Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Krakowie III

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Pcimiu
Adres: w Urzędzie Gminy Pcim, 32-432 Pcim 563, III piętro, pokój Nr 17
Imię i nazwisko Stanowisko
Cudak Małgorzata Renata Przewodniczący
Bystroń Zofia Zastępca Przewodniczącego
Bała Magdalena Teresa Członek
Błachut Katarzyna Wioletta Członek
Chmiel Anna Członek
Gładysz Ewa Maria Członek
Luberda Katarzyna Ewa Członek
Mirochna Jolanta Członek
Padlikowska Janina Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Chrzanowie
Adres: Starostwo Powiatowe w Chrzanowie, ul. Partyzantów 2, 32-500 Chrzanów
Imię i nazwisko Stanowisko
Wałek Teresa Przewodniczący
Deda Przemysław Zastępca Przewodniczącego
Boroń Kazimierz Członek
Czech Antoni Członek
Kaszuba Krzysztof Członek
Kolasińska Anna Danuta Członek
Madej Józef Piotr Członek
Potejko Czesław Członek
Siemek Ewa Krystyna Członek
Zając Józef Marian Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Myślenicach
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Myślenice 32-400 Myślenice Rynek 8/9 pokój 14 - Biuro Rady
Imię i nazwisko Stanowisko
Słowik Jarosława Edyta Przewodniczący
Dziewoński Jacek Czesław Zastępca Przewodniczącego
Cyrek Andrzej Tadeusz Członek
Figlewicz Bogusława Barbara Członek
Korzeniowska Monika Dorota Członek
Krawczyk-Grych Agata Jolanta Członek
Maciejewska Aneta Barbara Członek
Skiba Konrad Jakub Członek
Szczepański Łukasz Marcin Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Libiążu
Adres: w Miejskiej Komisji Wyborczej w Libiążu, ul. Makowa 2, 32-590 Libiąż
Imię i nazwisko Stanowisko
Rybak Bogumiła Maria Przewodniczący
Sikora Jacek Marian Zastępca Przewodniczącego
Bućko Magdalena Małgorzata Członek
Dudowicz Paweł Członek
Dudowicz Teresa Członek
Lipka Anna Beata Członek
Szyjka Henryk Członek
Tryner Miłosz Konrad Członek
Żak Magdalena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sieprawiu
Adres: Urząd Gminy Siepraw ul. Kawęciny 30 32-447 Siepraw
Imię i nazwisko Stanowisko
Postrzech Natalia Julia Przewodniczący
Nowak Justyna Kazimiera Zastępca Przewodniczącego
Baran Ilona Anna Członek
Baran Renata Barbara Członek
Koloch Sławomir Piotr Członek
Motyka Urszula Maria Członek
Panuś Janina Członek
Świech Janina Aniela Członek
Żak-Kaczmarek Anna Barbara Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Oświęcimiu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Oświęcimiu w pokoju 101A, 32-600 Oświęcim, ul. Wyspiańskiego 10
Imię i nazwisko Stanowisko
Drewniak Krzysztof Przewodniczący
Bies Renata Zastępca Przewodniczącego
Grabowski Krystian Członek
Grzeszkowiak Monika Magdalena Członek
Karcz Tomasz Członek
Kasperczyk Magdalena Członek
Kowalik Jadwiga Członek
Rzeźnik Anna Członek
Stefańczyk Ewelina Członek
Wędzicha Iwona Małgorzata Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Wadowicach
Adres: w Starostwie Powiatowym w Wadowicach ul. Batorego 2, 34-100 Wadowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Pławny Paweł Jakub Przewodniczący
Kasperek Tadeusz Zastępca Przewodniczącego
Babulski Mariusz Witold Członek
Góra Barbara Elżbieta Członek
Kasperek Magdalena Marta Członek
Kwak Jolanta Członek
Młynek-Medoń Justyna Zofia Członek
Ramenda Marian Franciszek Członek
Siłkowska Anna Elżbieta Członek
Wolas Alina Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Chełmku
Adres: w Urzędzie Miejskim w Chełmku, ul. Krakowska 11, 32-660 Chełmek
