Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Płocku II

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Rybnie
Adres: w Urzędzie Gminy Rybno, ul. Długa 20, 96-514 Rybno
Imię i nazwisko Stanowisko
Zdunek Agnieszka Przewodniczący
Kaczmarek Tomasz Zbigniew Zastępca Przewodniczącego
Adamiak Urszula Lena Członek
Budzyńska Beata Paulina Członek
Małkowska Teresa Elżbieta Członek
Orlińska Joanna Członek
Szyperek Bożena Antonina Członek
Widyńska Monika Natalia Członek
Woźniak Małgorzata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Młodzieszynie
Adres: w Urzędzie Gminy Młodzieszyn, ul. Wyszogrodzka 25, pokój nr 20, 96-512 Młodzieszyn
Imię i nazwisko Stanowisko
Jackowska Justyna Ewelina Przewodniczący
Orlińska Ilona Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Duplicki Jarosław Tadeusz Członek
Paruszewska Małgorzata Członek
Rogowska Anna Członek
Samson Urszula Członek
Sobieraj Wiesław Szymon Członek
Stobiecka Mariola Członek
Tarczyk Mirosława Agnieszka Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Gostyninie
Adres: w Urzędzie Miasta Gostynina, ul. Rynek 26, pok.212, 09-500 Gostynin
Imię i nazwisko Stanowisko
Florczak Lidia Krystyna Przewodniczący
Chmielecka Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Matuszewski Piotr Andrzej Członek
Michałowicz Ilona Sylwia Członek
Nowogórska Urszula Barbara Członek
Pilichowicz Witold Członek
Radzka Iwona Członek
Szmydt-Mąkulska Izabela Członek
Złotowska Eliza Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Nowej Suchej
Adres: w Urzędzie Gminy w Nowej Suchej, Nowa Sucha 59 A , parter sala konferencyjna, 96-513 Nowa Sucha
Imię i nazwisko Stanowisko
Ciastek Monika Elżbieta Przewodniczący
Pająk Iwona Zofia Zastępca Przewodniczącego
Chłystek Renata Janina Członek
Domańska Hanna Członek
Dzierliński Grzegorz Członek
Gola Ewa Salomea Członek
Jurczak Tomasz Członek
Siergiej Lesław Członek
Szostak Małgorzata Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Iłowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Iłowie, ul. Płocka 2, 96-520 Iłów
Imię i nazwisko Stanowisko
Krakowiak Edward Przewodniczący
Jóźwik Małgorzata Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Geras Piotr Członek
Jabłońska Anna Joanna Członek
Janicka Joanna Członek
Jażdżyk Marzanna Julia Członek
Jeznach Monika Członek
Matusiak Czesław Adam Członek
Pętlak Sylwester Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Gostyninie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Gostyninie, ul. Dmowskiego 13, 09-500 Gostynin
Imię i nazwisko Stanowisko
Kacprzycka Eliza Magdalena Przewodniczący
Życiński Kamil Zastępca Przewodniczącego
Cessak Wiesława Kazimiera Członek
Cybulski Ryszard Józef Członek
Kostkiewicz Marek Członek
Nowicka Marianna Krystyna Członek
Nyckowski Andrzej Członek
Raciborska Katarzyna Anna Członek
Skalski Włodzimierz Paweł Członek
Witkowski Adam Andrzej Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Sannikach
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Sanniki, ul. Warszawska 169, pokój nr 13 (sala posiedzeń), 09-540 Sanniki
Imię i nazwisko Stanowisko
Stępniak Joanna Przewodniczący
Fudała Maria Zastępca Przewodniczącego
Kaczorowska Ewa Renata Członek
Kowalczyk Ciastek Katarzyna Marzena Członek
Lewandowska Jadwiga Członek
Marcinkowska Aldona Członek
