Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Olsztynie I

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Powiatowa Komisja Wyborcza w Nidzicy
Adres: w Starostwie Powiatowym w Nidzicy, ul. Traugutta 23, 13-100 Nidzica, pok. 23 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Pawlak Marzena Balbina Przewodniczący
Modelski Dariusz Zastępca Przewodniczącego
Burska Iga Luiza Członek
Joński Andrzej Członek
Marszelewska Anna Członek
Nasierowska Jadwiga Agata Członek
Niedzielska Beata Członek
Piasecka Aleksandra Członek
Potrzuski Leszek Czesław Członek
Wiśniewska Wioletta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Dobrym Mieście
Adres: w Urzędzie Miejskim w Dobrym Mieście, ul. Warszawska 14, pokój nr 13 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Wieromiej Krystyna Przewodniczący
Kozłowska Edyta Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Ambroziak Iwona Zdzisława Członek
Dembiński Ryszard Waldemar Członek
Jarzyński Stanisław Członek
Kos Marian Eugeniusz Członek
Malinowska Małgorzata Członek
Nojman Izabela Maria Członek
Piotrowicz Bożena Joanna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Olsztynie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Olsztynie, 10-516 Olsztyn, Plac Bema 5,
Imię i nazwisko Stanowisko
Wasilewski Piotr Przewodniczący
Gugała Robert Wojciech Zastępca Przewodniczącego
Bartys Barbara Członek
Bernolak Izabela Maria Członek
Borcun Marcin Członek
Kowalski Mariusz Tomasz Członek
Okuniewska Iwona Członek
Suchodolski Marek Tomasz Członek
Śliwicki Mateusz Maria Członek
Zdankowski Marian Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Szczytnie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Szczytnie, ul. Henryka Sienkiewicza 1, pok. 101 (pierwsze piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Materna Andrzej Przewodniczący
Kurpiewski Andrzej Zastępca Przewodniczącego
Drężek Jowita Ewa Członek
Figórniak Katarzyna Marzena Członek
Licznerska Zofia Krystyna Członek
Matwiejczuk Elżbieta Członek
Radziwiński Grzegorz Członek
Szymkiewicz Stanisława Teresa Członek
Wojciechowska Krystyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Stawigudzie
Adres: w Urzędzie Gminy Stawiguda,11-034 Stawiguda, ul. Olsztyńska 10 - pokój nr 17 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Sobczak-Piwcewicz Ewa Maria Przewodniczący
Suska Marta Zastępca Przewodniczącego
Gromadzka Anna Maria Członek
Korwek Iwona Agnieszka Członek
Obarski Witold Członek
Raczyk Jerzy Konstanty Członek
Staniszewska-Górka Elżbieta Członek
Stemplińska Lucyna Marianna Członek
Zedlewska Aleksandra Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Szczytnie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Szczytnie, ul. H. Sienkiewicza 1 (ratusz), 12-100 Szczytno, pokój nr 212 (drugie piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Palka Przemysław Adam Przewodniczący
Wrona-Wnukowicz Wiktoria Zastępca Przewodniczącego
Cąkała Paweł Członek
Gontarzewska Albina Barbara Członek
Kaczmarczyk Aleksandra Członek
Kajdana Bożena Jadwiga Członek
Manowska Monika Marzena Członek
Orłowska Katarzyna Członek
Pliszka Bogumiła Maria Członek
Trochimowicz-Godlewska Marianna Bogumiła Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Nidzicy
Adres: w Urzędzie Miejskim w Nidzicy, ul. Plac Wolności 1 - pokój nr 35 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Jabłonka Małgorzata Mariola Przewodniczący
Szczęsna-Szulińska Marzena Zastępca Przewodniczącego
