Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Lublinie IV

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Jeziorzanach
Adres: w Urzędzie Gminy Jeziorzany ul. Rynek 22 21-146 Jeziorzany
Imię i nazwisko Stanowisko
Zdunek Zdzisław Przewodniczący
Chmielewska Hanna Klementyna Zastępca Przewodniczącego
Adamczyk Ewa Mariola Członek
Drozd Ewa Członek
Iwan Ewelina Członek
Kijek Anna Bożena Członek
Matuszyńska Maria Członek
Rafał-Frasek Hanna Członek
Trykacz Katarzyna Jadwiga Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Lubartowie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Lubartowie, ul. Słowackiego 8, 21-100 Lubartów
Imię i nazwisko Stanowisko
Polak Małgorzata Przewodniczący
Misztal Ewa Zastępca Przewodniczącego
Dębek Laura Natalia Członek
Filipowicz Joanna Członek
Jankowska Agnieszka Maria Członek
Kożuch Monika Członek
Majewski Jakub Bożydar Członek
Puła Mariusz Członek
Rysiowska Małgorzata Członek
Wanat Barbara Karolina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Woli Mysłowskiej
Adres: w Urzędzie Gminy Wola Mysłowska, ul. Wola Mysłowska 57, 21-426 Wola Mysłowska
Imię i nazwisko Stanowisko
Władzińska Ilona Przewodniczący
Tratkiewicz Kazimierz Zastępca Przewodniczącego
Lada Małgorzata Członek
Matyka Jan Roman Członek
Mazur Krystyna Członek
Miklaszewski Włodzimierz Feliks Członek
Pierścionek Teodora Anna Członek
Pikulska Maria Elżbieta Członek
Pleskot Kinga Aleksandra Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Krzywdzie
Adres: w Urzędzie Gminy Krzywda, ul. Żelechowska 24B, 21-470 Krzywda
Imię i nazwisko Stanowisko
Goławska Justyna Przewodniczący
Prządka Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Beczek Emil Członek
Brzezek Katarzyna Członek
Józwik Marta Członek
Kania Tomasz Członek
Kulikowska-Grzechnik Beata Członek
Sobiech Marta Anna Członek
Tratkiewicz Sylwia Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Firleju
Adres: w Gminnej Bibliotece Publicznej w Firleju, ul. Kościelna 4, 21-136 Firlej
Imię i nazwisko Stanowisko
Firczuk Dariusz Konrad Przewodniczący
Jezior Jan Aleksander Zastępca Przewodniczącego
Czarnecka Grażyna Jolanta Członek
Dębski Wiesław Członek
Janczarek Aneta Członek
Jedut Stanisław Zbigniew Członek
Piskorska Maria Członek
Rogala Mirosława Małgorzata Członek
Żeleźnik Dagmara Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Abramowie
Adres: w Urzędzie Gminy Abramów, ul. Szkolna 2, 21-143 Abramów
Imię i nazwisko Stanowisko
Buczyński Marian Jan Przewodniczący
Aftyka Teresa Zastępca Przewodniczącego
Durak Małgorzata Anna Członek
Gajecka Agnieszka Beata Członek
Gierach Andrzej Janusz Członek
Janek Jolanta Zofia Członek
Komsta Barbara Członek
Rodak Justyna Członek
Serewa Monika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kamionce
Adres: Urząd Gminy w Kamionce, ul. Lubartowska 1, 21-132 Kamionka
Imię i nazwisko Stanowisko
Szostak Roman Przewodniczący
Chmielewski Grzegorz Zbigniew Zastępca Przewodniczącego
Adamczyk Henryka Członek
Bartoszcze Iwona Członek
Budzyńska Anna Członek
Korzeniowska Lidia Członek
Nowak Andrzej Wojciech Członek
Ochnio Zofia Ewa Członek
Sykut Honorata Magdalena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wojcieszkowie
Adres: w budynku Urzędu Gminy (w części mieszkalnej po byłym Komisariacie Policji w Wojcieszkowie - I piętro), ul. Kościelna 38, 21-411 Wojcieszków
Imię i nazwisko Stanowisko
Olszewska-Barc Beata Przewodniczący
Kazanecka Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Górka Iwona Członek
Izdebski Stefan Antoni Członek
Kulikowski Grzegorz Członek
Mazur Zofia Bogusława Członek
Smarz Anna Urszula Członek
Szymanek Katarzyna Członek
Świder Ewelina Maria Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Łukowie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Łukowie, ul. Piłsudskiego 17, pokój nr 207, II piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Michalski Andrzej Sławomir Przewodniczący
