Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Rzeszowie I

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Powiatowa Komisja Wyborcza w Leżajsku
Adres: w Starostwie Powiatowym w Leżajsku, ul. Kopernika 8, 37-300 Leżajsk, s. 110
Imię i nazwisko Stanowisko
Buczkowska-Rydzik Jadwiga Stefania Przewodniczący
Sołga Kazimierz Zastępca Przewodniczącego
Baran Paulina Natalia Członek
Cholewiak Rafał Henryk Członek
Kloc Tomasz Członek
Kuczek Agnieszka Członek
Nieckarz Zbigniew Roman Członek
Rożek Stanisław Jan Członek
Sławińska Agnieszka Małgorzata Członek
Szczap Anna Łucja Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Łańcucie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Łańcucie, ul. Mickiewicza 2, pokój nr 1
Imię i nazwisko Stanowisko
Mazur Marcin Łukasz Przewodniczący
Urban Edyta Ewa Zastępca Przewodniczącego
Brudek Dawid Sebastian Członek
Chudzik Renata Zofia Członek
Czechowicz Renata Członek
Kochman Jadwiga Agnieszka Członek
Lepianka Ewa Członek
Mazur Piotr Jerzy Członek
Pelc Barbara Beata Członek
Stącel Lidia Anna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Rzeszowie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Rzeszowie, ul. Grunwaldzka 15, 35-959 Rzeszów, sala nr 462 "a" - IV piętro budynku Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego
Imię i nazwisko Stanowisko
Kaniuczak Semira Przewodniczący
Pawlarczyk Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Chrobak Dominika Maria Członek
Ciźla Marcin Michał Członek
Hołówko Mateusz Piotr Członek
Micał Beata Lucyna Członek
Pawlarczyk Maciej Stanisław Członek
Tereszkiewicz Mariusz Członek
Walczyk Nina Anna Członek
Wilczakowska Małgorzata Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Boguchwale
Adres: w Urzędzie Miejskim w Boguchwale, ul. Suszyckich 33a
Imię i nazwisko Stanowisko
Maziarz Monika Barbara Przewodniczący
Wiatr Michał Maciej Zastępca Przewodniczącego
Czyż Teresa Członek
Gajdek Andrzej Marian Członek
Kawa Marian Andrzej Członek
Miciuda Małgorzata Dorota Członek
Szajna Ewelina Rozalia Członek
Szpiech Agata Maria Członek
Świetlik Sławomir Stanisław Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Sokołowie Młp.
Adres: w Urzędzie Gminy i Miasta w Sokołowie Małopolskim, ul. Rynek 1
Imię i nazwisko Stanowisko
Sztorc Andrzej Przewodniczący
Waberski Tomasz Zastępca Przewodniczącego
Bąk Małgorzata Członek
Hajder Dariusz Andrzej Członek
Krauz Zofia Członek
Kwiecień Arkadiusz Krzysztof Członek
Piersiak Helena Członek
Ruśnica Tomasz Członek
Rybak Piotr Adam Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Tyczynie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Tyczynie, ul. Rynek 18, II piętro pok. nr 31A
Imię i nazwisko Stanowisko
Sikora Arkadiusz Przewodniczący
Bilska Urszula Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Dońska Ewa Teresa Członek
Fil Anna Członek
Filip Dorota Marta Członek
Hałoń Lucyna Józefa Członek
Kocur Ewa Członek
Patruś Justyna Członek
Smoleń-Ladzińska Katarzyna Sabina Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Nowej Sarzynie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Nowej Sarzynie, ul. M. Kopernika 1, pok. 52, II piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Kusy Jacek Przewodniczący
Paszek Lucyna Zastępca Przewodniczącego
Berestka Ignacy Członek
Boroń Bernadeta Członek
Flis Stanisław Członek
Kręcidło Ludwik Członek
Padowska Gabriela Członek
Siuśta Patrycja Izabela Członek
Walas Zbigniew Stanisław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Markowej
Adres: w Urzędzie Gminy w Markowej, Markowa 1399, pok. nr 21
Imię i nazwisko Stanowisko
Balawejder Czesława Zofia Przewodniczący
Kielar Józef Zastępca Przewodniczącego
Balawejder Anna Członek
Bar Grażyna Członek
Frend Krzysztof Członek
Gargała Mateusz Michał Członek
Lipska Marta Barbara Członek
Orzeł-Bała Justyna Anna Członek
Pelc-Kozłecka Irena Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kuryłówce
