Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Legnicy

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Powiatowa Komisja Wyborcza w Głogowie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Głogowie, ul. Sikorskiego 21, pokój 224, 67- 200 Głogów
Imię i nazwisko Stanowisko
Wojciechowska Mariola Agnieszka Przewodniczący
Podhorodecka Katarzyna Grażyna Zastępca Przewodniczącego
Adamski Arkadiusz Tomasz Członek
Dubienko Mieczysław Członek
Fijałkowska Bożena Członek
Kobiałka Danuta Członek
Kozaczek Dagmara Henryka Członek
Nowak Monika Elżbieta Członek
Popek Mariola Barbara Członek
Siwiak Aneta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rui
Adres: w budynku Urzędu Gminy w Rui, sala nr 8, 59-243 Ruja 23
Imię i nazwisko Stanowisko
Brasuń Justyna Maria Przewodniczący
Błachaniec Maria Zastępca Przewodniczącego
Buń Jolanta Barbara Członek
Gacia Agnieszka Bożena Członek
Hapiak Krystyna Członek
Jarawa Agata Krystyna Członek
Kliś Beata Członek
Rzepa Grażyna Maria Członek
Teleszko Marta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Lubinie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Lubinie, ul. Kilińskiego 10, 59- 300 Lubin
Imię i nazwisko Stanowisko
Malinowski Łukasz Andrzej Przewodniczący
Ryczko Marian Henryk Zastępca Przewodniczącego
Halczak Piotr Andrzej Członek
Lejczak-Wawrynowicz Beata Dorota Członek
Muranowicz Bogumiła Członek
Oleksyn Tadeusz Jerzy Członek
Otlewska Helena Członek
Waląg Wanda Członek
Woźniak Agnieszka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Głogowie
Adres: w Urzędzie Gminy Głogów, ul. Piaskowa 1, 67-200 Głogów
Imię i nazwisko Stanowisko
Sobocińska Paulina Anna Przewodniczący
Wrona Tymoteusz Zastępca Przewodniczącego
Biegas Agnieszka Członek
Grybel Michał Członek
Kałużna Urszula Członek
Skoczylas Joanna Członek
Służenko Agata Członek
Stabiszewska Marta Stanisława Członek
Wojciechowski Dawid Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Legnickim Polu
Adres: w Urzędzie Gminy Legnickie Pole, ul. Dientznenhofera 1, pokój nr 14, 51-241 Legnickie Pole
Imię i nazwisko Stanowisko
Gawron Jadwiga Teresa Przewodniczący
Kruszelnicka Agnieszka Karolina Zastępca Przewodniczącego
Arendarczyk Ewa Członek
Chwaleba Maria Członek
Jaszczyk Małgorzata Maria Członek
Pniewska Anna Wiesława Członek
Szućko Dorota Agnieszka Członek
Zabłotna Kazimiera Członek
Zabłotna Mariola Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Krotoszycach
Adres: w Urzędzie Gminy Krotoszyce, ul. Piastowska 46, 59-223 Krotoszyce
Imię i nazwisko Stanowisko
Wojewódzka Ewelina Przewodniczący
Popielarz Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Biernat Kazimierz Członek
Kopij Przemysław Dariusz Członek
Machaj Justyna Członek
Rabska Anna Katarzyna Członek
Ryske Aleksandra Izabela Członek
Wiśniowska Joanna Anna Członek
Zabawa Anna Renata Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Legnicy
Adres: w Starostwie Powiatowym w Legnicy , Pl. Słowiański 1, sala nr 336, 59-220 Legnica
Imię i nazwisko Stanowisko
Rogos Grzegorz Przewodniczący
Styrkowiec Grzegorz Rafał Zastępca Przewodniczącego
Blecharz Marta Członek
Brylak Elżbieta Renata Członek
Chodorowski Tadeusz Andrzej Członek
Kucfir Marta Jolanta Członek
Maciak Grażyna Agata Członek
Pasik Amanda Maria Członek
Sobczak Monika Zuzanna Członek
