Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Pile I

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Miejska Komisja Wyborcza w Jastrowiu
Adres: w Urzędzie Gminy i Miasta Jastrowie, ul. Gdańska 79, 64-915 Jastrowie
Imię i nazwisko Stanowisko
Haweto Janina Elżbieta Przewodniczący
Polaczek Jolanta Zastępca Przewodniczącego
Czajka Sylwia Członek
Drażba-Klekocka Anna Członek
Gluszkiewicz Stanisław Zenon Członek
Pokajewicz Paweł Piotr Członek
Szarszewska Maria Ewa Członek
Szymańska Beata Marzena Członek
Wojtkowiak Marta Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Pile
Adres: w Starostwie Powiatowym w Pile, al. Niepodległości 33/35, 64-920 Piła, pokój 213 II Piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Pielacha Remigiusz Przewodniczący
Grzebyk Jarosław Grzegorz Zastępca Przewodniczącego
Bogdanowicz Krzysztof Członek
Bugajski Tomasz Członek
Ciołek Katarzyna Członek
Goździewski Alwin Konrad Członek
Sokołowski Dariusz Edmund Członek
Szęfel Henryk Marian Członek
Śmigiel Daniel Mariusz Członek
Wacławek Sylwester Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Złotowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Złotowie, al. Piasta 1, 77-400 Złotów, pok 04 (suterena)
Imię i nazwisko Stanowisko
Skrentny Mariusz Józef Przewodniczący
Chołodowski Marek Zastępca Przewodniczącego
Borkowska Ewa Członek
Klawunn Agnieszka Członek
Koselke Barbara Maria Członek
Marciniak Anna Grażyna Członek
Paczkowska Jolanta Członek
Widawska Anna Honorata Członek
Wyrobek Krystyna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Złotowie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Złotowie, Al. Piasta 32, 77-400 Złotów
Imię i nazwisko Stanowisko
Pulit Justyna Przewodniczący
Sobotka Adrianna Zastępca Przewodniczącego
Chmielewska-Opioła Alina Członek
Ikała Joanna Edyta Członek
Kabath-Wiśniewska Danuta Alicja Członek
Karczewski Wojciech Zygmunt Członek
Kempka Hanna Członek
Kowalska Jadwiga Członek
Marchlewicz Marian Paweł Członek
Marciniak Roman Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kaczorach
Adres: w Urzędzie Gminy Kaczory, ul. Dworcowa 22, 64-810 Kaczory
Imię i nazwisko Stanowisko
Wojnicka Jadwiga Przewodniczący
Figiel Katarzyna Aleksandra Zastępca Przewodniczącego
Encminger Alina Anna Członek
Maślanka Jolanta Grażyna Członek
Michałek Ewa Maria Członek
Piotrowska Sylwia Członek
Sądej Wanda Barbara Członek
Schott Małgorzata Krystyna Członek
Schur Aleksandra Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Wyrzysku
Adres: w Urzędzie Miejskim w Wyrzysku, ul. Bydgoska 29, 89-300 Wyrzysk
Imię i nazwisko Stanowisko
Witkowska Barbara Bolesława Przewodniczący
Smełsz Sylwester Leon Zastępca Przewodniczącego
Banach Joanna Członek
Codro Ewa Elżbieta Członek
Gaitkowska-Grykier Justyna Ewa Członek
Królik Danuta Członek
Nowicka Renata Ludwika Członek
Rola Krystyna Maria Członek
Stęposz Marta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Białośliwiu
Adres: w Urzędzie Gminy w Białośliwiu, ul. Księdza Kordeckiego 1, 89-340 Białośliwie
Imię i nazwisko Stanowisko
Krysicki Łukasz Wojciech Przewodniczący
Rospłoch Roman Zastępca Przewodniczącego
Charczynska Grażyna Waleria Członek
Furman Tomasz Członek
Iwanowicz Piotr Leszek Członek
Kozak Maria Magdalena Członek
Malich Melania Małgorzata Członek
Niemczyńska Ewa Joanna Członek
Tyczka Danuta Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Krajence
Adres: w Urzędzie Gminy i Miasta w Krajence, ul. Szkolna 17, 77-430 Krajenka
Imię i nazwisko Stanowisko
Gugała Barbara Przewodniczący
Maniak Joanna Weronika Zastępca Przewodniczącego
Betańska Halina Członek
Duda Anna Członek
Gierlach Tomasz Członek
Godlewska Krystyna Członek
Kaczmarek Aneta Elżbieta Członek
Ostapczuk Bednarek Tatiana Członek
Żujew Elżbieta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Tarnówce
Adres: w Urzędzie Gminy w Tarnówce, ul. Zwycięstwa 2, 77-416 Tarnówka
Imię i nazwisko Stanowisko
Kaźmierowska Aneta Sylwia Przewodniczący
Szczerbiak Beata Zastępca Przewodniczącego
Chara Anna Mirosława Członek
Dembowska Daria Aleksandra Członek
Dubiec Grażyna Justyna Członek
Gazarkiewicz Edyta Marlena Członek
Krzyżan Ewa Janina Członek
Muszyńska Maria Weronika Członek
Olejnik Magdalena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Miasteczku Krajeńskim
Adres: w Urzędzie Gminy Miasteczko Krajeńskie, ul. Dąbrowskiego 16, 89-350 Miasteczko Krajeńskie
