Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Łodzi II

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Powiatowa Komisja Wyborcza w Poddębicach
Adres: w Starostwie Powiatowym w Poddębicach, ul. Łęczycka 16, 99-200 Poddębice
Imię i nazwisko Stanowisko
Leder Katarzyna Przewodniczący
Wabiszewska Barbara Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Adamczyk Dawid Dariusz Członek
Dębowska Anna Członek
Galoch Dorota Członek
Goślińska Magdalena Honorata Członek
Koziński Krzysztof Członek
Olczyk Agnieszka Magdalena Członek
Wandolska Irena Członek
Wojtczak Maciej Tomasz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Górze Świętej Małgorzaty
Adres: w Urzędzie Gminy, Góra Świętej Małgorzaty 44, 99-122 Góra Świętej Małgorzaty, pokój nr 4,
Imię i nazwisko Stanowisko
Cybulska Aneta Janina Przewodniczący
Nawrotek Zygmunt Zastępca Przewodniczącego
Czerwińska Stanisława Janina Członek
Dominiak Beata Barbara Członek
Frątczak Agnieszka Małgorzata Członek
Jóźwiak Sławomir Mariusz Członek
Kubas Barbara Małgorzata Członek
Szewczyk Cecylia Alina Członek
Zielińska Katarzyna Anna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Kutnie
Adres: Powiatowa Komisja Wyborcza w Starostwie Powiatowym w Kutnie, ul. Kościuszki 16, 99-300 Kutno
Imię i nazwisko Stanowisko
Rzeźnicka Anna Przewodniczący
Milczarek Agnieszka Maria Zastępca Przewodniczącego
Czupryniak Anna Małgorzata Członek
Maciejewska Sylwia Członek
Pietrzykowski Zdzisław Członek
Podlasiak Paweł Członek
Puchała Dariusz Andrzej Członek
Siurmicka Aleksandra Członek
Szczepaniak Aneta Małgorzata Członek
Wojciechowski Dariusz Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Łęczycy
Adres: w Starostwie Powiatowym w Łęczycy, pl. Tadeusza Kościuszki 1, 99-100 Łęczyca
Imię i nazwisko Stanowisko
Manista Grzegorz Andrzej Przewodniczący
Banasik Edward Józef Zastępca Przewodniczącego
Anielak Alicja Członek
Brygier Renata Ewa Członek
Granosik Paweł Dariusz Członek
Jastrzębski Andrzej Członek
Kowalska Agnieszka Monika Członek
Mroczkowska Krystyna Ewa Członek
Wieczorkowska Violetta Lena Członek
Wielec Ewa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Widawie
Adres: w Urzędzie Gminy Widawa, ul. Rynek Kościuszki 10, 98-170 Widawa
Imię i nazwisko Stanowisko
Frąckiewicz-Iwańska Teresa Weronika Przewodniczący
Pikorska Monika Anna Zastępca Przewodniczącego
Borszyńska Sylwia Członek
Grzegorczyk Sławomir Kazimierz Członek
Krześniak Anna Ewa Członek
Malinowska Aleksandra Członek
Olczak Magdalena Anna Członek
Sobieraj Aneta Małgorzata Członek
Stachowiak Joanna Magdalena Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Łowiczu
Adres: Starostwo Powiatowe w Łowiczu, ulica Stanisławskiego 30a, 99 - 400 Łowicz, pokój 101.
