Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Słupsku III

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Przechlewie
Adres: w Urzędzie Gminy Przechlewo 77-320 Przechlewo ul. ul. Człuchowska 26 sala posiedzeń
Imię i nazwisko Stanowisko
Fedorczyk Juliusz Przewodniczący
Dudek Zdzisława Zastępca Przewodniczącego
Gola Halina Ewa Członek
Hinc-Wirkus Magdalena Członek
Janusik Marta Anna Członek
Krzywoń Barbara Maria Członek
Napiórkowski Jerzy Jacek Członek
Pluto Prądzyński Józef Kazimierz Członek
Szymańska Janina Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Debrznie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Debrznie 77-310 Debrzno ul. Traugutta 2
Imię i nazwisko Stanowisko
Jankowski Marek Stanisław Przewodniczący
Szaszkiewicz Janina Stanisława Zastępca Przewodniczącego
Burak-Boryczka Natalia Członek
Gałęza Mirosław Piotr Członek
Kobak Monika Członek
Kopeć Bernadeta Agnieszka Członek
Marzec Sylwia Maria Członek
Myhal Krzysztof Mirosław Członek
Podolska Justyna Paulina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rzeczenicy
Adres: w Urzędzie Gminy w Rzeczenicy 77-304 Rzeczenica ul. Człuchowska 26
Imię i nazwisko Stanowisko
Gliszczyńska Jadwiga Przewodniczący
Montusiewicz Maria Zastępca Przewodniczącego
Jacewicz Janina Członek
Kasperowicz Beata Maria Członek
Kochaniec Judyta Dorota Członek
Mielniczek Anna Członek
Mozol Jadwiga Barbara Członek
Skwiercz Magdalena Członek
Wiśniewski Antoni Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Koczale
Adres: w Urzędzie Gminy Koczała, ul. Człuchowska 27, 77-220 Koczała
Imię i nazwisko Stanowisko
Kaciniel Halina Janina Przewodniczący
Grzelak Monika Mariola Zastępca Przewodniczącego
Andrasz Krystyna Członek
Chamier Gliszczyńska Maria Członek
Jankiewicz Alicja Łucja Członek
Omelańska Paulina Członek
Rudnik Joanna Ewa Członek
Stasiak Danuta Członek
Woronowicz Elżbieta Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Chojnicach
Adres: w siedzibie Starostwa Powiatowego w Chojnicach, ul. 31 Stycznia 56, 89-600 Chojnice
Imię i nazwisko Stanowisko
Stolzenburg Marta Dorota Przewodniczący
Brozembach Mirosława Anna Zastępca Przewodniczącego
Bruski Jacek Członek
Gozdek Ewa Członek
Kosiedowski Robert Członek
Łoniewska-Niciejewska Anna Lidia Członek
Makieła Małgorzata Jadwiga Członek
Miszewski Krzysztof Członek
Porożyńska Martyna Katarzyna Członek
Wróblewski Daniel Mojżesz Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Człuchowie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Człuchowie 77-300 Człuchów ul. Wojska Polskiego 1, pok.207/2
Imię i nazwisko Stanowisko
Cichacka-Klamka Beata Ewa Przewodniczący
Winiarz Kamila Marzena Zastępca Przewodniczącego
Fijało Patrycja Członek
Hapka Dagmara Justyna Członek
Jankowski Andrzej Ireneusz Członek
Kuźmińska Katarzyna Anna Członek
Lenio Beata Członek
Polonis Elżbieta Michalina Członek
Wojciechowski Jacek Michał Członek
Zenka Renata Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Kościerzynie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Kościerzynie 83-400 Kościerzyna ul. 3 Maja 9 C
Imię i nazwisko Stanowisko
Wollik-Litwin Monika Przewodniczący
Grosz Joanna Bożena Zastępca Przewodniczącego
Czaja Janina Genowefa Członek
Hawryszków-Lemańczyk Małgorzata Anna Członek
Kłopecka Iwona Członek
Pobłocka Stella Maria Członek
Przewodowska Aleksandra Członek
Rolbiecki Kacper Filip Członek
Stiepanow Wiesław Członek
Szelezińska Mirosława Henryka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Brusach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Brusach, ul. Na Zaborach 1, 89-632 Brusy
