Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Opolu III

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Radłowie
Adres: w Urzędzie Gminy Radłów ul. Oleska 3 46-331 Radłów pok. nr 1 (sala narad)
Imię i nazwisko Stanowisko
Famuła Dorota Urszula Przewodniczący
Karczewska Halina Barbara Zastępca Przewodniczącego
Chuć Anna Helena Członek
Gondzia Łukasz Członek
Pisula Danuta Karina Członek
Słomkowska Alicja Członek
Wiatr-Żyta Aneta Barbara Członek
Włoka Daniela Teresa Członek
Zaremba Grzegorz Alojzy Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Kędzierzynie-Koźlu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Kędzierzynie-Koźlu, Plac Wolności 13, 47-220 Kędzierzyn-Koźle
Imię i nazwisko Stanowisko
Gawin Jolanta Dorota Przewodniczący
Krasicka Aleksandra Izabela Zastępca Przewodniczącego
Będkowska Anna Natalia Członek
Chorzępa Joanna Członek
Drabek Elżbieta Członek
Duranc Agnieszka Członek
Hańcza Bożena Członek
Latusek Teresa Leokadia Członek
Szargut Bogusław Edward Członek
Wójtowicz Agnieszka Lidia Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Krapkowicach
Adres: w Starostwie Powiatowym w Krapkowicach, sala 100A I piętro, ul. Kilińskiego 1, 47 – 303 Krapkowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Witek Bogna Przewodniczący
Stryja Sabina Maria Zastępca Przewodniczącego
Broj Karina Maria Członek
Chrobok Bożena Janina Członek
Gałus Andrzej Członek
Grzymek Grażyna Maria Członek
Jędrzejewski Krzysztof Mariusz Członek
Koppe Magdalena Klaudia Członek
Łobos Małgorzata Sonia Członek
Patoła Beata Janina Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Oleśnie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Oleśnie, 46 – 300 Olesno, ul. Pieloka 21, pok. 11 (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Buczek-Mikoś Agnieszka Przewodniczący
Garncarek Beata Izabella Zastępca Przewodniczącego
Cieślak Karolina Aneta Członek
Hadam Lucyna Maria Członek
Jochymski Ryszard Michał Członek
Krzyżanowska Magdalena Zofia Członek
Micer Rafał Joachim Członek
Olczyk Anna Maria Członek
Rodewald Marietta Anna Członek
Sendal Grzegorz Edward Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Strzelcach Opolskich
Adres: w Starostwie Powiatowym w Strzelcach Opolskich, ul. Jordanowska 2, 47-100 Strzelce Opolskie
Imię i nazwisko Stanowisko
Cholewa Katarzyna Przewodniczący
Mic-Żminkowska Marta Zastępca Przewodniczącego
Janocha Bernard Józef Członek
Melson Sylwia Dorota Członek
Misz Olaf Paweł Członek
Ostrowska Joanna Członek
Pasiut Zbigniew Józef Członek
Przowska Monika Maria Członek
Stach Natalia Agnieszka Członek
Studzińska Teresa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Zębowicach
Adres: w Urzędzie Gminy w Zębowicach, ul. Izydora Murka 2, 46-048 Zębowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Sawczuk Henryk Jan Przewodniczący
Sekula Mariola Zastępca Przewodniczącego
Dylka Marianna Monika Członek
Górska Renata Anna Członek
Karpiński Ryszard Stefan Członek
Preissner Ilona Członek
Rataj Barbara Maria Członek
Staniczok Monika Adela Członek
Wołowczyk Marek Jan Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Dobrodzieniu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Dobrodzieniu, Plac Wolności 1, 46-380 Dobrodzień
Imię i nazwisko Stanowisko
Dudek Bernadeta Katarzyna Przewodniczący
Kościelny Helena Klara Zastępca Przewodniczącego
Gomulska Regina Członek
Krieger Karina Jadwiga Członek
Kulej Gizela Teresa Członek
