Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Pile II

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Miejska Komisja Wyborcza w Skokach
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Skoki, ul. Ciastowicza 11, 62-085 Skoki
Imię i nazwisko Stanowisko
Wolniewicz Leszek Jerzy Przewodniczący
Kęsik Danuta Maria Zastępca Przewodniczącego
Dziel Katarzyna Członek
Gołembowska Zefiryna Maria Członek
Kłos Karol Maria Członek
Kubiak Grażyna Maria Członek
Kucharska Iwona Członek
Radzińska Monika Członek
Szymańska Grażyna Jadwiga Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Trzciance
Adres: w Urzędzie Miejskim Trzcianki, ul. gen. Władysława Sikorskiego 7, 64-980 Trzcianka
Imię i nazwisko Stanowisko
Domagała Marzena Przewodniczący
Walińska Teresa Zastępca Przewodniczącego
Andrzejak Emilia Członek
Dzikiewicz Małgorzata Aldona Członek
Gintrowska Wioleta Członek
Małdziński Bartosz Janusz Członek
Schwerkolt Karolina Członek
Wojciechowski Jacek Członek
Zborowska Beata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Krzyżu Wielkopolskim
Adres: w Urzędzie Miejskim w Krzyżu Wielkopolskim, ul. Wojska Polskiego 14, 64-761 Krzyż Wielkopolski
Imię i nazwisko Stanowisko
Wylegała Halina Maria Przewodniczący
Rygielska Irena Maria Zastępca Przewodniczącego
Bak Katarzyna Członek
Citkowska Teresa Maria Członek
Jaworski Mirosław Członek
Krasnowski Jakub Bronisław Członek
Kwiatkowska-Sowa Irena Elżbieta Członek
Lala Maria Członek
Rejmaniak Aleksandra Barbara Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Chodzieży
Adres: w Starostwie Powiatowym w Chodzieży, ul. Wiosny Ludów 1, 64-800 Chodzież
Imię i nazwisko Stanowisko
Rozpłochowska- Grabowska Natalia Przewodniczący
Jerynkicz Stefan Nikola Zastępca Przewodniczącego
Dulat Edyta Członek
Grabowska-Andrijew Zofia Maria Członek
Konieczny Grzegorz Członek
Lech Agata Katrzyna Członek
Nowak-Pszczółka Karina Magdalena Członek
Zychla Agata Członek
Zychla Maria Aniela Członek
Żebrowska Magdalena Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Wągrowcu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Wągrowcu, ul. Kościuszki 15, 62-100 Wągrowiec, sala 110
Imię i nazwisko Stanowisko
Kowalczyk Marcin Karol Przewodniczący
Wyrwicki Franciszek Zastępca Przewodniczącego
Bodus Danuta Maria Członek
Cholewińska Małgorzata Elżbieta Członek
Drews Karolina Członek
Gapiński Krzysztof Jan Członek
Jeneralczyk Joanna Maria Członek
Sandurski Adam Jacek Członek
Strzelecka Małgorzata Maria Członek
Torz Magdalena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Połajewie
Adres: w Urzędzie Gminy Połajewo, ul. Obornicka 6A, 64-710 Połajewo
Imię i nazwisko Stanowisko
Stuba Magdalena Przewodniczący
Peksa Bartosz Bogdan Zastępca Przewodniczącego
Garstecki Łukasz Członek
Horkawy Wiesława Teresa Członek
Kaczmarek Romualda Teresa Członek
Klewenhagen Kinga Katarzyna Członek
Kopaniarz Paweł Członek
Kuźniarek Karolina Anna Członek
Pankowska Dorota Teresa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Czarnkowie
Adres: w Urzędzie Gminy Czarnków, ul. Rybaki 3, 64-700 Czarnków
Imię i nazwisko Stanowisko
Marcinkowski Krzysztof Przewodniczący
Fręśko Jadwiga Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Deuter Ewa Członek
Grzegorek Mariusz Roman Członek
Matuszak Bernard Stanisław Członek
Przesłański Andrzej Mieczysław Członek
Starosta Ewelina Członek
Szcześniak Marzena Józefa Członek
Wylegała Grażyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Drawsku
Adres: w Urzędzie Gminy Drawsko, ul. Powstańców Wlkp. 121, 64-733 Drawsko
Imię i nazwisko Stanowisko
Kosecka Władysława Emilia Przewodniczący
