Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Krakowie II

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Słaboszowie
Adres: Urząd Gminy w Słaboszowie Słaboszów 57 32-218 Słaboszów
Imię i nazwisko Stanowisko
Romanowska Marta Przewodniczący
Klimczyk Anna Maria Zastępca Przewodniczącego
Kaleta Adriana Maria Członek
Natkaniec Monika Członek
Pawłowska Monika Maria Członek
Szafirska Mariola Ewa Członek
Szych Edyta Anna Członek
Wajda Małgorzata Członek
Zegan Aneta Agnieszka Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Proszowicach
Adres: w Starostwie Powiatowym w Proszowicach, ul. 3 Maja 72, 32-100 Proszowice, pokój nr 69, II piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Jasielska-Papierkowska Anna Przewodniczący
Iskra Stanisław Eugeniusz Zastępca Przewodniczącego
Broniewicz Michał Paweł Członek
Gas Katarzyna Członek
Kopeć Magdalena Członek
Piątkowski Tymoteusz Rafał Członek
Rojewska Agnieszka Iwona Członek
Wojciechowska Marzanna Katarzyna Członek
Wojtasik Anita Agnieszka Członek
Żółciak Paulina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jerzmanowicach-Przegini
Adres: w Urzędzie Gminy Jerzmanowice-Przeginia ul. Rajska 22, 32-048 Jerzmanowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Miech-Wójtowicz Małgorzata Joanna Przewodniczący
Śladowska Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Chochół Agata Elżbieta Członek
Chochół Wioletta Magdalena Członek
Kiszka Danuta Krystyna Członek
Krzystanek Elżbieta Teresa Członek
Różycki Maciej Piotr Członek
Rusek Monika Członek
Sołtysik Dawid Jakub Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Bukownie
Adres: Urzędzie Miejskim w Bukownie, ul. Kolejowa 16, 32-332 Bukowno
Imię i nazwisko Stanowisko
Leś Ilona Marzena Przewodniczący
Heljak Anna Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Jaster Barbara Maria Członek
Nielaba Józefa Członek
Nocoń Maria Członek
Siemieńska Aldona Anna Członek
Szlęzak Tomasz Jarosław Członek
Urbańska Anna Członek
Zięba Beata Małgorzata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Olkuszu
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Olkusz, Rynek 1, 32-300 Olkusz. Pokój 238
Imię i nazwisko Stanowisko
Stolarczyk Katarzyna Agnieszka Przewodniczący
Sarecki Tomasz Sylwester Zastępca Przewodniczącego
Chwast Tomasz Adam Członek
Czekaj Małgorzata Członek
Gil Ewa Renata Członek
Januszek Grażyna Maria Członek
Kulig Konrad Wojciech Członek
Kulig-Gęgotek Agnieszka Anna Członek
Leki Wojciech Roman Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Skale
Adres: w budynku Urzędu Miasta i Gminy w Skale, ul. Rynek 29, 32-043 Skała, pok. nr. 9
Imię i nazwisko Stanowisko
Kaczmarzyk Rafał Kamil Przewodniczący
Adamek Franciszek Zastępca Przewodniczącego
Basoń Agnieszka Joanna Członek
Boroń Ewa Barbara Członek
Kajca Małgorzata Krystyna Członek
Miska Ewa Zofia Członek
Natkaniec Jacek Członek
Wilk Jolanta Bożena Członek
Żak Jarosław Jakub Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Charsznicy
Adres: w Urzędzie Gminy Charsznica, w Miechowie-Charsznicy ul. Kolejowa 20, 32-250 Charsznica
Imię i nazwisko Stanowisko
Grzebień Anna Przewodniczący
Borgiasz Rafał Idzi Zastępca Przewodniczącego
Bręklewicz Waldemar Stanisław Członek
Gębosz Marek Stanisław Członek
Jędrzejczyk Zofia Członek
Karolczuk Joanna Beata Członek
Kopeć Karolina Członek
Mucha Roman Kasper Członek
Wolna Katarzyna Edyta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Liszkach
Adres: Urząd Gminy Liszki Liszki 94 - pok. 1 32-060 Liszki
Imię i nazwisko Stanowisko
Soja Małgorzata Anna Przewodniczący
Pilis Dagmara Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Korzeniak Roman Członek
Kowalik Maciej Członek
Owca Władysław Członek
Para Maria Aleksandra Członek
Smaga Iwona Krystyna Członek
Starek Maria Członek
