Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Opolu I

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Powiatowa Komisja Wyborcza w Kluczborku
Adres: w Starostwie Powiatowym w Kluczborku, ul. Katowicka 1 (II piętro sala nr 213), 46-200 Kluczbork
Imię i nazwisko Stanowisko
Szydło Ewa Maria Przewodniczący
Kallus Waldemar Karol Zastępca Przewodniczącego
Kalemba Janusz Wojciech Członek
Kamieniak Anna Jadwiga Członek
Knap Katarzyna Anna Członek
Korzeniowska Krystyna Antonina Członek
Kulewska-Stańkowska Katarzyna Mariola Członek
Łuszczyńska Bożena Janina Członek
Tokarska Ewa Maria Członek
Więcek Gabriela Małgorzata Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Opolu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Opolu, ul. 1 Maja 29, 45-068 Opole
Imię i nazwisko Stanowisko
Turczyński Krzysztof Przewodniczący
Kupka Manfred Zastępca Przewodniczącego
Andrejczuk Małgorzata Iwona Członek
Baryłowicz Janusz Marek Członek
Bielecka Magdalena Beata Członek
Birecka Dorota Bernadeta Członek
Hanack Justyna Marta Członek
Jachnicka-Rus Patrycja Alicja Członek
Polewiak Łukasz Zbigniew Członek
Stefańska Martina Jadwiga Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Namysłowie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Namysłowie, Plac Wolności 12a, 46-100 Namysłów
Imię i nazwisko Stanowisko
Garboś Karolina Przewodniczący
Rzeczkowska Adriana Izabela Zastępca Przewodniczącego
Adamiec Marta Izabela Członek
Dubiński Kazimierz Czesław Członek
Grześkowicz Sławomira Wanda Członek
Stopa Adrian Tomasz Członek
Szajda Irena Członek
Włodarczyk Alicja Jadwiga Członek
Wolak Henryka Elżbieta Członek
Wołoszczuk Anna Dorota Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Chrząstowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Chrząstowice, ul. Dworcowa 38, 46-053 Chrząstowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Brzezina Andrzej Jan Przewodniczący
Buhl Joachim Krzysztof Zastępca Przewodniczącego
Born Gabriela Elżbieta Członek
Fila Grażyna Helena Członek
Klimek Lidia Członek
Kruszczak Dariusz Piotr Członek
Mateja Gabriela Katarzyna Członek
Ochnicki Wojciech Franciszek Członek
Sordon Emilia Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Byczynie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Byczynie, Rynek 1, 46-220 Byczyna
Imię i nazwisko Stanowisko
Sztojko-Chałupczyńska Aneta Barbara Przewodniczący
Mączka Przemysław Zastępca Przewodniczącego
Brewus Beata Maria Członek
Czech Ireneusz Stanisław Członek
Dec Tomasz Członek
Mandryga Mariola Edwarda Członek
Olejnik Joanna Józefa Członek
Skoczylas Wiesław Michał Członek
Tkaczuk Piotr Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Tułowicach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Tułowicach, ul. Szkolna 1, 49-130 Tułowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Gierczak Grzegorz Eugeniusz Przewodniczący
Pietrusewicz Zofia Zastępca Przewodniczącego
Janiak Krzysztof Członek
Jażdżyk Katarzyna Krystyna Członek
Koteluk Łukasz Jacek Członek
Maślanka Barbara Krystyna Członek
Sieja Irena Członek
Trybulska Magdalena Maria Członek
Turczyn Izabela Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Świerczowie
Adres: w Urzędzie Gminy Świerczów, ul. Brzeska 48, 46-112 Świerczów
Imię i nazwisko Stanowisko
Woźniak Marta Antonina Przewodniczący
Janków-Smolira Adriana Aleksandra Zastępca Przewodniczącego
Anuszkiewicz Paweł Członek
Drobina Tadeusz Józef Członek
Klisowska-Topoła Dorota Członek
Kozłowska Sylwia Maria Członek
Michałków Maria Anna Członek
Paluch Irena Władysława Członek
Rudzińska Dorota Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Ozimku
Adres: w Urzędzie Gminy i Miasta Ozimek, ul. ks. Jana Dzierżona 4B, 46-040 Ozimek
Imię i nazwisko Stanowisko
Olearczyk Ryszard Przewodniczący
Kubów Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Boduch Anna Maria Członek
Borkowska Gabriela Irena Członek
Brzęczek Anna Krystyna Członek
Fleszar Magdalena Członek
Langosz Monika Maria Członek
Oniszk Magdalena Krystyna Członek
Szostok Edeltrauda Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Prószkowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Prószkowie, ul. Opolska 17, 46-060 Prószków
Imię i nazwisko Stanowisko
Staniów Dorota Ewa Przewodniczący
Sobala Justyna Anna Zastępca Przewodniczącego
