Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Białymstoku II

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Miejska Komisja Wyborcza w Bielsku Podlaskim
Adres: w Urzędzie Miasta Bielsk Podlaski, ul. M. Kopernika 1, 17-100 Bielsk Podlaski
Imię i nazwisko Stanowisko
Maksimiuk Jerzy Przewodniczący
Olszańska Magdalena Hanna Zastępca Przewodniczącego
Chwaszczewska Anna Członek
Czarkowska Teresa Członek
Fiedoruk Justyna Członek
Ostaszewski Sebastian Członek
Starczewski Grzegorz Członek
Szuj Mirosława Członek
Śliwa Paulina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bielsku Podlaskim
Adres: w Urzędzie Gminy Bielsk Podlaski, Mickiewicza 46, 17-100 Bielsk Podlaski, pokój nr 111
Imię i nazwisko Stanowisko
Naumczuk Karol Przewodniczący
Dunaj Barbara Zastępca Przewodniczącego
Godlewska Justyna Członek
Hryniewicka Weronika Lucyna Członek
Nidae Mohammed Członek
Nowierski Leszek Włodzimierz Członek
Pawełkiewicz Edyta Członek
Szumski Eugeniusz Członek
Tomczuk Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Milejczycach
Adres: w Urzędzie Gminy Milejczyce, ul. Szkolna 5, 17-332 Milejczyce
Imię i nazwisko Stanowisko
Janowicz Nadzieja Przewodniczący
Krasowska Ewa Zastępca Przewodniczącego
Filipiak Ewa Beata Członek
Galimska Anna Członek
Janiszta Barbara Członek
Korzeniewska Magdalena Członek
Molski Piotr Robert Członek
Remież Danuta Członek
Zaręba Justyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Grodzisku
Adres: w Urzędzie Gminy Grodzisk, ul. 1 Maja 6, 17-315 Grodzisk
Imię i nazwisko Stanowisko
Aleksiejuk Elżbieta Joanna Przewodniczący
Araszewicz Przemysław Zastępca Przewodniczącego
Kisielewska Anna Członek
Kosińska Stanisława Członek
Ostrowski Jan Michał Członek
Piotrowski Bogdan Marian Członek
Sawko Krzysztof Członek
Warszycka Halina Członek
Wojciuk Agnieszka Marzenna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Czyżach
Adres: w Urzędzie Gminy w Czyżach, 17-207 Czyże 98
Imię i nazwisko Stanowisko
Adamiuk Nina Przewodniczący
Biedrycka Irena Zastępca Przewodniczącego
Antypiuk Krystyna Członek
Chodakowski Marek Członek
Golonko Janina Członek
Łobuziński Jan Członek
Moroz Grażyna Członek
Ochryciuk Katarzyna Członek
Ochrymiuk Emilia Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Brańsku
Adres: w Urzędzie Miasta w Brańsku, ul. Rynek 8, 17-120 Brańsk
Imię i nazwisko Stanowisko
Krasucka Sylwia Przewodniczący
Ożarowska Iza Anna Zastępca Przewodniczącego
Bańkowska Paulina Członek
Kalicki Wiaczesław Członek
Karolewska Gertruda Członek
Kędzia Jadwiga Członek
Kujawska Bogumiła Małgorzata Członek
Miluska Patrycja Członek
Mortel Urszula Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Nurcu-Stacji
Adres: w Urzędzie Gminy Nurzec-Stacja, ul. Żerczycka 33, 17-330 Nurzec-Stacja pok. nr 16
Imię i nazwisko Stanowisko
Gołębiewski Mateusz Przewodniczący
Kruszewska Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Banach Maria Jolanta Członek
Malicki Andrzej Członek
Mudel Piotr Członek
Prochowicz Jerzy Członek
Romańczuk Galina Członek
Skuliniec Krzysztof Józef Członek
Trochimiak Artur Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Czeremsze