Staśkiewicz Bożena Elżbieta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Miechowie
Adres: w Urzędzie Gminy i Miasta w Miechowie, ul. Henryka Sienkiewicza 25, pokój nr 12 (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Zaczyńska Irena Przewodniczący
Ćwiklińska Krystyna Teresa Zastępca Przewodniczącego
Kaliś Mateusz Marian Członek
Rakoczy Dorota Bożena Członek
Regucka Agnieszka Maria Członek
Skrzypczyk Agata Członek
Szlosek Justyna Łucja Członek
Więcławek Anna Maria Członek
Wilczuk Grażyna Irena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Biskupicach
Adres: w Urzędzie Gminy Biskupice, Tomaszkowice 455, 32-020 Wieliczka
Imię i nazwisko Stanowisko
Hrabia Magdalena Przewodniczący
Szczelina Konrad Grzegorz Zastępca Przewodniczącego
Chlubny Aneta Maria Członek
Ferko Anna Teresa Członek
Grzegorzek Monika Małgorzata Członek
Iskrzycka Monika Izabela Członek
Klima Barbara Marta Członek
Krawczyk Danuta Blandyna Członek
Wełna Karolina Izabela Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Krzeszowicach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Krzeszowicach, ul. Grunwaldzka 4
Imię i nazwisko Stanowisko
Szczuka Robert Bartłomiej Przewodniczący
Rokicka Teresa Maria Zastępca Przewodniczącego
Goc Jerzy Członek
Kuczara Krzysztof Józef Członek
Muszalska Marzena Maria Członek
Pasek Dominik Członek
Rudzki Krzysztof Stefan Członek
Sobula Anna Zofia Członek
Wójcik Małgorzata Joanna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Miechowie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Miechowie, ul. Racławicka 12, 32-200 Miechów
Imię i nazwisko Stanowisko
Siółko Jarosław Przewodniczący
Janus Halina Bronisława Zastępca Przewodniczącego
Abramczyk Małgorzata Członek
Dąbrowska Anna Członek
Gola Artur Hubert Członek
Marchewka Ewa Hanna Członek
Mordawska Maria Jadwiga Członek
Patyna Janusz Stanisław Członek
Skóra Janusz Ryszard Członek
Zemlińska Agnieszka Aleksandra Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Igołomi-Wawrzeńczycach
Adres: w Urzędzie Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce 32-125 Wawrzeńczyce 57
Imię i nazwisko Stanowisko
Kaczor Grażyna Zofia Przewodniczący
Świątek Lucyna Kazimiera Zastępca Przewodniczącego
Cicha Anna Renata Członek
Łuczywo Karolina Magdalena Członek
Marczykiewicz Paulina Katarzyna Członek
Maro Monika Małgorzata Członek
Maziarz Angelika Patrycja Członek
Semper Kazimierz Piotr Członek
Wilkosz Adam Franciszek Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Krakowie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Krakowie, al. Słowackiego 20, 30-037, Kraków, I p. pokój 102
Imię i nazwisko Stanowisko
Banasik Marcin Tadeusz Przewodniczący
Przybyło Łukasz Zastępca Przewodniczącego
Baster Marek Leszek Członek
Bomba Jarosław Marian Członek
Drożniak Artur Józef Członek
Jaworski Artur Mieczysław Członek
Paszcza Paweł Krzysztof Członek
Słowik Dominik Stanisław Członek
Ślusarczyk Kaja Adrianna Członek
Wilk - Gregorczyk Katarzyna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Wieliczce
Adres: w Starostwie Powiatowym w Wieliczce, Rynek Górny 2, 32-020 Wieliczka
Imię i nazwisko Stanowisko
Pelc-Skimina Teresa Przewodniczący
Trojan Marta Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Garycki Adrian Andrzej Członek
Kamusińska Weronika Klaudia Członek
Kozłowski Krzysztof Jerzy Członek
Kubowicz Paweł Krzysztof Członek
Marianowski Andrzej Tadeusz Członek
Palonek Adrian Michał Członek
Pawelczak Klaudia Kinga Członek
Wójciak Marek Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Koszycach
Adres: w Urzędzie Gminy Koszyce, ul. Elżbiety Łokietkówny 14, 32-130 Koszyce, II piętro, pokój Nr 19
Imię i nazwisko Stanowisko
Nowak Janina Przewodniczący
Buczek Lilla Ewa Zastępca Przewodniczącego
Drobniak Anna Członek
Gzyl Stanisław Członek
Korta Anna Maria Członek
Kurdzielewicz Elżbieta Bożena Członek