Adres: w Urzędzie Gminy w Kuryłówce, budynek A, pokój nr 6
Imię i nazwisko Stanowisko
Pawelec Stanisław Przewodniczący
Ner Marek Zastępca Przewodniczącego
Bęben Aleksandra Ewa Członek
Borek Magdalena Agnieszka Członek
Czerniecka Stanisława Członek
Kogut Bożena Członek
Skiba Monika Maria Członek
Skiba Wiesława Członek
Socha Jolanta Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Chmielniku
Adres: w Urzędzie Gminy w Chmielniku, 36-016 Chmielnik 50
Imię i nazwisko Stanowisko
Szajnar Barbara Przewodniczący
Wacławek Stanisław Zastępca Przewodniczącego
Błażej Teresa Maria Członek
Fendryk Małgorzata Maria Członek
Jasińska-Oczoś Natalia Maria Członek
Jaworska Magdalena Joanna Członek
Marciniec Jolanta Teresa Członek
Ruszel Beata Anna Członek
Trawka Henryka Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Łańcucie
Adres: w Urzędzie Miasta w Łańcucie, ul. Plac Sobieskiego 18, pok.27, I piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Podkowicz Tadeusz Przewodniczący
Szal-Kusz Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Barańska Paulina Anna Członek
Barnat Jadwiga Członek
Krowicki Stanisław Aleksander Członek
Migała Jadwiga Członek
Olbrycht Beata Członek
Sońska Agata Maria Członek
Strzępka Ewa Agata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Krasnem
Adres: w Urzędzie Gminy w Krasnem, 36-007 Krasne 121
Imię i nazwisko Stanowisko
Wadiak Piotr Waldemar Przewodniczący
Daszykowski Antoni Zastępca Przewodniczącego
Bonowicz-Jęczalik Natalia Barbara Członek
Fugas Hubert Członek
Gembarowski Rafał Członek
Kądziołka Iwona Ewa Członek
Stec Patrycja Jadwiga Członek
Środoń Łukasz Janusz Członek
Wilk Dawid Bronisław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Hyżnem
Adres: w Urzędzie Gminy w Hyżnem, Hyżne 103 (sala obrad IV piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Groszek Joanna Przewodniczący
Jamioł Paweł Zastępca Przewodniczącego
Kmiotek Agnieszka Członek
Krężel Natalia Maria Członek
Łoza Mariusz Józef Członek
Piątek Paweł Konrad Członek
Szczoczarz Renata Członek
Wilk Renata Karolina Członek
Wróbel Mirosław Jan Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Białobrzegach
Adres: w Urzędzie Gminy w Białobrzegach, 37-114 Białobrzegi 4, pok. nr 12
Imię i nazwisko Stanowisko
Piech Stanisław Mariusz Przewodniczący
Kruk Teresa Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Cebulak Renata Członek
Hejnosz Maria Zofia Członek
Hypnar Mirosław Członek
Łuksik Monika Członek
Rak Monika Członek
Szczyrba Paweł Członek
Ślimak Agata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Czarnej
Adres: w Urzędzie Gminy w Czarnej, 37-125 Czarna 260 w Sali Urzędu Stanu Cywilnego
Imię i nazwisko Stanowisko
Węglowska Czesława Elżbieta Przewodniczący
Nizioł Monika Danuta Zastępca Przewodniczącego
Barnat Andrzej Józef Członek
Fidor Leszek Stanisław Członek
Gołojuch Ewelina Członek
Karp Renata Ewa Członek
Kowal Tadeusz Członek
Magda Bogumiła Maria Członek
Szmuc Anna Lucyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Żołyni
Adres: w Urzędzie Gminy w Żołyni, ul. Rynek 22, II piętro, pok. nr 201
Imię i nazwisko Stanowisko
Panek Aleksandra Przewodniczący
Szpila Elżbieta Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Bejster Monika Członek
Gerersdorf Artur Stanisław Członek
Kielar Joanna Danuta Członek
Łanucha-Leja Agnieszka Jolanta Członek
Mach Rafał Urban Członek
Urban Agnieszka Jolanta Członek
Wawro Agata Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Leżajsku
Adres: w Urzędzie Gminy w Leżajsku, ul. Opalińskiego 2 (III piętro, pok. 58)
Imię i nazwisko Stanowisko
Kuczek Jan Przewodniczący
Charko Antoni Zastępca Przewodniczącego
Bździuch Małgorzata Elżbieta Członek
Kostek Danuta Członek
Leboda Grzegorz Członek
Murdzia Iwona Członek
Pelc Władysław Członek
Stępniowska Lidia Ewa Członek
Tubiak Stanisław Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Dynowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Dynowie, ul. Rynek 2, I piętro, pok. 11c.
