Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Przemyślu

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Miejska Komisja Wyborcza w Lubaczowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Lubaczowie, ul. Rynek 26, 37-600 Lubaczów
Imię i nazwisko Stanowisko
Janczura Leszek Józef Przewodniczący
Mytko Roman Michał Zastępca Przewodniczącego
Cioch Piotr Krzysztof Członek
Joniec Magdalena Członek
Kolbuch Piotr Szczepan Członek
Mozol Dawid Albert Członek
Parciak Maria Agata Członek
Sanok-Bury Zdzisława Członek
Szajowska Stanisława Ewa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jaworniku Polskim
Adres: w Urzędzie Gminy Jawornik Polski, Jawornik Polski 30, 37-232 Jawornik Polski
Imię i nazwisko Stanowisko
Łysiak Ewa Przewodniczący
Koba Marian Zastępca Przewodniczącego
Burek Małgorzata Danuta Członek
Darasz Bronisław Członek
Jamrozik Grzegorz Członek
Kadziołka Sylwia Elżbieta Członek
Organiściak Bogusława Członek
Paranik Jan Członek
Piątek Agnieszka Dorota Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Lubaczowie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Lubaczowie, ul. Jasna 1, 37-600 Lubaczów
Imię i nazwisko Stanowisko
Hełmecka Ewa Maria Przewodniczący
Zastawny Janusz Zastępca Przewodniczącego
Gorczyca Bożena Irena Członek
Janczura Anna Maria Członek
Lewandowska Iwona Agnieszka Członek
Mazurkiewicz Mateusz Zbigniew Członek
Pietrasiewicz-Niedźwiecka Agnieszka Członek
Przybylska Lidia Maria Członek
Swatek Ewa Członek
Szczygieł Marzena Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Przemyślu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Przemyślu, Pl. Dominikański 3, 37-700 Przemyśl
Imię i nazwisko Stanowisko
Dziura Grzegorz Robert Przewodniczący
Sawicki Czesław Ryszard Zastępca Przewodniczącego
Biega Krystyna Józefa Członek
Cyrulik Grzegorz Paweł Członek
Kania-Gaweł Aneta Zofia Członek
Piwiński Mieczysław Członek
Raba-Lewicka Alina Maria Członek
Sienkiewicz Anna Jolanta Członek
Szpytman Witold Członek
Szumełda Agata Elżbieta Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Przeworsku
Adres: w Starostwie Powiatowym w Przeworsku, ul. Jagiellońska 10, 37-200 Przeworsk
Imię i nazwisko Stanowisko
Rzekęć Barbara Przewodniczący
Hnatko Krzysztof Zastępca Przewodniczącego
Anklewicz Rafał Michał Członek
Cieślińska Magdalena Teresa Członek
Dudek Urszula Elżbieta Członek
Ossolińska Marzanna Dorota Członek
Sowińska Beata Katarzyna Członek
Stańko Dorota Członek
Szajowska Edyta Magdalena Członek
Śliwa Katarzyna Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Starym Dzikowie
Adres: w Urzędzie Gminy Stary Dzików, ul.Kościuszki 79, 37-632 Stary Dzików
Imię i nazwisko Stanowisko
Trybuszek Krystyna Maria Przewodniczący
Jabłońska Janina Zastępca Przewodniczącego
Ciurko Agnieszka Monika Członek
Jabłoński Zdzisław Członek
Krawiec Stanisław Członek
Kwiatkowska Bogusława Maria Członek
Ozimek Katarzyna Członek
Samagalska Danuta Gabriela Członek
Stopyra Grzegorz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Medyce
Adres: w Urzędzie Gminy Medyka, Medyka288, 37-732 Medyka
Imię i nazwisko Stanowisko
Toczek Elżbieta Przewodniczący
Drapała Anna Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Jędruch Anna Marta Członek