Nowak Maria Dorota Członek
Stalmach Maksymilian Józef Członek
Wołoch Małgorzata Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kozłowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Kozłowie. Kozłów 60, 32-241 Kozłów
Imię i nazwisko Stanowisko
Chudyka Dorota Przewodniczący
Szych Danuta Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Januszczak Marta Grażyna Członek
Jastrząb Elżbieta Anna Członek
Małkowska Paulina Członek
Nemś Beata Członek
Peroń Marzena Beata Członek
Tabor Bożena Stanisława Członek
Wącławska Aneta Barbara Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Skawinie
Adres: Urzędzie Miasta i Gminy w Skawinie, ul. Rynek 2, 32-050 Skawina
Imię i nazwisko Stanowisko
Szmyd Tomasz Andrzej Przewodniczący
Pyzik-Maciejowski Piotr Franciszek Zastępca Przewodniczącego
Lackowska Barbara Członek
Łakota Tadeusz Członek
Maślanka Anna Krystyna Członek
Michalik Danuta Członek
Nodzyńska Maria Anna Członek
Papużyńska Ewelina Monika Członek
Sekuła Justyna Bożena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Zielonkach
Adres: w Urzędzie Gminy Zielonki, ul. Krakowskie Przedmieście 116 pok. nr 208
Imię i nazwisko Stanowisko
Adamczuk Piotr Rajmund Przewodniczący
Zięcina Piotr Tomasz Zastępca Przewodniczącego
Bijak Jadwiga Janina Członek
Franczyk Anna Maria Członek
Kacprzyk Władysław Członek
Kapałka Agata Maria Członek
Kawa Barbara Elżbieta Członek
Pietras Małgorzata Członek
Soblik Anna Zofia Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Radziemicach
Adres: w Urzędzie Gminy Radziemice 32-107 Radziemice 74
Imię i nazwisko Stanowisko
Łakomy Piotr Przewodniczący
Jelonkiewicz Anna Maria Zastępca Przewodniczącego
Gajos Marta Małgorzata Członek
Garmulewicz Krzysztof Członek
Kocerba Roksana Maria Członek
Kutela Marta Magdalena Członek
Niewiara Agnieszka Członek
Nowak Sylwia Katarzyna Członek
Przeniosło Marta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wielkiej Wsi
Adres: Gminna Komisja Wyborcza w Wielkiej Wsi Urząd Gminy Wielka Wieś, Pl. Wspólnoty 1, 32-085 Szyce Pokój USC3
Imię i nazwisko Stanowisko
Jastrzębski Bartłomiej Przewodniczący
Sułko Katarzyna Zofia Zastępca Przewodniczącego
Bizoń Rogóż Katarzyna Aurelia Członek
Krętkowska Agnieszka Ewa Członek
Krzynówek Zbigniew Wiktor Członek
Sokół Paulina Małgorzata Członek
Solarz Aneta Monika Członek
Witkowski Stanisław Bolesław Członek
Zawadzka Elżbieta Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bolesławiu
Adres: w Urzędzie Gminy Bolesław, ul. Główna 58, 32-329 Bolesław
Imię i nazwisko Stanowisko
Kubańska Elżbieta Izabela Przewodniczący
Czopek Kamil Marek Zastępca Przewodniczącego
Adamczyk Iwona Teresa Członek
Dąbek Zofia Janina Członek
Kaczmarzyk Grażyna Lila Członek
Kopa-Wojna Marzena Maria Członek
Lorek Małgorzata Grażyna Członek
Modrecka Barbara Agnieszka Członek
Stypa Lucyna Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Trzyciążu
Adres: w Urzędzie Gminy Trzyciąż, Trzyciąż 99, 32-353 Trzyciąż
Imię i nazwisko Stanowisko
Idzik Bronisława Przewodniczący
Żaba Anna Barbara Zastępca Przewodniczącego
Frąs Marzena Anna Członek
Gamrat Zdzisława Członek
Januszek Grażyna Członek
Knapik Anna Judyta Członek
Krawiec Marcin Członek
Lipka Katarzyna Barbara Członek
Piega Ewelina Justyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Pałecznicy
Adres: Urząd Gminy Pałecznica, ul. św. Jakuba 11, 32-109 Pałecznica
Imię i nazwisko Stanowisko
Nowak Katarzyna Andżelika Przewodniczący
Porębska Aneta Zastępca Przewodniczącego
Feledyk Aneta Członek
Grądek Magdalena Monika Członek
Jantos Sylwia Ewelina Członek
Kula Irena Mariola Członek
Kura Małgorzata Członek
Rogala Beata Aneta Członek
Zemełka Joanna Lucyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Wolbromiu
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Wolbrom, ul. Krakowska 1, 32-340 Wolbrom pok. 217.