Imię i nazwisko Stanowisko
Żak-Kopciewicz Anna Małgorzata Przewodniczący
Maślanka Barbara Zastępca Przewodniczącego
Gołowieszko Małgorzata Magdalena Członek
Matysik Wioletta Anna Członek
Mika Anna Katarzyna Członek
Olejarz Artur Filip Członek
Piwowarczyk Małgorzata Anna Członek
Szewczyk Sylwia Magdalena Członek
Świtalska Elżbieta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Trzebini
Adres: Miejska Komisja Wyborcza w Trzebini ul. Rynek 18
Imię i nazwisko Stanowisko
Augustynek Grzegorz Jakub Przewodniczący
Michalska Renata Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Chrząścik Damian Łukasz Członek
Kędziora Patrycja Antonina Członek
Kubańska Kamila Agata Członek
Kumala Roman Członek
Małysiak Beata Bernadeta Członek
Niedzielczyk Marek Janusz Członek
Zborowska Anna Maria Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Myślenicach
Adres: W Starostwie Powiatowym w Myślenicach, ul. Mikołaja Reja 13, 32-400 Myslenice
Imię i nazwisko Stanowisko
Lissowski Marcin Przewodniczący
Murzyn Mateusz Władysław Zastępca Przewodniczącego
Chlipała Elwira Dorota Członek
Grela-Cienkosz Joanna Helena Członek
Latosiewicz Angelika Monika Członek
Moskal Józef Członek
Półtorak Katarzyna Renata Członek
Stanach Barbara Stanisława Członek
Urbański Andrzej Członek
Woźniak Elżbieta Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Osieku
Adres: w Urzędzie Gminy w Osieku, ul. Główna 125, 32-608 Osiek
Imię i nazwisko Stanowisko
Bies Tadeusz Marian Przewodniczący
Pyza Halina Barbara Zastępca Przewodniczącego
Jakiełek-Feruga Katarzyna Joanna Członek
Kozub Jadwiga Członek
Mieszczak Bożena Maria Członek
Musiał Józef Członek
Nowakowska Aneta Maria Członek
Płonka Barbara Dorota Członek
Wieczorek Jolanta Bożena Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kalwarii Zebrzydowskiej
Adres: w Urzędzie Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej, ul. Mickiewicza 7, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska
Imię i nazwisko Stanowisko
Gałkowski Wiesław Karol Przewodniczący
Uzdrzychowska Celina Teresa Zastępca Przewodniczącego
Błaszczyk Janina Barbara Członek
Cimer Zofia Stanisława Członek
Gnojek Zofia Stanisława Członek
Korzeniowska Beata Barbara Członek
Mirocha Krystyna Michalina Członek
Paździorko Zuzanna Członek
Wójcicka Wanda Michalina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Tokarni
Adres: w Urzędzie Gminy w Tokarni, 32-436 Tokarnia 380
Imię i nazwisko Stanowisko
Molus Wojciech Przewodniczący
Dziadkowiec Danuta Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Bednarz Zdzisław Członek
Chęć Bartłomiej Członek
Działek Kornelia Członek
Kosek Anna Monika Członek
Osielczak Halina Członek
Słonina Krystyna Członek
Wójcik Paulina Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Babicach
Adres: Urząd Gminy Babice, ul. Krakowska 56, 32-551 Babice
Imię i nazwisko Stanowisko
Buczek Amelia Zuzanna Przewodniczący
Barycki Marian Władysław Zastępca Przewodniczącego
Bachowska-Guguła Olga Maria Członek
Cudak Halina Członek
Domin Wiesław Stanisław Członek
Fedak Mariusz Lesław Członek
Kubek Marcin Tomasz Członek
Motyl Natalia Magdalena Członek
Pawłowska Katarzyna Jadwiga Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Stryszowie
Adres: Stryszowie nr 149, (Urząd Gminy Stryszów), 34-146 Stryszów
Imię i nazwisko Stanowisko
Stanisławska Marzena Ewa Przewodniczący
Wzorek Renata Zastępca Przewodniczącego
Bąk Krzysztof Władysław Członek
