Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Lesznie

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Miejska Komisja Wyborcza w Osiecznej
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Osiecznej, ul. Powstańców Wlkp. 6 (sala sesyjna nr 14) , 64-113 Osieczna
Imię i nazwisko Stanowisko
Głowacki Andrzej Ludwik Przewodniczący
Olejnik Jan Zastępca Przewodniczącego
Barczyński Włodzimierz Członek
Biała-Wudarczak Natalia Anna Członek
Borowczyk Ryszard Antoni Członek
Hebisz Szymon Członek
Juskowiak Katarzyna Członek
Krajewska Klaudia Anna Członek
Markowiak Henryk Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Gostyniu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Gostyniu, ul. Wrocławska 256, 63-800 Gostyń (pokój nr 19 - I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Wasielewska Magdalena Janina Przewodniczący
Gratkowska Barbara Maria Zastępca Przewodniczącego
Janusik Ewa Członek
Kamińska Dorota Członek
Misiaczyk Ewa Członek
Mucha Maria Członek
Radoła Piotr Członek
Skrzypczak Kornelia Członek
Wawrzyniak Sabina Stanisława Członek
Wiliszewska Agnieszka Halina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lipnie
Adres: w Urzędzie Gminy Lipno, ul. Powstańców Wielkopolskich 9, 64-111 Lipno (parter, sala USC)
Imię i nazwisko Stanowisko
Plewka Marek Artur Przewodniczący
Kaczmarek Beata Anna Zastępca Przewodniczącego
Konieczna Magdalena Członek
Langner Patrycja Elżbieta Członek
Matczak Halina Maria Członek
Piekarczyk Elżbieta Ewa Członek
Radoń Paulina Członek
Szajbe Bożena Członek
Urbanowska Żaneta Anna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Lesznie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Lesznie, Pl. Kościuszki 4 B, 64-100 Leszno (pok. nr 101 - I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Soroko Marcin Sylwester Przewodniczący
Tyczyńska Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Andrzejczak Danuta Maria Członek
Bauman Alicja Hanna Członek
Białek Małgorzata Członek
Kaliska Jolanta Maria Członek
Kaźmierska Teresa Członek
Makowski Rafał Stefan Członek
Tórz Sabina Barbara Członek
Walczewski Marcin Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Kościanie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Kościanie, al. Kościuszki 22, 64-000 Kościan (pokój nr 120)
Imię i nazwisko Stanowisko
Pogorzelski Przemysław Grzegorz Przewodniczący
Przyszczypkowski Marian Zastępca Przewodniczącego
Kąkolewicz Mirosław Andrzej Członek
Korzeniowska Izabela Maria Członek
Malicki Karol Członek
Pawłowska Maria Grażyna Członek
Ratajczak Zuzanna Członek
Sałacka Sylwia Elżbieta Członek
Sporna Monika Członek
Szymkowiak Małgorzata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kościanie
Adres: w Urzędzie Miejskim Kościana, Al. Kościuszki 22, 64-000 Kościan (pokój nr 23 - parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Gałka Arkadiusz Wojciech Przewodniczący
Walińska Kinga Zastępca Przewodniczącego
Bartkowiak Marta Członek
Biszof Agnieszka Członek
Jurga Bronisława Członek
Kluczyk Anita Członek
Kmiecik Grażyna Maria Członek
Stachowiak Aurelia Członek
Turek Tamara Ewa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Krobi
Adres: w Urzędzie Miejskim w Krobi, Pl. Tadeusza Kościuszki 3, 63-840 Krobia
Imię i nazwisko Stanowisko
Tomyślak Beata Maria Przewodniczący
Fórmanowska Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Gała Jakub Członek
Nawrocka Małgorzata Członek
Paszkier Magdalena Członek
Przybył Barbara Maria Członek
Rolnik Ireneusz Andrzej Członek