Imię i nazwisko Stanowisko
Choma Mariusz Andrzej Przewodniczący
Siekaniec Jan Zastępca Przewodniczącego
Kędzierska Maria Marta Członek
Papuga Paulina Katarzyna Członek
Peszek Bogdan Wincenty Członek
Radoń Maria Teresa Członek
Rząsa Monika Agata Członek
Tarnawska Dorota Katarzyna Członek
Wyskiel-Cedzidło Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Głogowie Małopolskim
Adres: w Urzędzie Miejskim w Głogowie Małopolskim - Ratusz, 36-060 Głogów Małopolski, ul. Rynek 1, sala nr 9
Imię i nazwisko Stanowisko
Kamler Robert Przewodniczący
Furman Monika Maria Zastępca Przewodniczącego
Baryła Aleksandra Maria Członek
Drzał Dariusz Członek
Ginter Aneta Magdalena Członek
Grzywacz Paweł Andrzej Członek
Kłeczek Anna Barbara Członek
Madej Konrad Piotr Członek
Pytko Agata Członek
Wojewódzka Komisja Wyborcza w Rzeszowie
Adres: Wojewódzka Komisja Wyborcza ma siedzibę w Rzeszowie przy Al. Łukasza Cieplińskiego 4, I piętro, pok. nr 149.
Imię i nazwisko Stanowisko
Puchalski Rafał Przewodniczący
Sołek Jan Waldemar Zastępca Przewodniczącego
Chłopik Sławomir Członek
Grzyb Janusz Franciszek Członek
Gurak Sabrina Anna Członek
Kotlińska Katarzyna Joanna Członek
Magoń Janusz Józef Członek
Nowosad Aleksander Członek
Szela Karolina Agata Członek
Zych Irmina Inga Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Błażowej
Adres: w Urzędzie Miejskim w Błażowej, ul. Plac Jana Pawła II 1, 36-030 Błażowa Sala nr 4
Imię i nazwisko Stanowisko
Mazur Gustaw Przewodniczący
Kulasa Krzysztof Karol Zastępca Przewodniczącego
Czapla Michał Paweł Członek
Dziepak Piotr Członek
Heller Anna Katarzyna Członek
Kiełboń Dominika Członek
Kozubek Ewa Członek
Panek Andrzej Członek
Rzeźnik Wioletta Katarzyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Rzeszowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Rzeszowie, ul. Rynek 1, pok. nr 14
Imię i nazwisko Stanowisko
Szajna Arkadiusz Paweł Przewodniczący
Kochman Bogumił Zastępca Przewodniczącego
Czyż Kamil Krzysztof Członek
Dziągwa Łukasz Mikołaj Członek
Granat Lesław Antoni Członek
Jaślar Wojciech Mieczysław Członek
Nicpoń Henryk Członek
Olechowski Seweryn Michał Członek
Pałac Piotr Członek
Pałac-Hołówko Justyna Adrianna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Świlczy
Adres: w Urzędzie Gminy w Świlczy, 36-072 Świlcza 168, sala nr 7
Imię i nazwisko Stanowisko
Wilga Józef Przewodniczący
Jucha Monika Zastępca Przewodniczącego
Bajek Wioletta Anna Członek
Bassara Katarzyna Członek
Draus Michał Waldemar Członek
Kowal Grzegorz Członek
Lis Marcin Dariusz Członek
Machowski Jan Jacek Członek
Siwiec Dominika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kamieniu
Adres: w Urzędzie Gminy w Kamieniu, 36-053 Kamień 287
Imię i nazwisko Stanowisko
Krasny Halina Przewodniczący
Orszak Jan Michał Zastępca Przewodniczącego
Grabiec Jolanta Członek
Kida Magdalena Członek
Majczak Andżelika Członek
Matuła Agata Członek
Perlak Sylwia Anna Członek
Rurak Anna Członek
Rzeszutek Agnieszka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Grodzisku Dolnym