Fabiszak Dorota Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Marks Albert Tomasz Członek
Pankowska-Czerwińska Katarzyna Ewa Członek
Piątek Dorota Teresa Członek
Rozanek Maria Helena Członek
Stróżyński Krzysztof Członek
Śpiewak Karolina Anna Członek
Tomkowiak Marcin Jacek Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Czarnkowie
Adres: w Urzędzie Miasta Czarnków, Pl. Wolności 6, 64-700 Czarnków
Imię i nazwisko Stanowisko
Bonk Eligiusz Przewodniczący
Sołtysiak Beata Maria Zastępca Przewodniczącego
Basiak Justyna Ewa Członek
Bogdanowicz-Błoch Bernadeta Ewa Członek
Bonk Joanna Magdalena Członek
Kochańska Bożena Anna Członek
Mrówka Zofia Maria Członek
Pawłowska Elżbieta Maria Członek
Sznabel Aleksandra Henryka Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Szamocinie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Szamocinie, Pl. Wolności 19, 64-820 Szamocin
Imię i nazwisko Stanowisko
Bieniek Iwona Maria Przewodniczący
Bartkowiak Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Józefiak Dariusz Adam Członek
Makarewicz Radosław Andrzej Członek
Michalska Alicja Ewelina Członek
Nowak Maciej Waldemar Członek
Pertek Diana Członek
Szymanowicz Beata Członek
Tabaka Elżbieta Karolina Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Margoninie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Margonin, ul. Kościuszki 13, 64-830 Margonin
Imię i nazwisko Stanowisko
Wojtecka Katarzyna Przewodniczący
Kończak Elwira Justyna Zastępca Przewodniczącego
Kaczmarek Tadeusz Członek
Klecha Karolina Anna Członek
Kurnik Agnieszka Anna Członek
Kusz Beata Ewelina Członek
Łukaszczyk Anna Członek
Skarżyńska Aleksandra Członek
Włodarska-Wojtecka Karolina Izabela Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Damasławku
Adres: w Urzędzie Gminy Damasławek, ul. Rynek 8, 62-110 Damasławek
Imię i nazwisko Stanowisko
Kędziora-Łożyńska Elwira Anna Przewodniczący
Adasik-Danieluk Ewa Zastępca Przewodniczącego
Hekiert Martyna Członek
Szyperska Joanna Aleksandra Członek
Wicher Leszek Ireneusz Członek
Witkowska Natalia Maria Członek
Wójtowicz Teresa Grażyna Członek
Wysocka Elżbieta Barbara Członek
Zygmunt Magdalena Joanna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wapnie
Adres: w Urzędzie Gminy Wapno, ul. Solna 1/3, 62-120 Wapno
Imię i nazwisko Stanowisko
Kosmowska Marika Elżbieta Przewodniczący
Stachowiak Bożena Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Broda Natalia Członek
Lizik Anna Maria Członek
Repczyńska Sylwia Maria Członek
Selerzyńska Katarzyna Barbara Członek
Smogór Sylwia Członek
Szumann Teresa Maria Członek
Zielińska Karolina Joanna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Wieleniu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Wieleniu, ul. Kościuszki 34, 64-730 Wieleń
Imię i nazwisko Stanowisko
Nowakowska Barbara Urszula Przewodniczący
Waśko Magdalena Teresa Zastępca Przewodniczącego
Buśko Stanisław Jan Członek
Dembińska Katarzyna Członek
Kawecka Justyna Członek
Kurkiewicz Renata Maria Członek
Pawłowski Patryk Czesław Członek
Rojewski Piotr Członek
Siwiec Władysław Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Wągrowcu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Wągrowcu, ul. Kościuszki 15a, 62-100 Wągrowiec
Imię i nazwisko Stanowisko
Hoffmann Sławomir Jan Przewodniczący
Bocheński Waldemar Wojciech Zastępca Przewodniczącego
Bednarska Renata Członek
Dróbka Marlena Magdalena Członek
Dróbka-Rejmoniak Anna Maria Członek
Kotowska Dorota Członek
Książkiewicz Halina Helena Członek
Sturma Hanna Teresa Członek
Szczepaniak Janusz Grzegorz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wągrowcu