Imię i nazwisko Stanowisko
Wójcik Honorata Przewodniczący
Prus-Miterka Beata Anna Zastępca Przewodniczącego
Charążka Dagmara Marita Członek
Durka Damian Członek
Kasińska Anna Wanda Członek
Kwasek Wioleta Anna Członek
Podleśna Urszula Krystyna Członek
Urbański Jarosław Andrzej Członek
Wagner Małgorzata Barbara Członek
Wiśniewska Małgorzata Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Łasku
Adres: w Starostwie Powiatowym w Łasku ul. Południowa 1 98-100 Łask
Imię i nazwisko Stanowisko
Blimel Maciej Przewodniczący
Krzesińska Marcelina Zastępca Przewodniczącego
Bordowicz Bartłomiej Członek
Henke Elżbieta Członek
Janus Michalina Członek
Nowicka Izabela Członek
Pabisiak Bożena Członek
Przybylski Marian Członek
Stachowiak Agnieszka Członek
Witczak Żaneta Patrycja Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Poddębicach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Poddębicach, ul Łódzka 17/21, 99-200 Poddębice
Imię i nazwisko Stanowisko
Dominowska-Skubała Marta Jadwiga Przewodniczący
Cieślak Beata Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Andrzejczak Ewa Maria Członek
Białecka Jolanta Członek
Błaszczyk Marek Grzegorz Członek
Filipowski Zdzisław Członek
Jaśkiewicz Elżbieta Członek
Kobielska Agnieszka Członek
Pilarska Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wartkowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Wartkowice, Stary Gostków 3D, 99-220 Wartkowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Balcerzak Alina Przewodniczący
Andrzejczak Krystyna Zofia Zastępca Przewodniczącego
Bojanowska Aneta Barbara Członek
Delong Ewa Anna Członek
Frątczak Teresa Krystyna Członek
Kubisiak Mirosław Józef Członek
Rosiak Jadwiga Teresa Członek
Sroczyńska Maria Grażyna Członek
Urbaniak Beata Ewa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Zadzimiu
Adres: w Urzędzie Gminy Zadzim, Zadzim 44, 99-232 Zadzim
Imię i nazwisko Stanowisko
Kołodziejczyk Dorota Przewodniczący
Medyńska Wioletta Zastępca Przewodniczącego
Adamczyk Joanna Alicja Członek
Joachimiak Paweł Andrzej Członek
Kryzińska Aleksandra Joanna Członek
Kuna Małgorzata Longina Członek
Marciniak Mirosław Członek
Pawełczyk Adam Piotr Członek
Śledziński Grzegorz Stanisław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dalikowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Dalikowie, Plac Powstańców 1, 99-205 Dalików
Imię i nazwisko Stanowisko
Kaszubska Anna Monika Przewodniczący
Wypych Małgorzata Józefa Zastępca Przewodniczącego
Błaszczyk Joanna Członek
Glapski Zenon Członek
Klimkowska-Stempień Edyta Członek
Ossowska Anita Członek
Seweryniak Maria Ilona Członek
Słowiński Michał Członek
Wójcik Lucyna Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wodzieradach
Adres: w Urzędzie Gminy Wodzierady, Wodzierady 24, 98-105 Wodzierady
Imię i nazwisko Stanowisko
Kępa Ewa Przewodniczący
Cymerman Anna Zastępca Przewodniczącego
Banach Kamila Anna Członek
Bartczak Anna Magdalena Członek
Doliwka Radosław Paweł Członek
Godlewska Paulina Anna Członek
Łukomiak Jarosław Robert Członek
Urbańska Anna Barbara Członek
Zakrzewska Monika Agnieszka Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Uniejowie
Adres: ul. Błogosławionego Bogumiła 13, 99-210 Uniejów
Imię i nazwisko Stanowisko
Łukasik Urszula Halina Przewodniczący
Majda Anna Karolina Zastępca Przewodniczącego
Bamberska Teresa Członek
Czyszek Beata Maria Członek
Ilska Anna Członek
Jałkiewicz Rafał Michał Członek
Mielcarek Klaudia Kinga Członek
Nowak Agnieszka Anna Członek
Trzebińska Anna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Zgierzu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Zgierzu, ul. Sadowa 6a, I piętro, sala 106, 95-100 Zgierz
Imię i nazwisko Stanowisko
Zieliński Adam Wiktor Przewodniczący
