Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Poznaniu I

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Kleszczewie
Adres: w Urzędzie Gminy Kleszczewo, ul. Poznańska 4, 63-005 Kleszczewo
Imię i nazwisko Stanowisko
Nowak Mirosława Maria Przewodniczący
Zimniak Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Ciecierska Aleksandra Członek
Comba Michał Tadeusz Członek
Jeger Halina Teresa Członek
Pieczyńska Grażyna Teresa Członek
Rybicka Ewa Kamila Członek
Sołtysiak Jacek Adam Członek
Wartecka Natalia Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Puszczykowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Puszczykowie, ul. Podleśna 4, 62-040 Puszczykowo, pokój nr 13 (sala sesyjna)
Imię i nazwisko Stanowisko
Łobocka Ewa Zofia Przewodniczący
Górna - Krzeszowiak Kinga Zastępca Przewodniczącego
Barczak - Komorowska Izabella Członek
Fahmi Aretta Barbara Członek
Heydel - Pobojewska Małgorzata Elżbieta Członek
Manikowski Sławomir Henryk Członek
Schulz Przemysław Członek
Szejn Agnieszka Członek
Terka Natalia Łucja Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Mosinie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Mosinie, Plac 20 Października 1, 62-050 Mosina, pokój nr 20
Imię i nazwisko Stanowisko
Chrust Stanisław Przewodniczący
Rożek Anna Zastępca Przewodniczącego
Białas Danuta Maria Członek
Cichy Janusz Antoni Członek
Jakóbczyk Roma Barbara Członek
Jurgiewicz Jan Stanisław Członek
Kozak Bartosz Członek
Król Bartosz Członek
Tomczak Michał Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kostrzynie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Kostrzynie, ul. Dworcowa 5, 62-025 Kostrzyn
Imię i nazwisko Stanowisko
Kukuła Waldemar Przewodniczący
Kubacki Franciszek Zastępca Przewodniczącego
Deska Nina Członek
Meller Małgorzata Członek
Mikulski Dariusz Członek
Pietraszewska Marzena Członek
Piotrowska Monika Barbara Członek
Rodak Marek Członek
Śmichurska Iwona Teresa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Tarnowie Podgórnym
Adres: w Urzędzie Gminy Tarnowo Podgórne, ul. Poznańska 94, 62-080 Tarnowo Podgórne
Imię i nazwisko Stanowisko
Kowalak Jacek Przewodniczący
Kędziora Stanisław Zastępca Przewodniczącego
Błaszyk Karolina Anna Członek
Duszczyk Renata Elżbieta Członek
Jankowski Aleksander Członek
Kortus Filip Członek
Mleczak Małgorzata Kinga Członek
Świerkiel Krzysztof Członek
Zarzyński Janusz Antoni Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Poznaniu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Poznaniu, ul. Jackowskiego 18, 60-509 Poznań
Imię i nazwisko Stanowisko
Brzozowski Aleksander Przewodniczący
Strzyżewski Mariusz Czesław Zastępca Przewodniczącego
Dembińska - Urbaniak Natasza Anna Członek
Fludra Zuzanna Członek
Grawenda-Banaszak Dorota Członek
Kaczyński Krzysztof Członek
Reiter Piotr Maciej Członek
Szkiełka Ewa Pelagia Członek
Wanot Arkadiusz Członek
Wocko Hanna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Poznaniu
Adres: w Urzędzie Miasta Poznania, Plac Kolegiacki 17, 61-841 Poznań, pokój nr 9
Imię i nazwisko Stanowisko
Majchrzak Piotr Przewodniczący
Kaczmarek Adrian Kamil Zastępca Przewodniczącego
Arndt Alicja Członek
Ignaczak Jacek Członek
Kruszyńska Iwona Członek
Pabjaniak Wojciech Członek
Popiółkowski Robert Andrzej Członek
Pytel Jakub Maciej Członek
Szyndler Dariusz Leszek Członek
Wolna Monika Irena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Komornikach
Adres: w Urzędzie Gminy Komorniki, ul. Stawna 1, 62-052 Komorniki
Imię i nazwisko Stanowisko
Praczyk Kazimierz Przewodniczący
Wojtalak Paweł Zastępca Przewodniczącego
Górna Małgorzata Członek
Górny Marcin Adam Członek
Judkowiak Artur Członek
Kawecki Piotr Jerzy Członek
Loretański Piotr Kazimierz Członek
Mielczarek Karolina Członek
Mitura Natalia Lidia Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kórniku
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Kórnik, Plac Niepodległości 1, 62-035 Kórnik, pokój nr 12
Imię i nazwisko Stanowisko
Mikołajczak Paweł Jan Przewodniczący
Pawłowicz Maria Jolanta Zastępca Przewodniczącego
Bierła Małgorzata Elżbieta Członek
Domagała Ewelina Kinga Członek
Grzybek Mirosław Andrzej Członek
Kowalska Sylwia Członek
Pilarczyk Renata Elżbieta Członek
Puk Dorota Maria Członek
Stanisławski Marek Piotr Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dopiewie
Adres: w Urzędzie Gminy Dopiewo,ul. Leśna 1c, 62-070 Dopiewo, sala konferencyjna.