Sarbinowska Joanna Członek
Stachowiak Agnieszka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Pępowie
Adres: w Urzędzie Gminy Pępowo, ul. St. Nadstawek 6, 63-830 Pępowo (sala posiedzeń - parter w starej części budynku)
Imię i nazwisko Stanowisko
Szober Jolanta Przewodniczący
Ptak Jerzy Franciszek Zastępca Przewodniczącego
Adamiak Monika Aurelia Członek
Kryś Anita Aleksandra Członek
Matyla Irena Członek
Poczontek Zofia Członek
Śląska Małgorzata Członek
Wajn Grzegorz Członek
Waleńska Irena Magdalena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Krzemieniewie
Adres: w Urzędzie Gminy Krzemieniewo, ul. Dworcowa 34, 64-120 Krzemieniewo (sala nr 13 - parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Hałas Stanisław Przewodniczący
Stróżyńska Bogusława Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Adamczyk Stanisław Członek
Kowalczyk Ewelina Anna Członek
Leciej Teresa Członek
Lewandowska Julita Maria Członek
Musielak Lucyna Antonina Członek
Nowak Marek Członek
Smektała Justyna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Rawiczu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Rawiczu, Rynek 17, 63-900 Rawicz (sala posiedzeń - pokój nr 18)
Imię i nazwisko Stanowisko
Maciaszek Kazimierz Jan Przewodniczący
Kozal Robert Zastępca Przewodniczącego
Jurdeczka Magdalena Członek
Kępa Anna Członek
Konopka Grażyna Członek
Mazur Aneta Anna Członek
Murlewski Karol Andrzej Członek
Puślecki Jakub Członek
Pytlak Iwona Członek
Szulc Joanna Dorota Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Śmiglu
Adres: w Urzędzie Miejskim Śmigla, pl. Wojska Polskiego 6, 64-030 Śmigiel, (sala nr 14 - I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Konieczka Angelika Wiktoria Przewodniczący
Pelec Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Karpiński Edward Członek
Kasperski Jakub Członek
Olejnik Agnieszka Członek
Rybacka Paulina Członek
Sowa Joanna Członek
Wojciechowska Hanna Członek
Żurek Mateusz Adam Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Bojanowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Bojanowie, Rynek 12 (pokój nr 9) , 63-940 Bojanowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Zamelski Jerzy Przewodniczący
Juskowiak Karolina Joanna Zastępca Przewodniczącego
Basa Agnieszka Członek
Gasik Katarzyna Barbara Członek
Krzyżoszczak Krystyna Członek
Markowska Anna Maria Członek
Pietras Ryszard Członek
Pudzianowski Andrzej Antoni Członek
Wawrzyniak Joanna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Piaskach
Adres: w Urzędzie Gminy Piaski, ul. 6 Stycznia 1, 63-820 Piaski (pokój nr 17)
Imię i nazwisko Stanowisko
Andrzejczak Aldona Maria Przewodniczący
Bilińska Joanna Ewa Zastępca Przewodniczącego
Janicka Marzena Łucja Członek
Jaraczewska Daria Katarzyna Członek
Karolewicz Adriana Maria Członek
Pietraszewska Emilia Maria Członek
Przybył Elwira Elżbieta Członek
Wrońska Sabina Maria Członek
Wytwer Dominika Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Krzywiniu
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Krzywiniu, ul. Rynek 1 (salka urzędu), 64-010 Krzywiń
Imię i nazwisko Stanowisko
Turska Regina Przewodniczący
Maćkowiak Barbara Zastępca Przewodniczącego
Buchert-Janiszewska Małgorzata Członek
Jagodzińska Aleksandra Krystyna Członek
Jędrowiak Aleksandra Członek
Lichota Marcin Tomasz Członek
Lichota Mirosław Członek
Miedziarek Małgorzata Maria Członek
