Malinowska Anita Członek
Półtorak Agnieszka Ewa Członek
Zaborowska Urszula Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Białej Piskiej
Adres: w Urzędzie Miejskim w Białej Piskiej, ul. Plac Adama Mickiewicza 25, 12-230 Biała Piska, w pokoju nr 18 (II piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Barma Robert Przewodniczący
Kretuńska Anna Zastępca Przewodniczącego
Boguszewska Elżbieta Członek
Bućko Małgorzata Członek
Grunwald Hanna Członek
Jully Aleksandra Członek
Lechowska Ewelina Członek
Murawska Izabela Ewelina Członek
Świderski Krzysztof Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Ełku
Adres: w Urzędzie Miasta Ełku, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 4, parter, pokój nr 119
Imię i nazwisko Stanowisko
Wilczyńska Jolanta Przewodniczący
Motyko Aneta Zastępca Przewodniczącego
Dąbkowska Ewa Członek
Dowolnia Wioletta Członek
Liziewska Elżbieta Członek
Makarewicz-Litwinowicz Emilia Członek
Niedzielska Elżbieta Członek
Szymańska Katarzyna Członek
Wyszomirska Izabela Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kalinowie
Adres: w Urzędzie Gminy Kalinowo, ul. Mazurska 11, pokój nr 8 – I piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Radecka Emilia Przewodniczący
Chodorowska Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Chodorowska Paula Członek
Górska Maria Członek
Izbicka Jolanta Alina Członek
Kulbacka Małgorzata Członek
Kwapisz Mirosław Członek
Sawicka Anna Członek
Zagórski Władysław Członek