Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Szczecinie I

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Łobzie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Łobzie, ul. Niepodległości 13, 73-150 Łobez
Imię i nazwisko Stanowisko
Lew Grzegorz Jan Przewodniczący
Deuter Kamila Ewa Zastępca Przewodniczącego
Bobko Halina Barbara Członek
Cybulski Oliwer Robert Członek
Lew Maria Justyna Członek
Łapuć Mirosław Członek
Matysiak Ewa Małgorzata Członek
Popiela Dominika Członek
Zienkiewicz Wiesław Franciszek Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Goleniowie
Imię i nazwisko Stanowisko
Kachnowicz Monika Wioletta Przewodniczący
Jakimowicz Monika Zastępca Przewodniczącego
Aberbuch Ewa Członek
Chilkiewicz Ewa Iwona Członek
Daszuta Krystyna Członek
Gulbinowicz Magdalena Członek
Jakimowicz Halina Maria Członek
Kachnowicz Dominika Karolina Członek
Połyń Wiesława Członek
Roszyk Mariola Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Kamieniu Pomorskim
Adres: w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim, ul. Wolińska 7B
Imię i nazwisko Stanowisko
Gawęcki Jerzy Marek Przewodniczący
Drzewiński Zbigniew Waldemar Członek
Kuryś Aleksander Członek
Madera-Zalewska Urszula Dorota Członek
Mazurek Nicol Klaudia Członek
Niemczycka Magdalena Członek
Pawłowska Krystyna Członek
Schramm Milena Maria Członek
Stefańska Alina Czesława Członek
Szczęsna Justyna Kamila Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Policach
Adres: w Starostwie Powiatowym w Policach, ul. Tanowska 8, 72-010 Police
Imię i nazwisko Stanowisko
Szczepańska Beata Przewodniczący
Walz Grażyna Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Drzazga Kazimierz Członek
Kaliś Anita Małgorzata Członek
Krzemień Elżbieta Małgorzata Członek
Łuska Regina Członek
Michalczuk Marzena Członek
Narkun Anna Członek
Ratajczak Barbara Grażyna Członek
Róg-Świecka Marta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Płotach
Adres: Urząd Miejski w Płotach Plac Konstytucji 3 Maja 1 72-310 Płoty
Imię i nazwisko Stanowisko
Jakubcewicz Rafał Robert Przewodniczący
Malinowski Józef Andrzej Zastępca Przewodniczącego
Bajkowski Krzysztof Edmund Członek
Bakalarska Agnieszka Wioletta Członek
Boreczek Magda Członek
Goździk Maria Członek
Krzywda Beata Sylwia Członek
Pastuszka Elżbieta Wiesława Członek
Pol Danuta Teresa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rewalu
Adres: w Urzędzie Gminy Rewal, ul. Mickiewicza 19, 72-344 Rewal
Imię i nazwisko Stanowisko
Klimek-Sztandera Arletta Ewa Przewodniczący
Karasek Łukasz Andrzej Zastępca Przewodniczącego
Baran Piotr Członek
Gradek Antoni Członek
Jóźwicki Zbigniew Ryszard Członek
Nitkowski Jacek Krzesimir Członek
Pokorska Dorota Agnieszka Członek
Serafiniak Celina Członek
Smoczyk Agata Halina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Policach
Imię i nazwisko Stanowisko
Bajer Bronisława Jadwiga Przewodniczący
Marcewicz Anna Barbara Zastępca Przewodniczącego
Brzęcki Dominik Członek
Bubiłek Katarzyna Teresa Członek
Konopacki Jarosław Grzegorz Członek
Kordus Piotr Stanisław Członek
Marcinkiewicz Zbigniew Członek
Różycki Mariusz Roman Członek
Sawczak Beata Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kołbaskowie
Adres: Urząd Gminy Kołbaskowo, 72-001 Kołbaskowo, Kołbaskowo 106
Imię i nazwisko Stanowisko
Kuźniewski Mariusz Jacek Przewodniczący
Bernatowicz Marta Zastępca Przewodniczącego
Beczyńska Monika Członek
Bobińska Danuta Członek
Dudek Renata Justyna Członek
Dymek Wacława Członek
Dzieciniak Małgorzata Członek
Weretyńska-Nowak Adrianna Zofia Członek
Żygadło Anna Elżbieta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Osinie
Adres: w Urzędzie Gminy Osina, Osina 62, 72-221 Osina
Imię i nazwisko Stanowisko
Iwaniuk Irena Bronisława Przewodniczący
Zehner Anna Zastępca Przewodniczącego
Chodor Elżbieta Członek
Kosakiewicz Iwona Członek
