Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Koninie II

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Powiatowa Komisja Wyborcza w Środzie Wielkopolskiej
Adres: w Starostwie Powiatowym w Środzie Wielkopolskiej, ul. Daszyńskiego 5, 63-000 Środa Wielkopolskiej
Imię i nazwisko Stanowisko
Barczyński Przemysław Przewodniczący
Witczak Marek Zastępca Przewodniczącego
Bolewska Justyna Członek
Fludra Karolina Maria Członek
Kania Katarzyna Członek
Małecka Małgorzata Członek
Mielcarzewicz Maria Marta Członek
Pentkowska Bożena Magdalena Członek
Stelzer Natalia Członek
Szymańska Magdalena Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Gnieźnie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie, ul. Papieża Jana Pawła II 9/10, 62-200 Gniezno, sala 2.46 - II piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Szczepański Maciej Piotr Przewodniczący
Sztynyk Justyna Zastępca Przewodniczącego
Błachowiak Magdalena Członek
Fic-Alwin Ewa Katarzyna Członek
Hartwich Szczepan Członek
Nędzyk Dorota Maria Członek
Pajkert Donat Władysław Członek
Sęk Edyta Członek
Skoniecki Zdzisław Członek
Sujak Zbigniew Franciszek Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kołaczkowie
Adres: w Urzędzie Gminy Kołaczkowo pl. Wł. Reymonta 3, 62-306 Kołaczkowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Zajdowicz Ilona Maria Przewodniczący
Nowak Monika Justyna Zastępca Przewodniczącego
Błaszczyk Marta Członek
Budzińska Weronika Członek
Dymińska Barbara Maria Członek
Mikołajczak Irena Maria Członek
Mikołajczak Katarzyna Halina Członek
Świątek Milena Bernadeta Członek
Waszak Iwona Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Nowym Mieście nad Wartą
Adres: w Urzędzie Gminy Nowe Miasto nad Wartą, ul. Poznańska 14, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą
Imię i nazwisko Stanowisko
Pawlak Jadwiga Kazimiera Przewodniczący
Andrzejewska Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Bąk Mariola Teresa Członek
Gogołkiewicz Małgorzata Ewa Członek
Kuderczak Izabela Beata Członek
Sobczyńska Paulina Członek
Szczepankiewicz Elżbieta Członek
Walkiewicz Mirosława Członek
Witczak Iwona Helena Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Słupcy
Adres: Starostwo Powiatowe w Słupcy, ul. Poznańska 20, 62-400 Słupca
Imię i nazwisko Stanowisko
Miśkiewicz Tomasz Dariusz Przewodniczący
Stefańska Kazimiera Józefa Zastępca Przewodniczącego
Hrynko Marek Bogdan Członek
Nowaczyk Martyna Członek
Pawela Anna Członek
Plesińska Magdalena Maria Członek
Rzepecka Małgorzata Członek
Samul Łukasz Członek
Smętkowska Elżbieta Członek
Zawadzka Joanna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza we Wrześni
Adres: Starostwo Powiatowe we Wrześni, ul. Chopina 10, 62-300 Września
Imię i nazwisko Stanowisko
Staszak-Małecka Elżbieta Stanisława Przewodniczący
Rzymski Witold Paweł Zastępca Przewodniczącego
Błaszak Monika Członek
Lankiewicz Tadeusz Stanisław Członek
Łukasik Łucja Barbara Członek
Maćkowiak Aneta Członek
Pawlaczyk Iwona Maria Członek
Pluta Jacek Członek
Radzińska Sylwia Członek
Szczepaniak Irena Teresa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kiszkowie
Adres: w Urzędzie Gminy Kiszkowo, ul. Szkolna 2, 62-280 Kiszkowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Marcinkowski Ryszard Przewodniczący
Kubiak Joanna Barbara Zastępca Przewodniczącego
Białkowska Małgorzata Członek
Domagalska Renata Maria Członek
Gabryszak Kazimierz Józef Członek
Hynder Michał Członek
Miśkiewicz Anna Członek
Wilkosz Magdalena Członek
Zamiara Kinga Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Niechanowie
Adres: w Gminnym Ośrodku Kultury w Niechanowie, ul. Gnieźnieńska 2, 62-220 Niechanowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Wiśniewska Ilona Anna Przewodniczący
