Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Radomiu I

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Chotczy
Adres: w Urzędzie Gminy w Chotczy, Chotcza-Józefów 60, 27-312 Chotcza
Imię i nazwisko Stanowisko
Marzec Teresa Ewa Przewodniczący
Chołuj Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Bielec Ewa Członek
Drążyk Piotr Członek
Karpiński Ewa Członek
Krawczyk Jan Ryszard Członek
Oleksiak Katarzyna Agata Członek
Osojca Wioleta Członek
Wiśniewski Janusz Wiesław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jastrzębi
Adres: w Urzędzie Gminy w Jastrzębi, Jastrzębia 110, 26-631 Jastrzębia
Imię i nazwisko Stanowisko
Borowska Ewa Bogusława Przewodniczący
Łożyńska Elżbieta Janina Zastępca Przewodniczącego
Hernik Leokadia Członek
Jaroszek Bogumiła Danuta Członek
Kaczmarczyk Lidia Członek
Kalbarczyk Danuta Członek
Kowalczyk Bartłomiej Łukasz Członek
Słomska Justyna Elżbieta Członek
Styczeń Barbara Agnieszka Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Lipsku
Adres: w Starostwie Powiatowym w Lipsku, ul. Rynek 1, 27-300 Lipsko
Imię i nazwisko Stanowisko
Kwiatek Alina Przewodniczący
Zardzewiała Anna Zastępca Przewodniczącego
Ciupińska Mariola Joanna Członek
Fijoł Beata Członek
Kwiecień Krystian Kazimierz Członek
Mroczkowska Sylwia Członek
Papka Mariola Członek
Smaga Violetta Justyna Członek
Szewczyk Tadeusz Członek
Wawrzak Joanna Maria Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Zwoleniu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Zwoleniu, ul. Wł. Jagiełły 4, 26-700 Zwoleń
Imię i nazwisko Stanowisko
Wólczyńska Renata Dorota Przewodniczący
Makuch Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Grzybowska Barbara Członek
Knieć Agnieszka Członek
Kustra Bożena Członek
Oczkowska Anna Maria Członek
Pastuszka Ewelina Emilia Członek
Suwała Iwona Członek
Szymanowicz Danuta Stanisława Członek
Zagożdżon Olga Magdalena Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Radomiu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Radomiu, ul. Mazowieckiego 7, 26-600 Radom
Imię i nazwisko Stanowisko
Kiełbania-Kubik Beata Katarzyna Przewodniczący
Górka Izabela Zastępca Przewodniczącego
Banasiak Anna Członek
Kaca Dorota Małgorzata Członek
Kosior Joanna Wioletta Członek
Matynia Bożena Członek
Mendrek-Bujak Krystyna Barbara Członek
Petrzak Elżbieta Członek
Swend Magdalena Członek
Szewczyk Maria Grażyna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Szydłowcu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Szydłowcu pl. M. Konopnickiej 7, 26-500 Szydłowiec
Imię i nazwisko Stanowisko
Poziomkowski Tadeusz Przewodniczący
Jachowska-Sadura Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Bodo-Lis Angelika Członek
Cielecki Michał Obrayan Członek
Ciuk Maria Członek
Jaworska Iwona Teresa Członek
Kozłowska Anna Członek
Mosiołek Teresa Danuta Członek
Półtorak Monika Maria Członek
Witkowska Agnieszka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Solcu nad Wisłą
Adres: w Urzędzie Gminy w Solcu nad Wisłą, Rynek 1, 27-320 Solec nad Wisłą, pokój nr 2
Imię i nazwisko Stanowisko
Sołtysiak Michał Przewodniczący
Cieślak Magdalena Grażyna Zastępca Przewodniczącego
Gozdur-Rutkowska Małgorzata Anna Członek
Jarosz Marianna Członek
Jóźwik Antoni Adam Członek
Stasiek Andrzej Stanisław Członek
Suchorowska Teresa Członek
Świątek Barbara Członek
Witkowski Jacek Witold Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kazanowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Kazanowie, Pl. Partyzantów 28 26-713 Kazanów
Imię i nazwisko Stanowisko
Malec Anna Przewodniczący
Łodygowski Edward Zastępca Przewodniczącego
Cieślik Urszula Członek
Dusińska Ewa Marta Członek
Koptas Jan Członek
Noga Barbara Członek
Senderowska Maria Członek
Szymańska Malwina Anna Członek
Wolszczak Renata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Przytyku