Wasilewska Teresa Członek
Zawadzka Zofia Maryla Członek
Zielak Monika Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Sochaczewie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Sochaczewie, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 65, pokój nr 217, 96-500 Sochaczew
Imię i nazwisko Stanowisko
Góralczyk Ireneusz Rafał Przewodniczący
Markowska-Bajurska Maryla Mirosława Zastępca Przewodniczącego
Bazylak Grażyna Ewa Członek
Bednarska Maria Małgorzata Członek
Dołęgowska Dorota Alina Członek
Kwiatkowska Katarzyna Członek
Mitręga Andrzej Członek
Piecka Daria Członek
Pytkowska Magdalena Maria Członek
Reszczyńska Weronika Elżbieta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Pacynie
Adres: w Urzędzie Gminy Pacyna, ul. Wyzwolenia 7,09-541 Pacyna
Imię i nazwisko Stanowisko
Krysztofik Marzena Przewodniczący
Gierska Jolanta Zastępca Przewodniczącego
Cieślińska Małgorzata Członek
Lewandowska Barbara Anna Członek
Lisiecka Anna Członek
Lisiecki Julian Andrzej Członek
Malejka Mirosław Członek
Rubciak Olga Członek
Szymański Mateusz Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Mszczonowie
Adres: w Urzędzie Miejskim, Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów
Imię i nazwisko Stanowisko
Krukowska Zofia Grazyna Przewodniczący
Badowska Małgorzata Hanna Zastępca Przewodniczącego
Chmielewska Danuta Elżbieta Członek
Jędral Magdalena Ewa Członek
Karasiewicz Joanna Maria Członek
Kustosz Marcin Adam Członek
Skoneczna Małgorzata Iwona Członek
Szaforska Elżbieta Ewa Członek
Wolak Renata Zofia Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Żyrardowie
Adres: w Starostwie Żyrardowskim, ul. Limanowskiego 45, 96-300 Żyrardów
Imię i nazwisko Stanowisko
Lemiesz Adam Przewodniczący
Operacz Katarzyna Joanna Zastępca Przewodniczącego
Dombrowski Zygmunt Członek
Koźbiał Elżbieta Członek
Owczarek Paulina Członek
Pustoła Hanka Urszula Członek
Skorykow Jerzy Grzegorz Członek
Śmigiera Mateusz Członek
Walczak Sławomir Członek
Wardziak Wiesława Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Radziejowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Radziejowice, ul. Kubickiego 10, 96-325 Radziejowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Majchrzak Anna Maria Przewodniczący
Bychawska Dorota Zastępca Przewodniczącego
Chadryś Anna Członek
Glizia Dorota Wioletta Członek
Jeziorek Justyna Anna Członek
Kamińska Grażyna Elżbieta Członek
Kuran Kazimierz Krzysztof Członek
Skuza Nela Członek
Sobolewska Kamila Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Puszczy Mariańskiej
Adres: w Urzędzie Gminy Puszcza Mariańska ul. S. Papczyńskiego 1, 96-330 Puszcza Mariańska
Imię i nazwisko Stanowisko
Zaręba Maria Alicja Przewodniczący
Błoński Ryszard Zastępca Przewodniczącego
Borowiec Marian Ryszard Członek
Chojecka Jolanta Elżbieta Członek
Kucharska Małgorzata Członek
Majchrzak Zofia Członek
Malowaniec Wioleta Członek
Markiewicz Andrzej Ryszard Członek
Szczechowicz Iga Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Żyrardowie
Adres: w Urzędzie Miasta Żyrardowa Plac Jana Pawła II 1, 96-300 Żyrardów
Imię i nazwisko Stanowisko
Sierhej Mariola Elżbieta Przewodniczący
Trzyna Aneta Jolanta Zastępca Przewodniczącego
Bechcicka Monika Członek
Buczek Sylwia Członek
Moszkowska Katarzyna Magdalena Członek
