Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Miejska Komisja Wyborcza w Raciążu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Raciążu, plac Adama Mickiewicza 17, 09-140 Raciąż
Imię i nazwisko Stanowisko
Zaszewska Jolanta Przewodniczący
Kępczyński Grzegorz Zdzisław Zastępca Przewodniczącego
Cajc Elwira Członek
Ciarcińska Katarzyna Członek
Ogińska Marzena Członek
Pośpiech Bogusława Teresa Członek
Smolińska Teresa Członek
Szawłowska Alina Członek
Widecka Aneta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Naruszewie
Adres: w Urzędzie Gminy w Naruszewie, Naruszewo 19A, 09-152 Naruszewo
Imię i nazwisko Stanowisko
Mariańska Wioletta Maria Przewodniczący
Ostrowska Anna Zastępca Przewodniczącego
Derdzikowska Joanna Członek
Jakubowska Danuta Członek
Jarosiewicz Anna Krystyna Członek
Krakowiak-Kubak Jolanta Członek
Pustoła Emilia Członek
Skopczyńska Joanna Członek
Wieczorek Marta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Czerwińsku nad Wisłą
Adres: w Urzędzie Gminy Czerwińsk nad Wisłą, ul. Władysława Jagiełły 16, 09-150 Czerwińsk nad Wisłą
Imię i nazwisko Stanowisko
Rosa Kamil Przewodniczący
Wojnarowska Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Bojanowska Lidia Maria Członek
Krzemińska Beata Członek
Lechowska Renata Ewa Członek
Słupecka Agnieszka Anna Członek
Walerysiak Izabela Członek
Wojtkowska Alina Maria Członek
Zmysłowska Małgorzata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Baboszewie
Adres: w Urzędzie Gminy w Baboszewie, ul. Warszawska 9A, 09-130 Baboszewo
Imię i nazwisko Stanowisko
Figat Hanna Przewodniczący
Wyrzykowska Lidia Barbara Zastępca Przewodniczącego
Kęsicka Wioletta Członek
Pawłowski Marek Stefan Członek
Piwoński Dariusz Członek
Sędzicka Joanna Członek
Sobecka Natalia Członek
Wiechowska Beata Członek
Wojciechowski Ryszard Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Nowym Mieście
Adres: w Urzędzie Gminy w Nowym Mieście, ul. Apteczna 8, 09-120 Nowe Miasto
Imię i nazwisko Stanowisko
Podczaska Gabriela Maria Przewodniczący
Wiktorowicz Barbara Zastępca Przewodniczącego
Giżyńska Elżbieta Anna Członek
Jeglikowska Agnieszka Alicja Członek
Kalińska Anna Członek
Nowaliński Tomasz Członek
Wasiak Anna Członek
Zalewska Elżbieta Członek
Zielińska Jadwiga Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dzierzążni
Adres: w Urzędzie Gminy w Dzierzążni, Dzierzążnia 28, 09-164 Dzierzążnia
Imię i nazwisko Stanowisko
Rajewska Sylwia Przewodniczący
Marszał Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Bieńkowska Beata Edyta Członek
Bogusz Iwona Małgorzata Członek
Kowalska - Nowakowska Monika Członek
Matusiak Emilia Członek
Skwarski Mieczysław Członek
Starczewski Paweł Członek
Stochewicz Romualda Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Płońsku
Adres: w Urzędzie Gminy w Płońsku, ul. Pułtuska 39, 09-100 Płońsk
Imię i nazwisko Stanowisko
Świerczewska Lilla Przewodniczący
Ambroziak Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Burdecka Alicja Iwona Członek
Kornatowska Janina Bożena Członek
Makowska Adela Teresa Członek
Stryjewska Mirosława Anna Członek
Szcześniak Tymoteusz Andrzej Członek
Tobolska Renata Członek
Żołądek Anita Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jońcu
Adres: w Urzędzie Gminy w Jońcu, Joniec 29, 09-131 Joniec
Imię i nazwisko Stanowisko
Wiśniewski Bogdan Przewodniczący