Bernat Marzena Urszula Członek
Gnojek Katarzyna Anna Członek
Jarosz Teresa Janina Członek
Knapek Lucyna Członek
Prochownik Dominik Maksymilian Członek
Radoń Barbara Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kętach
Adres: w Urzędzie Gminy Kęty, Rynek 7, 32-650 Kęty
Imię i nazwisko Stanowisko
Jarosz Zbigniew Przewodniczący
Piórko Lucyna Zastępca Przewodniczącego
Baścik-Majda Agata Renata Członek
Dudziak Jan Stanisław Członek
Dudziak Violetta Anna Członek
Kos Damian Członek
Kudłacik Urszula Grażyna Członek
Łyczko Paulina Małgorzata Członek
Majkut Stanisława Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Zatorze
Adres: Urząd Miejski w Zatorze Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 pokój 113 (parter) 32-640 Zator
Imię i nazwisko Stanowisko
Mrowiec Franciszek Jan Przewodniczący
Kobylańska Maria Anna Zastępca Przewodniczącego
Frącala Barbara Dorota Członek
Huczek-Wojtal Aneta Członek
Rzepa Justyna Iwona Członek
Sala Marta Natalia Członek
Semik Józef Członek
Tatar Halina Członek
Wasiela-Toporczyk Katarzyna Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Wadowicach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Wadowicach, PL. Jana Pawła II 23, 34-100 Wadowice, pok. 29 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Mamcarczyk Beata Przewodniczący
Zawiła Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Chmielarz - Bryndza Teresa Członek
Curzydło Mieczysław Członek
Czaicka Barbara Członek
Korkowski Jerzy Tadeusz Członek
Piela Zbigniew Andrzej Członek
Ramza Małgorzata Ewa Członek
Woźniak Monika Beata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Alwerni
Adres: w Urzędzie Miejskim w Alwerni, ul. Zbigniewa Gęsikowskiego 7, 32-566 Alwernia
Imię i nazwisko Stanowisko
Gorlińska-Matyasik Grażyna Przewodniczący
Uroda-Czort Anika Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Bachowski Franciszek Członek
Chlebowska Magdalena Teresa Członek
Gocał Jacek Członek
Knapik-Filipek Katarzyna Dominika Członek
Kowalska Katarzyna Anna Członek
Polak Danuta Maria Członek
Wolarek Magdalena Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Oświęcimiu
Adres: Urzędzie Miasta Oświęcim, ul. Zaborska 2, 32-600 Oświęcim
Imię i nazwisko Stanowisko
Błasiak Marek Jerzy Przewodniczący
Michalczuk Marta Alicja Zastępca Przewodniczącego
Bulicz Barbara Ewa Członek
Fijałkowska Maria Krystyna Członek
Jastrzembska Małgorzata Maria Członek
Knapik Teresa Członek
Kowal Mateusz Mikołaj Członek
Koźbiał Łukasz Krzysztof Członek
Szlachcic Klaudia Sylwia Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Sułkowicach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Sułkowicach, Rynek 1, 32-440 Sulkowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Bochenek Katarzyna Karolina Przewodniczący
Nalepa Maciej Zastępca Przewodniczącego
Kania Maria Małgorzata Członek
Kogut Elżbieta Członek
Konik Aniela Członek
Rusek Katarzyna Anna Członek
Sołtys Danuta Członek
Szlachetka Helena Członek
Węgrzyn Paulina Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Brzeźnicy
Adres: w Urzędzie Gminy Brzeźnica, ulica Krakowska 109, 34-114 Brzeźnica Parter pokój numer 3
Imię i nazwisko Stanowisko
Młynek Grzegorz Florian Przewodniczący
Kądzioła Urszula Barbara Zastępca Przewodniczącego
Bryła Andrzej Józef Członek
Cholewa-Ciemiera Maria Teresa Członek
Frytek Monika Jolanta Członek
Furmiński Jacek Krzysztof Członek
Sałaciak Wiesława Beata Członek