Białek Beata Anna Członek
Gregowska Agnieszka Członek
Kowalczyk Izabela Krystyna Członek
Kuchczyńska Alina Zuzanna Członek
Moczko-Niestrój Barbara Elżbieta Członek
Rogóż Katarzyna Członek
Wrześniewski Adam Sebastaian Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dąbrowie
Adres: Urząd Gminy Dąbrowa ul. Ks. prof. Józefa Sztonyka 56, 49-120 Dąbrowa
Imię i nazwisko Stanowisko
Holek Cecylia Maria Przewodniczący
Lisson Piotr Jan Zastępca Przewodniczącego
Gonsior Anna Agnieszka Członek
Jonczyk Robert Członek
Kącka Bożena Jolanta Członek
Malawski Czesław Członek
Sosna Aleksandra Katarzyna Członek
Szczepaniak Bernadeta Członek
Wachowska Małgorzata Wiesława Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Popielowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Popielowie, 46-090 Popielów, ul.Opolska 13 pok. nr 25
Imię i nazwisko Stanowisko
Macioszek Monika Antonina Przewodniczący
Kulig Marianna Zastępca Przewodniczącego
Ciećkiewicz Dariusz Bronisław Członek
Gandyra Magdalena Maria Członek
Kowolik Adelajda Agnieszka Członek
Kuźnik Grażyna Teresa Członek
Słowikowska Zofia Członek
Swynarczuk Honorata Teresa Członek
Żółtańska Anna Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Pokoju
Adres: w Urzędzie Gminy Pokój ul. Sienkiewicza 8, 46-034 Pokój
Imię i nazwisko Stanowisko
Kołodziejczyk Aleksandra Przewodniczący
Zimoch Tomasz Krzysztof Zastępca Przewodniczącego
Hadamik Agnieszka Anna Członek
Kruszelnicki Tomasz Członek
Łapszyńska Grażyna Członek
Olejnik Marzena Członek
Rogalski Łukasz Kazimierz Członek
Urban Renata Członek
Zelek Beata Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Komprachcicach
Adres: w Urzędzie Gminy Komprachcice, ul. Kolejowa 3, 46-070 Komprachcice
Imię i nazwisko Stanowisko
Parkitny Jarosław Bogusław Przewodniczący
Tychota Małgorzata Barbara Zastępca Przewodniczącego
Bukowska Magdalena Katarzyna Członek
Duda Ewa Agnieszka Członek
Gregowski Karol Członek
Kochańska-Jesse Aleksandra Barbara Członek
Lasaj Monika Magdalena Członek
Pikos Patrycja Marta Członek
Wencel Antoni Jerzy Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Turawie
Adres: w Urzędzie Gminy Turawa, ul. Opolska 39C, pok. nr 26
Imię i nazwisko Stanowisko
Kita Bartłomiej Waldemar Przewodniczący
Musielak Jerzy Zastępca Przewodniczącego
Blacha Sylwia Barbara Członek
Dębowski Przemysław Członek
Kolasa Małgorzata Maria Członek
Loch Jolanta Członek
Markiewicz Łukasz Mieczysław Członek
Różycka Joanna Helena Członek
Staś Henryk Marcin Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Tarnowie Opolskim
Adres: Gminna Komisja Wyborcza w Tarnowie Opolskim ul. Dworcowa 6, pok. nr 2
Imię i nazwisko Stanowisko
Kowalik Simona Magdalena Przewodniczący
Stach Anna Maria Zastępca Przewodniczącego
Bawoł Krystyna Renata Członek
Dylla Franz Paul Członek
Gramza Marta Gizela Członek
Gruszka Arkadiusz Członek
Salla Oswald Członek
Usydus Krystyna Barbara Członek
Wyrębski Sebastian Marcin Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kluczborku
Adres: w Urzędzie Miejskim w Kluczborku, ul. Katowicka 1, 46-200 Kluczbork
Imię i nazwisko Stanowisko
Hrynyszyn Janusz Przewodniczący
Kozłowska Zofia Dorota Zastępca Przewodniczącego
Czekaj Aneta Elżbieta Członek
Glomb Helena Agnieszka Członek
Ożga Grażyna Maria Członek
Piłat Piotr Paweł Członek
Roguska Krystyna Maria Członek
Siedlińska Renata Zofia Członek
Sochacki Waldemar Stanisław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Murowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Murowie ul. Dworcowa 2, 46-030 Murów
Imię i nazwisko Stanowisko
Dydzik Sylwia Edyta Przewodniczący
Kania Gabriela Teresa Zastępca Przewodniczącego
Fila Rita Zuzanna Członek
Gizler Lidia Członek
Gwóźdź Renata Członek
Leja Martyna Sabina Członek
Nanko Hubert Członek
Raszkiewicz Maria Anna Członek
Stempniewicz Monika Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lasowicach Wielkich
Adres: Urząd Gminy w Lasowicach Wielkich Lasowice Wielkie 99A parter, pokój nr 04 - Sala Rady Gminy
Imię i nazwisko Stanowisko
Landsberg Andrzej Przewodniczący
Lizoń Piotr Ireneusz Zastępca Przewodniczącego
Jach Marianna Wiesława Członek
Markowicz Romuald Józef Członek
Poniewiera Kamila Sylwia Członek
Psyk Aneta Barbara Członek
Smolnik Grzegorz Jerzy Członek
Sułkowski Jarosław Marek Członek