Jaworska Monika Ewa Zastępca Przewodniczącego
Cuch Wanda Członek
Dędek Zbigniew Antoni Członek
Jarocińska Bożena Alina Członek
Kowalczyk Beata Dorota Członek
Piec Mikołaj Jakub Członek
Pilarski Dariusz Tomasz Członek
Rachwalska-Śledź Agata Magdalena Członek
Wawrzonek Agnieszka Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Pabianicach
Adres: w Starostwie Powiatowym w Pabianicach, ul. Piłsudskiego 2, 95-200 Pabianice
Imię i nazwisko Stanowisko
Jaworska Elżbieta Ewa Przewodniczący
Brożyna Aneta Klaudia Zastępca Przewodniczącego
Bończyk Wioletta Julia Członek
Chwalewski Jan Tadeusz Członek
Golczyk Bożenna Kazimiera Członek
Krawczyk Janusz Członek
Pinar-Socha Rita Marta Członek
Plucińska Iwona Członek
Ratajski Henryk Członek
Sowiński Jarosław Jan Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bedlnie
Adres: w Urzędzie Gminy Bedlno, 99-311 Bedlno, Bedlno 24
Imię i nazwisko Stanowisko
Kowalczyk Alina Irena Przewodniczący
Tuwalska-Maciaszek Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Blejson Magdalena Członek
Drobocka Karolina Członek
Gawrońska Magdalena Maria Członek
Janus Sylwia Justyna Członek
Kowalska Sylwia Członek
Marciniak Ewa Członek
Stasiak Jacek Stanisław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Krzyżanowie
Adres: w Urzędzie Gminy Krzyżanów, Krzyżanów 10, 99 - 314 Krzyżanów
Imię i nazwisko Stanowisko
Idziak Danuta Przewodniczący
Zakrzewska Krystyna Ewa Zastępca Przewodniczącego
Jaśkiewicz Anna Monika Członek
Kominiak Ilona Członek
Kominiak Olga Justyna Członek
Królak Anna Członek
Popławska Bożena Katarzyna Członek
Raciborska Danuta Teresa Członek
Sobczak Bożena Alina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kutnie
Adres: w Urzędzie Gminy Kutno. ul. Wincentego Witosa 1. 99-300 Kutno
Imię i nazwisko Stanowisko
Mikołajczyk Jolanta Małgorzata Przewodniczący
Łuczak Kinga Zastępca Przewodniczącego
Chmielecka Joanna Członek
Jędrzejczak Małgorzata Jadwiga Członek
Kaca Marta Magdalena Członek
Kujawski Mariusz Jan Członek
Pasińska Agnieszka Członek
Stasiak Iwona Elżbieta Członek
Wolińska Iwona Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łęczycy
Adres: Urząd Gminy w Łęczycy M. Konopnickiej 14, pokój 14 99-100 Łęczyca
Imię i nazwisko Stanowisko
Kaczmarek Aleksandra Kamila Przewodniczący
Kasierska Anna Izabela Zastępca Przewodniczącego
Bieniak Jolanta Ewa Członek
Graczyk Jakub Szczepan Członek
Grzelak Agata Bogumiła Członek
Kaczmarek Mateusz Członek
Łuczak Paulina Aleksandra Członek
Majchrzak Agnieszka Członek
Pawlak Marta Emilia Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Ozorkowie
Adres: Urząd Gminy Ozorków, ul. Wigury 14, 95-035 Ozorków
Imię i nazwisko Stanowisko
Rzepczyńska Joanna Wiktoria Przewodniczący
Król Anna Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Bielawska Jadwiga Barbara Członek
Buniak Bogusława Członek
Jerzak Witold Jan Członek
Karolak Agata Weronika Członek
Mikszewski Grzegorz Maciej Członek
Saganiak Anna Małgorzata Członek
Sawicki Piotr Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Krośniewicach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Krośniewicach, ul. Poznańska 5, 99-340 Krośniewice
Imię i nazwisko Stanowisko
Matusiak Magdalena Przewodniczący
Nowakowska Maria Zastępca Przewodniczącego
Ciesielska Sylwia Katarzyna Członek
Dzięgielewska Joanna Członek
Kubicka Anna Członek
Pałasińska Halina Anna Członek
Stańczyk Halina Barbara Członek
Wawrzyniak Mieczysław Członek
Zemło Maciej Czesław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Świnicach Warckich
Adres: w Urzędzie Gminy Świnice Warckie, ul. Szkolna 1, 99-140 Świnice Warckie
Imię i nazwisko Stanowisko
Pawłowska Aleksandra Anna Przewodniczący
Cichocka Monika Beata Zastępca Przewodniczącego