Kubik Artur Członek
Łukaszewicz Klaudia Paulina Członek
Pośpieszyński Daniel Rafał Członek
Sućko Monika Marianna Członek
Wróbel Beata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dobrej
Adres: w Urzędzie Miejskim w Dobrej, ul. Rynek 1, 72-210 Dobra
Imię i nazwisko Stanowisko
Wojna Beata Barbara Przewodniczący
Wasilewska Paulina Justyna Zastępca Przewodniczącego
Ciołek-Pater Ewa Członek
Kowalczyk Stanisław Członek
Łojek Sylwia Irena Członek
Łukasiuk Monika Agnieszka Członek
Markiewicz Urszula Członek
Owczarek Magdalena Julia Członek
Skibiszewska Mariola Irena Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Gryficach
Adres: w Starostwie Powiatowym w Gryficach
Imię i nazwisko Stanowisko
Niemczuk Ryszard Kazimierz Przewodniczący
Szczudło Joanna Elwira Zastępca Przewodniczącego
Balonis Edyta Członek
Cichoń Bożena Jadwiga Członek
Hendryk Joanna Stefania Członek
Nowak Waldemar Andrzej Członek
Ossowski Stanisław Jan Członek
Przedaszek Elżbieta Członek
Rospondek Sławomir Stanisław Członek
Żelaznowski Tadeusz Andrzej Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Łobzie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Łobzie, ul. Konopnickiej 41, 73-150 Łobez
Imię i nazwisko Stanowisko
Ilgiewicz-Pawlak Ewa Monika Przewodniczący
Szpryngacz Mariusz Józef Zastępca Przewodniczącego
Czarnecka Anna Członek
Feluś Elżbieta Członek
Lau Monika Członek
Łań Teresa Członek
Łazarek-Skrobińska Renata Beata Członek
Maśnik Agnieszka Członek
Pacholska Bożena Członek
Puziarski Paweł Krzysztof Członek
Wojewódzka Komisja Wyborcza w Szczecinie
Adres: ul. Mickiewicza 41,70 - 383 Szczecin, pok. 8.
Imię i nazwisko Stanowisko
Czapiewski Tomasz Maciej Przewodniczący
Kowalski Paweł Mateusz Zastępca Przewodniczącego
Baryluk Stanisław Członek
Janik Bartosz Władysław Członek
Kamrowski Andrzej Adam Członek
Karolska Magdalena Barbara Członek
Karolski Andrzej Marian Członek
Matusiak Marcin Członek
Peryt Łukasz Maciej Członek
Ziółkowska Olga Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dziwnowie
Adres: Urząd Miejski w Dziwnowie ul. Szosowa 5 72-420 Dziwnów
Imię i nazwisko Stanowisko
Korwin-Szymanowska Anna Jolanta Przewodniczący
Łasz Mariusz Piotr Zastępca Przewodniczącego
Baka Irena Elżbieta Członek
Guz Krystyna Członek
Kapica Bożena Elżbieta Członek
Mućka Małgorzata Maria Członek
Sadowska Anna Wanda Członek
Truszyńska-Golak Bogusława Członek
Wrońska Patrycja Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gryficach
Imię i nazwisko Stanowisko
Przybyłek Grzegorz Wojciech Przewodniczący
Siwińska Irena Zastępca Przewodniczącego
Blumensztain Włodzimierz Deonizy Członek
Brążkowska Dorota Sylwia Członek
Kołodyński Ryszard Członek
Kuźmicka Agnieszka Członek
Sudoł Justyna Członek
Szpikalska Alicja Zofia Członek
Tęcza Julita Monika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wolinie
Adres: W Budynku OSP przy ul. Zamkowej 21, pok. 9. 72-510 Wolin
Imię i nazwisko Stanowisko
Łaba Grażyna Anna Przewodniczący
Pióro Aleksandra Aniela Zastępca Przewodniczącego
Gronowicz Krystyna Józefa Członek
Kołaszewska Iwona Członek
Kołodzińska Barbara Teresa Członek
Komakowska-Jama Katarzyna Barbara Członek
Mitura Wioleta Izabela Członek
Stępczyńska Sabina Stefania Członek
Zelek Grażyna Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Karnicach
Adres: w Urzędzie Gminy Karnice, 72-343 Karnice ul. Nadmorska 7
Imię i nazwisko Stanowisko
Strojek Piotr Marcin Przewodniczący
Lorenc Małgorzata Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Borowa Ewelina Zofia Członek
Chmielecka Agnieszka Elżbieta Członek
Hryniuk Mieczysław Paweł Członek
Jewasińska Aneta Członek
Pasiecznik Przemysław Stanisław Członek
Płachecki Cezary Członek
Siekańska Izabela Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Przybiernowie
Adres: Urząd Gminy w Przybiernowie ul. Cisowa 3 72-110 Przybiernów
Imię i nazwisko Stanowisko
