Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Opolu II

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Lubszy
Adres: w Urzędzie Gminy w Lubszy, ul. Brzeska 16, 49-313 Lubsza
Imię i nazwisko Stanowisko
Dycfeld Jolanta Karolina Przewodniczący
Koncewicz-Ciećkiewicz Katarzyna Jolanta Zastępca Przewodniczącego
Abel Justyna Weronika Członek
Klimańska Małgorzata Ewa Członek
Ławreniuk Jolanta Krystyna Członek
Makara Ewa Członek
Miszczańczuk Paweł Członek
Przydatek Ewa Helena Członek
Świętalska Joanna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Brzegu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Brzegu, ul. Robotnicza 20, 49-300 Brzeg, sala 402 konferencyjna III piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Twardzik Iwona Przewodniczący
Dąbrowska Katarzyna Helena Zastępca Przewodniczącego
Francuz Elżbieta Renata Członek
Gąsior Wiesław Edward Członek
Gil Łukasz Jan Członek
Malec Włodzimierz Stanisław Członek
Procajło Artur Stefan Członek
Senftleben Magda Danuta Członek
Sokołowska Mariola Monika Członek
Tomaszewska Agnieszka Sara Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Głubczycach
Adres: w Starostwie Powiatowym w Głubczycach, ul.Kochanowskiego 15, 48-100 Głubczyce
Imię i nazwisko Stanowisko
Wylęgała Bartłomiej Tomasz Przewodniczący
Stupek Marta Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Kowalczyk Bogusław Ryszard Członek
Kozyra Marek Tadeusz Członek
Kozyra Wiesława Członek
Kurek Władysław Członek
Sekieta Aneta Barbara Członek
Sowińska Ewa Anna Członek
Wiecha Alicja Małgorzata Członek
Zięba Ilona Elżbieta Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Prudniku
Adres: w Starostwie Powiatowym w Prudniku, ul. Kościuszki 76, 48-200 Prudnik, sala konferencyjna (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Bielak Angelika Agnieszka Przewodniczący
Szewczyk Anna Maria Zastępca Przewodniczącego
Bębenek Łukasz Szymon Członek
Głowacki Dariusz Paweł Członek
Hose Ewa Irena Członek
Krzesińska Elżbieta Członek
Synowczyńska Katarzyna Małgorzata Członek
Włodarczyk Agnieszka Wioletta Członek
Wydera Beata Aneta Członek
Zakrzewska Alina Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Prudniku
Adres: w Urzędzie Miejskim w Prudniku, 48-200 Prudnik, ul. Kościuszki 3
Imię i nazwisko Stanowisko
Świercz Zbigniew Włodzimierz Przewodniczący
Dancewicz Janusz Stanisław Zastępca Przewodniczącego
Jędrzej Krystyna Członek
Kaczorowski Witold Leon Członek
Kanecka Krystyna Członek
Krekora Katarzyna Elżbieta Członek
Małkowska Irena Członek
Skowron Łukasz Marian Członek
Stefański Czesław Ryszard Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Nysie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Nysie, ul. Piastowska 33
Imię i nazwisko Stanowisko
Drzewiecki Remigiusz Piotr Przewodniczący
Wilczek-Szwarga Dagmara Marta Zastępca Przewodniczącego
Cholewińska Anna Genowefa Członek
Kuraś Bartosz Jan Członek
Kusyk Lidia Dorota Członek
Malina Grzegorz Członek
Martyn Katarzyna Irena Członek
Merta Jan Członek
Połosak Anna Członek
Wójtowicz Wiesław Grzegorz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Pakosławicach
Adres: w Urzędzie Gminy Pakosławice, Reńska Wieś 1 48-314 Pakosławice
Imię i nazwisko Stanowisko
Baliński Grzegorz Przewodniczący
Jędrasiak Teresa Zastępca Przewodniczącego
Czajka Bernadeta Anna Członek
Kruk Tomasz Szczepan Członek
Lorenc Marta Członek
Pamuła Magdalena Ewa Członek
Pszonak Małgorzata Członek
Wdowikowska Natalia Paulina Członek
Wołoszczak Kazimierz Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kietrzu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Kietrzu, ul. 3 Maja 1, pok. nr 25 (duża sala konferencyjna)
Imię i nazwisko Stanowisko
Mazur Jan Edward Przewodniczący
Lachowicz Iwona Stanisława Zastępca Przewodniczącego
Gregorczyk Tomasz Mariusz Członek
Ognisty Mirosław Józef Członek
Orawski Karol Członek
Tołpa Ewa Członek
Wilk Bożena Członek
Wilk Leszek Andrzej Członek
Wojnarski Jan Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lubrzy
Adres: w Urzędzie Gminy w Lubrzy, ul. Wolności 73, 48-231 Lubrza
Imię i nazwisko Stanowisko
Skokuń Ewa Alicja Przewodniczący
Kożuszko Katarzyna Barbara Zastępca Przewodniczącego
Astramowicz-Ceglarz Wioletta Małgorzata Członek
Falińska Barbara Krystyna Członek
