Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Niedźwiedziu
Adres: Urząd Gminy Niedźwiedź, Niedźwiedź 233, 34-735 Niedźwiedź, pokój nr 5
Imię i nazwisko Stanowisko
Kowalczyk Bożena Joanna Przewodniczący
Cież Małgorzata Gabriela Zastępca Przewodniczącego
Cichorczyk Klaudia Angelika Członek
Krzysztofiak Aleksandra Członek
Polak Sabina Katarzyna Członek
Sławecki Mateusz Piotr Członek
Strama Anna Maria Członek
Wsół Wioleta Członek
Zapała Iwona Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Nowym Targu
Imię i nazwisko Stanowisko
Koperniak Witold Stanisław Przewodniczący
Waniczek Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Bryniarska Ewa Anna Członek
Jachymiak Katarzyna Maria Członek
Janczy Daniel Franciszek Członek
Luberda Czesław Paweł Członek
Romaniuk Magdalena Maria Członek
Woźniak Małgorzata Członek
Żółtek Stanisław Marcin Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Suchej Beskidzkiej
Imię i nazwisko Stanowisko
Kołacz Krzysztof Robert Przewodniczący
Mrugacz Marek Marcin Zastępca Przewodniczącego
Copija Monika Magdalena Członek
Janik Jolanta Maria Członek
Macias Barbara Teresa Członek
Mamcarz Magdalena Ewa Członek
Pochopień Agnieszka Członek
Targosz Agnieszka Członek
Tereszkiewicz Katarzyna Jolanta Członek
Trzop Aneta Małgorzata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Białym Dunajcu
Adres: w Białym Dunajcu ,ul. Jana Pawła II 312, 34-425 Biały Dunajec
Imię i nazwisko Stanowisko
Wypychowska Anna Maria Przewodniczący
Stoch Halina Zastępca Przewodniczącego
Borkowska Bożena Członek
Borkowska Katarzyna Członek
Galica Katarzyna Anna Członek
Sieczka - Burnus Halina Marzena Członek
Sikoń Ewa Członek
Stachowiec Monika Krystyna Członek
Wilkus Agnieszka Zofia Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Zakopanem
Adres: w Starostwie Powiatowym w Zakopanem, ul. Chramcówki 15, 34-500 Zakopane, pokój 36
Imię i nazwisko Stanowisko
Korab-Pańszczyk Małgorzata Wanda Przewodniczący
Mazalon Janusz Marek Zastępca Przewodniczącego
Bukowska Małgorzata Anna Członek
Chlipała Ewa Karolina Członek
Chyc - Marusarz Renata Halina Członek
Hajduk Karolina Członek
Król Anna Stanisława Członek
Krzeptowska Liliana Hanna Członek
Maczyszyn Magdalena Teresa Członek
Wysłouch Dariusz Włodzimierz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Szaflarach
Adres: w Urzędzie Gminy w Szaflarach, ul Zakopiańska 18, 34-424 Szaflary
Imię i nazwisko Stanowisko
Repa Anna Małgorzata Przewodniczący
Magdziak Bożena Halina Zastępca Przewodniczącego
Białoń - Lis Jolanta Barbara Członek
Fatla Magdalena Maria Członek
Król Aniela Członek
Nawalaniec Małgorzata Członek
Sąder Alicja Członek
Strama Zbigniew Członek
Wojnarska - Marduła Agnieszka Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Zawoi
Imię i nazwisko Stanowisko
Tomczyk Danuta Przewodniczący
Hujda Jan Franciszek Zastępca Przewodniczącego
Bargiel Danuta Małgorzata Członek
Bargiel Monika Członek
Bartyzel Roman Stanisław Członek
Kojder Aneta Agnieszka Członek
Mikołajczyk Edward Józef Członek
Mikołajczyk Marek Członek
Smyrak Alicja Dorota Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bukowinie Tatrzańskiej
Imię i nazwisko Stanowisko
Poray Zbrożek Alina Marta Przewodniczący
Sołtys Anna Zastępca Przewodniczącego
Dziadkowiec Aniela Członek
Kasperek Halina Katarzyna Członek
Piszczek- Trzop Anna Członek
Sołtys Anna Katarzyna Członek
Stachoń Ewa Jadwiga Członek
Szostak Helena Grażyna Członek
Wojtas Barbara Małgorzata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jodłowniku