Adres: w Urzędzie Gminy w Przytyku, ul. Zachęta 57 26-650 Przytyk
Imię i nazwisko Stanowisko
Matracki Dariusz Przewodniczący
Skwarek Monika Zastępca Przewodniczącego
Basta Bernadetta Teresa Członek
Gawin Teresa Członek
Kowalczyk Gabriela Członek
Kruk Ewa Marzena Członek
Mizerska-Kot Małgorzata Teresa Członek
Pajestka Tomasz Wincenty Członek
Szymańska Marlena Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Iłży
Adres: w Urzędzie Miejskim w Iłży, ul. Rynek 11, 27-100 Iłża
Imię i nazwisko Stanowisko
Chodniewicz Magdalena Przewodniczący
Kowalski Aleksander Józef Zastępca Przewodniczącego
Burek Zofia Albina Członek
Chudyba Justyna Ewa Członek
Drzewi Mariola Anna Członek
Jaśkiewicz Ewa Alicja Członek
Kumanowski Janusz Tomasz Członek
Madej-Kosno Marta Członek
Przydatek Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Mirowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Mirowie, Mirów Stary 27 26-503 Mirów
Imię i nazwisko Stanowisko
Książek Dorota Anna Przewodniczący
Szpara Martyna Zastępca Przewodniczącego
Antos Agnieszka Członek
Barańska Aneta Dorota Członek
Kaminik Monika Aneta Członek
Kępas Marzena Małgorzata Członek
Król Monika Członek
Orczykowska Justyna Członek
Podgórska Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kowali
Adres: w Urzędzie Gminy w Kowali, Kowala 105 A, 26-624 Kowala
Imię i nazwisko Stanowisko
Mąkosa Nina Ewa Przewodniczący
Rafalska Monika Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Firlej Monika Maria Członek
Gawrońska Edyta Członek
Mroczek Robert Zbigniew Członek
Stroisz Aneta Członek
Szewczyk Justyna Katarzyna Członek
Świątek Teresa Członek
Wesołowska Magdalena Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Pionkach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Pionkach , Al.. Jana Pawła II 15, 26-670 Pionki
Imię i nazwisko Stanowisko
Zapaśnik Wojciech Jacek Przewodniczący
Giemza Liwia Zastępca Przewodniczącego
Dąbkowska Grażyna Członek
Płachta Ewa Alicja Członek
Rabow-Sobczyk Edyta Katarzyna Członek
Sekuła Zofia Członek
Warchoł Krzysztof Władysław Członek
Wieczerzyński Andrzej Marek Członek
Zawadzka Anna Salomea Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jedlni-Letnisko
Adres: w Urzędzie Gminy w Jedlni-Letnisko, ul. Radomska 43, 26-630 Jedlnia-Letnisko
Imię i nazwisko Stanowisko
Gołębiowski Piotr Przewodniczący
Cierzuch Marcin Zastępca Przewodniczącego
Czubak Klaudia Patrycja Członek
Kopeć Marzena Członek
Krynicka Barbara Wioletta Członek
Kuropieska Renata Barbara Członek
Mosionek Dorota Honorata Członek
Otrębowska Marzena Anna Członek
Wyrzykowski Michał Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Tczowie
Adres: Sala Konferencyjna w Urzędzie Gminy w Tczowie (pok. nr 21), Tczów 124, 26-706 Tczów
Imię i nazwisko Stanowisko
Górka Anna Przewodniczący
Kołaga Joanna Zastępca Przewodniczącego
Kupidura Halina Członek
Mroczek Michał Członek
Osiński Jan Członek
Solecka Małgorzata Iwona Członek
Tomczak Anna Członek
Wilk Elżbieta Członek
Wolszczak Sylwia Małgorzata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Orońsku
Adres: w Urzędzie Gminy w Orońsku, ul. Szkolna 8, 26-505 Orońsko
Imię i nazwisko Stanowisko
Szymańska Milena Aneta Przewodniczący
Kręcidło Krzysztof Andrzej Zastępca Przewodniczącego
Cegłowska Henryka Członek
Derleta Tomasz Członek
Lis Marta Stanisława Członek
Makowski Daniel Ireneusz Członek
Muszyńska Anna Członek
Rogala Agnieszka Członek
Włodarczyk Aneta Irena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Przyłęku
Adres: w Urzędzie Gminy w Przyłęku, Przyłęk 30, 26-704 Przyłęk
Imię i nazwisko Stanowisko
Gos Marianna Krystyna Przewodniczący
Wolszczak Ireneusz Zastępca Przewodniczącego
Adach Dagmara Magdalena Członek
Gradka Tomasz Arkadiusz Członek
Jaworska Małgorzata Członek
Krakowiak Stanisława Członek