Owczarek Marzena Członek
Salska Małgorzata Agnieszka Członek
Sankowski Robert Mirosław Członek
Trzyna Jolanta Hieronima Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wiskitkach
Adres: w Urzędzie Gminy Wiskitki, ul. Kościuszki 1, 96-315 Wiskitki (sala konferencyjna pokój nr 9)
Imię i nazwisko Stanowisko
Langa Marzena Bogusława Przewodniczący
Kilanowski Michał Zastępca Przewodniczącego
Jarosz Magdalena Członek
Kozłowska Anna Członek
Łęgiewska Aneta Iwona Członek
Majewski Dariusz Adam Członek
Műller Jadwiga Członek
Myśliwiec Ewa Teresa Członek
Pęśko Ewa Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Szczawinie Kościelnym
Adres: w Urzędzie Gminy w Szczawinie Kościelnym, ul. Jana Pawła II Nr 12, pok. 1, 09-550 Szczawin Kościelny
Imię i nazwisko Stanowisko
Chodorowska Ewa Przewodniczący
Załuga Gabriela Zastępca Przewodniczącego
Domżał Iwona Członek
Kiełbasa Magdalena Żaneta Członek
Lewandowska Aneta Marlena Członek
Porwolik Anna Damiana Członek
Pruszkowska Malwina Członek
Sarzała Paweł Członek
Śnieć Danuta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Sochaczewie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Sochaczewie, ul. 1 Maja 16, I piętro pokój 221, 96-500 Sochaczew
Imię i nazwisko Stanowisko
Przepiórkowski Jarosław Jacek Przewodniczący
Gala Joanna Teresa Zastępca Przewodniczącego
Barański Michał Członek
Elair Iwona Małgorzata Członek
Kaliński Błażej Członek
Kobierecka Katarzyna Magdalena Członek
Miszczak Jakub Andrzej Członek
Petruczynik Marzena Dorota Członek
Pruski Karol Paweł Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Brochowie
Adres: w Urzędzie Gminy Brochów, Brochów 125, 05-088 Brochów
Imię i nazwisko Stanowisko
Golik Anna Przewodniczący
Ploch Damian Łukasz Zastępca Przewodniczącego
Błaszczyk Anna Członek
Brzezińska Monika Członek
Karam Iwona Członek
Kubańska Iwona Katarzyna Członek
Laska Karolina Członek
Łukasiak Dorota Członek
Zydlewska Lidia Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sochaczewie
Adres: w Urzędzie Gminy Sochaczew, ul. Warszawska 115, pok.23, 96-500 Sochaczew
Imię i nazwisko Stanowisko
Woźnica Bartosz Ernest Przewodniczący
Grabowska Agnieszka Karolina Zastępca Przewodniczącego
Duplicka Magdalena Członek
Dybiec Monika Członek
Krężelewska Katarzyna Dorota Członek
Lewandowski Marcin Członek
Nitek Halina Członek
Nowak Justyna Karolina Członek
Zagawa Joanna Justyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Teresinie
Adres: w Urzędzie Gminy Teresin, ul. Zielona 20 sala nr 6, 96-515 Teresin
Imię i nazwisko Stanowisko
Durczak Kuźmińska Katarzyna Przewodniczący
Krukowska Beata Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Grzegorzak Karol Członek
Kiljańska Dagmara Katarzyna Członek
Kwiatkowska Bożena Członek
Radkowska Krystyna Barbara Członek
Semczuk Joanna Członek
Szymańska Beata Członek
Włodarczyk Katarzyna Małgorzata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gostyninie
Adres: w Urzędzie Gminy Gostynin, ul. Rynek 26, pokój 5, 09-500 Gostynin
Imię i nazwisko Stanowisko
Jędrzejczak Bożena Przewodniczący
Karwacka Hanna Zastępca Przewodniczącego
Badena Emilia Członek
Brzeziński Maciej Grzegorz Członek
Gontarek Ewa Członek
Romanowska Sylwia Ewa Członek
Seweryniak Jan Emil Członek
Wojciechowska Monika Członek
Ziółkowski Andrzej Feliks Członek