Adres: w Urzędzie Gminy Jodłownik, Jodłownik 198, 34-620 Jodłownik
Imię i nazwisko Stanowisko
Gontarski Stanisław Henryk Przewodniczący
Dyląg Elżbieta Teresa Zastępca Przewodniczącego
Cygal Barbara Członek
Czyrnek Grażyna Maria Członek
Duda Halina Członek
Kordeczka Aneta Członek
Mazanek Wioletta Joanna Członek
Sobczak Anna Członek
Trzupek Jan Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Szczawnicy
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Szczawnica, ul. Szalaya 103, 34-460 Szczawnica
Imię i nazwisko Stanowisko
Mastalska Ewa Franciszka Przewodniczący
Pasek Bogusława Józefa Zastępca Przewodniczącego
Mastalska Irena Członek
Morawa Beata Maria Członek
Pałka Anna Katarzyna Członek
Poręba Maciej Członek
Słowik Alina Krystyna Członek
Szczepaniak Joanna Ewa Członek
Zachwieja Szymon Franciszek Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rabie Wyżnej
Adres: w Urzędzie Gminy Raba Wyżna Raba Wyżna 41 34-721 Raba Wyżna
Imię i nazwisko Stanowisko
Dziwisz-Franczak Stanisława Barbara Przewodniczący
Stachura Gabriela Anastazja Zastępca Przewodniczącego
Bieniek Maria Członek
Gracz Magdalena Wanda Członek
Kołodziej Dorota Członek
Sawina Bożena Maria Członek
Sęk Przemysław Piotr Członek
Stawczyk Andrzej Stefan Członek
Szklarz Małgorzata Agnieszka Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Nowym Targu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Nowym Targu, ul. Bolesława Wstydliwego 14, 34-400 Nowy Targ
Imię i nazwisko Stanowisko
Rusin Marek Przewodniczący
Sowiński Jan Zastępca Przewodniczącego
Domagała Aneta Katarzyna Członek
Dziubek Donata Członek
Kamińska Wioletta Członek
Krupa Katarzyna Agnieszka Członek
Siuty Andrzej Członek
Solarz Marzena Elżbieta Członek
Zając Dominika Maria Członek
Zając Urszula Anna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Limanowej
Adres: w Starostwie Powiatowym w Limanowej, ul. Józefa Marka 9, 34-600 Limanowa
Imię i nazwisko Stanowisko
Trzeciak Iwona Przewodniczący
Jasica Dawid Karol Zastępca Przewodniczącego
Dziedzic Marzena Anna Członek
Grabiarz Kazimierz Tadeusz Członek
Grzesik Marian Członek
Kordeczka Małgorzata Joanna Członek
Skrzekut Danuta Anna Członek
Smoleń Monika Ewa Członek
Włodarczyk Anna Katarzyna Członek
Woźniak Teresa Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Zakopanem
Imię i nazwisko Stanowisko
Topór Zofia Ludwika Przewodniczący
Jabłoński-Zelek Rafal Adam Zastępca Przewodniczącego
Figlarz Halina Anna Członek
Janusz Danuta Maria Członek
Kluś Agnieszka Członek
Kozak Anna Małgorzata Członek
Kubic Marzena Członek
Kwiecińska Magdalena Maria Członek
Szymańska Patrycja Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łukowicy
Adres: Gminna Komisja Wyborcza w Łukowicy z siedzibą w Urzędzie Gminy Łukowica, 34-606 Łukowica 334
Imię i nazwisko Stanowisko
Hejmej Maria Krystyna Przewodniczący
Hybel Anna Maria Zastępca Przewodniczącego
Giera Paweł Członek
Gurgul Teresa Maria Członek
Klimczak Danuta Kazimiera Członek
Kuras Renata Członek
Opoka Stanisław Członek
Sułkowski Kamil Członek
Wajda Stanisław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jordanowie
Imię i nazwisko Stanowisko
Sularz Małgorzata Anna Przewodniczący
Żądło Katarzyna Danuta Zastępca Przewodniczącego
Baca Krystyna Członek
Bryl Zbigniew Marcin Członek
Gryz Agnieszka Patrycja Członek
Kaczmarczyk Paweł Jakub Członek
Książek Marzena Maria Członek
Łazarz Dorota Krystyna Członek
Majchrzak Agnieszka Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Zembrzycach
Imię i nazwisko Stanowisko
Prorok Maria Lucyna Przewodniczący