Piekut Anna Zastępca Przewodniczącego
Bukowiecki Marek Członek
Cichocka Joanna Członek
Dąbkowska Agnieszka Członek
Dąbrowski Wiesław Członek
Gocławska Zofia Członek
Kowalska Ewa Członek
Malinowska Alicja Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Ciechanowie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Ciechanowie, ul. 17 Stycznia 7 pok. 107, 06-400 Ciechanów
Imię i nazwisko Stanowisko
Załęski Tomasz Przewodniczący
Chojnacka Alicja Zofia Zastępca Przewodniczącego
Baryga Halina Wanda Członek
Kanigowski Jerzy Członek
Kęsik Grzegorz Członek
Kołakowska Ewa Członek
Kozłowska Barbara Iwona Członek
Kurnal Małgorzata Członek
Pikus Agnieszka Członek
Zielińska Wanda Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Płońsku
Adres: w Starostwie Powiatowym w Płońsku, ul. Płocka 39, 09-100 Płońsk
Imię i nazwisko Stanowisko
Szymański Andrzej Jacek Przewodniczący
Grzelak Mirosława Zastępca Przewodniczącego
Dąbrowska Hanna Anna Członek
Dylewska Grażyna Helena Członek
Gwiazda Monika Członek
Klik Beata Ewa Członek
Kłys Katarzyna Członek
Koper Izabela Katarzyna Członek
Łaska Jacek Członek
Mardzyńska Renata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Ciechanowie
Adres: w Urzędzie Gminy Ciechanów, ul. Fabryczna 8, 06-400 Ciechanów
Imię i nazwisko Stanowisko
Zalewska Jadwiga Przewodniczący
Skiba Ewelina Zastępca Przewodniczącego
Kowalska Barbara Anna Członek
Lewandowska Mirosława Janina Członek
Potępa Wojciech Członek
Sieradzka Joanna Członek
Stryjewski Arkadiusz Członek
Szynkiewicz Roman Członek
Wróblewska Ewa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sońsku
Adres: w Urzędzie Gminy Sońsk, ul. Ciechanowska 20, 06-430 Sońsk
Imię i nazwisko Stanowisko
Mądra Anna Julia Przewodniczący
Gałecki Jan Stanisław Zastępca Przewodniczącego
Kamińska Ewa Członek
Olszewska Anita Członek
Pawlak Barbara Członek
Stankowska Klaudia Anna Członek
Ślusarska Dorota Członek
Wilkowski Artur Członek
Zielińska Dorota Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Ojrzeniu
Adres: w Urzędzie Gminy w Ojrzeniu, ul. Ciechanowska 27, 06-456 Ojrzeń
Imię i nazwisko Stanowisko
Kuczyńska Paulina Przewodniczący
Tokarski Tomasz Zastępca Przewodniczącego
Antczak Anna Członek
Białorudzka Grażyna Członek
Kuskowska-Małecka Gabriela Barbara Członek
Nowakowska Maryla Członek
Piątkowska Beata Członek
Smolińska Agnieszka Członek
Wróblewska Marta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Regiminie
Adres: w Urzędzie Gminy w Regiminie, ul. Adama Rzewuskiego 19, 06-461 Regimin
Imię i nazwisko Stanowisko
Staniszewska Anna Przewodniczący
Dąbrowska Karolina Michalina Zastępca Przewodniczącego
Granecka Renata Członek
Kolankowska Maria Członek
Lipowska Natalia Członek
Pielech Zygmunt Członek
Pilitowska Dorota Członek
Sierpiński Ireneusz Członek
Turowska Małgorzata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sochocinie
Adres: w Urzędzie Gminy Sochocin, ul. Guzikarzy 9, 09-110 Sochocin
Imię i nazwisko Stanowisko
Wlazło Krzysztof Andrzej Przewodniczący
Niedzielska Halina Zastępca Przewodniczącego
Błaszczak Anna Członek
Filipecka Hanna Maria Członek
Gołębiewska Renata Członek
Kowalski Grzegorz Wiesław Członek
Orłowska Danuta Członek
Wojkowski Radosław Członek
Zieliński Michał Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Opinogórze Górnej
Adres: w Urzędzie Gminy w Opinogórze Górnej, ul. Z. Krasińskiego 4, 06-406 Opinogóra Górna