Zybek-Miętka Justyna Stanisława Członek
Żmuda Karolina Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Mucharzu
Adres: W Urzędzie Gminy Mucharzu, Mucharz 226, 34-106 Mucharz
Imię i nazwisko Stanowisko
Gmerek Elżbieta Zuzanna Przewodniczący
Król Joanna Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Ficek Celina Agata Członek
Morek Agata Członek
Prorok Janina Członek
Ramenda Sylwia Renata Członek
Szczygieł Joanna Członek
Wiercimak Ewelina Członek
Woś Marta Magdalena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lanckoronie
Adres: w Urzędzie Gminy Lanckorona, ul. Krakowska 8, 34-143 Lanckorona
Imię i nazwisko Stanowisko
Gajewski Mirosław Józef Przewodniczący
Kozik Iwona Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Bucka Józefa Anna Członek
Gołąb Karina Irena Członek
Gonet Aneta Członek
Jończyk Katarzyna Krystyna Członek
Kurowska - Maj Aneta Katarzyna Członek
Moskała Renata Marzena Członek
Żądło Bożena Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Tomicach
Adres: w Urzędzie Gminy Tomice, ul. Wadowicka 51, 34-100 Tomice
Imię i nazwisko Stanowisko
Tomczyszyn Grzegorz Michał Przewodniczący
Żebro Renata Zastępca Przewodniczącego
Bałys Joanna Marta Członek
Bobrek Marek Franciszek Członek
Borowska Anna Maria Członek
Kwarciak Antoni Członek
Medoń Janusz Członek
Rusinek Anna Członek
Wieczorek Arkadiusz Piotr Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wieprzu
Adres: w Urzędzie Gminy Wieprz, ul. Centralna 5, 34-122 Wieprz
Imię i nazwisko Stanowisko
Babiarz Anna Agnieszka Przewodniczący
Hałas Ewa Zastępca Przewodniczącego
Góra Bernadetta Katarzyna Członek
Góra Szymon Piotr Członek
Leśniak Justyna Członek
Mironowicz Agata Członek
Podsadecka Barbara Członek
Podsadecka Spiesz Renata Członek
Prus Grażyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Raciechowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Raciechowice, 32-415 Raciechowice 277
Imię i nazwisko Stanowisko
Gawęda Barbara Karolina Przewodniczący
Łoziński Wacław Ireneusz Zastępca Przewodniczącego
Duda Klaudia Anna Członek
Kadzik Stanisław Członek
Kasperek Danuta Elżbieta Członek
Kuźma Elżbieta Jolanta Członek
Sawska-Piórecka Teresa Maria Członek
Sobiecka Krystyna Członek
Trąbka-Kursa Agnieszka Marta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Spytkowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Spytkowice (sala narad) ul. Zamkowa 12, 34-116 Spytkowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Bryła Beata Przewodniczący
Dańczak Bożena Zastępca Przewodniczącego
Jamróz Agnieszka Członek
Krzystek Anna Członek
Kurnik Bartłomiej Jan Członek
Rychłowski Tomasz Krzysztof Członek
Szewczyk Klaudia Teresa Członek
Tłomak Katarzyna Agata Członek
Torba Klaudia Ilona Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Przeciszowie
Adres: w Urzędzie Gminy Przeciszów, ul. Podlesie 1, 32-641 Przeciszów
Imię i nazwisko Stanowisko
Fuczek Aneta Maria Przewodniczący
Ganobis-Całus Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Bernaś Anna Agnieszka Członek
Chmura Agnieszka Małgorzata Członek
Konopka-Jędrysik Marzena Członek
Makuch Małgorzata Joanna Członek
Matla Łukasz Karol Członek
Stokłosa Izabela Maria Członek
Zimnal Anna Bożena Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Brzeszczach
Adres: Urząd Gminy w Brzeszczach, ul. Kościelna 4, 32-620 Brzeszcze
Imię i nazwisko Stanowisko
Garstka Adam Jan Przewodniczący
Stawowy Zbigniew Zastępca Przewodniczącego