Kacprzak Agnieszka Maria Członek
Koralewska Barbara Członek
Łuczak Grażyna Członek
Marciniak Zofia Członek
Pawlak Małgorzata Jadwiga Członek
Szczęsna Grażyna Członek
Ziółkowska Ewa Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dąbrowicach
Adres: w Urzędzie Gminy w Dąbrowicach, ul. Nowy Rynek 17, 99-352 Dąbrowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Szczepaniak Czesław Przewodniczący
Danecka Danuta Barbara Zastępca Przewodniczącego
Janecka Teresa Członek
Janiak Karolina Członek
Kacprowicz Marianna Członek
Kołodziejska Joanna Maria Członek
Malicka Beata Małgorzata Członek
Szadkowska Bożena Maria Członek
Zielecka Dorota Teresa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Strykowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Strykowie, ul. Tadeusza Kościuszki 27, 95-010 Stryków
Imię i nazwisko Stanowisko
Jędrzejczak Aneta Barbara Przewodniczący
Góralczyk Anna Zastępca Przewodniczącego
Bolechowicz-Gabara Anna Maria Członek
Golkowska Wiesława Członek
Kozłowski Mirosław Członek
Olszewska Irena Krystyna Członek
Ratajczyk Emila Iza Członek
Rosińska Kamila Maria Członek
Szczerbiak Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Domaniewicach
Adres: Urząd Gminy w Domaniewicach 99-434 Domaniewice ul. Główna 2
Imię i nazwisko Stanowisko
Drążkiewicz Henryka Przewodniczący
Winiatorska Anna Zastępca Przewodniczącego
Jarota Agata Członek
Leśniak Renata Maria Członek
Pawlata Mirosława Anna Członek
Warda Grażyna Członek
Warda Rafał Członek
Wilk Justyna Członek
Wodzyński Edward Józef Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Pabianicach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Pabianicach, ul. Zamkowa 16, sala nr 4 (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Szczesio Sławomir Lucjan Przewodniczący
Rogalewicz Edward Józef Zastępca Przewodniczącego
Bujnowicz Izabela Agnieszka Członek
Cessanis Cezariusz Kazimierz Członek
Dana Maria Członek
Dula Bogdana Kazimiera Członek
Hodoń Ilona Maria Członek
Majtka Klaudiusz Jan Członek
Marat Dagmara Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łyszkowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Łyszkowice, ul. Gminna 11, 99-420 Łyszkowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Supera Małgorzata Przewodniczący
Dąbrowska Barbara Zastępca Przewodniczącego
Czechowska Katarzyna Karolina Członek
Filipiak Anna Mieczysława Członek
Gędek Danuta Członek
Kujawiak Irena Anna Członek
Kwestarz Ewa Barbara Członek
Nezdropa Barbara Członek
Szkup Dorota Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łaniętach
Adres: w Urzędzie Gminy Łanięta, Łanięta 16, 99-306 Łanięta
Imię i nazwisko Stanowisko
Lipnowska Iwona Przewodniczący
Studzińska Ewelina Zastępca Przewodniczącego
Bawej Barbara Członek
Chałupka Piotr Członek
Marciszewska Anna Członek
Michalska Karolina Członek
Orzeszek Karolina Sylwia Członek
Wielgosz Dominika Agata Członek
Zieliński Arkadiusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kocierzewie Południowym
Adres: w Urzędzie Gminy w Kocierzewie Południowym, Kocierzew Południowy 83, 99 - 414 Kocierzew
Imię i nazwisko Stanowisko
Scęcelek Justyna Przewodniczący
Brzozowska Marianna Zastępca Przewodniczącego
Dąbrowski Stanisław Członek
Dylik Wiesława Janina Członek
Kozioł Michał Członek
Łacheta Józef Ireneusz Członek
Nowak Marek Adam Członek
Strońska Marianna Teresa Członek
Wojciechowska Małgorzata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Chąśnie
Adres: w Urzędzie Gminy Chąśno, Chąśno 55, 99-413 Chąśno
Imię i nazwisko Stanowisko
Palos Eugenia Przewodniczący
Szadkowska Magdalena Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Brodecka Marta Członek
Budzyńska Aneta Małgorzata Członek
Kolos Agata Członek
Matuszewska Krystyna Członek