Imię i nazwisko Stanowisko
Rodzeń Mariola Anna Przewodniczący
Szczesna Eliza Zastępca Przewodniczącego
Grabska Hanna Marzena Członek
Kurs Marieta Klaudia Członek
Łącka Agnieszka Członek
Mocek Sławomir Antoni Członek
Osowska Grażyna Maria Członek
Szczepańska Joanna Danuta Członek
Wolter Paweł Daniel Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Starej Kiszewie
Adres: w Urzędzie Gminy Stara Kiszewa, ul. Ogrodowa 1
Imię i nazwisko Stanowisko
Ciecholewska Gabriela Przewodniczący
Grulkowska Wiesława Zastępca Przewodniczącego
Bielawa Danuta Maria Członek
Choma Cecylia Aleksandra Członek
Deja Jan Izajasz Członek
Jarzembski Krzysztof Józef Członek
Ossowski Mirosław Edward Członek
Raczkowska Katarzyna Barbara Członek
Reszczyński Paweł Piotr Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Człuchowie
Adres: Urząd Miejski w Człuchowie al. Wojska Polskiego 1 77-300 Człuchów
Imię i nazwisko Stanowisko
Matczak Marcin Ryszard Przewodniczący
Marasz Sylwia Zastępca Przewodniczącego
Burak Aleksandra Teresa Członek
Dedo Bożena Maria Członek
Gera Urszula Zofia Członek
Kotwicka Małgorzata Anna Członek
Łukowska Renata Członek
Pryba Maria Członek
Sołowiej Ilonia Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Karsinie
Adres: w Urzędzie Gminy w Karsinie ul. Długa 222
Imię i nazwisko Stanowisko
Zieliński Jerzy Józef Przewodniczący
Gołuńska Teresa Zastępca Przewodniczącego
Breza-Kabulska Joanna Felicja Członek
Datta Łukasz Michał Członek
Kaszubowska Dominika Weronika Członek
Skwierawska Regina Maria Członek
Szumigaj Maria Wanda Członek
Urbański Tomasz Piotr Członek
Wyszkowski Błażej Wojciech Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Konarzynach
Adres: w Urzędzie Gminy Konarzyny, ul. Szkolna 7, 89-607 Konarzyny
Imię i nazwisko Stanowisko
Rudnik Agnieszka Przewodniczący
Wielińska Jolanta Teresa Zastępca Przewodniczącego
Babińska Danuta Członek
Kin Anna Członek
Kolińska Izabela Członek
Kujawska Jolanta Członek
Miszewswka Klaudia Członek
Tandecka Małgorzata Angelika Członek
Tyborska Krystyna Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Czersku
Adres: Urząd Miejski W Czersku ul.Kościuszki 27 89-650 Czersk pokój nr 15
Imię i nazwisko Stanowisko
Dołęcka Sylwia Teresa Przewodniczący
Łangowska Elżbieta Helena Zastępca Przewodniczącego
Główczak Jadwiga Elżbieta Członek
Majer Krzysztof Jan Członek
Masiak Katarzyna Członek
Niesiołowska Kamila Ewa Członek
Pestka Marek Członek
Skórska Anna Maria Członek
Stawicka Danuta Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lipuszu
Adres: w Urzędzie Gminy Lipusz, ul.Wybickiego 27
Imię i nazwisko Stanowisko
Kulas Anita Przewodniczący
Nierzalewska Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Bekisz Małgorzata Zofia Członek
Bober Karola Iwona Członek
Hering Mariola Jolanta Członek
Kraskowska Bernadeta Członek
Lipiński Grzegorz Członek
Majkowska Maria Barbara Członek
Tarasiewicz Barbara Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dziemianach
Adres: w Urzędzie Gminy w Dziemianach, ul.8 Marca 3
Imię i nazwisko Stanowisko
Dargas Małgorzata Przewodniczący
Jenta Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Czarnowska Iwona Zofia Członek
Czarnowski Zbigniew Członek
Mazurkiewicz Adriana Członek
Rambowska Maria Członek
Rolbiecka Zdzisława Gertruda Członek
Żaczkiewicz-Rekowska Anna Katarzyna Członek
Żywicki Jan Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Czarnem
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Czarnem 77-330 Czarne ul.Moniuszki 12