Pryć Anna Przewodniczący
Karp Sylwia Ewa Zastępca Przewodniczącego
Borciuch Krystyna Członek
Chojnacki Tadeusz Roman Członek
Deskiewicz Natalia Magdalena Członek
Jastrzemska Danuta Maria Członek
Łukasik Monika Członek
Marian Danuta Maria Członek
Zięba Anna Marzenna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Golczewie
Adres: Urząd Miejski w Golczewie, ul. Zwycięstwa 23
Imię i nazwisko Stanowisko
Adamowicz Iwona Halina Przewodniczący
Biernat Edyta Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Klupa Jacek Andrzej Członek
Maciejewska Paulina Katarzyna Członek
Mikuła Stanisław Jan Członek
Pankiewicz Mariola Członek
Sałach Barbara Członek
Wojciechowska Ewa Jolanta Członek
Zając Magdalena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Stepnicy
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Stepnicy ul. Tadeusza Kościuszki 4, 72-112 Stepnica
Imię i nazwisko Stanowisko
Herman Maciej Stanisław Przewodniczący
Wyziński Andrzej Ryszard Zastępca Przewodniczącego
Bednarczyk Dorota Barbara Członek
Gruszczyński Jarosław Łukasz Członek
Rączkowska Aneta Małgorzata Członek
Rogalski Bartłomiej Paweł Członek
Smolarek Marlena Członek
Tomczak Zuzanna Członek
Zając Ryszard Paweł Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Maszewie
Imię i nazwisko Stanowisko
Lewandowski Łukasz Marcin Przewodniczący
Hansz Jolanta Beata Zastępca Przewodniczącego
Jankowska Lena Członek
Przeniczny Michał Jacek Członek
Siwy Magdalena Członek
Szafran Alicja Iwona Członek
Wojciechowska Anna Członek
Wójtowicz Luiza Członek
Żak Renata Józefa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Trzebiatowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Trzebiatowie, pokój nr 3 – sala posiedzeń komisji Rady Miejskiej
Imię i nazwisko Stanowisko
Domańska Bogumiła Przewodniczący
Myślicka Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Antczak Grażyna Ewa Członek
Baran Agnieszka Członek
Chmielewska-Zienkiewicz Józefa Członek
Chodorowska Justyna Joanna Członek
Klimkiewicz Kamila Członek
Ruszkowska Anna Lidia Członek
Tabiszewski Łukasz Andrzej Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Radowie Małym
Adres: Urząd Gminy w Radowie Małym Radowo Małe 21 72-314 Radowo Małe
Imię i nazwisko Stanowisko
Staszak Eligiusz Jan Przewodniczący
Sira Katarzyna Anna Zastępca Przewodniczącego
Gorna Renata Weronika Członek
Jabłońska Joanna Członek
Lewicka Andżelika Katarzyna Członek
Muszyńska-Stosio Anna Członek
Pancerz Anna Członek
Smętkiewicz Leokadia Łucja Członek
Wojciechowska Krystyna Danuta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Nowogardzie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Nowogardzie, Plac Wolności 1, pokój 103
Imię i nazwisko Stanowisko
Ćmil Dariusz Przewodniczący
Słomska-Błajek Karolina Dorota Zastępca Przewodniczącego
Kowalczyk Joanna Członek
Ostrowska-Antczak Sylwia Regina Członek
Rzetecka Danuta Członek
Saja Przemysław Członek
Soroczyński Zbigniew Członek
Więzowska Iwona Członek
Żurek Rafał Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Brojcach
Imię i nazwisko Stanowisko
Pszczoła Małgorzata Przewodniczący
Łosiewicz Anita Sabina Zastępca Przewodniczącego
Ciesielczyk Grażyna Członek
Fiutek Danuta Członek
Grabowska Barbara Członek
Łakomy-Dynia Anna Maria Członek
Łosiewicz Wanda Członek
Pułkownik Anna Członek
Rucińska Janina Marianna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Nowym Warpnie
Adres: w Urzędzie Gminy Nowe Warpno, Plac Zwycięstwa 1, 72-022 Nowe Warpno
Imię i nazwisko Stanowisko
Jaguszewska Katarzyna Adrianna Przewodniczący
Różek Wioletta Joanna Zastępca Przewodniczącego
Budnik-Huba Marlena Członek
Harnatkiewicz Kamila Członek
Krzysztofik Anna Członek
Martenka Grzegorz Członek
Mazgaj Przemysław Karol Członek
Siemianowska Jolanta Członek
Witman Irena Grażyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kamieniu Pomorskim