Imię i nazwisko Stanowisko
Mączka Helena Monika Przewodniczący
Maroszek Krzysztof Wojciech Zastępca Przewodniczącego
Borówka Jan Członek
Domagała Edyta Członek
Dziedzic Beata Anna Członek
Kołodziej Tomasz Jacek Członek
Kowal Agnieszka Magdalena Członek
Osmęda Anna Stanisława Członek
Szczygieł Maria Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kluczach
Adres: w Urzędzie Gminy Klucze pok. 105, ul. Partyzantów 1, 32-310 Klucze
Imię i nazwisko Stanowisko
Wilk Sylwia Marzena Przewodniczący
Adamik Justyna Sylwia Zastępca Przewodniczącego
Dziechciewicz Aneta Urszula Członek
Kocjan Paulina Członek
Kwinta Monika Członek
Petrow-Rak Iwa Maja Członek
Skowroński Jerzy Jarosław Członek
Sosnowska Marta Aleksandra Członek
Woźniczko Natalia Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Iwanowicach
Adres: Urząd Gminy Iwanowice Iwanowice Włościańskie 99 32-095 Iwanowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Cieślik Krystyna Małgorzata Przewodniczący
Solecki Grzegorz Wiktor Zastępca Przewodniczącego
Adamek Anna Małgorzata Członek
Cwynar Dorota Maria Członek
Filipowska Paulina Monika Członek
Kiereś Magdalena Katarzyna Członek
Lis Małgorzata Anna Członek
Wącławska Jolanta Urszula Członek
Zgoda Sylwia Kinga Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Olkuszu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Olkuszu, ul. Mickiewicza 2, 32-300 Olkusz
Imię i nazwisko Stanowisko
Misztal Joanna Przewodniczący
Kulman Katarzyna Anna Zastępca Przewodniczącego
Czarnul Justyna Członek
Kluczewska Ewa Maria Członek
Koziak Barbara Irena Członek
Mirkiewicz Katarzyna Agnieszka Członek
Roterman Ryszard Członek
Rozlał Małgorzata Elżbieta Członek
Samojło Urszula Iwona Członek
Sroka Roman Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Świątnikach Górnych
Adres: w Świątnikach Górnych, ul. Bruchnalskiego 36, 32-040 Świątniki Górne
Imię i nazwisko Stanowisko
Skalska Beata Przewodniczący
Mastek Andrzej Piotr Zastępca Przewodniczącego
Burda Krzysztof Jan Członek
Gawęda Patrycja Urszula Członek
Sławińska Marzena Maria Członek
Tylek Magdalena Elwira Członek
Wąż Wioletta Magdalena Członek
Woźniak Paulina Agata Członek
Zymon Wanda Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Racławicach
Adres: Urząd Gminy w Racławicach Racławice 15 32-222 Racławice
Imię i nazwisko Stanowisko
Nitwinko Janina Barbara Przewodniczący
Zaprzelska Krystyna Zofia Zastępca Przewodniczącego
Babiarz Mirosława Teresa Członek
Bielawska Grażyna Elżbieta Członek
Kacińska Dorota Członek
Mariasz Katarzyna Anna Członek
Placek Joanna Iwona Członek
Wachla Wiesława Halina Członek
Wójcik Krystyna Józefa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Nowym Brzesku