Broszkiewicz Janusz Józef Członek
Herczek Wiktor Członek
Krawczyk Łukasz Adam Członek
Sajdak Michalina Członek
Szczepańska Beata Katarzyna Członek
Śpiołek Piotr Józef Członek
Żoch Krzysztof Mariusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lubniu
Adres: w Urzędzie Gminy Lubień, Lubień 50, 32-433 Lubień
Imię i nazwisko Stanowisko
Gruszkowska Zofia Halina Przewodniczący
Sobczak Wioleta Sabina Zastępca Przewodniczącego
Buksa Magdalena Sylwia Członek
Firek Halina Członek
Gałaszkiewicz Stanisław Andrzej Członek
Nowak Anna Członek
Pędzimąż Wiesław Członek
Śmietana Agnieszka Członek
Wacha Jan Stanisław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Polance Wielkiej
Adres: w Urzędzie Gminy Polanka Wielka, ul. Długa 61,32-607 Polanka Wielka
Imię i nazwisko Stanowisko
Jankowska Lucyna Zofia Przewodniczący
Godek Marta Helena Zastępca Przewodniczącego
Boba Beata Członek
Czarnik Bożena Katarzyna Członek
Krawczyk Agata Ewa Członek
Kryniewski Michał Członek
Lipowski Stanisław Członek
Matla Karolina Anna Członek
Waligóra Agnieszka Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Andrychowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Andrychowie, ul. Rynek 15, 34-120 Andrychów (sala konferencyjna - II piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Pilch Halina Katarzyna Przewodniczący
Świderska Halina Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Kierpiec Ewa Zuzanna Członek
Komendera Rafał Marek Członek
Maciejczyk Henryk Członek
Swakoń Małgorzata Członek
Szlagor Anna Członek
Tkacz Włodzimierz Kazimierz Członek
Zaremba Zofia Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Chrzanowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Chrzanowie , Aleja Henryka 20 , 32-500 Chrzanów
Imię i nazwisko Stanowisko
Glaser Maciej Wojciech Przewodniczący
Wroński Ryszard Feliks Zastępca Przewodniczącego
Kieres Zofia Członek
Kocjan Józef Członek
Kubarek Łucja Celina Członek
Mąsior Maria Halina Członek
Nowak Aneta Członek
Patyna Zofia Maria Członek
Zawada Tomasz Mieczysław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Oświęcimiu
Adres: w Urzędzie Gminy Oświęcim, ul. Zamkowa 12, 32-600 Oświęcim 3 piętro - sala sesyjna
Imię i nazwisko Stanowisko
Smolarek Henryk Józef Przewodniczący
Morawska Agnieszka Emilia Zastępca Przewodniczącego
Bieniecka Barbara Joanna Członek
Buchała Gabriela Monika Członek
Harmata Justyna Natalia Członek
Kamińska Barbara Katarzyna Członek
Patrzyk Piotr Członek
Smrek Teresa Justyna Członek
Ślepowrońska Martyna Gloria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wiśniowej
Adres: w Urzędzie Gminy Wiśniowa, Wiśniowa 441; 32-412 Wiśniowa, w sali obrad na parterze
Imię i nazwisko Stanowisko
Murzyn Magdalena Przewodniczący
Kwedyczenko Agata Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Dominik Danuta Janina Członek
Franiak Krystyna Członek
Krzysztofek Mateusz Błażej Członek
Kucała Urszula Członek
Murzyn Grażyna Członek
Murzyn Halina Członek
Murzyn Monika Justyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Dobczycach
Adres: w Urzędzie Gminy i Miasta w Dobczycach, Rynek 26, 32-410 Dobczyce
Imię i nazwisko Stanowisko
Braś Joanna Urszula Przewodniczący
Suś Kazimierz Zastępca Przewodniczącego
Hebda-Srębacz Anna Julia Członek
Kaczor Joanna Członek
Mazurkiewicz Jolanta Bernadeta Członek
Michura Urszula Członek
Paluch Jerzy Członek
Topa Barbara Janina Członek
Wierzba Kornelia Maria Członek