Adres: w Urzędzie Gminy Czeremcha, ul. Duboisa 14, 17-240 Czeremcha
Imię i nazwisko Stanowisko
Wieremczuk Walentyna Przewodniczący
Baranow Halina Zastępca Przewodniczącego
Drobnikowska Marlena Magdalena Członek
Dunda Walentyna Członek
Gołębiewski Robert Członek
Jarmołowicz Walentyna Członek
Pawluczuk Marta Członek
Tychoniuk Maria Członek
Zazulińska Hanna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Orli
Adres: w Urzędzie Gminy Orla, ul. Mickiewicza 5, 17-106 Orla
Imię i nazwisko Stanowisko
Rengajło Irena Przewodniczący
Chomański Krzysztof Zastępca Przewodniczącego
Borowska Julia Członek
Chmielewska Jolanta Członek
Chodakowska Małgorzata Maria Członek
Czykwin Urszula Członek
Jegier Ewelina Członek
Kubajewska Jolanta Członek
Owerczuk Andrzej Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Mielniku
Adres: w Urzędzie Gminy Mielnik, ul. Piaskowa 38, 17-307 Mielnik
Imię i nazwisko Stanowisko
Szymańska Małgorzata Joanna Przewodniczący
Gniadek Urszula Zastępca Przewodniczącego
Adamczuk Monika Członek
Boguszewska Maria Członek
Panasiuk Arkadiusz Członek
Radziszewska Małgorzata Członek
Szewczak Bogumiła Członek
Wojciuk Józef Członek
Zduniewicz Jadwiga Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Siemiatyczach
Adres: w Starostwie Powiatowym w Siemiatyczach, ul. Leg. Piłsudskiego 3, 17-300 Siemiatycze
Imię i nazwisko Stanowisko
Kapelka Jan Przewodniczący
Tereszkiewicz Piotr Zastępca Przewodniczącego
Czeberkus Ewelina Członek
Kapelka Katarzyna Członek
Kazimierczak Bogumiła Członek
Kiczko Julita Członek
Konicka Agnieszka Członek
Mertens Małgorzata Członek
Prokopiuk Mikołaj Członek
Radziszewska-Dawidziuk Bożena Krystyna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Hajnówce
Adres: w Starostwie Powiatowym w Hajnówce, ul. A.Zina 1, 17-200 Hajnówka
Imię i nazwisko Stanowisko
Front Grzegorz Piotr Przewodniczący
Budnik Barbara Zastępca Przewodniczącego
Antypiuk Sławomir Członek
Czarnecki Zbigniew Członek
Dembowska Danuta Maria Członek
Jańczuk Eugeniusz Członek
Krzycki Marek Dawid Członek
Link Walentyna Członek
Sakowicz Piotr Członek
Zarembska Elżbieta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Hajnówce
Adres: w Urzędzie Gminy Hajnówka, ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka
Imię i nazwisko Stanowisko
Nowicka Alina Przewodniczący
Łapińska Urszula Zastępca Przewodniczącego
Bartoszuk Tomasz Członek
Jakimiuk-Osiennik Regina Członek
Kuklik Jerzy Członek
Michalczuk Jarosław Członek
Romaniuk Dorota Członek
Sadowska Irena Członek
Snarski Włodzimierz Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Hajnówce
Adres: w Urzędzie Miasta Hajnówka, ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka
Imię i nazwisko Stanowisko
Marczuk Eugenia Przewodniczący
Jańczuk Maria Zastępca Przewodniczącego
Dubow Angelina Członek
Jonasz Helena Członek
Kulpa-Krzycka Jolanta Ewa Członek
Nazarko Leonida Członek
Rogacz Olga Członek
Romańczuk Elżbieta Członek
Tyl Jolanta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Boćkach
Adres: w Urzędzie Gminy Boćki, Plac Armii Krajowej 3, 17-111 Boćki
Imię i nazwisko Stanowisko
Kapuśniak Krystyna Przewodniczący
Chmur Urszula Zastępca Przewodniczącego
