Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Jeleniej Górze I

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Pielgrzymce
Adres: w Urzędzie Gminy w Pielgrzymce, Pielgrzymka 109A/1, 59-524 Pielgrzymka
Imię i nazwisko Stanowisko
Urbańczyk Katarzyna Przewodniczący
Bezak Krzysztof Jan Zastępca Przewodniczącego
Bałut Emilia Zofia Członek
Jaworska Wiesława Członek
Kopacz Anna Kamila Członek
Maciejska Dominika Członek
Orłowska Anetta Barbara Członek
Szułkowska Joanna Członek
Wojtylak Ryszard Karol Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Mściwojowie
Adres: w Urzędzie Gminy Mściwojów, Mściwojów 43, 59-407 Mściwojów pokój nr 25 Sala Narad, I piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Fijałkowska Barbara Maria Przewodniczący
Stachurska Elżbieta Genowefa Zastępca Przewodniczącego
Bochenek Stanisław Członek
Dudek Magdalena Małgorzata Członek
Mediuch Gabriela Anna Członek
Nowakowski Dawid Członek
Pyzik Małgorzata Członek
Stopczyńska Barbara Aniela Członek
Zych Halina Łucja Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Złotoryi
Adres: w Starostwie Powiatowym w Złotoryi, Pl. Niepodległości 8, 59-500 Złotoryja
Imię i nazwisko Stanowisko
Kamińska Katarzyna Izabela Przewodniczący
Hanysz Kamila Maria Zastępca Przewodniczącego
Feja-Paszkiewicz Anna Członek
Kindler Iwona Członek
Kowalczyk Ewa Członek
Molenda Jarosław Romuald Członek
Pękała Anna Wioleta Członek
Rębisz Rafał Mieczysław Członek
Tokarz Teresa Stanisława Członek
Wałek Jacek Andrzej Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Paszowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Paszowice, Paszowice 137, 59-411 Paszowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Herok Agnieszka Katarzyna Przewodniczący
Staworko Ewelina Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Dojlido Beata Jadwiga Członek
Kulczycka Joanna Katarzyna Członek
Lechniak Anna Maria Członek
Małek Krzysztof Wiesław Członek
Soja Anna Janina Członek
Walczewska Małgorzata Józefa Członek
Zając Małgorzata Maria Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Jeleniej Górze
Adres: w Starostwie Powiatowym w Jeleniej Górze, ul. Jana Kochanowskiego 10, 58-500 Jelenia Góra. Pokój nr 1.06.
Imię i nazwisko Stanowisko
Mazur Dagmara Teresa Przewodniczący
Słomski Michał Zastępca Przewodniczącego
Gajda Monika Krystyna Członek
Konieczyńska Anna Maria Członek
Kubiak Damian Członek
Maciągowska Natalia Maria Członek
Maras Małgorzata Beata Członek
Puch Jadwiga Maria Członek
Skowron Dorota Maria Członek
Stupnicka Ewa Monika Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Jaworze
Adres: w Starostwie Powiatowym w Jaworze, ul. Wrocławska 26, 59-400 Jawor
Imię i nazwisko Stanowisko
Żydziak Mariusz Andrzej Przewodniczący
Zalewska Irena Ludwika Zastępca Przewodniczącego
Baran Marek Andrzej Członek
Cichocka-Boczula Sylwia Członek
Matkowska Marta Zofia Członek
Olko Anna Członek
Podhorska Janina Członek
Rosiennik Magdalena Katarzyna Członek
Wanclik-Bednarska Teresa Maria Członek
Zieliński Marek Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Kamiennej Górze
Adres: w Starostwie Powiatowym w Kamiennej Górze, ul. Broniewskiego 15, 58-400 Kamienna Góra
Imię i nazwisko Stanowisko
Świętoń Barbara Helena Przewodniczący
Pawlikowski Jarosław Zastępca Przewodniczącego
Bednarek Zbigniew Andrzej Członek
Drzewiecka Edyta Roksana Członek
Gacek Magdalena Elżbieta Członek
Kędzierska Justyna Iwona Członek
Kiełbasa Krzysztof Marek Członek
Łatka Paulina Członek
Skulska Cecylia Józefa Członek
Stachniuk Wiesława Weronika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Męcince