Sobczak Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Święciechowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Święciechowie, ul. Rynek 14a, 64-115 Święciechowa (pokój nr 5)
Imię i nazwisko Stanowisko
Janowicz Bogdan Antoni Przewodniczący
Jaraczewska - Wieczorek Magdalena Marzena Zastępca Przewodniczącego
Antoniak Róża Maria Członek
Bugajewska Alina Teresa Członek
Fic Joanna Członek
Harbuz - Kudak Iwona Maria Członek
Mielcarek Mikołaj Maksymilian Członek
Mroziński Mateusz Członek
Szudra Euzebiusz Wojciech Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Pogorzeli
Adres: w Urzędzie Miejskim w Pogorzeli, ul. Rynek 1, 63-860 Pogorzela (pokój nr 19)
Imię i nazwisko Stanowisko
Waśkowiak Maciej Piotr Przewodniczący
Gol Dorota Zastępca Przewodniczącego
Borek Violetta Stanisława Członek
Bruder Magdalena Członek
Kaczmarczyk-Nowakowska Monika Członek
Kulski Włodzimierz Członek
Miedzińska Dorota Maria Członek
Nyczka Ewa Członek
Piorun Piotr Szczepan Członek
Gminna Komisja Wyborcza we Włoszakowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Włoszakowice, ul. Karola Kurpińskiego 29, 64-140 Włoszakowice (biuro nr 119)
Imię i nazwisko Stanowisko
Grygiel Dorota Przewodniczący
Olejnik Lidia Zastępca Przewodniczącego
Apolinarski Antoni Jan Członek
Dudziak Lena Teresa Członek
Grzesiecka Beata Członek
Ławecka Monika Członek
Maciejewska Alicja Weronika Członek
Poloszyk - Miś Mirosława Maria Członek
Wodawski Marek Aureliusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rydzynie
Adres: w Rydzyńskim Ośrodku Kultury, ul. Rynek 7, 64-130 Rydzyna
Imię i nazwisko Stanowisko
Gałoński Henryk Jan Przewodniczący
Laszkowska Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Bojek Krystyna Barbara Członek
Florczak Anna Członek
Klemczak Izabela Członek
Maciuk Kamil Piotr Członek
Markowiak Stanisław Kazimierz Członek
Szmecht Zenon Józef Członek
Żyto Klaudia Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Borku Wielkopolskim
Adres: w Urzędzie Miejskim w Borku Wlkp., Rynek 1 ( pok. nr 5) 63-810 Borek Wielkopolski
Imię i nazwisko Stanowisko
Wójcik Wiesława Teresa Przewodniczący
Malicka Marianna Zastępca Przewodniczącego
Cholewa Melania Członek
Garbarek Iwona Członek
Jańczak Małgorzata Członek
Matuszak Aneta Anna Członek
Palczewska Romana Maria Członek
Świdurska Maria Barbara Członek
Wojciechowska Martyna Elżbieta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Poniecu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Poniecu, ul. Rynek 24, 64-125 Poniec (pokój nr 7, I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Mirecki Andrzej Przewodniczący
Matuszewska Daria Joanna Zastępca Przewodniczącego
Giera Ewelina Członek
Giera Ryszard Członek
Hampelska Adrianna Członek
Mochalska Krystyna Członek
Radajewska Agnieszka Członek
Rószczka Weronika Maria Członek
Świdrak Henryk Jan Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Lesznie
Adres: w Urzędzie Miasta Leszna, ul. Kazimierza Karasia 15 (pokój nr 5c), 64-100 Leszno
Imię i nazwisko Stanowisko
Sobierajski Mateusz Przewodniczący
Sadowska Agata Lidia Zastępca Przewodniczącego
Bartosz Grażyna Członek
Jankowiak Jacek Członek
Jęcz Agnieszka Członek
Jęcz Irena Członek
Majchrzak Ewa Członek
Rosik Ewa Joanna Członek
Rosik Mateusz Joachim Członek
Witkowski Rafał Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wijewie
Adres: w Urzędzie Gminy w Wijewie, ul. Parkowa 1, 64-150 Wijewo (pokój nr 2 - sala narad)
Imię i nazwisko Stanowisko
Zając Joanna Przewodniczący
Wolniczak Ewelina Zastępca Przewodniczącego
Adamczewska Grażyna Członek