Pasiak-Konowalik Dorota Maria Członek
Pietnica Ewelina Magdalena Członek
Stachniak Judyta Justyna Członek
Tomaszewski Andrzej Józef Członek
Wołk Łukasz Maciej Członek
Zagalak Kamil Mateusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gaci
Adres: w Urzędzie Gminy Gać, Gać 275, 37-207 Gać
Imię i nazwisko Stanowisko
Kojder Marek Stanisław Przewodniczący
Homik Justyna Anna Zastępca Przewodniczącego
Balawender Małgorzata Jolanta Członek
Borowiec Barbara Elżbieta Członek
Hawro Justyna Agnieszka Członek
Homa Joanna Maria Członek
Ignarska Katarzyna Agnieszka Członek
Kruk Tadeusz Bronisław Członek
Posiak Maria Janina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Zarzeczu
Adres: w Urzędzie Gminy Zarzecze, Zarzecze 175, 37-205 Zarzecze
Imię i nazwisko Stanowisko
Cielec Anna Barbara Przewodniczący
Płocica Paweł Michał Zastępca Przewodniczącego
Barczyński Józef Członek
Bącal Bernadeta Teresa Członek
Dziad Alicja Członek
Kiljańska Joanna Członek
Kucza Anna Małgorzata Członek
Płocica Gabriela Joanna Członek
Tomaszewska Mariola Helena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Przeworsku
Adres: w Urzędzie Gminy Przeworsk, ul. Bernardyńska 1a, 37 - 200 Przeworsk
Imię i nazwisko Stanowisko
Bielec Elżbieta Maria Przewodniczący
Tytuła Adrian Zastępca Przewodniczącego
Bobel Monika Członek
Kogut Anna Maria Członek
Kudła Kordian Członek
Nowak Mateusz Łukasz Członek
Preisner Stanisław Członek
Rydzik Magdalena Członek
Skwara Damian Jacek Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Cieszanowie
Adres: w Centrum Kultury i Sportu, ul. Kościuszki 4, 37-611 Cieszanów
Imię i nazwisko Stanowisko
Mazurek Janusz Józef Przewodniczący
Furgała Franciszek Ryszard Zastępca Przewodniczącego
Gajda Barbara Kazimiera Członek
Gajerski Marian Stanisław Członek
Kotowicz Zofia Maria Członek
Ludwik Marek Andrzej Członek
Łokczewski Bartłomiej Członek
Mularczyk Józefa Członek
Turza Mirosław Tomasz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Adamówce
Adres: w Urzędzie Gminy Adamówka, Adamówka 97, 37-534 Adamówka
Imię i nazwisko Stanowisko
Kosior Paweł Jakub Przewodniczący
Pokrywka Bożena Zastępca Przewodniczącego
Brzyski Zygmunt Członek
Dec Hubert Członek
Kłos Aneta Członek
Kyć Anna Grażyna Członek
Pęcak Barbara Członek
Raduj Danuta Członek
Ziemba Monika Izabela Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Pawłosiowie
Adres: w Urzędzie Gminy Pawłosiów, Pawłosiów 88, 37-500 Jarosław
Imię i nazwisko Stanowisko
Pajda Iwona Stanisława Przewodniczący
Tomaszewska Joanna Maria Zastępca Przewodniczącego
Baran Anna Maria Członek
Czwałga Janusz Członek
Matusz Janina Członek
Mosur Małgorzata Ewa Członek
Nowosiad Janusz Franciszek Członek
Sławińska Justyna Katarzyna Członek
Wróbel Stanisław Edward Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Radymnie
Adres: w Urzędzie Miasta Radymna, ul. Lwowska 20B, 37-550 Radymno
Imię i nazwisko Stanowisko
Makulska Maria Przewodniczący
Ciempka Maria Zastępca Przewodniczącego
Antosz Paweł Tadeusz Członek
Gołdy Anna Maria Członek
Kulik Marzena Agnieszka Członek
Matwijczak Aneta Maria Członek
Perczyk Paweł Kacper Członek
Snowińska Agnieszka Anna Członek
Wowianka Jagoda Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Radymnie