Adres: w Urzędzie Gminy Męcinka, Męcinka 11, 59-424 Męcinka
Imię i nazwisko Stanowisko
Mitek Grażyna Elżbieta Przewodniczący
Krawczyk Katarzyna Angelika Zastępca Przewodniczącego
Błońska Bogusława Członek
Dudek-Pozniak Zofia Członek
Janik Ryszard Członek
Magryś Katarzyna Elżbieta Członek
Michalska Barbara Członek
Olejnik Agnieszka Maria Członek
Rałowska Maria Wiktoria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Złotoryi
Adres: w Urzędzie Gminy Złotoryja, al. Miła 4, 59-500 Złotoryja, pok. nr 14 (poddasze)
Imię i nazwisko Stanowisko
Karwan Tadeusz Ryszard Przewodniczący
Skórka Adam Paweł Zastępca Przewodniczącego
Gorzkowska Grażyna Członek
Kurjata Stanisława Członek
Maciejski Tomasz Henryk Członek
Masel Katarzyna Agnieszka Członek
Matecki Jan Błażej Członek
Miara Monika Małgorzata Członek
Pulst Czesław Leszek Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wądrożu Wielkim
Adres: w Urzędzie Gminy w Wądrożu Wielkim nr 64, 59-430 Wądroże Wielkie sala nr 15, II piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Bieryło Kamila Elżbieta Przewodniczący
Sałaj Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Brożyna Karolina Małgorzata Członek
Czaja Alina Członek
Gejno Dominika Członek
Jędrejko Katarzyna Członek
Kurpisz Joanna Jadwiga Członek
Lipińska Małgorzata Bożena Członek
Sarowska Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jeżowie Sudeckim
Adres: w Urzędzie Gminy Jeżów Sudecki, ul. Długa 63, 58-521 Jeżów Sudecki
Imię i nazwisko Stanowisko
Dziedzic Renata Krystyna Przewodniczący
Łoś Edward Zastępca Przewodniczącego
Kacperska-Kogut Alicja Katarzyna Członek
Kupeć Jolanta Beata Członek
Pacewicz Mariusz Członek
Pawliszyn Wiesława Członek
Szpieć Edyta Katarzyna Członek
Werstak Elżbieta Małgorzata Członek
Wolak Agata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Lubawce
Adres: w Urzędzie Miasta w Lubawce, Pl. Wolności 1, 58-420 Lubawka
Imię i nazwisko Stanowisko
Kmiecik Łukasz Eugeniusz Przewodniczący
Tobiasz Justyna Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Bąk-Borkowska Patrycja Członek
Florjański Tadeusz Członek
Krause Andrzej Roman Członek
Ryszkowska Justyna Paulina Członek
Sołdyński Bartosz Patryk Członek
Sondej Monika Agnieszka Członek
Sujecki Radosław Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kowarach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Kowarach, ul. 1 Maja 1, 58-530 Kowary, II piętro, pok.24
Imię i nazwisko Stanowisko
Kancerek Anna Małgorzata Przewodniczący
Górczyk Izabela Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Bartoszek Jan Członek
Brańska Magdalena Członek
Kania Sara Sandra Członek
Przybyszewska Marta Anna Członek
Ratajska Krystyna Członek
Ujma Zofia Helena Członek
Wojcieszek Waldemar Stanisław Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Jaworze
Adres: w Urzędzie Miejskim w Jaworze, ul. Zamkowa 2, 59-400 Jawor
Imię i nazwisko Stanowisko
Chrzanowski Krzysztof Marian Przewodniczący
Uciurkiewicz Ewa Marzena Zastępca Przewodniczącego
Babiarz Aneta Członek
Detyna Natalia Członek
Gołuch Eugeniusz Członek
Jóźwiak Władysława Członek
Stawarska Jolanta Elżbieta Członek
Witek Zdzisław Członek
Żydziak Grażyna Stanisława Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Janowicach Wielkich
Adres: w Urzędzie Gminy w Janowicach Wielkich, ul. Kolejowa 2, 58-520 Janowice Wielkie
Imię i nazwisko Stanowisko
Kupczak Andrzej Przewodniczący
Ignaczak Teresa Barbara Zastępca Przewodniczącego
Baran Monika Aneta Członek
Dudziak Andrzej Stefan Członek
Kusz Julia Zofia Członek
Orłowska Grażyna Dorota Członek