Gadulska Małgorzata Członek
Kopij Kamil Szymon Członek
Smaga Magdalena Paulina Członek
Stachelek Ewa Członek
Tyrpuła Małgorzata Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Skoroszycach
Adres: w Urzędzie Gminy w Skoroszycach, ul. Powstańców Śląskich 17 w sali nr 12
Imię i nazwisko Stanowisko
Buczarski Grzegorz Ludwik Przewodniczący
Derkacz Joanna Roksana Zastępca Przewodniczącego
Herbut Katarzyna Członek
Kuś Dorota Członek
Pytlarz Wioletta Członek
Słaboń Emilia Elżbieta Członek
Urbaniec Franciszek Zdzisław Członek
Uszyńska Joanna Maria Członek
Zając Krzysztof Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Branicach
Adres: w Urzędzie Gminy w Branicach, ul. Słowackiego 3, 48-140 Branice Sala konferencyjna
Imię i nazwisko Stanowisko
Lenartowicz Mieczysław Przewodniczący
Szymańska Stanisława Zastępca Przewodniczącego
Czernek Hubert Ryszard Członek
Gwóźdż Małgorzata Stefania Członek
Iluk Grzegorz Członek
Kaczmarek Janusz Antoni Członek
Lipa Paulina Natalia Członek
Pełechaty Wiesława Krystyna Członek
Wąsik Gabriela Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Korfantowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Korfantowie, Rynek 4, 48-317 Korfantów
Imię i nazwisko Stanowisko
Szczepański Ryszard Przewodniczący
Nowak Ryszard Henryk Zastępca Przewodniczącego
Figura Maria Członek
Kalicun Piotr Tomasz Członek
Krawczuk Beata Aniela Członek
Przystawska Halina Krystyna Członek
Siwek Ewelina Małgorzata Członek
Szewczyk Jarosław Arkadiusz Członek
Wołoszczak Kazimierz Bogusław Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Brzegu
Adres: w Urzędzie Miasta w Brzegu, ul. Robotnicza 12, pok. 109 (bud. A, I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Moskwiak Jan Adam Przewodniczący
Zawistowska Katarzyna Sylwia Zastępca Przewodniczącego
Adamczyk Bożena Halina Członek
Bielecka Patrycja Apolonia Członek
Dębska Beata Barbara Członek
Januszewska Halina Teresa Członek
Kwieciński Marian Grzegorz Członek
Ożóg Edward Członek
Salak Jerzy Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Głuchołazach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Głuchołazach, ul. Rynek 15, pokój nr 23 II piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Wolak Magdalena Jolanta Przewodniczący
Bucichowski Krzysztof Jakub Zastępca Przewodniczącego
Kurowska Izabela Bogusława Członek
Młynarczyk Aleksandra Członek
Młynarczyk Edward Marian Członek
Paluch Alina Członek
Pydych Joanna Magdalena Członek
Szpak Marta Aleksandra Członek
Włosek Barbara Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Głogówku
Adres: w Urzędzie Miejskim w Głogówku, ul. Rynek 1, 48-250 Głogówek
Imię i nazwisko Stanowisko
Orłowska-Radziwiłł Ewa Krystyna Przewodniczący
Dyja Stanisław Zastępca Przewodniczącego
Burek Karol Józef Członek
Cibis Krystyna Maria Członek
Larysz Katarzyna Maria Członek
Lazar Klaudia Sabina Członek
Poremba Anna Maria Członek
Stadnik Jarosław Piotr Członek
Trinczek Karol Krzysztof Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Baborowie
Adres: w Urzędzie Miejskim ul.Ratuszowa 2A 48-120 Baborów
Imię i nazwisko Stanowisko
Mordel Marcin Michał Przewodniczący
Mazurkiewicz Magdalena Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Kopeć-Gregorczyk Ewa Jolanta Członek
Kowalska Paulina Członek
Kozołubska Jadwiga Członek
Nowak-Sicińska Aleksandra Członek
Pachołczyk Dorota Członek
Pytel Magdalena Joanna Członek
Simon Marcelina Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Skarbimierzu
Adres: w Urzędzie Gminy Skarbimierz, ul. Parkowa 12, 49-318 Skarbimierz
Imię i nazwisko Stanowisko
Maraszek Małgorzata Przewodniczący
Świerczek Sylwia Zastępca Przewodniczącego
Bałabuch Łukasz Członek
Dolińska Anna Sylwia Członek
Drążek Teresa Członek
Kubik Małgorzata Członek
Łukasik Bartosz Sławomir Członek
Parma Joanna Anna Członek
Wajda Michał Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Otmuchowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Otmuchowie, ul. Zamkowa 6, 48-385 Otmuchów
Imię i nazwisko Stanowisko
Bracichowicz Wiktor Lucjan Przewodniczący
Wąsowicz Beata Marta Zastępca Przewodniczącego
Król Eugeniusz Członek
Łopuszański Jerzy Członek
Padykuła Jolanta Władysława Członek
Rudkowska Dominika Maria Członek
Siemieniec Tomasz Aleksander Członek