Adres: Urząd Gminy i Miasta Nowe Brzesko ul. Krakowska Nr 44 (parter, pokój nr 6)
Imię i nazwisko Stanowisko
Wawrzak Barbara Przewodniczący
Kućka Barbara Teresa Zastępca Przewodniczącego
Jaworski Paweł Jan Członek
Kamińska Jadwiga Małgorzata Członek
Lewandowska Anna Jadwiga Członek
Migas Katarzyna Irena Członek
Pasek Elżbieta Jadwiga Członek
Wyczesany Anna Janina Członek
Wyczesany Barbara Jadwiga Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Wieliczce
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Wieliczka ul. Powstania Warszawskiego 1, 32-020 Wieliczka
Imię i nazwisko Stanowisko
Kałuża Krzysztof Piotr Przewodniczący
Szostak Agnieszka Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Kubowicz Artur Paweł Członek
Lewińska-Piątek Anna Maria Członek
Marciniak Katarzyna Członek
Męka Krzysztof Marcin Członek
Satora Alicja Stanisława Członek
Stanowski Mariusz Członek
Tabor Zbisław Janusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Koniuszy
Adres: Urząd Gminy Koniusza w Koniuszy 55
Imię i nazwisko Stanowisko
Samborek Magdalena Maria Przewodniczący
Pióro Tomasz Tadeusz Zastępca Przewodniczącego
Goldman Elżbieta Halina Członek
Kobas Barbara Członek
Lenart Monika Członek
Mazurek Gabriela Maria Członek
Szopa Agnieszka Anna Członek
Zabłocka Marta Członek
Zimny Justyna Julita Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gołczy
Adres: Urząd Gminy w Gołczy, Gołcza 80, 32-075 Gołcza
Imię i nazwisko Stanowisko
Stasiek-Mentel Maryla Katarzyna Przewodniczący
Marczewska Krystyna Maria Zastępca Przewodniczącego
Brożek Maria Emilia Członek
Dąbek Stanisław Marcin Członek
Dudek Ewa Helena Członek
Filipek Jolantyna Janina Członek
Krzysztoforska Krystyna Członek
Kyć Zdzisława Członek
Wielgut Mariola Elżbieta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kocmyrzowie-Luborzycy
Adres: W urzędzie Gminy Kocmyrzów-Luborzyca, Luborzyca 97, 32-010 Luborzyca
Imię i nazwisko Stanowisko
Machnik Krzysztof Przewodniczący
Laskosz Henryk Zastępca Przewodniczącego
Kajta Lidia Członek
Kowal Barbara Członek
Krzyworzeka Ewa Jadwiga Członek
Malik Marcin Paweł Członek
Słupczyńska Monika Katarzyna Członek
Turek Anna Członek
Witas Tadeusz Stanisław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gdowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Gdowie, Rynek 40, 32-420 Gdów
Imię i nazwisko Stanowisko
Dziedzic Józef Przewodniczący
Ciężarek Cecylia Zastępca Przewodniczącego
Gomółka Irena Józefa Członek
Kowal Monika Członek
Orzechowski Roman Józef Członek
Pilch Edyta Jadwiga Członek
Szostak Anna Katarzyna Członek
Szostak Eliza Urszula Członek
Zabdyr Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sułoszowej
Adres: w siedzibie Urzędu Gminy w Sułoszowej - 32-045 Sułoszowa, ul. Krakowska 139, pokój nr 10.