Imię i nazwisko Stanowisko
Kąkolewski Tomasz Jan Przewodniczący
Juskowiak Michał Zastępca Przewodniczącego
Borkowska Anna Członek
Jankowski Robert Witold Członek
Kiersztan Weronika Członek
Laskowski Marek Członek
Mieszała Joanna Członek
Siemiątkowska Joanna Członek
Wzgarda Sylwia Janina Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Luboniu
Adres: w Urzędzie Miasta Luboń, Plac Edmunda Bojanowskiego 2, 62-030 Luboń, sala nr 208
Imię i nazwisko Stanowisko
Kędziora Dominika Przewodniczący
Wojciechowski Jakub Zastępca Przewodniczącego
Błaszczyk Anna Maria Członek
Czornik Małgorzata Ewa Członek
Królikiewicz Katarzyna Elżbieta Członek
Pilarska Aleksandra Członek
Szumiłowska Natalia Ewa Członek
Wilczek Bartosz Mateusz Członek
Wilkowska Halina Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Swarzędzu
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Swarzędzu, 62-020 Swarzędz, parter, pokój nr 105
Imię i nazwisko Stanowisko
Zaremba Dorota Przewodniczący
Bogunia Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Bramiński Krzysztof Antoni Członek
Drozda Eugeniusz Członek
Dudzińska Katarzyna Maria Członek
Klapa Maciej Mateusz Członek
Maciejewski Sławomir Członek
Przemysław Adam Członek
Rój Mikołaj Tomasz Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Buku
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Buku, ul. Ratuszowa 1, 64-320 Buk, parter, pokój nr 2 (sala ślubów)
Imię i nazwisko Stanowisko
Nawrotek Magdalena Joanna Przewodniczący
Chmielewski Zenon Zastępca Przewodniczącego
Górka Weronika Członek
Klamecka Agnieszka Członek
Panek Ewa Członek
Siedlarz Danuta Barbara Członek
Stachowiak Beata Członek
Szymczak-Matuszewska Wioleta Członek
Tamborska Agnieszka Jadwiga Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Suchym Lesie
Adres: w Urzędzie Gminy Suchy Las, ul. Szkolna 13, 62-002 Suchy Las, sala konferencyjna na parterze
Imię i nazwisko Stanowisko
Szulc Wojciech Jan Przewodniczący
Gronowski Piotr Eugeniusz Zastępca Przewodniczącego
Czupryniak Marlena Jadwiga Członek
Janas Oliwia Członek
Macioszek Urszula Bernadeta Członek
Pelz Danuta Bogumiła Członek
Słowiakowska Małgorzata Członek
Szenk Sylwia Członek
Wyka Tomasz Piotr Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Stęszewie
Adres: w Urzędzie Miejskim Gminy Stęszew, ul. Poznańska 11, 62-060 Stęszew, sala sesyjna (nr 23, II piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Kula Karolina Przewodniczący
Kałek Mirosław Włodzimierz Zastępca Przewodniczącego
Bręk Mirosław Członek
Gallo Marcin Członek
Kijak Dariusz Członek
Klemczyński Roman Członek
Konieczna Aleksandra Członek
Trafas Leszek Szymon Członek
Wiórek Maciej Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rokietnicy
Adres: w Urzędzie Gminy Rokietnica, ul. Golęcińska 1 (bud. B, parter), 62-090 Rokietnica
Imię i nazwisko Stanowisko
Kurzak Stefan Przewodniczący
Filipiak Janusz Michał Zastępca Przewodniczącego
Chlebowska Krystyna Członek
Kłosin Marta Anna Członek
Kryś - Wojewódzka Klaudia Anna Członek
Maciejewska Izabela Walentyna Członek
Musiał Błażej Stanisław Członek
Sroka Teresa Członek
Szczechowiak Ewelina Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Pobiedziskach
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Pobiedziska, ul. Kościuszki 4, 62-010 Pobiedziska
Imię i nazwisko Stanowisko
Buczak Dariusz Przewodniczący
Panfil Dorota Zastępca Przewodniczącego
Chełmowski Roman Członek
Czupryn Małgorzata Joanna Członek
Gierszewska Natalia Członek
Mroczkowski Janusz Członek
Rosiak Arkadiusz Jan Członek
Szofińska Elżbieta Jadwiga Członek
Szofińska Maria Joanna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Murowanej Goślinie
Adres: w Bibliotece Publicznej, ul. Poznańska 16, 62-095 Murowana Goślina
Imię i nazwisko Stanowisko
Świerc-Czarnecka Danuta Żywila Przewodniczący
Nykiel-Rumińska Jagoda Zastępca Przewodniczącego
Chamielec Henryk Członek
Dukarski Paweł Bartłomiej Członek
Kubacka Maria Anna Członek
Kujawa Ewa Barbara Członek
Ladorski Mieszko Maria Członek
Motyl Dorota Anna Członek
Nagórska Łucja Elżbieta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Czerwonaku
Adres: w Urzędzie Gminy Czerwonak, ul. Źródlana 39, 62-004 Czerwonak
Imię i nazwisko Stanowisko
Nowicka Ewa Teresa Przewodniczący
Zaleśna-Tytyk Marlena Teresa Zastępca Przewodniczącego
Apanas-Budny Irena Członek
Jarczyk Izabella Mirosława Członek
Kamińska Emilia Członek
Sobolewska Weronika Maria Członek
Szczot Henryk Antoni Członek
Szymczak Jakub Członek
Woźniak Aleksandra Maria Członek
Wojewódzka Komisja Wyborcza w Poznaniu
Adres: w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, Aleja Niepodległości 34, 61-714 Poznań, pokój nr 823
Imię i nazwisko Stanowisko
Nowak Grzegorz Przewodniczący
Sieradzki Mateusz Jakub Zastępca Przewodniczącego
Kończak Mariusz Członek
Kucznerowicz Jerzy Marian Członek
Lach Sebastian Członek
Marciniak Iwona Stefania Członek
Matecki Błażej Członek
Miklosik Leon Członek
Piotrowski Marek Stanisław Członek
Zabłocki Stanisław Jan Członek