Graczyk Maria Teresa Zastępca Przewodniczącego
Drzewiecka-Katulska Justyna Członek
Gadziński Marek Członek
Hartwich Bożena Anna Członek
Kozanecki Grzegorz Członek
Maciejewska Natalia Regina Członek
Ostojska Barbara Członek
Szabla Samanta Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kłecku
Adres: Urząd Miejski Gminy Kłecko ul. Dworcowa 14 (pokój nr 5, II piętro) 62-270 Kłecko
Imię i nazwisko Stanowisko
Siekierska Lidia Ewa Przewodniczący
Labiak Roman Zdzisław Zastępca Przewodniczącego
Boruc Antoni Członek
Drejza Antoni Jarosław Członek
Gil Krzysztof Włodzimierz Członek
Jastrzębska Maria Jadwiga Członek
Macioszek Małgorzata Izabela Członek
Miklaszewska Henryka Członek
Molenda Jacek Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Witkowie
Adres: w Urzędzie Gminy i Miasta w Witkowie, ul. Gnieźnieńska 1, 62-230 Witkowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Skrzypski Czesław Przewodniczący
Wędzikowska Izabela Zastępca Przewodniczącego
Bobrowski Konrad Członek
Chmiel Wiesława Członek
Kryszak Marlena Magdalena Członek
Rewers Agnieszka Dorota Członek
Roszyk Justyna Anna Członek
Witczak Monika Członek
Zalewski Łukasz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łubowie
Adres: w Łubowie Gminy Łubowo, Łubowo 1, 62-260 Łubowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Kurzawińska Dorota Maria Przewodniczący
Budziszewska Joanna Zastępca Przewodniczącego
Antczak Urszula Maria Członek
Bruch Aneta Anna Członek
Cerkaska Małgorzata Barbara Członek
Kowalik Kamila Członek
Kuc Karolina Członek
Rutkiewicz Dorota Maria Członek
Wójcik Urszula Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dominowie
Adres: w Urzędzie Gminy Dominowo, ul. Centralna 7, 63-012 Dominowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Frąckowiak Hanna Przewodniczący
Nowak-Lewandowska Barbara Maria Zastępca Przewodniczącego
Kordeczka Alicja Zofia Członek
Myszker Ewelina Maria Członek
Szymanek Zofia Członek
Urbaniak Paulina Członek
Wawrzyniak-Kruszona Iwona Maria Członek
Wielińska Ewa Barbara Członek
Zieleń Danuta Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Słupcy
Adres: w Urzędzie Miasta Słupcy ul. Pułaskiego 21 62-400 Słupca
Imię i nazwisko Stanowisko
Frydrychowicz Sylwia Przewodniczący
Trawińska Roma Zastępca Przewodniczącego
Franczak Krystyna Członek
Górna Agnieszka Członek
Maleszka Dorota Maria Członek
Małecka Marlena Członek
Nawrocki Andrzej Jerzy Członek
Niewiadomska Małgorzata Członek
Spychalska Joanna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Powidzu
Adres: w Urzędzie Gminy Powidz, ul. 29 Grudnia 24, 62-430 Powidz
Imię i nazwisko Stanowisko
Wachońska Anna Maria Przewodniczący
Somerfeld Wiktor Zastępca Przewodniczącego
Andrzejewska Monika Członek
Graczyk Milena Członek
Kasprzyk-Wrzosek Kinga Członek
Kierzek Halina Członek
Kowalska Agnieszka Członek
Kwitowska Beata Magdalena Członek
Strojnowska Joanna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Śremie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Śremie, ul. Plac 20 Października 1, 63-100 Śrem
Imię i nazwisko Stanowisko
Sulejewska Karina Zofia Przewodniczący
Bugajewska Daria Monika Zastępca Przewodniczącego
Budzyń Krzysztof Członek
Kubera Grażyna Maria Członek
Majorczyk Anna Członek
Matuszewska Marta Członek
Ruszkowska Katarzyna Maria Członek
Sawicki Marcin Członek
Springer-Kobus Ewelina Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Ostrowitem
Adres: W Urzędzie Gminy Ostrowite, ul. Lipowa 2, 62-402 Ostrowite
Imię i nazwisko Stanowisko
Majewski Ireneusz Jakub Przewodniczący
Baśkiewicz Patrycja Zastępca Przewodniczącego
Chmielecka Beata Magdalena Członek
Główczyńska Weronika Marta Członek
Janaczyk Wiesława Sabina Członek