Imię i nazwisko Stanowisko
Kubik Monika Marzena Przewodniczący
Pasternak Marta Maria Zastępca Przewodniczącego
Boroń Arkadiusz Henryk Członek
Kijak Justyna Iwona Członek
Kozioł Katarzyna Anna Członek
Michalska Weronika Magdalena Członek
Milej Justyna Członek
Seweryn Martyna Maria Członek
Woszczek Karol Tadeusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Michałowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Michałowice, Pl.Piłsudskiego 1, 32-091 Michałowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Mirochna Dorota Barbara Przewodniczący
Zabiegaj Edyta Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Burchała Aneta Jolanta Członek
Duran Elżbieta Helena Członek
Kolarska Kamila Maria Członek
Kosałka Małgorzata Katarzyna Członek
Mozdyniewicz Brygida Członek
Staśko Agnieszka Maria Członek
Stawowiak-Sobczyk Joanna Magdalena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Mogilanach
Adres: Urząd Gminy Mogilany, Rynek 2, 32-031 Mogilany pokój 4B (Biuro Rady)
Imię i nazwisko Stanowisko
Ciaputa Anna Sylwia Przewodniczący
Bularz Anna Zastępca Przewodniczącego
Gniadek Małgorzata Józefa Członek
Jałocha Sylwia Kinga Członek
Klima Agnieszka Członek
Różańska Lidia Bożenna Członek
Rządzik Marzena Zofia Członek
Słowik Paulina Renata Członek
Sowa-Behtane Ewa Agata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Czernichowie
Adres: w Urzędzie Gminy Czernichów ul. Gminna 1, 32-070 Czernichów
Imię i nazwisko Stanowisko
Kaczorowska Barbara Przewodniczący
Grzybek Barbara Teresa Zastępca Przewodniczącego
Apostoł Anna Członek
Boroń Barbara Członek
Chwała Anna Agata Członek
Kołodziej Aleksander Członek
Ochmańska-Kowalczyk Agnieszka Członek
Płaneta Lucyna Członek
Żak Piotr Łukasz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Książu Wielkim
Adres: Urząd Gminy w Książu Wielkim ul. Warszawska 17 32-210 Książ Wielki pokój nr 6 (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Chuma Anna Maria Przewodniczący
Pawłowska Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Chabior Elżbieta Członek
Gębka Ewa Agnieszka Członek
Kmera Teresa Maria Członek
Oczkowicz Anna Barbara Członek
Szuma Andrzej Stanisław Członek
Szyniec Ewa Zofia Członek
Turek Aneta Magdalena Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Niepołomicach
Adres: Plac Zwycięstwa 13 32-005 Niepołomice
Imię i nazwisko Stanowisko
Czuraj Beata Przewodniczący
Trzos-Panasiuk Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Bartoszek Konrad Piotr Członek
Gądek Jan Stanisław Członek
Jach Renata Członek
Kuklicz Celina Teresa Członek
Kupiec Rafał Tadeusz Członek
Lasek Marta Maria Członek
Zając Teresa Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Proszowicach
Adres: Miejska Komisja Wyborcza w Proszowicach
Imię i nazwisko Stanowisko
Psica Arkadiusz Sebastian Przewodniczący
Gas Magdalena Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Czekajski Rafał Andrzej Członek
Decowski Józef Członek
Konwant Magdalena Anna Członek
Kulisa Mateusz Paweł Członek
Sroga Maria Anna Członek
Stanek Regina Maria Członek
Wawro Marzena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kłaju
Adres: W Urzędzie Gminy Kłaj , Kłaj 652 , 32-015 Kłaj
Imię i nazwisko Stanowisko
Marosz Roman Przewodniczący
Kmiecik Marek Jacek Zastępca Przewodniczącego
Kościółek Dorota Katarzyna Członek
Migdał Konrad Filip Członek
Rokita Robert Członek
Sobas Karolina Jadwiga Członek
Strużyna Joanna Elżbieta Członek
Wilusz Magdalena Maria Członek
Włodek Bernadetta Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Zabierzowie
Adres: Urząd Gminy Zabierzów, Rynek 1, Zabierzów
Imię i nazwisko Stanowisko
Wilkosz Janina Jadwiga Przewodniczący
Myjak Stanisław Tomasz Zastępca Przewodniczącego
Bukowczan Janusz Wojciech Członek
Korpak-Setkowicz Justyna Katarzyna Członek
Liss Adam Andrzej Członek
Macałka Stanisław Członek
Nowak Paweł Piotr Członek
Synowski Daniel Grzegorz Członek
Tabor Barbara Monika Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Słomnikach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Słomnikach, ul. Tadeusza Kościuszki 64, 32-090 Słomniki
Imię i nazwisko Stanowisko
Samburska Maria Halina Przewodniczący
Ciałowicz Tomasz Mikołaj Zastępca Przewodniczącego
Bac Magdalena Anna Członek
Jędrychowski Marek Członek
Kaczor Irena Członek
Łysa Barbara Członek
Mrożkiewicz Małgorzata Członek
Paulewicz Teresa Członek
Zagrodzki Tomasz Członek