Imię i nazwisko Stanowisko
Remus Andrzej Przewodniczący
Zajączkowska Zdzisława Janina Zastępca Przewodniczącego
Dziadkiewicz Halina Członek
Fierek Agnieszka Jolanta Członek
Fudala Jolanta Teresa Członek
Hoftman Monika Maria Członek
Kubiak Danuta Członek
Kwiatkowska Katarzyna Członek
Mróz Agnieszka Jolanta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Liniewie
Adres: w Urzędzie Gminy Liniewo 83-420 Liniewo ul.Dworcowa 3
Imię i nazwisko Stanowisko
Grabowska Maria Halina Przewodniczący
Romanowska Teresa Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Flis Jolanta Ewa Członek
Gostomski Zenon Andrzej Członek
Leszka Marcelina Monika Członek
Nawrot Lucyna Członek
Rudnicka Łucja Honorata Członek
Rymon-Lipińska Katarzyna Członek
Sosnowski Jacek Józef Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Nowej Karczmie
Adres: w Urzędzie Gminy Nowa Karczma, ul. Kościerska 9, 83-404 Nowa Karczma
Imię i nazwisko Stanowisko
Turzyński Piotr Jan Przewodniczący
Czarnowska Wioleta Longina Zastępca Przewodniczącego
Hinca Ewa Danuta Członek
Komar Lucyna Teresa Członek
Kropidłowska Jolanta Elżbieta Członek
Marchewicz Magdalena Maria Członek
Mering Bożena Członek
Pobłocka-Burek Aneta Teresa Członek
Radomska Joanna Agnieszka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Chojnicach
Adres: w Urzędzie Gminy w Chojnicach, ul. 31 Stycznia 56 a
Imię i nazwisko Stanowisko
Meyer Edward Antoni Przewodniczący
Muzolf Marzena Zastępca Przewodniczącego
Brozembach Michał Czesław Członek
Faryna Katarzyna Członek
Jażdżejewska Kamila Magdalena Członek
Klaman Tomasz Leszek Członek
Krzemień Michał Zbigniew Członek
Peplinska Karina Członek
Siegmiller Alicja Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Chojnicach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Chojnicach, Stary Rynek 1, pok. nr 406
Imię i nazwisko Stanowisko
Rogińska Magdalena Przewodniczący
Szadłowski Leszek Wojciech Zastępca Przewodniczącego
Behrendt Beata Renata Członek
Bielińska Beata Maria Członek
Figura Jacek Janusz Członek
Jakubczyk Joanna Elżbieta Członek
Krakowski Waldemar Członek
Siegmiller Waldemar Tomasz Członek
Stormann Maja Elżbieta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kościerzynie
Adres: w Urzędzie Miasta Kościerzyna, ul 3 Maja 9a, 83-400 Kościerzyna
Imię i nazwisko Stanowisko
Kroll-Świderska Anna Berta Przewodniczący
Pindera Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Jurczyk Grażyna Weronika Członek
Kamiński Witold Piotr Członek
Lemańczyk Stanisław Jan Członek
Pastwa Marcin Członek
Przybylska Magdalena Barbara Członek
Wierzba Katarzyna Ewa Członek
Zblewska Justyna Irena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Człuchowie
Adres: Gminna Komisja Wyborcza w Człuchowie ul. Szczecińska 33, 77-300 Człuchów
Imię i nazwisko Stanowisko
Kowalik Szczepan Przewodniczący
Pilarska Natalia Ewa Zastępca Przewodniczącego
Kudźma Józef Członek
Marek Helena Członek
Pyszczek Beata Członek
Radkowiak Magdalena Członek
Wawrzon Edmund Członek
Wieczorek Katarzyna Członek
Wierzbicki Arkadiusz Robert Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kościerzynie
Adres: w Urzędzie Gminy Kościerzyna 83-400 Kościerzyna ul. Strzelecka 9
Imię i nazwisko Stanowisko
Mahlik Sylwia Maria Przewodniczący
Wiśniewska Danuta Józefa Zastępca Przewodniczącego
Brauer Marzena Barbara Członek
Breska Halina Kazimera Członek
Gosz Halina Członek
Kościelski Mieczysław Członek
Lisakowska Barbara Dorota Członek
Pelowska Maria Członek
Szulc Adela Irena Członek