Zanto Irena Elżbieta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Miłkowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Miłkowice, ul. Wojska Polskiego 71, 59-222 Miłkowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Pytlak Anna Małgorzata Przewodniczący
Jakubowska Anna Zastępca Przewodniczącego
Andrzejak Alicja Członek
Dobrosielski Bogusław Członek
Grzybowska-Mitura Marzanna Członek
Pańczyniak-Bąchor Monika Alicja Członek
Pikalski Radosław Jan Członek
Śliwińska Anna Maria Członek
Wanowska Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Chojnowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Chojnowie, Plac Zamkowy 1, pokój nr 4, 59-225 Chojnów
Imię i nazwisko Stanowisko
Kuta Barbara Przewodniczący
Codogni Dariusz Maciej Zastępca Przewodniczącego
Burzyński Jerzy Członek
Faber Zdzislawa Członek
Kaczorowska Zofia Członek
Kulczycki Ryszard Stanisław Członek
Rajczakowska Danuta Członek
Tarkowska Anna Zofia Członek
Żurawiecka Stanisława Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Lubinie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Lubinie, ul. Jana Kilińskiego 12 b, sala nr 320, 59- 300 Lubin
Imię i nazwisko Stanowisko
Stangret Piotr Przewodniczący
Przeworska Marta Monika Zastępca Przewodniczącego
Deryło Stanisław Sylwester Członek
Jankowiak Andrzej Tadeusz Członek
Jendrys Aneta Karolina Członek
Karolczak Maria Członek
Krężel Beata Członek
Saracen Maria Kazimiera Członek
Soszyńska Barbara Członek
Szymański Ireneusz Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Polkowicach
Adres: w Starostwie Powiatowym w Polkowicach, ul.św, Sebastiana 1, 59-100 Polkowice, pokój nr 206
Imię i nazwisko Stanowisko
Kurman-Rzęsista Aneta Marta Przewodniczący
Dzumyk Mariusz Józef Zastępca Przewodniczącego
Chorążyczewska Aleksandra Janina Członek
Dąbrowska Emilia Justyna Członek
Kaczanowski Kazimierz Członek
Leszczyńska Anna Maria Członek
Nowak Agnieszka Członek
Pasternak Grzegorz Feliks Członek
Pawlik-Skórska Małgorzata Jadwiga Członek
Sikora Magdalena Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kotli
Adres: w Urzędzie Gminy Kotla, ul. Głogowska 93, pokój nr 5, 67-240 Kotla
Imię i nazwisko Stanowisko
Rybak Barbara Przewodniczący
Konarska-Jóźwiak Ewa Zastępca Przewodniczącego
Cwajna Julita Członek
Kaźmierczak Elżbieta Weronika Członek
Petryszyn Małgorzata Dorota Członek
Suchocka-Szperlik Kamila Ewelina Członek
Walendowska Izabela Maria Członek
Wojciechowska Ewa Anna Członek
Żarczyńska Ewa Beata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jerzmanowej
Adres: w Urzędzie Gminy Jerzmanowa, ul. Lipowa 4, 67-222 Jerzmanowa
Imię i nazwisko Stanowisko
Palichleb Anna Wiktoria Przewodniczący
Wojno Anna Maria Zastępca Przewodniczącego
Goś Katarzyna Barbara Członek
Jankowska Mirosława Członek
Jóśko Marta Halina Członek
Krzemień Angelika Maria Członek
Kulikowska Zdzisława Członek
Matuszewski Marek Ryszard Członek
Stefaniak Alina Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Chocianowie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Chocianowie, ul. Ratuszowa 10 (sala nr 16, I piętro) 59-140 Chocianów
Imię i nazwisko Stanowisko
Wróblewski Lech Przewodniczący
Borysiewicz Lucyna Zastępca Przewodniczącego
Dubaniowska Stanisława Anna Członek
Furman Daria Maria Członek
Jaszowska Alicja Helena Członek
Kochowicz Krzysztof Longin Członek
Lemińska Wanda Członek
Płotnicka Anna Członek