Adres: w Urzędzie Miejskim w Kamieniu Pomorskim ul. Stary Rynek 1, 72-400 Kamień Pomorski
Imię i nazwisko Stanowisko
Mazurek Tadeusz Przewodniczący
Kurowski Jan Zastępca Przewodniczącego
Czerwińska Oriana Członek
Łoziński Jerzy Członek
Mazurek Waldemar Członek
Milczarska Ewa Elżbieta Członek
Nowicki Mirosław Członek
Rakoca Katarzyna Członek
Stańczak Antoni Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Węgorzynie
Imię i nazwisko Stanowisko
Jaskulska Dorota Przewodniczący
Mydło Bożena Zastępca Przewodniczącego
Guzik Elżbieta Członek
Kamińska Małgorzata Katarzyna Członek
Krasnodębska Jadwiga Romualda Członek
Obuszyńska Magdalena Członek
Ociepa Paula Diana Członek
Ornatowska Elżbieta Janina Członek
Regulski Henryk Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Resku
Adres: w Urzędzie Miejskim w Resku, ul. Rynek 1, 72-315 Resko
Imię i nazwisko Stanowisko
Kondrat Joanna Elżbieta Przewodniczący
Jaworska Kamila Zastępca Przewodniczącego
Kaczor Anna Janina Członek
Korgul Elżbieta Członek
Kwiatkowska Małgorzata Członek
Pytlewski Roman Maciej Członek
Słodkowska Mariola Członek
Strózikowska Anna Izabela Członek
Tomala Bożena Agnieszka Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Świnoujściu
Adres: Siedziba Miejskiej Komisji Wyborczej w Świnoujściu mieści się w budynku Urzędu Miasta Świnoujście przy ul. Wojska Polskiego 1/5, sala 130
Imię i nazwisko Stanowisko
Łatkowska Agnieszka Przewodniczący
Piasecka-Bursiak Danuta Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Bejster Monika Członek
Bogusław Agnieszka Małgorzata Członek
Foryś Bożena Członek
Łaba Danuta Członek
Matuszewski Krystian Andrzej Członek
Przemibida Małgorzata Anna Członek
Smyk Iwona Katarzyna Członek
Świrgoń Robert Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Międzyzdrojach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Międzyzdrojach ul. Książąt Pomorskich 5 72-500 Międzyzdroje pok.14a
Imię i nazwisko Stanowisko
Siarska-Zacharewicz Dorota Iwona Przewodniczący
Perucki Ireneusz Jan Zastępca Przewodniczącego
Dubako Grażyna Dorota Członek
Karwicki Artur Józef Członek
Marcinkiewicz Magdalena Maria Członek
Piorun Wioletta Ewa Członek
Tarka Beata Magdalena Członek
Zacharewicz Krzysztof Jarosław Członek
Żołędziewska Magdalena Weronika Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Szczecinie
Imię i nazwisko Stanowisko
Kujawa Alicja Anna Przewodniczący
Przymusiński Tomasz Maksymilian Zastępca Przewodniczącego
Ciołek Bożena Maria Członek
Kałuża Ewa Teresa Członek
Kilian Kamil Członek
Kościelski Kamil Członek
Koziura Anna Członek
Sikorski Dariusz Robert Członek
Zielaskowski Andrzej Członek
Zieliński Krzysztof Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Goleniowie
Imię i nazwisko Stanowisko
Bartoszewski Paweł Michał Przewodniczący
Gościńska Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Dyc Dorota Członek
Hankus Agata Maria Członek
Kamińska Ewa Bogumiła Członek
Kowalska Anna Urszula Członek
Lipiński Grzegorz Członek
Marcelewicz Monika Małgorzata Członek
Rybak Aleksandra Genowefa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Świerznie
Imię i nazwisko Stanowisko
Górniak Anita Marlena Przewodniczący
Sawala Krzysztof Zastępca Przewodniczącego
Choptiany Elżbieta Członek
Kasprzak Jadwiga Helena Członek
Kluczka Halina Członek
Kowalczak Waldemar Członek
Kubas Krzysztof Członek
Skotni Danuta Małgorzata Członek
Zdunek Czesława Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dobrej Szczecińskiej
Adres: Urząd Gminy Dobra, ul. Szczecińska 16A, 72-003 Dobra
Imię i nazwisko Stanowisko
Bieńkowska-Kułak Lidia Krystyna Przewodniczący
Zahorski Rafał Tadeusz Zastępca Przewodniczącego
Jarecka Wiesława Członek
Kosicka Iwona Teresa Członek
Kumorowska Agnieszka Dorota Członek
Łączny Jerzy Członek
Łodykowska Wiesława Członek
Sikora Janina Członek
Surowiec Jadwiga Renata Członek