Dederek Wojciech Krzysztof Członek
Dziaszyk Anna Członek
Grys Klaudia Członek
Mitrus Dorota Maria Członek
Skorupińska Karolina Anna Członek
Zając Paulina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Pakosławiu
Adres: w Urzędzie Gminy Pakosław, ul. Kolejowa 2, 63-920 Pakosław (pokój 13 - sala narad)
Imię i nazwisko Stanowisko
Naglik Beata Przewodniczący
Moryson Ewa Janina Zastępca Przewodniczącego
Drozdowska Paulina Członek
Jakubiak Karolina Członek
Maćkowiak Anna Teresa Członek
Pietruszka Patryk Członek
Sierpowska Katarzyna Paulina Członek
Stanisławska Barbara Członek
Śledzianowska Ilona Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Jutrosinie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Jutrosinie, ul. Rynek 26, 63-930 Jutrosin, (pokój nr 4, parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Wojciechowski Kazimierz Przewodniczący
Gurbiel Danuta Franciszka Zastępca Przewodniczącego
Chudzik Kinga Małgorzata Członek
Dykier Elżbieta Członek
Misiek Anita Członek
Pospiech Małgorzata Anna Członek
Sobańska Karolina Członek
Walczak Karolina Maria Członek
Zuziak Katarzyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Rawiczu
Adres: w Urzędzie Miejskim Gminy Rawicz, ul. Piłsudskiego 21, 63-900 Rawicz (pokój nr 103 - I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Goździk Grzegorz Przewodniczący
Kwiatkowska Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Banach Zbigniew Włodzimierz Członek
Chromicz Andrzej Stanisław Członek
Ciesielski Maciej Członek
Fiebich Irena Członek
Mieloch Elżbieta Barbara Członek
Panek Janette Joanna Członek
Szponik Mirosław Jan Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Czempiniu
Adres: w Urzędzie Gminy Czempiń, ul. ks. Jerzego Popiełuszki 25 (sala nr 15) , 64-020 Czempiń
Imię i nazwisko Stanowisko
Głucha-Napierała Magdalena Maria Przewodniczący
Włodarczak Hubert Zastępca Przewodniczącego
Bartkowiak Norbert Członek
Kaźmierczak Jan Adam Członek
Kąkolewicz Tomasz Członek
Kisilewicz-Plackowska Renata Członek
Lewandowska Aleksandra Członek
Mylka Ewa Barbara Członek
Wajnert Stefan Wojciech Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Gostyniu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Gostyniu, ul. Wrocławska 256, 63-800 Gostyń (salka konferencyjna w piwnicy)
Imię i nazwisko Stanowisko
Gronowska Maria Teresa Przewodniczący
Cała Bogusław Adam Zastępca Przewodniczącego
Bajerska Katarzyna Joanna Członek
Dudek Paulina Monika Członek
Jasik - Wiśniewska Magdalena Członek
Marcyjaniak Julian Adam Członek
Mruk Patrycja Joanna Członek
Musielak Iwona Członek
Skorupska Elżbieta Helena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kościanie
Adres: w Urzędzie Gminy Kościan, ul. Młyńska 15 (pokój nr 13), 64-000 Kościan
Imię i nazwisko Stanowisko
Nowak Agnieszka Monika Przewodniczący
Kędzia Barbara Wiktoria Zastępca Przewodniczącego
Kalewska Jolanta Zofia Członek
Lewińska Bożena Maria Członek
Losiak Joanna Członek
Maćkowiak Maciej Członek
Piecuch Hanna Członek
Ratajczak Weronika Członek
Wolska Danuta Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Miejskiej Górce
Adres: w Urzędzie Miejskim w Miejskiej Górce, ul. Rynek 33, 63-910 Miejska Górka
Imię i nazwisko Stanowisko
Antkowiak Maria Przewodniczący
Pawełka Ewa Barbara Zastępca Przewodniczącego
Piaskowska Maria Krystyna Członek
Pieprz Katarzyna Członek
Wawrzyniak Marian Członek
Wojciechowska Ewa Barbara Członek
Wojciechowski Jerzy Członek
Zelek Adam Michał Członek
Żyto Weronika Anna Członek