Strzyżewski Jan Zastępca Przewodniczącego
Konstanty Krzysztof Członek
Kot Agnieszka Grażyna Członek
Ksieniewicz Jacek Członek
Mokiejewska Ewa Członek
Pawlik Gerard Artur Członek
Ponikowski Adam Mariusz Członek
Pruska Beata Członek
Wiącek Zbigniew Jan Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Michowie
Adres: w Urzędzie Gminy Michów, ul. Rynek I 16, 21-140 Michów
Imię i nazwisko Stanowisko
Ochnio Teresa Przewodniczący
Tatarczak Anna Zastępca Przewodniczącego
Brygoła Małgorzata Członek
Brygoła Marzena Agnieszka Członek
Jabłońska Anna Zofia Członek
Kicia Henryka Członek
Michna Beata Członek
Wicha Janina Członek
Woźniak Zofia Krystyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Ostrówku
Adres: w Urzędzie Gminy Ostrówek, Ostrówek-Kolonia 32,21-102 Ostrówek
Imię i nazwisko Stanowisko
Banaś Klaudia Przewodniczący
Nogal Olga Zastępca Przewodniczącego
Jesionek Grzegorz Członek
Jeż Beata Teresa Członek
Kopeć Anna Genowefa Członek
Mierkiewicz Wanda Członek
Piecak Edyta Członek
Stawecka Katarzyna Edyta Członek
Symbor Krystyna Stefania Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Stoczku Łukowskim
Adres: w Urzędzie Gminy Stoczek Łukowski, Plac T. Kościuszki 1, pokój nr 103, 21-450 Stoczek Łukowski
Imię i nazwisko Stanowisko
Stosio Wiesława Przewodniczący
Bieniek Renata Zastępca Przewodniczącego
Aniszewska Waleria Członek
Kaczor Janina Członek
Kania Andrzej Piotr Członek
Rosa Małgorzata Członek
Sałasiński Marcin Jerzy Członek
Soćko Edyta Anna Członek
Wojdat Joanna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sernikach
Adres: w Urzędzie Gminy Serniki, Serniki 1A, 21-107 Serniki
Imię i nazwisko Stanowisko
Kowalczyk Justyna Przewodniczący
Mazur Monika Dorota Zastępca Przewodniczącego
Długosz Paulina Członek
Florek Anna Eugenia Członek
Hubczuk Iwona Teresa Członek
Karczmarz Sławomir Członek
Markuszewska Małgorzata Członek
Rafalska Marlena Członek
Włosek Sławomir Janusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Niedźwiadzie
Adres: w Niedźwiada-Kolonia 43, 21-104 Niedźwiada Budynek Urzędu Gminy Niedźwiada II piętro pok. 16
Imię i nazwisko Stanowisko
Kirylak Krzysztof Przewodniczący
Pyła Adam Zastępca Przewodniczącego
Daszczyk Joanna Członek
Kaznowska Paulina Członek
Kielar Ryszard Adam Członek
Kocyła Renata Katarzyna Członek
Pyła Anna Członek
Talarowska Magdalena Członek
Tchórz Milena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Serokomli
Adres: w Urzędzie Gminy Serokomla, ul. Warszawska 21, 21-413 Serokomla
Imię i nazwisko Stanowisko
Abramczuk Anna Przewodniczący
Jawoszek Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Gałęzowski Mieczysław Członek
Gontarz Elżbieta Członek
Kołodyńska Nina Członek
Lipka Jadwiga Henryka Członek
Suska Mariusz Członek
Wachnik Bogumiła Hanna Członek
Wierzbicka Paulina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Staninie
Adres: w Urzędzie Gminy Stanin, Stanin 62, 21-422 Stanin, pok. nr 23
Imię i nazwisko Stanowisko
Alaburda Aldona Anna Przewodniczący
Cizio Kamil Zastępca Przewodniczącego
Bany Grzegorz Członek
Gajowa Renata Maria Członek
Gryczon Mirosława Agata Członek
Mućka Anna Członek
Mućka Jadwiga Członek
Pawlak Lidia Barbara Członek
Wietrak Ewa Alicja Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lubartowie
Adres: w Urzędzie Gminy Lubartów, ul. Lubelska 18A, 21-100 Lubartów
Imię i nazwisko Stanowisko
Kosik Ilona Katarzyna Przewodniczący
Huk Ewelina Zastępca Przewodniczącego
Hunek Patryk Członek
Piekarczyk-Nowacka Małgorzata Członek
Piętka Jakub Członek
Podleśny Ryszard Członek
Rysiowski Mirosław Członek
Sekuła Anna Członek
Winiarska Dominika Irena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Trzebieszowie
Adres: w Urzędzie Gminy Trzebieszów, Trzebieszów Drugi 89, 21-404 Trzebieszów