Adres: w Urzędzie Gminy Radymno, ul.Lwowska 38, 37-550 Radymno
Imię i nazwisko Stanowisko
Bocian Wojciech Jan Przewodniczący
Grzesik Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Dłuhań Aneta Członek
Kędzierski Łukasz Członek
Kuczma Gabriela Członek
Perczyk Aneta Członek
Puzio Elżbieta Członek
Weselak Barbara Katarzyna Członek
Wowianka Adam Jan Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Laszkach
Adres: w Urzędzie Gminy Laszki, 37 -543 Laszki 36
Imię i nazwisko Stanowisko
Szymuś Zofia Przewodniczący
Gonciarz Zofia Zastępca Przewodniczącego
Bałtowska Marta Członek
Bawoł Jan Członek
Duda Renata Halina Członek
Kania Ewelina Magdalena Członek
Kuta Danuta Członek
Szram Kamila Członek
Żołnierz Bogusław Jan Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Pruchniku
Adres: w Urzędzie Miejskim w Pruchniku, ul.Rynek 1, 37-560 Pruchnik
Imię i nazwisko Stanowisko
Kos Katarzyna Alina Przewodniczący
Piotrowicz Marcin Zastępca Przewodniczącego
Folta Aneta Maria Członek
Kaszuba Ewelina Magdalena Członek
Kuźniar Małgorzata Agata Członek
Markowska Magdalena Honorata Członek
Potoczna Natalia Elżbieta Członek
Sikorska Agnieszka Członek
Tomaszewska Alicja Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Roźwienicy
Adres: w Urzędzie Gminy w Roźwienicy, Roźwienica 1, 37-565 Roźwienica
Imię i nazwisko Stanowisko
Zborowski Tadeusz Henryk Przewodniczący
Uderkiewicz Lucyna Zastępca Przewodniczącego
Chmiel Ewa Wiesława Członek
Guziak Ewa Teresa Członek
Kaciuba Zofia Członek
Łuc Kazimierz Członek
Marciniec Mieczysław Jan Członek
Mroczka Izabella Maria Członek
Stachów Monika Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Sieniawie
Adres: w Centrum Kultury Sportu i Rekreacji "SOKÓŁ", ul. Kościuszki 4, 37-530 Sieniawa
Imię i nazwisko Stanowisko
Rygowski Jan Przewodniczący
Rzędzicki Tadeusz Ludwig Zastępca Przewodniczącego
Brzyski Marian Członek
Ficek Mateusz Józef Członek
Marcichów Henryk Członek
Mikulska Małgorzata Członek
Ożga Bartłomiej Wojciech Członek
Szewczyk Dorota Barbara Członek
Świt Marian Józef Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Stubnie
Adres: w Urzędzie Gminy w Stubnie, Stubno 69A, 37-723 Stubno
Imię i nazwisko Stanowisko
Jakubowski Aleksander Przewodniczący
Maziarz Ewelina Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Dacko Stefan Członek
Hałas Celina Członek
Kądziołka Elżbieta Agata Członek
Missar Bożena Anna Członek
Morawski Mariusz Jan Członek
Pieniądz Bogusław Józef Członek
Serafin Bożena Elżbieta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Orłach
Adres: w Urzędzie Gminy Orły, ul. Przemyska 3, 37-716 Orły
Imię i nazwisko Stanowisko
Hałuszka Teresa Romana Przewodniczący
Kostkiewicz Agnieszka Józefa Zastępca Przewodniczącego
Cwynar Marta Członek
Fiń Elżbieta Członek
Jaworska Elżbieta Zofia Członek
Lenar Helena Członek
Młodzińska Anna Krystyna Członek
Olear Artur Adam Członek
Trojnar Sabina Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Krzywczy
Adres: w Urzędzie Gminy Krzywcza, Krzywcza 36, 37-755 Krzywcza
Imię i nazwisko Stanowisko
Trojan Kazimierz Przewodniczący
Sobol Robert Piotr Zastępca Przewodniczącego
Bandyk Adrianna Członek
Hyża Barbara Maria Członek
Król Teresa Członek