Miziołek Agnieszka Józefa Członek
Pawilna Monika Anna Członek
Wójcik Honorata Kinga Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Głownie
Adres: w Urzędzie Gminy Głowno, ul. Kilińskiego 2, 95-015 Głowno
Imię i nazwisko Stanowisko
Pakuła Artur Przewodniczący
Piestrzeniewicz Marianna Zastępca Przewodniczącego
Dubiel Karolina Członek
Flisiak Katarzyna Członek
Janicka-Marciniak Teresa Członek
Kaczmarski Arkadiusz Paweł Członek
Kędziora Joanna Waleria Członek
Moszczyński Mariusz Grzegorz Członek
Parys Bartłomiej Krzysztof Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bielawach
Adres: w Urzędzie Gminy, 99-423 Bielawy, ul. Garbarska 11
Imię i nazwisko Stanowisko
Jercha Krystyna Alina Przewodniczący
Czekaj Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Krysztofczyk Michalina Członek
Legęncka Iwona Maria Członek
Liwarska Dorota Członek
Milczarek Kamil Dariusz Członek
Pawłowska Mieczysława Beata Członek
Wojda Tomasz Członek
Wojtysiak Katarzyna Mariola Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kiernozi
Adres: w Urzędzie Gminy w Kiernozi, ul. Sobocka 1a, 99-412 Kiernozia
Imię i nazwisko Stanowisko
Bogucki Jarosław Sławomir Przewodniczący
Ślepecki Wojciech Michał Zastępca Przewodniczącego
Bombrych Ewa Elżbieta Członek
Burzyńska Marzena Iwona Członek
Lachowicz Ewa Anna Członek
Miazek Katarzyna Członek
Sobczak-Radaszkiewicz Beata Maria Członek
Traczyk Andrzej Piotr Członek
Żurek Jadwiga Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dobroniu
Adres: w budynku Urzędu Gminy w Dobroniu, 95-082 Dobroń, ul. 11 Listopada 9 – pok. nr 17
Imię i nazwisko Stanowisko
Łubisz Elżbieta Przewodniczący
Szkudlarek Renata Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Bartuzel Katarzyna Sylwia Członek
Dychto-Stępień Beata Monika Członek
Kieruzel Klaudia Inga Członek
Mencwal Zbigniew Kazimierz Członek
Piekut Krystyna Anna Członek
Rybak Monika Członek
Samulewicz-Stawicka Izabela Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Witoni
Adres: w Budynku Urzędu Gminy w Witoni, 99-335 Witonia, ul. Stefana Starzyńskiego 6A
Imię i nazwisko Stanowisko
Jędrzejczak Jan Przewodniczący
Anuszewski Andrzej Zastępca Przewodniczącego
Kobus Radosław Michał Członek
Krawczyk Zofia Członek
Kubiak Marta Członek
Marczak Arleta Członek
Matusiak Agnieszka Magdalena Członek
Pacholczyk Renata Członek
Szafrańska Karolina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Zgierzu
Adres: w Urzędzie Gminy Zgierz, ul. Łęczycka 4, 95-100 Zgierz
Imię i nazwisko Stanowisko
Witczak Sylwester Edward Przewodniczący
Pasternak Elżbieta Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Chylińska Barbara Teresa Członek
Fandrych Renata Iwona Członek
Krawczyk Beata Członek
Leśniewicz Halina Grażyna Członek
Łęcka Małgorzata Elżbieta Członek
Obrzydowski Włodzimierz Krzysztof Członek
Perlińska Mirosława Bogumiła Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Strzelcach
Adres: w Urzędzie Gminy Strzelce, ul. Leśna 1, 99-307 Strzelce
Imię i nazwisko Stanowisko
Domżała Zofia Halina Członek
Gołębiewska Beata Członek
Guzikowska Hanna Członek
Jaros Dorota Małgorzata Członek
Kujawa Monika Członek
Machoń Maria Barbara Członek
Pacholski Witold Krzysztof Członek
Pietrzak Arkadiusz Czesław Członek
Szydłowski Antoni Michał Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Nowych Ostrowach
Adres: w Urzędzie Gminy w Nowych Ostrowach, Nowe Ostrowy 80 99-350 Ostrowy
Imię i nazwisko Stanowisko
Sroka Magdalena Przewodniczący
Domaradzka Bożena Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Broda Aneta Członek
Kamińska Grażyna Teresa Członek
Kieszkowska Mariola Członek
Redosz Anna Maria Członek
Szadkowska Barbara Członek
Szymczak Karolina Członek
Żabczyńska Dorota Danuta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łowiczu