Lis Anna Monika Członek
Pawełczyk-Zając Klaudia Monika Członek
Więdłocha Piotr Marcin Członek
Zajonc Eugenia Elfira Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Cisku
Adres: Urząd Gminy Cisek, ul. Planetorza 52, 47-253 Cisek
Imię i nazwisko Stanowisko
Janyk Teresa Maria Przewodniczący
Jakubczyk Kornelia Zastępca Przewodniczącego
Kleemann Małgorzata Katarzyna Członek
Kożuchowicz Sybilla Teresa Członek
Mikołaszek Magdalena Beata Członek
Palka Igor Alojzy Członek
Płoszczyca Daniela Maria Członek
Słota Robert Leopold Członek
Zemelka Brygida Teresa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Walcach
Adres: w Urzędzie Gminy w Walcach, ul. Mickiewicza 18, 47-344 Walce
Imię i nazwisko Stanowisko
Klimowicz Sylwester Przewodniczący
Mandalka Ewa Zastępca Przewodniczącego
Białas Damian Paweł Członek
Brzezinka Angelika Maria Członek
Dembończyk Weronika Magdalena Członek
Kremser Daniela Aneta Członek
Kunert Gizela Barbara Członek
Neugebauer Małgorzata Maria Członek
Osiewacz Joanna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jemielnicy
Adres: w Urzędzie Gminy Jemielnica, ul. Strzelecka 67, 47-133 Jemielnica
Imię i nazwisko Stanowisko
Drzyzga Antoni Franciszek Przewodniczący
Górecki Jan Zastępca Przewodniczącego
Drewniok Aneta Maria Członek
Giemza Gerard Członek
Horoszczak Arkadiusz Piotr Członek
Latocha Bronisława Członek
Pyka Ewa Aniela Członek
Romanowicz Bartosz Dawid Członek
Tatoj Jan Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Krapkowicach
Adres: Urząd Miasta i Gminy w Krapkowicach, ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Kaczmarczyk Agnieszka Przewodniczący
Gryll Władysław Zastępca Przewodniczącego
Filcek Daniel Ryszard Członek
Gawrysiak Ilona Barbara Członek
Jurczyk Beata Edyta Członek
Michrowska Anna Elżbieta Członek
Mikołajek Magdalena Aleksandra Członek
Szalecka Joanna Członek
Tkocz Daniel Henryk Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Praszce
Adres: w Urzędzie Miejskim w Praszce, pl. Grunwaldzki 13, pok. nr 13 (pierwsze piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Pinkosz Joanna Przewodniczący
Ferlewicz Michał Jakub Zastępca Przewodniczącego
Bielecki Tadeusz Kazimierz Członek
Jagieła Jerzy Witold Członek
Jama Sławomir Dawid Członek
Kuliberda Przemysław Tadeusz Członek
Nowałka Agnieszka Anna Członek
Pondel Sławomir Członek
Wiatr Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Polskiej Cerekwi
Adres: w Urzędzie Gminy w Polskiej Cerekwi ul. Raciborska 4, 47-260 Polska Cerekiew
Imię i nazwisko Stanowisko
Kuehnhardt Lucja Maria Przewodniczący
Moryl Wanda Zastępca Przewodniczącego
Golasz Krystyna Członek
Grech Krzysztof Dawid Członek
Harz Edeltrauda Maria Członek
Kupka Joanna Barbara Członek
Lipczyk Teresa Maria Członek
Piróg Elżbieta Członek
Płusa Janina Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kolonowskiem
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Kolonowskie, ul. Ks. Czerwionki 39, 47-110 Kolonowskie
Imię i nazwisko Stanowisko
Hurek Tomasz Rafał Przewodniczący
Bok Franciszek Norbert Zastępca Przewodniczącego
Bok Lucyna Członek
Klimas Franciszek Członek
Krupa Maria Anna Członek
Mańczyk Gerard Walenty Członek
Muc Katarzyna Halina Członek
Ostrowski Krzysztof Członek
Pałek Weronika Agnieszka Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Gogolinie
Adres: Urząd Miejski w Gogolinie ul. Krapkowicka 6, 47-320 Gogolin, pokój 25A (Sala Posiedzeń - 2 piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Fait Nikolina Przewodniczący