Imię i nazwisko Stanowisko
Golasińska Beata Teresa Przewodniczący
Kluczek Paweł Zastępca Przewodniczącego
Goździewska Renata Członek
Koral Halina Zofia Członek
Ordak Danuta Lucyna Członek
Pełka-Karpińska Elżbieta Członek
Twardzikowska Lidia Członek
Waśniewska Anna Członek
Wójcik Ewa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Grudusku
Adres: w Urzędzie Gminy w Grudusku, ul. Ciechanowska 54, 06-460 Grudusk
Imię i nazwisko Stanowisko
Bastkowska Anna Przewodniczący
Sobecka Krystyna Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Achcińska Monika Członek
Borkowska Julita Członek
Borkowska Patrycja Członek
Klimkowska Aneta Członek
Przewodowska Iwona Joanna Członek
Sawicki Ryszard Stanisław Członek
Spocińska Bożena Halina Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Ciechanowie
Adres: w Urzędzie Miasta w Ciechanowie, ul. Wodna 1, 06-400 Ciechanów
Imię i nazwisko Stanowisko
Majka Agnieszka Przewodniczący
Duszczyk-Szczygielska Renata Zastępca Przewodniczącego
Dźwig Jadwiga Członek
Godlewska Aleksandra Członek
Majewska Elżbieta Teresa Członek
Piechna Małgorzata Zofia Członek
Rogalska Barbara Członek
Rokicka Hanna Członek
Skotnicka Jolanta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Załuskach
Adres: w Urzędzie Gminy w Załuskach, Załuski 67, 09-142 Załuski
Imię i nazwisko Stanowisko
Raczyński Sławomir Tadeusz Przewodniczący
Salak Tomasz Zastępca Przewodniczącego
Bojanowska Monika Członek
Jędrzejewska Grażyna Maria Członek
Kantorowska Małgorzata Zofia Członek
Obojska Kinga Członek
Obycz Marzena Ewa Członek
Paradowska Maria Członek
Szymankiewicz Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gołyminie-Ośrodku
Adres: w Urzędzie Gminy Gołymin-Ośrodek, ul. Szosa Ciechanowska 8, 06-420 Gołymin-Ośrodek
Imię i nazwisko Stanowisko
Zbrzezna Dorota Przewodniczący
Olszewska Sylwia Zastępca Przewodniczącego
Kaliszewski Paweł Członek
Maliszewska Gabriela Członek
Nożykowski Marcin Członek
Obidzińska Krystyna Członek
Piotrowski Krzysztof Członek
Redyk-Waloch Ewelina Członek
Szczesna Ewa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Płońsku
Adres: w Urzędzie Miejskim w Płońsku, ul. Płocka 39, 09-100 Płońsk
Imię i nazwisko Stanowisko
Żochowska Małgorzata Przewodniczący
Rosiak Bożenna Zastępca Przewodniczącego
Madany Jolanta Jadwiga Członek
Osiecka Milena Beata Członek
Rogacka Anna Gabryela Członek
Rosiak Janusz Członek
Stefańska Małgorzata Członek
Stępowska Alina Zofia Członek
Zielińska Józefa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Glinojecku
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Glinojeck, ul. Płocka 12, 06-450 Glinojeck
Imię i nazwisko Stanowisko
Turalski Krzysztof Przewodniczący
Dymkowska Wiesława Zastępca Przewodniczącego
Burakowska Marta Członek
Gadomski Kamil Członek
Jeżewska Zofia Danuta Członek
Nowakowski Lesław Członek
Rubinkowska Katarzyna Członek
Sosińska Teresa Alicja Członek
Wróblewska Urszula Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Raciążu
Adres: w Urzędzie Gminy Raciąż, ul. Kilińskiego 2, 09- 140 Raciąż
Imię i nazwisko Stanowisko
Błaszczak Beata Przewodniczący
Żmijewska Gabriela Zastępca Przewodniczącego
Cichocka Agnieszka Członek
Czarnecki Bartosz Członek
Kordalska Agnieszka Członek
Kowalski Dariusz Członek
Nawotczyńska Małgorzata Członek
Sobiecka Gabriela Członek
Szumańska Bogumiła Ewa Członek