Danek Maria Zastępca Przewodniczącego
Kuś Maria Janina Członek
Maślana Roma Członek
Oliwa Zofia Józefa Członek
Smyrak Danuta Maria Członek
Suwada Danuta Członek
Wojtanek Maria Członek
Ziomek Halina Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Suchej Beskidzkiej
Imię i nazwisko Stanowisko
Leśniak - Tatoń Danuta Dorota Przewodniczący
Tokarz Izabela Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Biskup Elżbieta Członek
Kubasiak Aleksandra Zofia Członek
Listwan Ewa Członek
Michulec Paweł Członek
Miśkowiec Lucyna Maria Członek
Tyrpa Anna Członek
Wróbel Grażyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Rabce-Zdroju
Imię i nazwisko Stanowisko
Daszkiewicz Maria Przewodniczący
Kowalska Ewa Zastępca Przewodniczącego
Czyszczoń Alicja Członek
Jachimowska Władysława Franciszka Członek
Januszewska Beata Janina Członek
Lelito Kinga Członek
Michałek Zygmunt Członek
Michnowska Barbara Maria Członek
Stolarczyk Beata Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Stryszawie
Imię i nazwisko Stanowisko
Szymula Jarosław Przewodniczący
Dużyńska Danuta Karolina Zastępca Przewodniczącego
Chmielarska Marta Aleksandra Członek
Gąsiorek Urszula Członek
Habowska-Kardaś Justyna Członek
Jędrzejak Ewa Małgorzata Członek
Jucha Małgorzata Władysława Członek
Łaciak Sławomir Stanisław Członek
Wągiel Anna Ilona Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Jordanowie
Imię i nazwisko Stanowisko
Szostak Magdalena Przewodniczący
Bierówka Joanna Genowefa Zastępca Przewodniczącego
Gieracka Bronisława Członek
Kowalcze Katarzyna Teresa Członek
Kwaśny Małgorzata Katarzyna Członek
Luberda Ewelina Monika Członek
Łabędzka Magdalena Karolina Członek
Łazarz Dorota Członek
Surowiec Iwona Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Makowie Podhalańskim
Imię i nazwisko Stanowisko
Stasiak Beata Barbara Przewodniczący
Madej Ewa Maria Zastępca Przewodniczącego
Bałos Halina Danuta Członek
Barzycki Paweł Członek
Bochnak Maria Elżbieta Członek
Czarniak Marcin Ryszard Członek
Lizak Małgorzata Janina Członek
Mędrala Maria Lucyna Członek
Stec Maria Teresa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Poroninie
Imię i nazwisko Stanowisko
Gil Zofia Przewodniczący
Budz Maria Józefa Zastępca Przewodniczącego
Bafia Katarzyna Anna Członek
Barnaś Barbara Aneta Członek
Brzóska Małgorzata Danuta Członek
Gąsienica-Mikołajczyk Ewa Maria Członek
Jarząbek Maciej Andrzej Członek
Krzos Jadwiga Maria Członek
Kulesza - Libera Dorota Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Krościenku nad Dunajcem
Imię i nazwisko Stanowisko
Machała Danuta Janina Przewodniczący
Zysnarska Teresa Maria Zastępca Przewodniczącego
Jankowska Iwona Członek
Kudas Anna Małgorzata Członek
Kwiatek Katarzyna Członek
Mirek Katarzyna Irena Członek
Nowicka Anna Maria Członek
Piszczek Danuta Maria Członek
Ziemianek Kinga Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Ochotnicy Dolnej
Adres: w Urzędzie Gminy Ochotnica Dolna, os. Dłubacze 160, 34-452 Ochotnica Dolna, pok. nr 201
Imię i nazwisko Stanowisko
Gancarczyk Maria Przewodniczący
Wąchała Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Faltyn Maria Członek
Grzywnowicz Stanisława Członek
Jagieła Krystyna Małgorzata Członek
Jordan Zofia Helena Członek
Szałęga Maria Członek
Urbaniak Maria Teresa Członek
Ziemianek Wioletta Adrianna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Czarnym Dunajcu
Imię i nazwisko Stanowisko
Latoszek Mateusz Przewodniczący
Stopka Monika Zastępca Przewodniczącego
Bobrowski Grzegorz Zdzisław Członek