Lubczyk Dorota Joanna Zastępca Przewodniczącego
Banachowska Teresa Małgorzata Członek
Banachowski Marek Bogdan Członek
Mandala Elżbieta Marta Członek
Oracz Natalia Anna Członek
Stach Teresa Anna Członek
Staniszewski Marcin Członek
Thiel Sabina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Izbicku
Adres: Urząd Gminy w Izbicku ul. Powstańców Śląskich 12 47-180 Izbicko
Imię i nazwisko Stanowisko
Kubis Katrzyna Przewodniczący
Gonet Damian Norbert Zastępca Przewodniczącego
Bekiersz Dariusz Członek
Bonder Joanna Marta Członek
Goczoł Jacek Andrzej Członek
Jelito Iwona Członek
Matonóg Urszula Członek
Moczko Irena Helena Członek
Neugebauer Robert Franciszek Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Leśnicy
Adres: Urząd Miejski w Leśnicy, ul. 1 Maja 9, 47 - 150 Leśnica - pok. nr 6 sala ślubów
Imię i nazwisko Stanowisko
Kiszka Damian Adam Przewodniczący
Zurek Danuta Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Barteczko Irena Łucja Członek
Gromada Helena Ewa Członek
Kempny Maria Aniela Członek
Kochan Katarzyna Justyna Członek
Lissok Kamil Patryk Członek
Strzelczyk-Golly Teresa Maria Członek
Trojniarz Damian Tadeusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Strzeleczkach
Adres: w Urzędzie Gminy Strzeleczki, Rynek 4, 47-364 Strzeleczki
Imię i nazwisko Stanowisko
Litke Jerzy Przewodniczący
Tomala Anna Michaela Zastępca Przewodniczącego
Dzieża Grażyna Członek
Kremser Brygida Małgorzata Członek
Ligęzka Jakub Piotr Członek
Pientka Ewelina Maria Członek
Rożałowska Joanna Justyna Członek
Schnurpfeil Sabina Teresa Członek
Scholz Justyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Ujeździe
Adres: w Urzędzie Miejskim w Ujeździe, ul. Sławięcicka 19, 47-143 Ujazd
Imię i nazwisko Stanowisko
Knopik Joanna Barbara Przewodniczący
Warzecha Iwona Teresa Zastępca Przewodniczącego
Altheim Magdalena Julia Członek
Ciupka Klaudia Członek
Grabiec Łukasz Andrzej Członek
Jarosz Grażyna Emilia Członek
Jarosz Ryszard Członek
Lazarek Mariola Teresa Członek
Łapczuk Wiesław Andrzej Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Reńskiej Wsi
Adres: Gminna Komisja Wyborcza w Reńskiej Wsi; ul. Pawłowicka 1; 47-208 Reńska Wieś
Imię i nazwisko Stanowisko
Steuer Łukasz Andrzej Przewodniczący
Marzec Danuta Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Bula Ewelina Anna Członek
Greger Beniamin Jan Członek
Jaroszewska Joanna Mirosława Członek
Jaskółka Magdalena Katarzyna Członek
Kaniak-Wilk Olga Anna Członek
Opalski Paweł Aleksander Członek
Schreiber Katarzyna Krystyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kędzierzynie-Koźlu
Adres: w Urzędzie Miasta Kędzierzyn-Koźle, ul. Grzegorza Piramowicza 32, 47-200 Kędzierzyn-Koźle
Imię i nazwisko Stanowisko
Lipski Radosław Przewodniczący
Maślona Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Dąbrowska Monika Joanna Członek
Hepper Karolina Stefania Członek
Łempicka Anna Członek
Masternak-Syguda Wiesława Małgorzata Członek
Niedbalski Artur Bartosz Członek
Stępień Aurelia Teresa Członek
Talma Anna Izabela Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Pawłowiczkach
Adres: W Urzędzie Gminy w Pawłowiczkach, Plac Jedności Narodu 1, 47-280 Pawłowiczki - I piętro - sala ślubów
Imię i nazwisko Stanowisko
Cybulska Dorota Henryka Przewodniczący
Machlowska Alicja Iwona Zastępca Przewodniczącego