Imię i nazwisko Stanowisko
Majewski Maciej Przewodniczący
Noculak Teresa Bożena Zastępca Przewodniczącego
Betańska Magdalena Członek
Dziuba Justyna Barbara Członek
Jaster Mirosław Wojciech Członek
Kaszuba-Cieślak Kamila Członek
Rykowska Wioletta Maria Członek
Seyda Barbara Członek
Stepnowska Martyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Łobżenicy
Adres: w Urzędzie Miejskim Gminy Łobżenica, ul. Sikorskiego 7, 89-310 Łobżenica
Imię i nazwisko Stanowisko
Gniot Mariusz Jan Przewodniczący
Rogacka Regina Zastępca Przewodniczącego
Frąckowiak Beata Jadwiga Członek
Gola Julita Członek
Jendrzejewski Waldemar Członek
Kachel Irena Członek
Karpiewska Irena Jadwiga Członek
Małek Gertruda Janina Członek
Niemczyk Marek Józef Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lipce
Adres: w Urzędzie Gminy Lipka, ul. Kościuszki 28, 77-420 Lipka
Imię i nazwisko Stanowisko
Gierszewska Aleksandra Franciszka Przewodniczący
Chałubek Helena Zastępca Przewodniczącego
Gliwa Elżbieta Wiesława Członek
Gortat Stanisław Członek
Grochowski Stanisław Bernard Członek
Grzybowska Elżbieta Członek
Grzybowska Hanna Członek
Michta Tadeusz Członek
Stec-Bentkowska Halina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Złotowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Złotowie, ul. Leśna 7, 77-400 Złotów
Imię i nazwisko Stanowisko
Fąs Ewa Przewodniczący
Hudowicz Emilia Barbara Zastępca Przewodniczącego
Błochowicz Anna Członek
Grocka Marta Członek
Kopeć-Banach Barbara Aleksandra Członek
Markowska Agnieszka Monika Członek
Muszyńska Justyna Członek
Pietrykowska Paulina Małgorzata Członek
Taterra Tadeusz Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Ujściu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Ujściu, Plac Wiosny Ludów 2, 64-850 Ujście
Imię i nazwisko Stanowisko
Wociekiewicz Stefan Przewodniczący
Strógarek Urszula Zastępca Przewodniczącego
Banach Mirosław Wojciech Członek
Jankowska Patrycja Członek
Meszyńska Maria Członek
Rajewska Magdalena Małgorzata Członek
Rowicki Paweł Sebastian Członek
Walkowiak Ryszard Członek
Ziemann Brygida Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Szydłowie
Adres: w Urzędzie Gminy Szydłowo, Jaraczewo 2, 64-930 Szydłowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Jankowska-Guzy Kamila Sylwia Przewodniczący
Szak Irena Zastępca Przewodniczącego
Gaweł-Grzelak Kamila Członek
Gut Szymon Jacek Członek
Jaworska Julita Członek
Jopek Czesław Członek
Kułaga Kinga Członek
Ślusarska Daniela Członek
Wicha Janina Mirosława Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Okonku
Adres: w Urzędzie Miejskim w Okonku, ul. Niepodległości 53, 64-965 Okonek
Imię i nazwisko Stanowisko
Hark Krystyna Grażyna Przewodniczący
Kamińska Krystyna Mariola Zastępca Przewodniczącego
Dudzińska Beata Ewa Członek
Kanecka Mariola Teresa Członek
Małecka-Sameć Beata Joanna Członek
Przyłucka Agata Członek
Rodziewicz Barbara Członek
Sikora Janina Członek
Winowski Piotr Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Zakrzewie
Adres: w Urzędzie Gminy w Zakrzewie, ul. Kujańska 5, 77-424 Zakrzewo
Imię i nazwisko Stanowisko
Wojtasik Krystyna Przewodniczący
Kaszuba Aleksander Kazimierz Zastępca Przewodniczącego
Drobczyński Artur Tadeusz Członek
Dzioba Teresa Członek
Falba Małgorzata Sandra Członek
Gbur Dominika Genowefa Członek
Jaguś Beata Maria Członek
Sieg Józef Kazimierz Członek
Trojanowicz Władysław Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Pile
Adres: w Urzędzie Miasta Piły, pl. Staszica 10, 64-920 Piła sala Nr 229A, II piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Bogusławski Czesław Antoni Przewodniczący
Gawrysiak Jarosław Zastępca Przewodniczącego
Matuszak Leszek Jan Członek
Miszczak Michał Paweł Członek
Nisiewicz Wanda Monika Członek
Szumska Katarzyna Anna Członek
Talarczyk Piotr Mariusz Członek
Trawczyńska Magdalena Janina Członek
Wertka Kinga Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Wysokiej
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Wysoka, Plac Powstańców Wielkopolskich 20/21, 89-320 Wysoka
Imię i nazwisko Stanowisko
Piotrowicz Witold Andrzej Przewodniczący
Grabek Donata Barbara Zastępca Przewodniczącego
Borowczyk Halina Małgorzata Członek
Felcyn Violetta Anna Członek
Grzonka Arleta Jolanta Członek
Kosiak Maria Członek
Kośmider Łucja Halina Członek
Siodła Joanna Członek
Wala Alicja Członek