Giżewska Regina Członek
Jakubowski Marcin Członek
Korniluk Milena Członek
Nowak Adam Członek
Popik Paulina Członek
Tymosiak Helena Członek
Wojdakowska Magdalena Katarzyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kleszczelach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Kleszczelach, ul. 1 Maja 4, 17 - 250 Kleszczele
Imię i nazwisko Stanowisko
Makarowska Marianna Przewodniczący
Kasjaniuk Halina Zastępca Przewodniczącego
Adamczyk Halina Członek
Jakubowska Danuta Członek
Kulikowska Martyna Członek
Młodzianowska Ludmiła Członek
Sanczenko Taisa Członek
Soroczyńska Halina Członek
Szatyłowicz Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Narewce
Adres: w Urzędzie Gminy Narewka, ul. Białowieska 1, 17-220 Narewka
Imię i nazwisko Stanowisko
Gierasimiuk Mikołaj Przewodniczący
Olesińska Alentyna Zastępca Przewodniczącego
Bobrowski Tomasz Członek
Boruta Małgorzata Członek
Lewsza Katarzyna Członek
Radziwoniuk Jakub Członek
Sopoćko Agnieszka Członek
Tarasiewicz Lilla Członek
Trusiewicz Aleksander Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Siemiatyczach
Adres: w Urzędzie Gminy Siemiatycze, ul. Tadeusza Kościuszki 35, 17-300 Siemiatycze
Imię i nazwisko Stanowisko
Klepacka Jadwiga Przewodniczący
Bobel Przemysław Zastępca Przewodniczącego
Adamczuk Aneta Jadwiga Członek
Dawidziuk Joanna Marta Członek
Jarocka Sylwia Aleksandra Członek
Kobus Jarosław Członek
Konczerewicz Anna Członek
Moczulska Janina Członek
Toczko Agnieszka Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Bielsku Podlaskim
Adres: w Starostwie Powiatowym w Bielsku Podlaskim, ul. Adama Mickiewicza 46, 17-100 Bielsk Podlaski
Imię i nazwisko Stanowisko
Skowrońska-Maksimczuk Grażyna Przewodniczący
Dankiewicz Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Borowska Katarzyna Członek
Czyżewski Andrzej Członek
Fiedorczuk Jerzy Członek
Fionik Anna Członek
Gołębiecka Barbara Członek
Naliwajko Łukasz Członek
Wiszenko Agnieszka Członek
Żukowska Helena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Brańsku
Adres: w Urzędzie Gminy Brańsk, ul. Rynek 8, 17-120 Brańsk
Imię i nazwisko Stanowisko
Falkowska Monika Przewodniczący
Kuczyńska Ewelina Helena Zastępca Przewodniczącego
Bobel Agnieszka Członek
Kiersnowski Michał Członek
Krysik Agnieszka Członek
Miluska Dominika Członek
Poletyło Tomasz Członek
Sztejniec Weronika Członek
Wróblewska Karolina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Perlejewie
Adres: w Urzędzie Gminy Perlejewo, Perlejewo 14, 17-322 Perlejewo
Imię i nazwisko Stanowisko
Zalewski Jacek Przewodniczący
Przesław Heronima Zastępca Przewodniczącego
Jankowska Dorota Beata Członek
Kozińska Grażyna Członek
Leszczyńska Janina Członek
Radziszewska Teresa Bogumiła Członek
Ryczkowska Janina Członek
Stańczuk Krystyna Członek
Wierzbicka Izabela Monika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dziadkowicach
Adres: W Urzędzie Gminy Dziadkowice, Dziadkowice 13, 17-306 Dziadkowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Ogar Jerzy Przewodniczący
Jaszczołt Anna Maria Zastępca Przewodniczącego
Brzezińska Małgorzata Członek
Dziewińska Halina Teresa Członek
Glinko Barbara Jolanta Członek