Zacharejko Magdalena Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Wołczynie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Wołczynie, ul. Dworcowa 1, 46-250 Wołczyn
Imię i nazwisko Stanowisko
Matelska Julita Katarzyna Przewodniczący
Siwak Beata Zastępca Przewodniczącego
Bednarek Grzegorz Marcin Członek
Fila Mateusz Jan Członek
Jaśniak-Gocha Marzena Anna Członek
Kostera Kazimierz Członek
Kuchno Beata Ewa Członek
Muzyka Małgorzata Maria Członek
Uma Elżbieta Barbara Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Namysłowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Namysłowie, ul. Stanisława Dubois 3, 46-100 Namysłów
Imię i nazwisko Stanowisko
Kowalska Elżbieta Przewodniczący
Różniecka Ilona Zastępca Przewodniczącego
Magaj Rafał Józef Członek
Moćko Aneta Ewa Członek
Mormul Jerzy Henryk Członek
Stopa Ewelina Janina Członek
Sypko Józef Emil Członek
Wilczyński Michał Członek
Zacharów Joanna Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wilkowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Wilkowie, sala konferencyjna, ul. Wrocławska 11, 46-113 Wilków
Imię i nazwisko Stanowisko
Kwiatkowska Anna Zofia Przewodniczący
Maliński Zbigniew Zastępca Przewodniczącego
Bochniak Krystyna Jadwiga Członek
Czarna Dorota Wioletta Członek
Jabłońska Joanna Krystyna Członek
Jaroszewska Aleksandra Paulina Członek
Próchnicki Błażej Wojciech Członek
Włodarczyk Zdzisława Członek
Wójcik Ewa Magdalena Członek
Wojewódzka Komisja Wyborcza w Opolu
Adres: w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego, 45-082 Opole, ul. Piastowska 14 - Ostrówek, parter, sala nr 5
Imię i nazwisko Stanowisko
Zawadzki Łukasz Przewodniczący
Piontek Waldemar Franciszek Zastępca Przewodniczącego
Filipowski Mateusz Filip Członek
Kalicka Magdalena Członek
Makiola Dorota Maria Członek
Maksym Janusz Czesław Członek
Pieroń Krzysztof Janusz Członek
Troszczyński Roman Członek
Urbaniak Filip Członek
Żurakowska Beata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dobrzeniu Wielkim
Adres: w Urzędzie Gminy w Dobrzeniu Wielkim, ul. Namysłowska 44, 46-081 Dobrzeń Wielki
Imię i nazwisko Stanowisko
Lauer-Konecka Kornelia Maria Przewodniczący
Jonek Piotr Józef Zastępca Przewodniczącego
Bukowska Teresa Maria Członek
Jendryca Gizela Członek
Kołodziej Izabela Katarzyna Członek
Kowalczyk Cezary Karol Członek
Kurtz Joanna Aniela Członek
Piskorska Joanna Jadwiga Członek
Wilczek Marianna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Niemodlinie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Niemodlinie, ul. Bohaterów Śląskich 37
Imię i nazwisko Stanowisko
Konieczko Maria Zofia Przewodniczący
Czerwińska Barbara Eugenia Zastępca Przewodniczącego
Cygoń Jadwiga Ewa Członek
Franczyk Anna Członek
Galińska Krystyna Maria Członek
Krzesińska Ewa Justyna Członek
Kucz Marzena Grażyna Członek
Maciejewska Jadwiga Członek
Wickiewicz Arkadiusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łubnianach
Adres: w Urzędzie Gminy Łubniany, ul. Opolska 104, 46-024 Łubniany
Imię i nazwisko Stanowisko
Geisler Anna Maria Przewodniczący
Cielenkiewicz Krzysztof Wojciech Zastępca Przewodniczącego
Dębowska Marzena Agnieszka Członek
Długosz Jan Antoni Członek
Janczyk Irena Karina Członek
Pawelec Marcin Andrzej Członek
Piskorski Marek Członek
Schwierz Maria Anna Członek
Wierszak Izabela Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Opolu
Adres: w Urzędzie Miasta Opola, Rynek Ratusz
Imię i nazwisko Stanowisko
Szokalski Adam Przewodniczący
Janka-Zadrożna Agnieszka Natasza Zastępca Przewodniczącego
Bolech Magdalena Członek
Kozłowska Aleksandra Członek
Kubicha Wojciech Jerzy Członek
Kuchta Andrzej Członek
Mielnik Sylwia Członek
Mroczek Wiesław Antoni Członek
Polewiak Maria Irena Członek
Winiarz Bartosz Zbigniew Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Domaszowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Domaszowice, ul. Główna 26, (sala ślubów) 46-146 Domaszowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Gil Roman Józef Przewodniczący
Karońska Jolanta Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Barszcz Józef Bolesław Członek
Matkowska Zofia Maria Członek
Szymańska Jolanta Józefa Członek
Wierzbicka Karolina Katarzyna Członek
Wołczańska Emilia Członek
Wrzesiński Stanisław Członek
Zieliński Marek Członek