Lachtara Katarzyna Członek
Papis Renata Członek
Zamorska Małgorzata Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Policznie
Adres: w Urzędzie Gminy w Policznej, ul. B. Prusa 11, 26-720 Policzna
Imię i nazwisko Stanowisko
Sałek Izabela Anna Przewodniczący
Jaworski Paweł Zastępca Przewodniczącego
Adamiec Regina Barbara Członek
Gregorczyk Justyna Członek
Kobylska Halina Jadwiga Członek
Piątkowski Jerzy Członek
Seredyn-Gogacz Joanna Członek
Sulima Mirosława Teresa Członek
Toporek Monika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jastrzębiu
Adres: w Urzędzie Gminy w Jastrzębiu, Pl. Niepodległości 5 26-502 Jastrząb
Imię i nazwisko Stanowisko
Grzmil Justyna Przewodniczący
Ziętek Malwina Anna Zastępca Przewodniczącego
Czyżewska Magdalena Elżbieta Członek
Figarska Dorota Mariola Członek
Jasińska Małgorzata Halina Członek
Kaczor Iwona Członek
Lewocha Dorota Członek
Łukomska Katarzyna Członek
Nowak Teresa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Pionkach
Adres: w Urzędzie Gminy w Pionkach, ul. Zwycięstwa 6a, 26-670 Pionki
Imię i nazwisko Stanowisko
Piechurska Krystyna Przewodniczący
Bobola Franciszek Zastępca Przewodniczącego
Budzińska Anna Członek
Drab Artur Członek
Jemioł Daniel Członek
Kutyła Bożena Teresa Członek
Maciąg Emilia Członek
Rojek Elżbieta Członek
Sot Monika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wierzbicy
Adres: w Urzędzie Gminy w Wierzbicy, ul. Kościuszki 73, 26-680 Wierzbica
Imię i nazwisko Stanowisko
Waszczewska Grażyna Przewodniczący
Ogorzałek Magdalena Monika Zastępca Przewodniczącego
Dąbrowski Łukasz Członek
Kępa Katarzyna Członek
Łyżwińska Natalia Członek
Muniak Krzysztof Członek
Sieczka Agnieszka Członek
Skrzypowska Ewelina Ewa Członek
Śledź Marta Monika Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Zwoleniu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Zwoleniu, Pl. J. Kochanowskiego 1 26-700 Zwoleń
Imię i nazwisko Stanowisko
Zieleniak Helena Stanisława Przewodniczący
Sobieszek Bożena Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Broniewska Agnieszka Małgorzata Członek
Kaca Joanna Członek
Krawiec Renata Teresa Członek
Kulczycki Daniel Członek
Markiewicz Małgorzata Członek
Patyk Ewelina Członek
Sahajdak Aneta Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Ciepielowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Ciepielowie, ul. Czachowskiego 1, 27-310 Ciepielów
Imię i nazwisko Stanowisko
Szewczyk Joanna Przewodniczący
Nachyła Olga Zastępca Przewodniczącego
Góraj Jolanta Członek
Kruk Agnieszka Członek
Mroczek Monika Członek
Pietruszka Michał Członek
Skoczylas Bożena Członek
Sulima Karol Członek
Wierzbicka Dorota Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Szydłowcu
Adres: w Centrum Obsługi Inwestora w Szydłowcu, ul. Kolejowa 36B, 25-500 Szydłowiec
Imię i nazwisko Stanowisko
Bednarczyk Jan Eugeniusz Przewodniczący
Adamczyk-Limanin Zofia Zastępca Przewodniczącego
Dędys Jolanta Magdalena Członek
Dworak Maria Członek
Koniarczyk Irena Członek
Łojek Beata Członek
Salamaga Krystyna Członek
Szcześniak Aneta Joanna Członek
Wiórkiewicz Jolanta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Chlewiskach
Adres: w Urzędzie Gminy w Chlewiskach, ul. Czachowskiego 49 , 26-510 Chlewiska
Imię i nazwisko Stanowisko
Hanc Krystyna Teresa Przewodniczący
Wójcik Małgorzata Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Berus Jerzy Członek
Karczemna-Porada Monika Katarzyna Członek
Klink Sylwia Maria Członek
Niewiadomska Kinga Ewa Członek
Pisarek Irena Marianna Członek
Pląsek Danuta Zdzisława Członek
Sasal Marta Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wolanowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Wolanowie, ul. Radomska 20 26-625 Wolanów 48 618 60 51
Imię i nazwisko Stanowisko
Biesiadecka Marianna Barbara Przewodniczący