Cikowska-Ludwik Anna Franciszka Członek
Dusza Justyna Joanna Członek
Miętus Dominika Karolina Członek
Szczypta Stanisław Członek
Urbański Tomasz Józef Członek
Zając Marek Łukasz Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Mszanie Dolnej
Imię i nazwisko Stanowisko
Poray Zbrożek Ewa Beata Przewodniczący
Antosz Anna Zastępca Przewodniczącego
Antosz Monika Dorota Członek
Franczak Agnieszka Renata Członek
Krzysztofiak Halina Członek
Łukasik Małgorzata Członek
Łysik Magdalena Maja Członek
Mrózek Aneta Anna Członek
Śmieszek Danuta Edwarda Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Nowym Targu
Adres: w Urzędzie Miasta Nowy Targ ul. Krzywa 1, 34-400 Nowy Targ,
Imię i nazwisko Stanowisko
Gliściński Wojciech Jan Przewodniczący
Żmuda Paweł Piotr Zastępca Przewodniczącego
Batkiewicz Jadwiga Janina Członek
Bryniarski Jakub Kazimierz Członek
Jabcoń Dariusz Andrzej Członek
Kubicz Maria Katarzyna Członek
Turwoń Tomasz Piotr Członek
Wielkiewicz Grażyna Magdalena Członek
Żaba Konrad Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Laskowej
Imię i nazwisko Stanowisko
Węglarz Czesława Maria Przewodniczący
Tokarz Henryk Zastępca Przewodniczącego
Bogacz Damian Paweł Członek
Bugajska Monika Agnieszka Członek
Dutka Krystyna Anna Członek
Greń Marek Edward Członek
Jonik Paweł Członek
Rosiek Zofia Członek
Sejmej Bogdan Józef Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Limanowej
Imię i nazwisko Stanowisko
Dominik Agnieszka Urszula Przewodniczący
Putiatycka Maria Gracjana Zastępca Przewodniczącego
Brajner Anastazja Członek
Fąfara Katarzyna Członek
Kurczab Małgorzata Agata Członek
Mól Alicja Beata Członek
Sowa Zygmunt Czesław Członek
Szumilas Czesława Władysława Członek
Wąsik Katarzyna Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lipnicy Wielkiej
Imię i nazwisko Stanowisko
Hrustek Maria Przewodniczący
Paplaczyk Roman Maciej Zastępca Przewodniczącego
Adamczyk Małgorzata Członek
Białoń Gabriela Justyna Członek
Ignaciak Halina Członek
Kocur Grzegorz Członek
Kowalczyk Bronisław Członek
Król Małgorzata Członek
Pakos Janusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Mszanie Dolnej
Imię i nazwisko Stanowisko
Gil Monika Maria Przewodniczący
Zapała Tomasz Zastępca Przewodniczącego
Fabia Anna Bronisława Członek
Gacek Monika Członek
Kołodziej Aneta Anna Członek
Lach Maria Anna Członek
Potaczek Beata Członek
Tatka Maria Członek
Tromiczak-Krzanik Edyta Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Słopnicach
Imię i nazwisko Stanowisko
Florek Tadeusz Przewodniczący
Sroka Edward Marian Zastępca Przewodniczącego
Jaworska Małgorzata Członek
Kuzak Joanna Członek
Lachcik Adam Członek
Palacz Władysław Członek
Staśko Józefa Członek
Strug Anna Maria Członek
Wikar Krystyna Zofia Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Tymbarku
Imię i nazwisko Stanowisko
Kaptur Stanisława Ligia Przewodniczący
Wawrzyniak Barbara Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Brzazgoń Katarzyna Członek
Dawiec Lidia Członek
Kawalec Paulina Członek
Kawula Jan Adam Członek
Krzyściak Paweł Członek
Pluta Dominika Członek
Zwierczyk Agata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Czorsztynie
Adres: w Urzędzie Gminy Czorsztyn, ul Gorczańska 3, 34-436 Maniowy
Imię i nazwisko Stanowisko
Gier Tadeusz Jan Przewodniczący
Karpeta Wojciech Zastępca Przewodniczącego
Bednarczyk-Jandura Renata Członek
Fudala Jadwiga Anna Członek
Kobla Monika Członek
Kowalczyk Katarzyna Halina Członek
Krupa Stanisława Zofia Członek
Kubicz Joanna Członek
Plewa Maria Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Spytkowicach