Kobielski Wiesław Jan Członek
Majewski Michał Członek
Piguła Lidia Członek
Tomaszewski Jerzy Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Krzykosach
Adres: w Urzędzie Gminy w Krzykosach, ul. Główna 37, 63-024 Krzykosy
Imię i nazwisko Stanowisko
Mendyka Zenon Marian Przewodniczący
Waśkowiak Elżbieta Maria Zastępca Przewodniczącego
Kosmowska Weronika Członek
Pelczyk Ewa Członek
Poll Milenia Członek
Skowrońska Daria Członek
Świerczewska Bernadeta Anna Członek
Włodarczyk Milena Anna Członek
Zięta Regina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Mieleszynie
Adres: w Urzędzie Gminy w Mieleszynie Mieleszyn 23 62-212 Mieleszyn
Imię i nazwisko Stanowisko
Matysiak Piotr Aleksander Przewodniczący
Woźniak Ewa Zastępca Przewodniczącego
Ciesielski Mariusz Członek
Cieślewicz Tadeusz Członek
Książak Beata Agnieszka Członek
Kujawska Agata Magdalena Członek
Pasternak Patrycja Członek
Śniadecka Natalia Członek
Zdrojewski Tomasz Piotr Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gnieźnie
Adres: w Urzędzie Gminy Gniezno, al.Reymonta 9-11, 62-200 Gniezno sala konferencyjna - pokój nr 16.
Imię i nazwisko Stanowisko
Pietruszczak Krystian Gerard Przewodniczący
Michałowska-Czerniak Joanna Zastępca Przewodniczącego
Andrzejczak Róża Członek
Jakimowicz Magdalena Członek
Lewandowska Zofia Członek
Nowicki Piotr Członek
Samek Janusz Członek
Świtała Melania Łucja Członek
Tuleja Tadeusz Jacek Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Nekli
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Nekla, ul. Dworcowa 10, 62-330 Nekla
Imię i nazwisko Stanowisko
Tobółka Dorota Przewodniczący
Witkowska Aldona Zastępca Przewodniczącego
Adamska Monika Członek
Goclik Maria Członek
Lewandowski Robert Członek
Nowaczyk Katarzyna Członek
Paszak Kinga Członek
Stanisławska-Paluch Paulina Maria Członek
Wszelaka-Kucza Aleksandra Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Zagórowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Zagórowie, ul. Kościelna 4 62-410 Zagórów
Imię i nazwisko Stanowisko
Matczak Bogdan Stanisław Przewodniczący
Orchowska Agata Zastępca Przewodniczącego
Brzęcka Jolanta Członek
Kobylarek Tadeusz Bogusław Członek
Łajdecka Iwona Zofia Członek
Michalski Tomasz Krzysztof Członek
Sakowska Anna Członek
Wiatrowska Danuta Barbara Członek
Żelek Marta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Pyzdrach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Pyzdrach, ul. Taczanowskiego 1, 62-310 Pyzdry
Imię i nazwisko Stanowisko
Wojciechowska Anna Przewodniczący
Banaszak Alina Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Czerniak Magdalena Helena Członek
Koszarek Honorata Członek
Kubacka Ewa Maria Członek
Lajtlich Dawid Członek
Ostrowska Lidia Iwona Członek
Rusin Aleksandra Członek
Walicka Maria Iwona Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Gnieźnie
Adres: w Urzędzie Miasta Gniezna, ul. Lecha 6, 62-200 Gniezno
Imię i nazwisko Stanowisko
Śmigielska Joanna Przewodniczący
Seweryn Paweł Zastępca Przewodniczącego
Andrzejewska Katarzyna Anna Członek
Dąbek Anna Maria Członek
Dyc Halina Anna Członek
Gędek Ewa Maria Członek
Grzeszczak Anna Członek
Tarczyński Jan Józef Członek
Wierzbicki Marian Andrzej Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Strzałkowie
Adres: w Urzędzie Gminy Strzałkowo, al. Prym. Wyszyńskiego 6, 62-420 Strzałkowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Walczak Teresa Małgorzata Przewodniczący
Nowaczyk Damian Grzegorz Zastępca Przewodniczącego
Banaś Iwona Maria Członek
Draheim Kamila Członek
Iglińska Urszula Maria Członek
Perzyńska Urszula Członek
Ratajczyk Mateusz Członek
Wietrzyńska Marzena Członek
Zehner Monika Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Książu Wlkp.