Bróździńska Danuta Maria Członek
Bukowski Piotr Członek
Burdyński Przemysław Artur Członek
Czumakow Joanna Członek
Lipner Patrycja Członek
Maciejewska Agnieszka Członek
Pokidko Janina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Świątkach
Adres: w Urzędzie Gminy w Świątkach, Świątki 87, 11-008 Świątki
Imię i nazwisko Stanowisko
Miąsko Agnieszka Grażyna Przewodniczący
Pacholec Irena Zastępca Przewodniczącego
Borowik Krystyna Bogumiła Członek
Horbal Jacek Członek
Horn Ewa Członek
Idczak Mariola Członek
Lewicka Krystyna Członek
Łosko Joanna Weronika Członek
Nowoszyńska Renata Teresa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jonkowie
Adres: w Urzędzie Gminy Jonkowo, ul. Klonowa 2, 11-042 Jonkowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Gil Jarosław Przewodniczący
Niklewski Jacek Zdzisław Zastępca Przewodniczącego
Jankowska Natalia Ewa Członek
Karaś Joanna Członek
Marcinkowska Małgorzata Danuta Członek
Pędrak Małgorzata Danuta Członek
Pędrak Stanisław Krzysztof Członek
Stańko Katarzyna Członek
Żyro Daria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kolnie
Adres: w Urzędzie Gminy Kolno, Kolno 33, 11-311 Kolno - pokój nr 1 (parter) lub pokój nr 4 (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Walendziak Ewelina Przewodniczący
Jabłoński Aleksander Zastępca Przewodniczącego
Dudek Magdalena Członek
Jastrzębski Jan Członek
Lach Agnieszka Członek
Lach Wiesława Członek
Pietruszewska Iwona Członek
Rojek Maria Członek
Talarek Justyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dźwierzutach
Adres: w Urzędzie Gminy Dźwierzuty, ul. Niepodległości 6, 12-120 Dźwierzuty pok. nr 5
Imię i nazwisko Stanowisko
Załucka-Dąbrowska Magdalena Ewa Przewodniczący
Romatowski Stefan Eugeniusz Zastępca Przewodniczącego
Chmielewska Danuta Członek
Elbruda Anita Członek
Łyszkowska Joanna Członek
Olszewska Marzena Beata Członek
Pióro Jerzy Bogdan Członek
Polak Władysław Członek
Wacławska Wioletta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wielbarku
Adres: w Urzędzie Gminy Wielbark, 12-160 Wielbark, ul. Grunwaldzka 2 - pokój nr 12 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Dąbrowski Paweł Przewodniczący
Cwalińska Ewa Zastępca Przewodniczącego
Bryska-Dyk Mariola Członek
Gan Radosław Członek
Krzyszkowski Michał Piotr Członek
Myśliwy Hanna Członek
Sędziński Paweł Janusz Członek
Topa Ryszard Członek
Zalewski Maciej Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Pasymiu
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Pasymiu, ul. Rynek 8, 12-130 Pasym (pok. 6)
Imię i nazwisko Stanowisko
Sikora Anna Przewodniczący
Kotula Danuta Zastępca Przewodniczącego
Agaczewska Anna Członek
Augustyniak Artur Piotr Członek
Jakobsze Nina Jadwiga Członek
Kobus Helena Halina Członek
Konopka Beata Członek
Majewski Jan Zbigniew Członek
Markowska Elżbieta Stanisława Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Barczewie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Barczewie, 11-010 Barczewo, Plac Ratuszowy 1, pokój nr 22 ( I Piętro )
Imię i nazwisko Stanowisko
Zielonka Danuta Maria Przewodniczący
Bogudał Agnieszka Monika Zastępca Przewodniczącego
Mrozowska Ewa Teresa Członek
Rembacz Bernard Zygmunt Członek
Sławińska Justyna Członek
Sturlis Teresa Członek
Turek Mateusz Członek
Witkowska-Wrzosek Irena Członek
Wrzosek Aleksander Józef Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Janowie