Adres: Urząd Gminy Łowicz ul. Długa 12 99-400 Łowicz
Imię i nazwisko Stanowisko
Piorun Karolina Teresa Przewodniczący
Wysocka Anna Urszula Zastępca Przewodniczącego
Bejda Magdalena Członek
Brzozowska Beata Marzena Członek
Chojecki Jan Tadeusz Członek
Kuś Marta Członek
Michalak Leokadia Franciszka Członek
Polak Ewa Maria Członek
Wilk Michał Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Głownie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Głownie ul. Dworska 4, 95-015 Głowno
Imię i nazwisko Stanowisko
Łuczak Monika Teresa Przewodniczący
Szulc Rafał Jerzy Zastępca Przewodniczącego
Chmielewska Anita Katarzyna Członek
Dziuda Agnieszka Lidia Członek
Kopera Jadwiga Czesława Członek
Mazurkiewicz Joanna Agnieszka Członek
Pilarska Malwina Członek
Skwierczyński Jacek Stanisław Członek
Zielińska Elżbieta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Ksawerowie
Adres: W Urzędzie Gminy Ksawerów, ul. Kościuszki 3h, 95-054 Ksawerów
Imię i nazwisko Stanowisko
Bartos Angelika Wioletta Przewodniczący
Mielczarek Wioletta Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Górzyńska Martyna Bronisława Członek
Karcz Kamila Członek
Kusiak Mariola Członek
Niedziela Aneta Beata Członek
Nowak Aneta Iwona Członek
Świątek Kamilla Alicja Członek
Waszkiewicz-Beze Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Daszynie
Adres: w Urzędzie Gminy Daszyna, Daszyna 34a, 99-107 Daszyna
Imię i nazwisko Stanowisko
Kaźmierczak Danuta Ewa Przewodniczący
Wypyszewski Sylwester Władysław Zastępca Przewodniczącego
Gabrysiak Zofia Weronika Członek
Ilska Danuta Marianna Członek
Kaczmarek Dorota Zofia Członek
Krokos Krzysztof Członek
Olczak Stanisław Członek
Rydczak Magdalena Członek
Sęder Monika Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Parzęczewie
Adres: w Urzędzie Gminy w Parzęczewie, ul. Południowa 1, 95-045 Parzęczew
Imię i nazwisko Stanowisko
Przygodzki Jacek Krzysztof Przewodniczący
Tomicka Magdalena Justyna Zastępca Przewodniczącego
Chałas Wiesława Członek
Jędrzejczak Angelika Maria Członek
Jurczyk Jolanta Członek
Kuczera Grzegorz Członek
Majtczak Ewa Sylwia Członek
Sztekmiller Dominik Maciej Członek
Urban Tadeusz Edward Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sędziejowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Sędziejowice, ul. Wieluńska 6, 98-160 Sędziejowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Komorowski Wiktor Henryk Przewodniczący
Grzanka Karolina Zastępca Przewodniczącego
Janeczek Magdalena Członek
Kałuda Paweł Piotr Członek
Kopycińska Dorota Członek
Kowalczyk Anna Członek
Rębacz Wiesław Stanisław Członek
Zielińska-Śnieg Katarzyna Monika Członek
Ziółkowska-Chłód Eliza Agata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Żychlinie
Adres: w Urzędzie Gminy w Żychlinie, ul. Barlickiego 15, 99-320 Żychlin
Imię i nazwisko Stanowisko
Olszewska Sabina Janina Przewodniczący
Rajewska Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Florkowski Radosław Członek
Jaros Monika Członek
Kaczmarek Piotr Leon Członek
Modrak Ryszard Członek
Nowicki Adam Członek
Staszewska Małgorzata Lucyna Członek
Witek Wiesław Kazimierz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Buczku
Adres: w Urzędzie Gminy w Buczku
Imię i nazwisko Stanowisko
Czech Włodzimierz Przewodniczący
Kluczkowska Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Badziak Aleksandra Katarzyna Członek
Cieślak Agnieszka Anna Członek
Dominiak Ilona Członek
Pietrzyk Kamil Sylwester Członek
Tarka Elżbieta Mariola Członek
Tarka Emilia Maria Członek
Walczak Renata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Pęczniewie
Adres: w Urzędzie Gminy Pęczniew, ul. Główna 10/12, 99-235 Pęczniew
Imię i nazwisko Stanowisko