Górska Grażyna Członek
Kosz Jan Członek
Olszewska-Osowska Monika Członek
Piotrowska Elżbieta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Białowieży
Adres: w Urzędzie Gminy Białowieża, ul. Sportowa 1, 17-230 Białowieża
Imię i nazwisko Stanowisko
Petruk Marzanna Jadwiga Przewodniczący
Szpakowicz Andrzej Zastępca Przewodniczącego
Lewczuk Anatol Członek
Lipiec Tamara Członek
Pawłowska-Agiejczyk Katarzyna Członek
Szklarzewska Ewa Członek
Szpakowicz Elżbieta Członek
Winiarski Paweł Marcin Członek
Wołosik Ilona Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dubiczach Cerkiewnych
Adres: w Urzędzie Gminy Dubicze Cerkiewne, ul. Główna 65, 17-204 Dubicze Cerkiewne
Imię i nazwisko Stanowisko
Pietruczuk Włodzimierz Przewodniczący
Iwaniuk Mirosława Zastępca Przewodniczącego
Androsiuk Halina Członek
Artysiewicz Mirosława Członek
Czykwin Monika Członek
Karpiuk Jolanta Członek
Młodzian Dawid Członek
Pietrzak Stefan Ryszard Członek
Repko Olga Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Siemiatyczach
Adres: w Urzędzie Miasta Siemiatycze, ul. Pałacowa 2, 17-300 Siemiatycze
Imię i nazwisko Stanowisko
Radziszewska Małgorzata Anna Przewodniczący
Koc Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Jodłowska Karolina Członek
Kazimierczuk Marta Członek
Kryński Rafał Tomasz Członek
Moiczek Adam Piotr Członek
Nowaszewska Ewa Członek
Protasiuk Paulina Członek
Samojluk Kamila Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Narwi
Adres: w Urzędzie Gminy Narew, ul. Mickiewicza 101, 17-210 Narew
Imię i nazwisko Stanowisko
Juszkiewicz Tamara Przewodniczący
Dudzicz Eugeniusz Zastępca Przewodniczącego
Kotowicz Irena Członek
Kruczkowska Katarzyna Członek
Kurianowicz Lucja Członek
Maksymczuk Krystyna Członek
Owerczuk Maria Członek
Pogorzelski Kacper Adam Członek
Snarska Magdalena Agnieszka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wyszkach
Adres: w Urzędzie Gminy Wyszki, ul. Piórkowska 2, 17-132 Wyszki
Imię i nazwisko Stanowisko
Olszewska Marzanna Przewodniczący
Karpiesiuk Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Berg Barbara Członek
Falkowski Robert Członek
Gromada Eugenia Członek
Kłoczko Joanna Członek
Naliwajko Sabina Członek
Piotrowska Agnieszka Członek
Średnicka Emilia Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rudce
Adres: w Urzędzie Gminy Rudka, ul. Brańska 13, 17-123 Rudka
Imię i nazwisko Stanowisko
Warmijak Michał Przewodniczący
Baranowska Sylwia Zastępca Przewodniczącego
Antoszczuk Bogusława Członek
Bielak Marcin Członek
Boratyńska Anna Członek
Faszczewska Karolina Diana Członek
Iwańczuk Renata Anna Członek
Litwińczuk Anna Członek
Zabłocka Agnieszka Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Drohiczynie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Drohiczynie, ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 5, 17-312 Drohiczyn
Imię i nazwisko Stanowisko
Olszewska Maria Przewodniczący
Sorokosz Walentyna Zastępca Przewodniczącego
Charyton Ewa Członek
Halliopa Anna Członek
Kaliszuk Paweł Członek
Ochędalska Urszula Maria Członek
Wierzbicka Krystyna Joanna Członek
Zgierun Małgorzata Członek
Zgierun Paulina Dorota Członek