Głowacka-Żołyniak Danuta Członek
Koprowski Dariusz Roman Członek
Maciąg Joanna Justyna Członek
Paluch Jacek Adam Członek
Wałach Stefan Wiktor Członek
Weinert Barbara Krystyna Członek
Zagozda Dominika Małgorzata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bierawie
Adres: w Urzędzie Gminy Bierawa, ul. Wojska Polskiego 12
Imię i nazwisko Stanowisko
Kubica Renata Maria Przewodniczący
Mazurkiewicz Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Klose Izabela Łucja Członek
Osińska Elwira Członek
Pluta-Maciejska Ewa Maria Członek
Rogal Monika Anna Członek
Strzempczyk Monika Członek
Wiesiołek Sonia Maria Członek
Zoremba Ewa Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rudnikach
Adres: w Urzędzie Gminy w Rudnikach, ul. Wojska Polskiego 12A, 46-325 Rudniki
Imię i nazwisko Stanowisko
Gajda Małgorzata Przewodniczący
Jama Teresa Janina Zastępca Przewodniczącego
Baros Elżbieta Julia Członek
Chęcińska Bożena Członek
Jama Ewa Krystyna Członek
Jura Wioleta Członek
Patyk Beata Iwona Członek
Pawlaczyk Zdzisława Członek
Zaręba Zofia Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Zdzieszowicach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Zdzieszowicach, ul. Bolesława Chrobrego 34, 47-330 Zdzieszowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Marek Katarzyna Gabriela Przewodniczący
Łubczonek Monika Maria Zastępca Przewodniczącego
Arbeiter Dominik Bartosz Członek
Firański Stanisław Członek
Frączkiewicz Krzysztof Członek
Masajada Agnieszka Róża Członek
Mróz Arkadiusz Grzegorz Członek
Semak Marzena Maria Członek
Walkowicz Andrzej Marcin Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Gorzowie Śląskim
Adres: w Urzędzie Miejskim w Gorzowie Śląskim, ul. Wojska Polskiego 15, 46-310 Gorzów Śląski.
Imię i nazwisko Stanowisko
Rachwalik Wojciech Mariusz Przewodniczący
Zoremba Mariola Violetta Zastępca Przewodniczącego
Dera Anna Maria Członek
Kostrzewa Bogusława Członek
Maćczak Jowita Anna Członek
Orzeszyna-Gajewska Donata Zofia Członek
Patyk Donata Maria Członek
Surowiec Kamil Łukasz Członek
Zagórski Grzegorz Piotr Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Zawadzkiem
Adres: w Urzędzie Miejskim w Zawadzkiem, ul. Dębowa 13, 47 - 120 Zawadzkie
Imię i nazwisko Stanowisko
Kowalczyk Halina Grażyna Przewodniczący
Kafarski Robert Artur Zastępca Przewodniczącego
Bujak Bartłomiej Józef Członek
Delengowska Patrycja Dagmara Członek
Kądziołka Mirosława Joanna Członek
Krawczyk Kacper Piotr Członek
Pudo Marian Józef Członek
Rus Henryk Karol Członek
Urbaniak Kamilia Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Strzelcach Opolskich
Adres: w Urzędzie Miejskim w Strzelcach Opolskich, Pl. Myśliwca 1, 47-100 Strzelce Opolskie
Imię i nazwisko Stanowisko
Parkitny Piotr Józef Przewodniczący
Fiołka Dominik Emanuel Zastępca Przewodniczącego
Bonder Ewa Maria Członek
Czubak Katarzyna Joanna Członek
Jedz Karol Członek
Łabuda Marek Sylwester Członek
Ogaza Henryk Członek
Polanik Beata Janina Członek
Tyburczy Daria Agata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Oleśnie
Adres: Urząd Miejski w Oleśnie, ul. Pieloka 21, pok. 114 (mała sala)
Imię i nazwisko Stanowisko
Kubik Jan Piotr Przewodniczący
Latocha Krzysztof Adam Zastępca Przewodniczącego
Blasczok Karina Teresa Członek
Drewniak Dorota Maria Członek
Fiola Beata Katarzyna Członek
Gręda Urszula Członek
Meryk Andrzej Mateusz Członek
Skrzydło Teresa Urszula Członek
Wiktor Karolina Agnieszka Członek