Sowa Agnieszka Elżbieta Członek
Wylon Stanisław Antoni Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Głubczycach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Głubczycach, ul. Niepodległości 14, 48-100 Głubczyce
Imię i nazwisko Stanowisko
Wojciechowski Tadeusz Przewodniczący
Hauptman - Głogiewicz Anna Dorota Zastępca Przewodniczącego
Blicharz Małgorzata Teresa Członek
Dołhan Katarzyna Maria Członek
Goniowska Monika Anna Członek
Kurdziel Roman Jan Członek
Łukaszczyk Stanisław Członek
Nosek Anna Maria Członek
Witkoś-Lenartowicz Janina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kamienniku
Adres: Urząd Gminy w Kamienniku ul. 1 Maja 69 48 - 388 Kamiennik
Imię i nazwisko Stanowisko
Szczotka Marzenna Przewodniczący
Myśliwiec Alicja Teresa Zastępca Przewodniczącego
Frolow Lucyna Halina Członek
Hrehoruk Danuta Członek
Kabat Bożena Członek
Minkowicz Marcin Łukasz Członek
Myjak Natalia Joanna Członek
Zapotoczna-Pająk Bogusława Lucyna Członek
Zawada Agnieszka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łambinowicach
Adres: Urząd Gminy Łambinowice ul. Tadeusza Zawadzkiego 29 48-316 Łambinowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Mikucki Andrzej Michał Przewodniczący
Mondzelewski Marian Zastępca Przewodniczącego
Czajkowski Jan Członek
Juszczyk Krzysztof Jan Członek
Knap Anna Teresa Członek
Maksymiuk Łucja Członek
Rosicka Renata Członek
Rosiński Jerzy Antoni Członek
Sobula Małgorzata Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Nysie
Adres: Urząd Miejski w Nysie ul. Kolejowa 15 sala 234 (II piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Baliński Lech Ignacy Przewodniczący
Chłodna Barbara Zastępca Przewodniczącego
Cieleń Wiesław Kazimierz Członek
Filocha-Majka Katarzyna Elżbieta Członek
Krawczyk Nina Agnieszka Członek
Nowak Henryk Jerzy Członek
Prus Maria Jadwiga Członek
Szewczyk Agata Ewa Członek
Wesołowska Jadwiga Helena Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Lewinie Brzeskim
Adres: w Urzędzie Miejskim w Lewinie Brzeskim, ul. Rynek 1, 49-340 Lewin Brzeski
Imię i nazwisko Stanowisko
Gaweł Leszek Robert Przewodniczący
Ferska Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Balsiewicz Monika Agnieszka Członek
Chyża Barbara Władysława Członek
Jasińska Anna Członek
Kraczkowska Kamila Weronika Członek
Moneta-Kamola Alicja Członek
Oborska Magdalena Członek
Ściepłek Dorota Halina Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Grodkowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Grodkowie, ul. Warszawska 29, 49-200 Grodków
Imię i nazwisko Stanowisko
Górak Magdalena Przewodniczący
Róża Dorota Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Grzybek Elżbieta Członek
Kwiatkowska Zofia Józefa Członek
Pilichiewicz Bartłomiej Członek
Seemann Magda Jolanta Członek
Wenda Agnieszka Marta Członek
Wenda Dorota Teresa Członek
Woszczyńska Longina Małgorzata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Paczkowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Paczkowie, ul. Rynek 1, 48-370 Paczków
Imię i nazwisko Stanowisko
Rolka Katarzyna Joanna Przewodniczący
Rus Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Augustyn Violetta Anna Członek
Jaszczurowski Łukasz Jan Członek
Kurowska Beata Edyta Członek
Pomietło Kamila Ewelina Członek
Sobolewska Marlena Magdalena Członek
Stańczyc-Bednarz Teresa Jadwiga Członek
Wilczek Dorota Bożena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Olszance
Adres: w Urzędzie Gminy Olszanka, Olszanka 16, 49-332 Olszanka, pokój Nr 9
Imię i nazwisko Stanowisko
Rosińska Ewa Przewodniczący
Kopij Joanna Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Hładik Ewa Członek
Laszkiewicz Natalia Maria Członek
Majcher Dorota Jadwiga Członek
Pajda Anna Stefania Członek
Pich Małgorzata Jolanta Członek
Piróg Katarzyna Monika Członek
Skonecka Katarzyna Marta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Białej
Adres: Urzędzie Miejskim w Białej, ul. Rynek 10, 48-210 Biała
Imię i nazwisko Stanowisko
Pientka Dawid Michał Przewodniczący
Kochel Małgorzata Beata Zastępca Przewodniczącego
Dąbrowska Danuta Członek
Kulak Iwona Beata Członek
Prokopowicz Gabriela Maria Członek
Skop Maria Elżbieta Członek
Stroka Anna Maria Członek
Wróblewska Danuta Wanda Członek
Wróblewska Kamila Katarzyna Członek