Grzybowska Anna Jolanta Przewodniczący
Cieślikowski Stanisław Jan Zastępca Przewodniczącego
Drzewiecki Tomasz Stanisław Członek
Filipowska-Szperling Agnieszka Członek
Maślak Marek Alojzy Członek
Pawełek Elżbieta Członek
Ramięga Stanisław Mariusz Członek
Ratajczyk Gościsław Kazimierz Członek
Sawicki Janusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Nieborowie
Adres: w Urzędzie Gminy Nieborów, Aleja Legionów Polskich 26, 99-416 Nieborów
Imię i nazwisko Stanowisko
Blus Tadeusz Przewodniczący
Lisiewska Bogusława Alicja Zastępca Przewodniczącego
Bakalarski Michał Członek
Dudzińska Bożena Krystyna Członek
Has Joanna Członek
Kacprzak Anna Maria Członek
Pacler Dominik Członek
Siekierska Halina Urszula Członek
Tybuś Marta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Ozorkowie
Adres: w Urzędzie Miasta Ozorków, ul. Listopadowa 16, 95-035 Ozorków
Imię i nazwisko Stanowisko
Łoszewska Beata Barbara Przewodniczący
Krakowska Irena Zastępca Przewodniczącego
Chałupka Wiesława Maria Członek
Chmielecka Barbara Teresa Członek
Małysa Marek Józef Członek
Muszyński Janusz Kazimierz Członek
Pogorzelska Monika Julia Członek
Próchniewicz Antoni Jan Członek
Walęcik Paulina Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kutnie
Adres: Urząd Miasta Kutno 99-300 Kutno Pl. Marszałka Józefa Piłsudskiego 18
Imię i nazwisko Stanowisko
Trzaskalski Andrzej Karol Przewodniczący
Burbul Ewa Zastępca Przewodniczącego
Banek Mieczysław Marian Członek
Bielicka Irena Członek
Hyży Krzysztof Stanisław Członek
Lubowicki Piotr Członek
Łebkowska Renata Członek
Majda Monika Joanna Członek
Szczepanik Paweł Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Oporowie
Adres: w Urzędzie Gminy Oporów, Oporów 25, 99-322 Oporów
Imię i nazwisko Stanowisko
Wiwała Magdalena Przewodniczący
Florczak Monika Zastępca Przewodniczącego
Lewandowska Marzanna Elżbieta Członek
Lewańska Bożena Maria Członek
Parzęcka Mirosława Maria Członek
Pawlak Krzysztof Członek
Równy Lilianna Członek
Stępniak Lidia Maria Członek
Walburg Agnieszka Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Łowiczu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Łowiczu, Stary Rynek 1, 99-400 Łowicz
Imię i nazwisko Stanowisko
Sławek Monika Przewodniczący
Sowiński Piotr Zastępca Przewodniczącego
Bakalarska Halina Członek
Grzegory Damian Członek
Heince Adam Krzysztof Członek
Jóźwiak Marta Członek
Wójcik Aleksandra Członek
Wójcik Tadeusz Bolesław Członek
Zalewska Anna Wiktoria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Aleksandrowie Łódzkim
Adres: w Urzędzie Miejskim w Aleksandrowie Łódzkim, Plac Kościuszki 2, 95-070 Aleksandrów Łódzki
Imię i nazwisko Stanowisko
Siech Grzegorz Antoni Przewodniczący
Beda Hanna Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Jaros Jakub Bartłomiej Członek
Kalina Iwona Joanna Członek
Kowalczyk-Bartczak Karolina Zuzanna Członek
Paluszyński Bronisław Janusz Członek
Tomczak Monika Członek
Twardowski Adam Włodzimierz Członek
Wojtczak Przemysław Krzysztof Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lutomiersku
Adres: Gminna Komisja Wyborcza w Lutomiersku Plac Jana Pawła II nr 11 95-083 Lutomiersk
Imię i nazwisko Stanowisko
Wdówka Krystyna Maria Przewodniczący
Gałązka Ewa Sylwia Zastępca Przewodniczącego
Chęcińska Maria Członek
Cieślik Agnieszka Członek
Grabowski Jan Członek
Kowalczyk Monika Justyna Członek
Olejnik Cezary Mateusz Członek
Stefański Jan Kazimierz Członek
Sztandera Anna Urszula Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Zgierzu
Adres: w Urzędzie Miasta Zgierza, Plac Jana Pawła II 16, 95-100 Zgierz
Imię i nazwisko Stanowisko
Karnicka Alicja Barbara Przewodniczący
Becherka Monika Ewa Zastępca Przewodniczącego
Binkowska Henryka Członek
Pietrasiewicz Roman Edward Członek