Szulc Honorata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Polkowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Polkowice, ul. Rynek 1 (Ratusz sala nr 207) 59- 100 Polkowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Szymczyk Mariola Ewa Przewodniczący
Bzik Ewa Celina Zastępca Przewodniczącego
Bogus Kamila Danuta Członek
Fenrich Wojciech Członek
Gubar Piotr Józef Członek
Kazimirowicz Klaudia Anna Członek
Merchut Patrycja Członek
Praski Tomasz Damian Członek
Stojek Jolanta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gaworzycach
Adres: w Urzędzie Gminy w Gaworzycach, ul. Okrężna 85 ( była siedziba UG w Gaworzycach) 59-180 Gaworzyce
Imię i nazwisko Stanowisko
Chuda Grażyna Jadwiga Przewodniczący
Kraus-Pieczarka Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Cieślak Karolina Członek
Katulska Anna Członek
Maślak Marta Paulina Członek
Mocek Justyna Maria Członek
Najwer Angelika Ewa Członek
Stępień Anna Członek
Stopa Wioletta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Przemkowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Przemkowie, Pl. Wolności 25, 59-170 Przemków
Imię i nazwisko Stanowisko
Siódmak Alicja Elżbieta Przewodniczący
Kuźmiak Anna Maria Zastępca Przewodniczącego
Cieślak Ewa Janina Członek
Maluszycka Iga Łucja Członek
Mendrzycka-Nicewicz Marta Barbara Członek
Nowicki Krzysztof Członek
Skalska Elżbieta Członek
Skrzyński Andrzej Ryszard Członek
Tomasz Irena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Grębocicach
Adres: w Centrum Aktywności Społecznej w Grębocicach , ul. Kościelna 22, 59-150 Grębocice
Imię i nazwisko Stanowisko
Szczepańska Elżbieta Ewa Przewodniczący
Gola Ewa Janina Zastępca Przewodniczącego
Brukało Zdzisława Członek
Bunkiewicz Jan Członek
Ćwik Anna Izabela Członek
Goździejewska Agnieszka Iwona Członek
Grzesiak Grażyna Anna Członek
Jancz Maria Członek
Korościel Teresa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Pęcławiu
Adres: w Urzędzie Gminy Pęcław, pokój nr 1a, 67-221 Białołęka
Imię i nazwisko Stanowisko
Drążek Marta Patrycja Przewodniczący
Kułak Ilona Izabella Zastępca Przewodniczącego
Jemioło Zofia Józefa Członek
Mituniewicz Krystyna Członek
Piekarska Anna Franciszka Członek
Sobczyk Lucyna Izabela Członek
Strzelecka Dominika Iwona Członek
Walczak Bożena Beata Członek
Zinkiewicz Halina Grażyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Radwanicach
Adres: w Urzędzie Gminy Radwanice, ul. Przemysłowa 17, 59-160 Radwanice
Imię i nazwisko Stanowisko
Młodecka Marta Przewodniczący
Malinowska Danuta Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Ciosek Daria Justyna Członek
Grzesik Anna Członek
Kot Wioletta Członek
Olejnik Agnieszka Grażyna Członek
Olszewski Janusz Edward Członek
Szczepaniak Martyna Członek
Szumska Wiesława Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lubinie
Adres: w Urzędzie Gminy w Lubinie, ul. Księcia Ludwika I3, pokój 124, 59-300 Lubin
Imię i nazwisko Stanowisko
Polniak Małgorzata Genowefa Przewodniczący
Gimel Anna Zastępca Przewodniczącego
Fejdasz Arkadiusz Paweł Członek
Harendarz Zbigniew Marek Członek
Kocyk Barbara Członek
Matias Anna Członek
Moroch Justyna Elżbieta Członek
Ród Urszula Członek
Żubert Dariusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rudnej
Adres: w Urzędzie Gminy w Rudnej, Pl. Zwycięstwa 15, pokój nr 11 59-305 Rudna
Imię i nazwisko Stanowisko
Michalska Sylwia Małgorzata Przewodniczący
Horoszczak Paulina Zastępca Przewodniczącego
Birut Tomasz Adam Członek
Bortniak Marta Katarzyna Członek