Adres: w Urzędzie Miejskim w Książu Wlkp., ul. Stacha Wichury 11a, 63-130 Książ Wlkp.
Imię i nazwisko Stanowisko
Kujawska Ewa Irena Przewodniczący
Wilak Zdzisława Ewa Zastępca Przewodniczącego
Horała Justyna Członek
Kaźmierczak Waldemar Krzysztof Członek
Korcz Lucyna Czesława Członek
Lenartowska Małgorzata Członek
Moskalik Danuta Maria Członek
Moszyk Barbara Członek
Radwańska Barbara Alicja Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Czerniejewie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Czerniejewo, ul. Poznańska 8, 62-250 Czerniejewo, salka konferencyjna (pok. nr 5)
Imię i nazwisko Stanowisko
Skorniak Beata Renata Przewodniczący
Wilczyńska Dorota Zastępca Przewodniczącego
Piekarska Ewelina Agnieszka Członek
Sucholas Wioletta Członek
Szajda Hanna Agata Członek
Szperka Anita Członek
Wolniewicz Szymon Członek
Wolnowska Aneta Maria Członek
Ziółkiewicz Monika Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Środzie Wielkopolskiej
Adres: Biblioteka Publiczna im. R.W. Berwińskiego Plac Zamkowy 7 63-000 Środa Wielkopolska
Imię i nazwisko Stanowisko
Balcerska Beata Przewodniczący
Mieszczak Maria Zastępca Przewodniczącego
Czerniak-Bąkowska Alicja Agnieszka Członek
Dymska Natalia Jolanta Członek
Kaczmarek Małgorzata Członek
Maćkowiak Izabella Członek
Małecka Dominika Członek
Niemczewska Ewa Członek
Walczak Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lądku
Adres: w Urzędzie Gminy w Lądku
Imię i nazwisko Stanowisko
Ciesiółka Małgorzata Przewodniczący
Warczygłowa Olga Zastępca Przewodniczącego
Bęgier Jolanta Członek
Blejwas Halina Magdalena Członek
Osowicz Elżbieta Członek
Sompolska Ewa Bożena Członek
Urbański Roman Członek
Wróblewski Marcin Członek
Wziętek Józef Franciszek Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Śremie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Śremie, ul. Adama Mickiewicza 17, 63-100 Śrem
Imię i nazwisko Stanowisko
Woźniak Monika Przewodniczący
Gołaszewska Monika Izabela Zastępca Przewodniczącego
Hoffmann Olga Barbara Członek
Kaczmarek Marta Członek
Mozgawa Stanisława Członek
Pucher Barbara Elżbieta Członek
Ratajczak Ireneusz Członek
Terpiłowski Grzegorz Członek
Walczak Natalia Członek
Wojtczak-Wrona Marlena Monika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Brodnicy
Adres: w Urzędzie Gminy w Brodnicy, ul. Parkowa 2, 63-112 Brodnica
Imię i nazwisko Stanowisko
Łowicka Mirosława Barbara Przewodniczący
Prymelska Kinga Zastępca Przewodniczącego
Idczak Jolanta Jadwiga Członek
Kurpisz Iwona Maria Członek
Mateńko-Piwek Joanna Członek
Rabcewicz Janina Anna Członek
Śliwa Lidia Agnieszka Członek
Trembińska-Nowak Teresa Maria Członek
Witkowska Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dolsku
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Dolsk, Plac Wyzwolenia 4, 63-140 Dolsk
Imię i nazwisko Stanowisko
Bąk Marcin Antoni Przewodniczący
Gagat Stefania Zastępca Przewodniczącego