Krzyżanowska Magdalena Agnieszka Członek
Pękalska Anna Dorota Członek
Sobol Piotr Władysław Członek
Stadnik Andrzej Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Krasiczynie
Adres: w Urzędzie Gminy Krasiczyn, Krasiczyn 177, 37-741 Krasiczyn
Imię i nazwisko Stanowisko
Kazienko Alicja Irena Przewodniczący
Łukasiewicz Ewa Bożena Zastępca Przewodniczącego
Czucz Grzegorz Członek
Dańko Anna Członek
Kowalska Agata Bogusława Członek
Mucha Magdalena Joanna Członek
Pankiewicz Justyna Gabriela Członek
Pankiewicz Karolina Lidia Członek
Pisarski Jerzy Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dubiecku
Adres: w Urzędzie Gminy Dubiecko, ul. Przemyska 10, 37-750 Dubiecko
Imię i nazwisko Stanowisko
Benedyk Maria Przewodniczący
Skubisz Marek Mikołaj Zastępca Przewodniczącego
Bielec Justyna Maria Członek
Głowacz Jerzy Członek
Kłos Lucyna Łucja Członek
Kocyła Justyna Katarzyna Członek
Martowicz Zbigniew Marian Członek
Mazur Ewelina Agata Członek
Pawlus Elżbieta Anna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Jarosławiu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu, ul. Jana Pawła II 17, 37-500 Jarosław
Imię i nazwisko Stanowisko
Aleksander-Brzyska Beata Maria Przewodniczący
Iwosa Gabriela Helena Zastępca Przewodniczącego
Bartnik Zbigniew Wiktor Członek
Dyl Stanisława Irena Członek
Janas Halina Członek
Kapłon Marta Członek
Piejko Aniela Członek
Stecko Monika Członek
Ślemińska Elżbieta Maria Członek
Telega Alicja Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Przemyślu
Adres: w Urzędzie Gminy Przemyśl, ul. Pułkownika Marcina Borelowskiego 1, 37-700 Przemyśl
Imię i nazwisko Stanowisko
Preneta-Malicka Aneta Kazimiera Przewodniczący
Kowalik Anna Julia Zastępca Przewodniczącego
Cieleń Adam Franciszek Członek
Daraż Janusz Andrzej Członek
Majka Alicja Bożena Członek
Oziembłowska Dominika Katarzyna Członek
Romankiewicz Anita Maria Członek
Skrzypek Paula Irena Członek
Wasyłeczko Ewa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Fredropolu
Adres: w Urzędzie Gminy Fredropol, Fredropol 15, 37-734 Fredropol
Imię i nazwisko Stanowisko
Maciołek Iwona Barbara Przewodniczący
Turczyńska-Hamryszczak Dorota Marzena Zastępca Przewodniczącego
Bajdiuk Dariusz Ryszard Członek
Borowicz Eugeniusz Mieczysław Członek
Kałafut Anna Członek
Moskowicz Elżbieta Członek
Nawojska Antonina Maria Członek
Pelc Aniela Członek
Solarczyk Ireneusz Piotr Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Oleszycach
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Oleszyce, ul.Rynek 1, 37-630 Oleszyce
Imię i nazwisko Stanowisko
Panek Anna Maria Przewodniczący
Bauer Maciej Jan Zastępca Przewodniczącego
Hromyk Justyna Członek
Jarmuż Rafał Członek
Osuch Łucja Członek
Pelc Anna Małgorzata Członek
Szyk Adriana Maria Członek
Tymcio-Żołnierz Zofia Marta Członek
Woszczak Teresa Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Żurawicy
Adres: w Urzędzie Gminy Żurawica, ul.Ojca Św. Jana Pawła II 1, 37-710 Żurawica, pokój nr 24 (wejście od strony Gminnej Biblioteki Publicznej) tel. 16 671 33 78 wew. 44
Imię i nazwisko Stanowisko
Szumełda Dariusz Przewodniczący
Szewczyk Katarzyna Anna Zastępca Przewodniczącego
Baran Adam Członek
Gawłowski Stanisław Wacław Członek