Parzygnat Emilia Członek
Rusnak Robert Członek
Trzyna Urszula Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Zagrodnie
Adres: w Urzędzie Gminy Zagrodno, Zagrodno 52, 59-516 Zagrodno
Imię i nazwisko Stanowisko
Herbut Jadwiga Teresa Przewodniczący
Kałkowska Roksana Dominika Zastępca Przewodniczącego
Bugajska Barbara Ewa Członek
Hajduk Anna Członek
Hajduk Bronisława Danuta Członek
Mężyńska Jadwiga Barbara Członek
Misztal Malwina Natalia Członek
Pyra Weronika Maria Członek
Rudziak Bogusława Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Marciszowie
Adres: w Urzędzie Gminy Marciszów, ul. Szkolna 6, 58-410 Marciszów
Imię i nazwisko Stanowisko
Bania Edyta Beata Przewodniczący
Walczak Paweł Jerzy Zastępca Przewodniczącego
Gwóźdź Piotr Członek
Jakubas Maria Kunegunda Członek
Janik Stefan Członek
Kwaśnik Agnieszka Edyta Członek
Nikiting Piotr Paweł Członek
Pietryka Paulina Agata Członek
Płaszczyńska Anna Magdalena Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Wojcieszowie
Adres: w Urzędzie Miasta Wojcieszów, ul. Pocztowa 1, 59-550 Wojcieszów
Imię i nazwisko Stanowisko
Kogut Patrycja Anna Przewodniczący
Nakoneczna Renata Zastępca Przewodniczącego
Brzezińska Renata Członek
Famulska Joanna Członek
Głąbińska Agnieszka Członek
Nowak Janina Członek
Pituła Aleksander Franciszek Członek
Skorupa Małgorzata Barbara Członek
Woźniczak Mirosława Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Złotoryi
Adres: w Urzędzie Miejskim w Złotoryi, Plac Orląt Lwowskich 1/10, 59-500 Złotoryja
Imię i nazwisko Stanowisko
Szczypel Irena Przewodniczący
Pitura Joanna Helena Zastępca Przewodniczącego
Bałtrukiewicz Elżbieta Irena Członek
Ferenc Elżbieta Marta Członek
Młynarczyk Urszula Członek
Nankiewicz Kamila Barbara Członek
Okręglicki Michał Jerzy Członek
Wnęk Małgorzata Członek
Woźniak Krystyna Mieczysława Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Podgórzynie
Adres: w Urzędzie Gminy Podgórzyn, ul. Żołnierska 14, 58-562 Podgórzyn
Imię i nazwisko Stanowisko
Salabura Daniel Andrzej Przewodniczący
Wojnarowska-Akwanazy Margareta Zastępca Przewodniczącego
Korczyńska-Szymajda Mirela Magdalena Członek
Korneluk Pola Julia Członek
Kowal Monika Anna Członek
Obuszko Genowefa Halina Członek
Olszewska Małgorzata Członek
Płoński Tomasz Stanisław Członek
Szewczyk Danuta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Piechowicach
Adres: w Urzędzie Miasta Piechowice, ul. Kryształowa 49, 58-573 Piechowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Olizar-Rudolf Jolanta Małgorzata Przewodniczący
Łabęcki Stanisław Zygmunt Zastępca Przewodniczącego
Adamczak Anna Katarzyna Członek
Jędrzejek Grazyna Anna Członek
Lewkowicz Agnieszka Alicja Członek
Potkański Daniel Maciej Członek
Szczap Irena Halina Członek
Wojczal Joanna Marta Członek
Wryszcz Celina Grażyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Świerzawie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Świerzawa, Plac Wolności 60, 59-540 Świerzawa
Imię i nazwisko Stanowisko
Majdak Izabela Daria Przewodniczący
Radkiewicz Irena Zastępca Przewodniczącego
Hyndle Karolina Jadwiga Członek
Kasprzak Agnieszka Członek
Kozar Elżbieta Grażyna Członek
Połowin Lesław Dominik Członek
Sikora Barbara Członek
Wolska Dorota Danuta Członek
Zabiegło Marcin Zbigniew Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Bolkowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Bolkowie, ul. Rynek 1, 59-420 Bolków
Imię i nazwisko Stanowisko
Baczmański Paweł Adam Przewodniczący
Pisulska-Jędrusiak Angelika Natalia Zastępca Przewodniczącego
Drozd Anna Aleksandra Członek