Bartkowiak Marzena Członek
Ciachowska Beata Małgorzata Członek
Gacek Elżbieta Jadwiga Członek
Grodziska Natalia Członek
Sieg Paulina Maria Członek
Smektała Renata Maria Członek
Szczepaniak Alina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Zaniemyślu
Adres: Gminna Komisja Wyborcza w Zaniemyślu 63-020 Zaniemyśl, ul. Średzka 9
Imię i nazwisko Stanowisko
Czarna Elżbieta Maria Przewodniczący
Sztyler Teresa Halina Zastępca Przewodniczącego
Jaskólska Honorata Członek
Krzeminska Izabela Teresa Członek
Kubasiewicz Agata Joanna Członek
Madajczak Barbara Członek
Masiak Sylwia Dorota Członek
Plebańska Marzena Członek
Wolska-Sadyś Renata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Słupcy
Adres: w Urzędzie Gminy Słupca, ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
Imię i nazwisko Stanowisko
Najdzińska Sylwia Katarzyna Przewodniczący
Maciejewska Marta Zastępca Przewodniczącego
Adamczyk Katarzyna Członek
Balcerek Elżbieta Maria Członek
Czechowska Lidia Członek
Franczak Paulina Członek
Kowalska Barbara Janina Członek
Pirucki Rafał Członek
Siuda Zygmunt Zdzisław Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Trzemesznie
Adres: w Urzędzie Miejskim Trzemeszna ul. gen. H. Dąbrowskiego 2 62-240 Trzemeszno
Imię i nazwisko Stanowisko
Kachniarz Grażyna Maria Przewodniczący
Kujawska Danuta Zastępca Przewodniczącego
Banasik Justyna Anna Członek
Karwasińska Grażyna Członek
Kwiatkowska Martyna Członek
Kwiatkowska Paulina Członek
Lisiecka Cecylia Członek
Podhorodecka Marzena Magdalena Członek
Zarywska-Siwa Joanna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Orchowie
Adres: w Urzędzie Gminy Orchowo, ul. Kościuszki 6, 62-436 Orchowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Górska Joanna Przewodniczący
Maruszak Stanisław Zastępca Przewodniczącego
Gumienna Ewa Maria Członek
Nowak Wiktor Krzysztof Członek
Pieszczyk Wiesława Członek
Podlasin Andrzej Członek
Przybyszewski Andrzej Paweł Członek
Witulski Andrzej Członek
Woźniewicz Monika Iwona Członek
Miejska Komisja Wyborcza we Wrześni
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy, ul. Ratuszowa 1, 62-300 Września
Imię i nazwisko Stanowisko
Nawrocka Ilona Maria Przewodniczący
Żołdak Róża Anna Zastępca Przewodniczącego
Dopierała Jolanta Małgorzata Członek
Dubiel Cezar Andrzej Członek
Górski Jarosław Dominik Członek
Iglewska Agata Członek
Jarząbek Alina Krystyna Członek
Podzerek-Menes Wiktoria Izabela Członek
Rembowicz Urszula Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Miłosławiu
Adres: w Urzędzie Gminy Miłosław, ul. Wrzesińska 19, 62-320 Miłosław
Imię i nazwisko Stanowisko
Przybylski Szymon Marcin Przewodniczący
Stachowiak Marian Zastępca Przewodniczącego
Czaińska Wioleta Joanna Członek
Iglińska Janina Maria Członek
Jacewicz Alicja Maria Członek
Jakubowska Anna Maria Członek
Łazik Urszula Członek
Ostrysz Alicja Rozalia Członek
Pawlaczyk Ewa Arleta Członek