Przybylska Magdalena Członek
Szkup Ewa Mirosława Członek
Więckowska Agnieszka Członek
Witczak Alfreda Członek
Zapart Zbigniew Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Łęczycy
Adres: w Urzędzie Miejskim w Łęczycy, ul. Marii Konopnickiej 14, 99-100 Łęczyca
Imię i nazwisko Stanowisko
Marciniak Jolanta Danuta Przewodniczący
Filipczak Beata Danuta Zastępca Przewodniczącego
Czarnecka Katarzyna Anna Członek
Gałczyńska Katarzyna Członek
Gniazdowska-Pucek Aleksandra Maria Członek
Kornat Elżbieta Anna Członek
Łuczak Patrycja Anna Członek
Pentela Beata Teresa Członek
Podlipska Bożena Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Piątku
Adres: w Urzędzie Gminy Piątek, ul. Rynek 16, 99-120 Piątek
Imię i nazwisko Stanowisko
Kacprzak Martyna Przewodniczący
Matusiak Daria Zastępca Przewodniczącego
Andrzejczak Anna Członek
Augustyniak Sylwia Maria Członek
Gębicka Anna Helena Członek
Jaworski Roman Paweł Członek
Karolak Rafał Maciej Członek
Lichota Justyna Teresa Członek
Szymczak Iwona Justyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Zdunach
Adres: w Urzędzie Gminy Zduny, Zduny 1C, 99-440 Zduny
Imię i nazwisko Stanowisko
Kępka Agnieszka Przewodniczący
Jóźwiak Urszula Halina Zastępca Przewodniczącego
Bogus Agnieszka Członek
Ciąpała Dariusz Stanisław Członek
Kutkowski Karol Członek
Lechowska Klaudia Członek
Pokora Sebastian Członek
Wieteska Wojciech Tomasz Członek
Zieliński Jan Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dłutowie
Adres: w Urzędzie Gminy Dłutów, ul. Pabianicka 25, 95-081 Dłutów
Imię i nazwisko Stanowisko
Wlazeł Krystyna Przewodniczący
Dzierżawska Henryka Marianna Zastępca Przewodniczącego
Czeszek Izabela Anna Członek
Frankiewicz Danuta Alicja Członek
Kandyba Elżbieta Alina Członek
Łańcuchowska Krystyna Członek
Łuczak Sandra Monika Członek
Majda Grzegorz Franciszek Członek
Nowak Teresa Edwarda Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Łasku
Adres: w Urzędzie Miejskim w Łasku, ul. Warszawska 14 pokój nr 18, 98-100 Łask
Imię i nazwisko Stanowisko
Nowicka Anna Beata Przewodniczący
Begiert Justyna Wioleta Zastępca Przewodniczącego
Andrzejczak Elżbieta Izabela Członek
Dylik Anita Małgorzata Członek
Henke Iwona Teresa Członek
Koniecka Barbara Halina Członek
Kubik Regina Członek
Lipowska Małgorzata Członek
Poprawa Aleksandra Małgorzata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Konstantynowie Łódzkim
Adres: Urząd Miejski w Konstantynowie Łódzkim ul. Zgierska 2 95-050 Konstantynów Łódzki
Imię i nazwisko Stanowisko
Sasko Grzegorz Przewodniczący
Walczak Anna Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Dembski Jan Członek
Jabłoński Konrad Patryk Członek
Jabłoński Łukasz Michał Członek
Kołodziej Justyna Paulina Członek
Nowicka Maria Bronisława Członek
Robert Jolanta Zofia Członek
Zawadzki Artur Robert Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Pabianicach
Adres: w Urzędzie Gminy w Pabianicach, Torowa 21, 95-200 Pabianice, pok. nr 9
Imię i nazwisko Stanowisko
Wojtaszczyk Jolanta Jadwiga Przewodniczący
Urbański Zbigniew Piotr Zastępca Przewodniczącego
Kwiatkowski Wojciech Członek
Lorkiewicz Elżbieta Janina Członek
Madej Mariusz Paweł Członek
Niedzielska Bogumiła Jolanta Członek
Partyka Tadeusz Jan Członek
Syguła Stanisław Franciszek Członek
Wartalski Jakub Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Grabowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Grabowie, ul. 1 Maja 21, 99-150 Grabów
Imię i nazwisko Stanowisko
Pabin Bolesław Jan Przewodniczący
Pachniewicz Magdalena Bożena Zastępca Przewodniczącego
Cieślak Renata Joanna Członek
Dębska Krystyna Członek
Głębocka Jolanta Członek
Mikołajczyk Anna Członek
Nikodemska Agnieszka Agata Członek
Pawłowski Tomasz Członek
Zasadzka Zofia Członek