Habiak Emilia Karolina Członek
Komenda-Rombek Marta Monika Członek
Serechan Stanisław Członek
Smyda Tadeusz Członek
Szumczyk Barbara Danuta Członek
Woźniak Roksana Ewa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Mysłakowicach
Adres: w Urzędzie Gminy w Mysłakowicach, ul. Szkolna 5, 58-533 Mysłakowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Król Małgorzata Agnieszka Przewodniczący
Łachecińska Marzena Jolanta Zastępca Przewodniczącego
Białowąs Celina Bogusława Członek
Chałupka Mariusz Krzysztof Członek
Łakomska-Jasek Dagmara Anna Członek
Niziołek Józef Jerzy Członek
Steć Patrycja Angelika Członek
Szymczak Teresa Jadwiga Członek
Szytuła Halina Teresa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Karpaczu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Karpaczu, ul. Konstytucji 3 Maja 54, 58-540 Karpacz
Imię i nazwisko Stanowisko
Cyganek Wojciech Michał Przewodniczący
Bober Bożena Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Bratek Lidia Maria Członek
Hajndrych Rafał Jakub Członek
Lisowska-Pakul Katarzyna Elżbieta Członek
Sienkiewicz Robert Członek
Staśkiewicz Barbara Członek
Śladowska Agata Ryszarda Członek
Wolicki Andrzej Janusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Starej Kamienicy
Adres: w Urzędzie Gminy Stara Kamienica, Stara Kamienica 41, 58-512 Stara Kamienica
Imię i nazwisko Stanowisko
Dziubek Mirosława Przewodniczący
Wajda Kamila Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Dyrek Maria Członek
Dziubek Michał Radosław Członek
Korkuć Teresa Anna Członek
Kowal Jerzy Członek
Kozdęba Tadeusz Bartłomiej Członek
Wilczyńska Izabela Regina Członek
Zawadzka Agnieszka Katarzyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Szklarskiej Porębie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Szklarskiej Porębie, ul. Granitowa 2, 58-580 Szklarska Poręba
Imię i nazwisko Stanowisko
Mazurkiewicz Joanna Iwona Przewodniczący
Swoboda Agnieszka Irena Zastępca Przewodniczącego
Boleszczuk Anna Danuta Członek
Czarnecka Marzena Róża Członek
Kuć Małgorzata Ewa Członek
Łukaszkiewicz Alicja Arleta Członek
Pelisiak Zbigniew Członek
Popłońska Agnieszka Katarzyna Członek
Skrzynecka Bożena Krystyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Jeleniej Górze
Adres: w Urzędzie Miasta Jelenia Góra, ul. Sudecka 29, 58-500 Jelenia Góra
Imię i nazwisko Stanowisko
Dzika Mirosława Przewodniczący
Żmijewska Agata Zastępca Przewodniczącego
Domagała Paweł Członek
Dumycz Tomasz Leszek Członek
Grodziński Janusz Antoni Członek
Jagielska Dominika Urszula Członek
Konieczka Agata Ewa Członek
Lepieszo Daniel Jan Członek
Stadnik Grażyna Członek
Urbaniak Daria Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kamiennej Górze
Adres: w Urzędzie Gminy Kamienna Góra, Al. Wojska Polskiego 10, 58-400 Kamienna Góra
Imię i nazwisko Stanowisko
Waniołek Maria Przewodniczący
Kędroń Katarzyna Maria Zastępca Przewodniczącego
Banach Teresa Maria Członek
Kusztal Dawid Wiktor Członek
Oleksy Grażyna Członek
Stanek Czesława Józefa Członek
Telesz Patryk Konrad Członek
Urban Zbigniew Członek
Zarzycka Monika Alicja Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kamiennej Górze
Adres: w Urzędzie Miasta Kamienna Góra, Pl. Grunwaldzki 1, 58-400 Kamienna Góra
Imię i nazwisko Stanowisko
Cieśluk Barbara Teresa Przewodniczący
Białecka-Polak Maria Genowefa Zastępca Przewodniczącego
Bodziony Anetta Dorota Członek
Borkowska Agnieszka Gabriela Członek
Gondek Monika Członek
Kluczyńska Monika Teresa Członek
Polewska Anna Członek
Poręba-Plasło Katarzyna Anna Członek
Wileński Arkadiusz Rafał Członek