Adres: w Urzędzie Gminy Janowo, 13-113 Janowo, ul. Przasnyska 14 – pokój nr 17 (piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Szeluga Rafał Przewodniczący
Krzykowska Katarzyna Anna Zastępca Przewodniczącego
Kosk Zofia Alicja Członek
Mamińska Daria Członek
Osowska Sylwia Anna Członek
Pikora Bogusław Antoni Członek
Roman Jolanta Marianna Członek
Wiljam Wanda Członek
Zybert Halina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jedwabnie
Adres: w Urzędzie Gminy w Jedwabnie, ul. Warmińska 2 - pokój nr 22 (II piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Harbaszewska Bożena Przewodniczący
Pełka Jolanta Zastępca Przewodniczącego
Charewicz Elżbieta Honorata Członek
Dykty Karolina Członek
Jaśniewicz Halina Członek
Lemańska Dorota Członek
Orzołek Danuta Krystyna Członek
Taradejna Katarzyna Członek
Żarnoch Dorota Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dywitach
Adres: w Urzędzie Gminy Dywity, 11-001 Dywity, ul. Olsztyńska 32, segment C pokój nr 36 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Palmowska Irena Przewodniczący
Kaczorowski Jerzy Zastępca Przewodniczącego
Bil Jacek Członek
Bubiński Stanisław Kazimierz Członek
Michalska Teresa Zofia Członek
Pruchińska Agnieszka Anna Członek
Staszewski Antoni Leszek Członek
Szymański Stefan Bolesław Członek
Żmijewska Elżbieta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Olsztynku
Adres: w Urzędzie Miejskim w Olsztynku, ul. Ratusz 1 - pokój nr 12 (I piętro).
Imię i nazwisko Stanowisko
Szczepański Adam Przewodniczący
Zenc Ewa Bożena Zastępca Przewodniczącego
Berek Janina Członek
Jakubek Joanna Członek
Jałtuszewska Hanna Teresa Członek
Jałtuszewski Ryszard Janusz Członek
Okołowicz Ewa Klaudia Członek
Strzałkowska Grażyna Helena Członek
Szot Krzysztof Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Świętajnie
Adres: w Urzędzie Gminy Świętajno, ul. Grunwaldzka 15, pok. nr 19,20 (I piętro),
Imię i nazwisko Stanowisko
Szopiński Piotr Grzegorz Przewodniczący
Dyspolska Barbara Zastępca Przewodniczącego
Gołaś Angelika Członek
Górska Teresa Członek
Jankowska Agata Członek
Kordek Monika Członek
Polita Adrian Krzysztof Członek
Witkowska Joanna Członek
Żywica Ewa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kozłowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Kozłowie, ul. Mazurska 3, 13-124 Kozłowo, pokój nr 14
Imię i nazwisko Stanowisko
Laskowska Bernadeta Teresa Przewodniczący
Wierszewska-Śrut Wioletta Barbara Zastępca Przewodniczącego
Banaś Grażyna Maria Członek
Biegańska Agnieszka Członek
Dubiel Krystyna Członek
Hołubowicz Joanna Członek
Kowalik Wanda Członek
Lipińska Kamila Członek
Ulatowska Katarzyna Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Jezioranach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Jezioranach, Plac Zamkowy 4, pokój nr 2 (sala konferencyjna)
Imię i nazwisko Stanowisko
Ignatowicz Jan Przewodniczący
Michalska Jolanta Anna Zastępca Przewodniczącego
Adamiec Jadwiga Członek
Bączyk Halina Maria Członek
Bogorodź Maria Irena Członek
Czapczyński Bartłomiej Maciej Członek
Korwat Mirosława Członek
Parzonka Iwona Anna Członek
Wilczopolski Leszek Członek
Wojewódzka Komisja Wyborcza w Olsztynie
Adres: w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, 10-562 Olsztyn, ul. Emilii Plater 1 - pokój nr 433
Imię i nazwisko Stanowisko
Dziembowski Robert Patryk Przewodniczący
Budny Jarosław Andrzej Zastępca Przewodniczącego
Ceskowski Marcin Członek
Czyż Barbara Członek
Kamińska Emilia Członek
Meina Bogdan Członek