Jaroch Anna Bożena Członek
Konowalik Jerzy Członek
Majcher Kinga Angelika Członek
Miara Bernadetta Magda Członek
Rajzer Agnieszka Beata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Chłopicach
Adres: w Urzędzie Gminy Chłopice, Chłopice 149a, 37-561 Chłopice
Imię i nazwisko Stanowisko
Kapłon Joanna Stanisława Przewodniczący
Gradowski Jan Zastępca Przewodniczącego
Berwisz Jarosław Daniel Członek
Blok Marzena Beata Członek
Bogacz-Plichta Sylwia Agnieszka Członek
Ibrahim Agnieszka Helena Członek
Myłek Iwona Maria Członek
Rokitowska Marzena Monika Członek
Strawa Katarzyna Elżbieta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kańczudze
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Kańczudze, ul. M. Konopnickiej 2, 37 - 220 Kańczuga
Imię i nazwisko Stanowisko
Kołotyło Jerzy Piotr Przewodniczący
Kozłowska Alicja Zofia Zastępca Przewodniczącego
Bielec Aneta Karolina Członek
Czyż Anna Maria Członek
Dziedzic Dorota Członek
Karolewska Natalia Członek
Nowicki Piotr Edward Członek
Winiarz Janusz Mieczysław Członek
Wolańczyk Małgorzata Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Tryńczy
Adres: w Urzędzie Gminy Tryńcza, Tryńcza 127, 37-204 Tryńcza
Imię i nazwisko Stanowisko
Kozak Dominika Anna Przewodniczący
Myłek Lucyna Zastępca Przewodniczącego
Czerwonka Justyna Członek
Frączek Łukasz Członek
Nowak Tadeusz Członek
Pietrzak Wioletta Anna Członek
Pukała Beata Barbara Członek
Rzeczyca Łukasz Członek
Sternik Elżbieta Małgorzata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rokietnicy
Adres: w Urzędzie Gminy Rokietnica, Rokietnica 682, 37-562 Rokietnica
Imię i nazwisko Stanowisko
Dejnaka Elżbieta Krystyna Przewodniczący
Warzocha Anna Zastępca Przewodniczącego
Grzeszczak Tomasz Członek
Leja Magdalena Członek
Mosur Jan Członek
Pukas Władysław Członek
Rodzeń Marzena Małgorzata Członek
Stysiał Dariusz Wojciech Członek
Wróbel Katarzyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Przemyślu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Przemyślu, ul. Rynek 1, 37-700 Przemyśl
Imię i nazwisko Stanowisko
Dorosz Witold Tomasz Przewodniczący
Kaszycka-Paniw Henryka Alicja Zastępca Przewodniczącego
Andrzejak Magdalena Anna Członek
Mikulski Andrzej Członek
Orłowski Arkadiusz Krzysztof Członek
Pałka Krystyna Członek
Pomykała Grzegorz Członek
Saturczak Elżbieta Zofia Członek
Świetlicka Krystyna Maria Członek
Tokarz Wiesław Tadeusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jarosławiu
Adres: w Urzędzie Gminy Jarosław, ul. Piekarska 5, 37-500 Jarosław
Imię i nazwisko Stanowisko
Siara Henryk Kazimierz Przewodniczący
Wiśniowski Andrzej Eugeniusz Zastępca Przewodniczącego
Balicki Michał Edward Członek
Grunt Elżbieta Maria Członek
Jabłońska Urszula Maria Członek
Łaniosz Roman Witold Członek
Marczewska Aneta Maria Członek
Miszczuk Grzegorz Członek
Popik Aleksandra Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wiązownicy
Adres: w Urzędzie Gminy Wiązownica, ul. Warszawska 15, 37-522 Wiązownica
Imię i nazwisko Stanowisko
Siry Barbara Maria Przewodniczący
Bujar Jolanta Maria Zastępca Przewodniczącego
Brodowicz Maria Katarzyna Członek
Foryś Lucyna Członek
Gilarski Bogusław Mieczysław Członek
Mazur-Skrzypek Jolanta Agnieszka Członek