Adres: w Urzędzie Gminy w Grodzisku Dolnym, 37-306 Grodzisko Dolne 125A
Imię i nazwisko Stanowisko
Gdański Zbigniew Marcin Przewodniczący
Czerwonka Joanna Zastępca Przewodniczącego
Bartnik Marta Maria Członek
Bodzioch Jan Zdzisław Członek
Chmura Jadwiga Członek
Kulpa Barbara Członek
Majkut Aleksandra Jadwiga Członek
Matuszek Mateusz Członek
Mazurek Waldemar Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rakszawie
Adres: w Urzędzie Gminy w Rakszawie (Sala narad)
Imię i nazwisko Stanowisko
Łoś Kazimierz Przewodniczący
Chajec Teresa Cecylia Zastępca Przewodniczącego
Bąk Józef Członek
Czechowicz Tomasz Andrzej Członek
Kantor-Pokrzywa Irena Członek
Kuraś Magdalena Helena Członek
Modłkowski Sebastian Członek
Nowicka Teresa Członek
Pokrzywa Janina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lubeni
Adres: w Urzędzie Gminy w Lubeni, pok. nr 01 (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Gugała Irena Przewodniczący
Szpond Jerzy Zastępca Przewodniczącego
Andreasik Joanna Teresa Członek
Bator Adam Członek
Celek Jagoda Maria Członek
Liskowicz Aneta Katarzyna Członek
Orzech Agata Katarzyna Członek
Patryn Ewa Członek
Włosińska Justyna Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dynowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Dynowie, 36-065 Dynów, ul. Ks. Józefa Ożoga 2
Imię i nazwisko Stanowisko
Ostafiński Adam Przewodniczący
Wardziński Witold Zastępca Przewodniczącego
Dziura Adam Członek
Gierula Anna Agnieszka Członek
Łazor Bronisława Cecylia Członek
Prokop Zygmunt Jan Członek
Rąb Beata Maria Członek
Sas Bożena Marta Członek
Sieńko Joanna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łańcucie
Adres: w Urzędzie Gminy w Łańcucie, ul. Adama Mickiewicza 2a, 37-100 Łańcut, I piętro, pok. nr 19
Imię i nazwisko Stanowisko
Pasieczny Tadeusz Józef Przewodniczący
Kluz Jan Andrzej Zastępca Przewodniczącego
Bem Joanna Kinga Członek
Grad Małgorzata Członek
Karczmarz Katarzyna Maria Członek
Lorenc Agnieszka Ewa Członek
Noga Wiesław Członek
Ochociński Bartosz Członek
Rybak Beata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Leżajsku
Adres: w Urzędzie Miejskim w Leżajsku, ul. Rynek 1, I piętro, sala konferencyjna
Imię i nazwisko Stanowisko
Pysz Ryszard Marek Przewodniczący
Majcher Stanisław Wiesław Zastępca Przewodniczącego
Bauer Dariusz Członek
Bęben Edyta Marta Członek
Hanus Maria Julia Członek
Kostka Lesław Paweł Członek
Lemiech Stanisław Członek
Prokop-Rogoń Katarzyna Członek
Tarajko Marzena Zofia Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Trzebownisku
Adres: w Urzędzie Gminy w Trzebownisku wyznaczono budynek Urzędu Gminy Trzebownisko
Imię i nazwisko Stanowisko
Kaszuba Michał Stanisław Przewodniczący
Kluz Urszula Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Jakubowski Ryszard Członek
Kowal Grzegorz Członek
Płodzień Łukasz Członek
Płodzień Paulina Karolina Członek
Skrabucha Jerzy Jan Członek
Wilk Antoni Tadeusz Członek
Zuba Jadwiga Członek