Sikorska Anna Marzenna Członek
Sokołowska Dorota Ewa Członek
Tymolewska Anna Justyna Członek
Witkowski Paweł Maciej Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gietrzwałdzie
Adres: w Urzędzie Gminy w Gietrzwałdzie, ul. Olsztyńska 2, 11-036 Gietrzwałd, II piętro, wejście obok poczty lub parkingu
Imię i nazwisko Stanowisko
Janaszkiewicz Dariusz Andrzej Przewodniczący
Brzezik Angelika Zastępca Przewodniczącego
Brodowska Jolanta Elżbieta Członek
Glińska Małgorzata Maria Członek
Gwardecka Barbara Elżbieta Członek
Hertrampf Edyta Członek
Kosiewicz Wojciech Członek
Nowak Wioletta Beata Członek
Samko Krzysztof Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Janowcu Kościelnym
Adres: w Urzędzie Gminy Janowiec Kościelny, 13-111 Janowiec Kościelny 62, pokój nr 5
Imię i nazwisko Stanowisko
Szczepkowska Renata Przewodniczący
Ławicka Monika Zastępca Przewodniczącego
Górny Jacek Czesław Członek
Kowalewska Katarzyna Członek
Kowalska Elżbieta Krystyna Członek
Pyra Rafał Członek
Szczepkowski Kazimierz Marian Członek
Wrzeszczyńska Barbara Janina Członek
Wrzeszczyńska Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Szczytnie
Adres: w Urzędzie Gminy Szczytno, ul. Łomżyńska 3, 12-100 Szczytno, pok nr 302 (trzecie piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Samsel Marta Przewodniczący
Orzoł Izabela Dorota Zastępca Przewodniczącego
Banach Magdalena Członek
Bazych Aneta Anna Członek
Deptuła Joanna Członek
Pieńkowska Ewa Elżbieta Członek
Rosa Urszula Marzanna Członek
Rząp-Napiórkowska Iwona Członek
Suchowiecka Ewa Monika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rozogach
Adres: w Urzędzie Gminy Rozogi, ul. Wojciecha Kętrzyńskiego 22 - sala USC (pok. nr 16)
Imię i nazwisko Stanowisko
Nowak Marianna Danuta Przewodniczący
Mikołajczyk Paulina Zastępca Przewodniczącego
Dzierlatka Elżbieta Maria Członek
Gołyńska Teresa Barbara Członek
Kaczmarczyk Małgorzata Członek
Kobrzyńska Teresa Członek
Kolwaga Halina Członek
Przybyłowska Agnieszka Członek
Stań Sylwia Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Olsztynie
Adres: w Urzędzie Miasta Olsztyna, 10-106 Olsztyn, ul. Wyzwolenia 30, pok. 207 (II piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Gołębiewska Katarzyna Jolanta Przewodniczący
Matusiak Andrzej Henryk Zastępca Przewodniczącego
Agacińska Adriana Lucyna Członek
Gontarzewski Szymon Członek
Kościńska Joanna Członek
Najmowicz Dariusz Członek
Poczobutt Marcin Członek
Podgórski Piotr Członek
Świątek Krzysztof Ludomir Członek
Wasilewski Arkadiusz Stanisław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Purdzie
Adres: w Urzędzie Gminy w Purdzie, 11-030 Purda, Purda 19, pokój nr 1 (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Zawadzka Iwona Przewodniczący
Leleńska Joanna Zastępca Przewodniczącego
Bartyś-Wittke Małgorzata Członek
Budziszewska Agnieszka Członek
Moszczyńska Marzena Członek
Popławska Paulina Anna Członek
Tański Damian Członek
Zdunek Marzena Członek
Zielska Małgorzata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Biskupcu
Adres: w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego, ul. Słowackiego 12, 11-300 Biskupiec, Sala nr 13
Imię i nazwisko Stanowisko
Dąbkowski Kazimierz Przewodniczący
Kiejno Eugeniusz Zdzisław Zastępca Przewodniczącego
Andruszkiewicz Elżbieta Irena Członek
Jabłońska Agnieszka Członek
Łukaszewski Andrzej Członek
Matfiejuk Marek Paweł Członek
Raczyńska Anna Bożena Członek
Socha Jadwiga Członek
Soczewica Wojciech Członek