Pisarek Renata Zastępca Przewodniczącego
Dąbrowska Krystyna Ewa Członek
Gomuła Lidia Maria Członek
Musiałek Monika Członek
Pietrzykowska Violetta Elżbieta Członek
Sawicka Iwona Dorota Członek
Szycko Magdalena Członek
Woźniak Sylwia Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rzeczniowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Rzeczniowie, Rzeczniów 1, 27-353 Rzeczniów
Imię i nazwisko Stanowisko
Zawal Jerzy Przewodniczący
Ciucias-Wróbel Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Herman Michał Członek
Kaczmarczyk Joanna Zofia Członek
Nachyła Marta Anna Członek
Puton Katarzyna Sylwia Członek
Sołtysiak Joanna Członek
Tokarska Maria Anna Członek
Wójtowicz Krystyna Beata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Radomiu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Radomiu, ul. Kilińskiego 30, 26-600 Radom
Imię i nazwisko Stanowisko
Dziwański Przemysław Przewodniczący
Wójcik Piotr Tadeusz Zastępca Przewodniczącego
Barański Jacek Maciej Członek
Dujka Piotr Członek
Gruszczyński Dariusz Członek
Hendel Łukasz Marcin Członek
Kobyłecka-Witkowska Barbara Regina Członek
Maroszek Piotr Wiesław Członek
Stobiecki Andrzej Franciszek Członek
Ścibor Wojciech Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Zakrzewie
Adres: w Urzędzie Gminy w Zakrzewie , Zakrzew 51 26-652 Zakrzew
Imię i nazwisko Stanowisko
Lis Leszek Marian Przewodniczący
Wojcieszak Katarzyna Maria Zastępca Przewodniczącego
Bilska Elżbieta Hanna Członek
Kaszuba Marcin Członek
Kohut Norbert Piotr Członek
Konicka Ilona Aldona Członek
Masłowska Monika Agnieszka Członek
Słomka Adam Marian Członek
Stąporek Paulina Urszula Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Siennie
Adres: w Urzędzie Gminy Sienno, ul. Rynek 36/40, 27-350 Sienno
Imię i nazwisko Stanowisko
Kozik Wiesława Halina Przewodniczący
Gruszka Anna Janina Zastępca Przewodniczącego
Barszcz Monika Ewa Członek
Broda Marek Roman Członek
Cieśla Sławomir Członek
Łapa Jadwiga Lidia Członek
Puton Dorota Członek
Sałek Jolanta Lucyna Członek
Turek Iwona Małgorzata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Lipsku
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Lipsku, 1 Maja 2 , 27-300 Lipsko
Imię i nazwisko Stanowisko
Stępniewska Agnieszka Cecylia Przewodniczący
Łojek Mirosław Witold Zastępca Przewodniczącego
Borzęcka Marzena Irena Członek
Chruściel Gabriela Członek
Kończyk Stanisław Członek
Kwiecień Agnieszka Maria Członek
Paluch Beata Magdalena Członek
Smaga Teresa Barbara Członek
Wolak Martyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jedlińsku
Adres: w Urzędzie Gminy w Jedlińsku, ul. Warecka 19, 26-660 Jedlińsk
Imię i nazwisko Stanowisko
Kucharczyk Tobiasz Przewodniczący
Nowocień Renata Zastępca Przewodniczącego
Bartula Ewa Elżbieta Członek
Małek Urszula Ewa Członek
Nowakowski Marcin Rafał Członek
Walczak Anna Członek
Włodarczyk-Kwiecień Katarzyna Członek
Wojciechowska Katarzyna Członek
Zielińska Elżbieta Jadwiga Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Goździe
Adres: w Urzędzie Gminy w Goździe, ul. Radomska 7, 26-634 Gózd
Imię i nazwisko Stanowisko
Winiarska Urszula Krystyna Przewodniczący
Serafin Irena Zastępca Przewodniczącego
Gut Krystyna Członek
Kawiński Bartłomiej Członek
Kobylski Stanisław Członek
Marud Danuta Członek
Molga Marek Artur Członek
Opiela Kamila Członek
Woźniak Sylwia Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Skaryszewie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Skaryszewie, ul. Słowackiego 6, 26-640 Skaryszew
Imię i nazwisko Stanowisko
Malmon Barbara Maria Przewodniczący
Kozieł Joanna Roma Zastępca Przewodniczącego
Banaszkiewicz Dorota Członek
Dziubich Jarosław Jacek Członek
Hyc Dariusz Maksymilian Członek
Karolak Anna Członek
Kasińska Anna Członek
Marcinkiewicz Bożena Małgorzata Członek
Serafin Anna Członek