Adres: w Urzędzie Gminy w Wągrowcu, ul. Cysterska 22, 62-100 Wągrowiec
Imię i nazwisko Stanowisko
Łukaszewski Eugeniusz Przewodniczący
Kopniewska Alina Zastępca Przewodniczącego
Cybichowska Agnieszka Anna Członek
Dobrochowska Violetta Anna Członek
Hoffmann Agnieszka Dorota Członek
Kapuścińska Dorota Członek
Thielmann Robert Członek
Weżranowski Kazimierz Feliks Członek
Woźniak Piotr Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Mieścisku
Adres: w Urzędzie Gminy Mieścisko, Plac Powstańców Wlkp. 13, 62-290 Mieścisko
Imię i nazwisko Stanowisko
Kujawa Wiesława Maria Przewodniczący
Kubikowski Kamil Krzysztof Zastępca Przewodniczącego
Baizert Joanna Małgorzata Członek
Duszyńska Małgorzata Członek
Frydrych Paulina Członek
Gronowska Katarzyna Arleta Członek
Łabuz Monika Anna Członek
Michalska Bożena Małgorzata Członek
Wieczorek Czesława Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lubaszu
Adres: z siedzibą w Urzędzie Gminy Lubasz, ul. Bolesława Chrobrego 37, 64-720 Lubasz
Imię i nazwisko Stanowisko
Stróżyński Jan Antoni Przewodniczący
Kaziński Marcin Zastępca Przewodniczącego
Biernat Tomasz Stanisław Członek
Dykow Katarzyna Członek
Granops-Hogiel Małgorzata Członek
Janusiak Jakub Henryk Członek
Jessa Danuta Członek
Łyczykowski Wiesław Kazimierz Członek
Wusyk Dagmara Maria Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Czarnkowie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Czarnkowie, ul. Rybaki 3, 64-700 Czarnków
Imię i nazwisko Stanowisko
Majewska-Wernik Monika Przewodniczący
Nowak Agnieszka Teresa Zastępca Przewodniczącego
Kałużna Agnieszka Członek
Kosowska Ewa Dorota Członek
Macudzińska Monika Maria Członek
Nawrot-Wicher Ewelina Członek
Posadna Magdalena Członek
Redmann Bogusława Krystyna Członek
Wiza Katarzyna Członek
Wolniewicz Bożena Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Gołańczy
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Gołańcz, ul. dr. Piotra Kowalika 2, 62-130 Gołańcz
Imię i nazwisko Stanowisko
Rykała Ryszard Piotr Przewodniczący
Domagalski Jacek Marian Zastępca Przewodniczącego
Michalak Halina Elżbieta Członek
Nikiel Mariusz Jan Członek
Pawelski Mariusz Kazimierz Członek
Pisarek Sandra Członek
Poprawski Wojciech Kazimierz Członek
Skrętna Marzena Ewa Członek
Wachowiak Michał Jan Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Chodzieży
Adres: w Urzędzie Miejskim w Chodzieży, ul. Ignacego Jana Paderewskiego 2, 64-800 Chodzież - pokój nr 205
Imię i nazwisko Stanowisko
Sałata Dariusz Jan Przewodniczący
Ewert Lucyna Maria Zastępca Przewodniczącego
Drewniak-Dutkiewicz Grażyna Teresa Członek
Dulat Grażyna Maria Członek
Jarzębowska-Szulc Wanda Maria Członek
Maron Maria Helena Członek
Napierała Milena Maria Członek
Nejman Anna Maria Członek
Sobczyk Małgorzata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Chodzieży
Adres: w Urzędzie Gminy Chodzież, ul. Notecka 28, 64-800 Chodzież
Imię i nazwisko Stanowisko
Nowak Sebastian Mieczysław Przewodniczący
Maciejewska Anna Ewa Zastępca Przewodniczącego
Hajduk Anna Hanna Członek
Haładuda Bernadeta Członek
Koczorowski Ireneusz Członek
Reginia-Szłapka Katarzyna Członek
Szmytkowska Agnieszka Członek
Szpajer Magdalena Członek
Zielińska Michalina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Budzyniu
Adres: w Urzędzie Gminy Budzyń, ul. Przemysłowa 16A, 64-840 Budzyń
Imię i nazwisko Stanowisko
Rożek Marek Alojzy Przewodniczący
Radziejewska Ewa Zastępca Przewodniczącego
Banach Elżbieta Krystyna Członek
Hereć Iwona Maria Członek
Łukaszewski Andrzej Członek
Niedbalski Szymon Andrzej Członek
Nowacka Beata Członek
Skarżyńska Małgorzata Członek
Wierzbińska Małgorzata Maria Członek