Mosur Marcin Szczepan Członek
Stasienko Ewa Anna Członek
Szymuś Monika Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Przeworsku
Adres: w Urzędzie Miasta Przeworska, ul. Jagiellońska 10, 37-200 Przeworsk
Imię i nazwisko Stanowisko
Michalik Andrzej Marian Przewodniczący
Jarosz Dorota Lucyna Zastępca Przewodniczącego
Berwisz Paweł Mariusz Członek
Biskup-Wiśniowska Monika Stanisława Członek
Konieczny Tomasz Członek
Mirkiewicz Jakub Marcin Członek
Stącel Teresa Członek
Tu Van Benedykt Nam Członek
Wójcik Celina Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Horyńcu-Zdroju
Adres: w Urzędzie Gminy Horyniec-Zdrój, Al. Przyjaźni 5, 37-620 Horyniec-Zdrój
Imię i nazwisko Stanowisko
Chmielowiec Grzegorz Łucjan Przewodniczący
Ludwiczuk Dorota Joanna Zastępca Przewodniczącego
Lewientowicz Leszek Członek
Łokczewska Aneta Członek
Nepelska Jolanta Dorota Członek
Samojednik Joanna Członek
Szymeczko Damian Radosław Członek
Trzebińska Dominika Helena Członek
Wawryniuk Grzegorz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wielkich Oczach
Adres: w Urzędzie Gminy Wielkie Oczy, ul. Leśna 2, 37-627 Wielkie Oczy
Imię i nazwisko Stanowisko
Juraszek Aneta Barbara Przewodniczący
Żywiak Krzysztof Szymon Zastępca Przewodniczącego
Daniw Teresa Członek
Furman Rafał Dominik Członek
Gnot Józef Członek
Hawrylak Józef Członek
Pawliszko Elżbieta Alina Członek
Sawiński Adam Antoni Członek
Skoczyńska Dominika Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Narolu
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Narol, ul. Rynek 1, 37-610 Narol
Imię i nazwisko Stanowisko
Banaś - Mrówka Anna Justyna Przewodniczący
Czerwonka Anna Maria Zastępca Przewodniczącego
Cwynar Dominika Członek
Czerwonka Damian Maciej Członek
Eisenbardt-Karaś Agnieszka Maria Członek
Łagowska - Strumidło Natalia Barbara Członek
Pudełko Monika Joanna Członek
Sikora Anna Edyta Członek
Zuchowska Renata Teresa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Jarosławiu
Adres: w Urzędzie Miasta Jarosławia, ul. Rynek 1, 37-500 Jarosław
Imię i nazwisko Stanowisko
Woźny Czesław Andrzej Przewodniczący
Guzowska Zofia Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Bąkowska Joanna Członek
Dziobek Krzysztof Jerzy Członek
Giża-Drozd Renata Elżbieta Członek
Kociołek Agata Członek
Paluch Bartłomiej Patryk Członek
Pichowski Bronisław Członek
Solarczyk Beata Janina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lubaczowie
Adres: w Urzędzie Gminy Lubaczów, ul. Jasna 1, 37-600 Lubaczów
Imię i nazwisko Stanowisko
Frant Mariusz Bolesław Przewodniczący
Kornaga Eugeniusz Piotr Zastępca Przewodniczącego
Fircowicz Józef Zygmunt Członek
Janczura Danuta Członek
Maślanka Bogdan Piotr Członek
Mozol Anna Maria Członek
Szczybyło Stanisława Maria Członek
Szwec Jolanta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Birczy
Adres: w Urzędzie Gminy Bircza, ul. Ojca Św. Jana Pawła II 2, 37-740 Bircza
Imię i nazwisko Stanowisko
Ślimak Teresa Helena Przewodniczący
Kaczmar Witold Lesław Zastępca Przewodniczącego
Dobrowolski Ryszard Członek
Dutkowska Barbara Maria Członek
Fronc Monika Członek
Hreczka Andrzej Członek
Pawłowska Małgorzata Członek
Tabisz Michał Członek
Żydownik Anita Edyta Członek