Imię i nazwisko Stanowisko
Kowalczyk Barbara Grażyna Przewodniczący
Zając Danuta Zastępca Przewodniczącego
Brzozowska Janina Maria Członek
Gil Jolanta Członek
Klamerus Renata Teresa Członek
Kubińska Kornelia Anna Członek
Pałka Grażyna Danuta Członek
Pilch Krystyna Maria Członek
Szczypta Ewelina Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łapszach Niżnych
Imię i nazwisko Stanowisko
Wojtas Ludmiła Przewodniczący
Milaniak Jerzy Stanisław Zastępca Przewodniczącego
Błachut Jolanta Zofia Członek
Czarnecka Renata Halina Członek
Kulig Urszula Maria Członek
Milaniak Anna Członek
Miśkowicz Julia Członek
Sołtys Dominika Maria Członek
Sołtys Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Limanowej
Imię i nazwisko Stanowisko
Talar Agata Agnieszka Przewodniczący
Kowal Janina Zastępca Przewodniczącego
Bulanda Mirosław Paweł Członek
Hybel Elżbieta Członek
Kędroń Mariola Elżbieta Członek
Lachor Celina Katarzyna Członek
Pisula Krystyna Członek
Wąsik Stanisław Członek
Włodyka Edyta Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bystrej-Sidzinie
Adres: w Urzędzie Gminy Bystra-Sidzina, 34-235 Bystra Podhalańska 373
Imię i nazwisko Stanowisko
Basiura Andrzej Przewodniczący
Skoczyńska Barbara Irena Zastępca Przewodniczącego
Białoń Teresa Maria Członek
Chorążak Ewa Członek
Drobna Zofia Członek
Duda Kamila Barbara Członek
Nieużytek Anna Krystyna Członek
Pochłopień Stanisław Marek Członek
Zadora Patrycja Kinga Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Budzowie
Imię i nazwisko Stanowisko
Madejczyk Maria Anna Przewodniczący
Pieronkiewicz Janina Zastępca Przewodniczącego
Danel Teresa Członek
Jarosz Patrycja Dominika Członek
Kruźlak Dorota Teresa Członek
Miś Władysława Stanisława Członek
Prymula Anna Maria Członek
Sternal Anna Alicja Członek
Trzop Wiesław Stanisław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kościelisku
Adres: w Urzędzie Gminy Kościelisko ul. Strzelców Podhalańskich 44 , 34-511 Kościelisko
Imię i nazwisko Stanowisko
Pitoń Andrzej Przewodniczący
Stopka Józefa Zastępca Przewodniczącego
Delkowska Maria Anna Członek
Komańska Urszula Anna Członek
Olejniczak Halina Krystyna Członek
Słodyczka Jan Członek
Świtalska-Wójcik Justyna Bronisława Członek
Truchan Marzena Członek
Wojewoda Ryszard Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jabłonce
Adres: w Urzędzie Gminy Jabłonka ul. 3-go Maja 1 34-480 Jabłonka
Imię i nazwisko Stanowisko
Bylicki Łukasz Przewodniczący
Pilch Barbara Zofia Zastępca Przewodniczącego
Caja Klaudia Izabela Członek
Fifański Grzegorz Członek
Karkos Mirosław Członek
Morzyniec Maria Członek
Pieróg Jadwiga Członek
Tomala Anna Janina Członek
Żurek Monika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dobrej
Adres: w Urzędzie Gminy Dobra, Dobra 233, 34-642 Dobra
Imię i nazwisko Stanowisko
Mańka Anna Teresa Przewodniczący
Majka Anna Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Drzyzga Iwona Członek
Dziadoń Karol Adam Członek
Gąsior Krystyna Członek
Kasprzycka Anna Maria Członek
Opoka Kazimiera Maria Członek
Trzópek Ewa Członek
Wątor Kinga Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kamienicy
Adres: Urząd Gminy Kamienica Kamienica 420 34-608 Kamienica
Imię i nazwisko Stanowisko
Chlipała Maria Przewodniczący
Augustyniak Maria Zastępca Przewodniczącego
Hilgier Agnieszka Maria Członek
Kuziel Natalia Joanna Członek
Lebda Marlena Justyna Członek
Myjak Stanisława Zofia Członek
Talar Bożena Grażyna Członek
Tokarczyk Maria Genowefa Członek
Wójcik Agnieszka Maria Członek