Danielec Jerzy Jan Członek
Kuziak Roman Mirosław Członek
Litwin Michał Członek
Sulżycka Aneta Członek
Zbroiński Stanisław Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Ścinawie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Ścinawa, ul. Rynek 17, 59-330 Ścinawa
Imię i nazwisko Stanowisko
Bekalarczyk Jolanta Anna Przewodniczący
Andrachiewicz Rafał Andrzej Zastępca Przewodniczącego
Domagała Anna Jadwiga Członek
Józiów Joanna Maria Członek
Łucka Grażyna Barbara Członek
Mesjasz Irena Członek
Smacha Barbara Stanisława Członek
Wojtas Justyna Magdalena Członek
Zdobylak Edwarda Janina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kunicach
Adres: w Urzędzie Gminy Kunice, ul. Gwarna 1, pokój nr 5, 59-216 Kunice
Imię i nazwisko Stanowisko
Kowal Adam Józef Przewodniczący
Jezierska-Gogulska Ewa Helena Zastępca Przewodniczącego
Berezecka Anna Katarzyna Członek
Buś Sylwia Jolanta Członek
Niedojadło Iwona Członek
Pieróg Joanna Członek
Pieróg Michał Członek
Rajczakowski Adam Członek
Smarzyńska Aneta Agata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Prochowicach
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Prochowice, ul. Rynek 1, 59- 230 Prochowice, pokój nr 11.
Imię i nazwisko Stanowisko
Stawiska-Rukawiczkin Maria Teresa Przewodniczący
Rejchan Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Balbier Izabela Halina Członek
Łanda Anna Katarzyna Członek
Ołota Zofia Członek
Rukawiczkin-Kwiatkowska Magdalena Maria Członek
Szpularz Iwona Anna Członek
Szydłowska Renata Marianna Członek
Zając Magdalena Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Żukowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Żukowice, sala nr 1, 67-231 Żukowice 148
Imię i nazwisko Stanowisko
Włodarska Halina Przewodniczący
Kloc Alicja Joanna Zastępca Przewodniczącego
Bendyk Karolina Członek
Biała Anna Maria Członek
Kaleta Karolina Członek
Klus Jarosław Sebastian Członek
Mazurek Patrycja Natalia Członek
Warych Ewa Członek
Woźniak Teresa Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Głogowie
Adres: w Urzędzie Miejskim, ul. Rynek 10 - pokój 122 , 67-200 Głogów
Imię i nazwisko Stanowisko
Zawicki Krzysztof Wiesław Przewodniczący
Lewicz Róża Stanisława Zastępca Przewodniczącego
Banaszak Katarzyna Stefania Członek
Czapla Urszula Elżbieta Członek
Franków Sylwia Renata Członek
Jenek Magdalena Członek
Ogrodnik Magdalena Członek
Skrzyniarz Irena Członek
Wołtosz Joanna Judyta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Legnicy
Adres: w Urzędzie Miasta Legnicy, Pl. Słowiański 8, 59-220 Legnica, sala 225
Imię i nazwisko Stanowisko
Kozakowski Albert Bartłomiej Przewodniczący
Kanas-Pastwa Agata Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Kubicka- Kowalczyk Marzena Anna Członek
Matuszak Marta Katarzyna Członek
Pawłowski Wojciech Ferdynand Członek
Rapacz Dariusz Paweł Członek
Siudak Ewa Teresa Członek
Zbróg Monika Członek
Zembrzycka Anna Członek
Zembrzycka Paula Klaudia Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Chojnowie
Adres: w Urzędzie Gminy Chojnów, ul. Fabryczna 1, sala nr 6, 59-225 Chojnów
Imię i nazwisko Stanowisko
Lipa Radosław Przewodniczący
Romaniak Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Druzga Agnieszka Marta Członek
Duda Danuta Członek
Kosiński Ryszard Jan Członek
Pakos Mateusz Jan Członek
Pawicki Alojzy Ireneusz Członek
Plizga Jolanta Katarzyna Członek
Szwedo Edyta Sylwia Członek