Imię i nazwisko Stanowisko
Ługowska Elżbieta Przewodniczący
Małycha Paulina Zastępca Przewodniczącego
Danielak Anna Członek
Domańska Ewa Krystyna Członek
Goławski Krzysztof Członek
Goławski Leszek Członek
Jaszczuk Renata Członek
Jaworska Aneta Członek
Kurowski Stanisław Tadeusz Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Stoczku Łukowskim
Adres: w Urzędzie Miasta Stoczek Łukowski, Plac T. Kościuszki 1, pokój nr 212, 21-450 Stoczek Łukowski
Imię i nazwisko Stanowisko
Pasik Maria Przewodniczący
Rosa Wojciech Zastępca Przewodniczącego
Drosio Zbigniew Członek
Kania Anna Zofia Członek
Kowalczyk Barbara Członek
Lewandowska-Zasuwik Teresa Józefa Członek
Sentkiewicz Maria Magdalena Członek
Śledź Izabela Członek
Śnieżek Bernarda Zofia Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kocku
Adres: w Urzędzie Miejskim w Kocku, ul. Jana Pawła II 29, 21-150 Kock
Imię i nazwisko Stanowisko
Nicpoń Zbigniew Tadeusz Przewodniczący
Serwatko-Pawelec Dagmara Grażyna Zastępca Przewodniczącego
Dajek Krzysztof Rafał Członek
Kożuchowska Marzanna Elżbieta Członek
Lenard Joanna Członek
Mitura Jan Członek
Pietraszek Grażyna Członek
Trojak Waldemar Janusz Członek
Wójtowicz Marzanna Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Uścimowie
Adres: w Urzędzie Gminy Uścimów, Stary Uścimów 37, 21-109 Stary Uścimów
Imię i nazwisko Stanowisko
Zalewska Bożena Alina Przewodniczący
Kretiuk Krystyna Maria Zastępca Przewodniczącego
Czapska Agnieszka Członek
Czapska Marta Agata Członek
Klepka Agnieszka Agata Członek
Olesiuk Bogusława Członek
Rymczuk Urszula Członek
Trubalska Lidia Członek
Wołowicz Barbara Stanisława Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Ostrowie Lubelskim
Adres: Urząd Miejski w Ostrowie Lubelskim ul. Partyzantów 1 21-110 Ostrów Lubelski
Imię i nazwisko Stanowisko
Wiśniewska Maria Józefa Przewodniczący
Świderski Mateusz Zastępca Przewodniczącego
Abramik Wacława Czesława Członek
Niedbalska Teresa Grażyna Członek
Olejniczek Piotr Członek
Radwańska Bożena Członek
Tajer Anna Członek
Talarowski Michał Członek
Wąsala Krzysztof Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Lubartowie
Adres: w Urzędzie Miasta Lubartów, ul. Jana Pawła II 12, 21-100 Lubartów
Imię i nazwisko Stanowisko
Zdunek Beata Magdalena Przewodniczący
Czop Antoni Adam Zastępca Przewodniczącego
Babczyńska Małgorzata Agnieszka Członek
Białousow Iga Członek
Cholewa Artur Członek
Rubach Lucyna Urszula Członek
Szczygieł Katarzyna Członek
Turzańska Aneta Członek
Urbańska Kinga Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łukowie
Adres: w Urzędzie Gminy Łuków, ul. Świderska 12, 21-400 Łuków
Imię i nazwisko Stanowisko
Jączek Małgorzata Eliza Przewodniczący
Cegłowska Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Duszyński Leszek Stanisław Członek
Goławska Kazimiera Członek
Przeździak Sylwia Członek
Siwiec-Sosnowska Karolina Członek
Sulej Stanisław Członek
Weremczuk Jadwiga Helena Członek
Wróbel Małgorzata Teresa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Adamowie
Adres: w Urzędzie Gminy Adamów, ul. Kleeberga 5, 21-412 Adamów,
Imię i nazwisko Stanowisko
Szczepaniak Jarosław Przewodniczący
Wierzbicki Marek Zastępca Przewodniczącego
Domańska Ewa Członek
Golian Malwina Członek
Kępa Jadwiga Członek
Kołodziejczyk Aneta Członek
Pikuła Teresa Elżbieta Członek
Wolska Justyna Członek
Zaręba Monika Małgorzata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Łukowie
Adres: w Urzędzie Miasta Łuków, ul. Piłsudskiego 17, 21-400 Łuków, sala 107 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Kasznia Arkadiusz Przewodniczący
Skrzynecki Zdzisław Marian Zastępca Przewodniczącego
Biernacka Iwona Zofia Członek
Celińska Joanna Członek
Ekielska Wioletta Członek
Krikotin Grażyna Członek
Stryjek Mirosław Członek
Winiarczyk Michał Lech Członek
Zalewski Marek Andrzej Członek