Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Ostrołęce II

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Długosiodle
Adres: w Urzędzie Gminy Długosiodło, ul. Tadeusza Kościuszki 2
Imię i nazwisko Stanowisko
Orłowski Tomasz Przewodniczący
Krysiak Ewa Urszula Zastępca Przewodniczącego
Aksamitowska Ilona Członek
Dziel Paulina Członek
Frontczak Wioleta Członek
Jechna Arkadiusz Andrzej Członek
Reising Łukasz Aleksander Członek
Szyszkowski Łukasz Członek
Wejnerowski Piotr Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Krasnosielcu
Adres: w Urzędzie Gminy w Krasnosielcu, ul. Rynek 40, pokój nr 11
Imię i nazwisko Stanowisko
Więcek Bogusława Przewodniczący
Wnuk Marzena Zastępca Przewodniczącego
Bielawska Małgorzata Członek
Kaczorek Elżbieta Członek
Kalinowska Wioleta Członek
Maluchnik Rafał Członek
Mydło Małgorzata Członek
Niestępska-Tomaszewska Katarzyna Członek
Niewiadomska Katarzyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Różanie
Adres: w Urzędzie Gminy w Różanie, Plac Obrońców Różana 4, pokój nr 36, 2 piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Zygmuntowicz Daniel Przewodniczący
Samsel Anna Zastępca Przewodniczącego
Lusa Lidia Członek
Łachmańska Agnieszka Członek
Małkowska Renata Członek
Napiórkowska Agnieszka Członek
Prusik Marzena Członek
Wnuk Mariola Członek
Zajkowska Izabela Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Makowie Mazowieckim
Adres: w Urzędzie Miejskim w Makowie Mazowieckim, ul. Moniuszki 6, pokój nr 32
Imię i nazwisko Stanowisko
Napiórkowski Grzegorz Przewodniczący
Misiuk-Mikita Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Bartosiewicz Olga Członek
Brzostek Barbara Członek
Danowska Jolanta Członek
Jankowska Ewa Członek
Jaworowska Ewa Członek
Ryczkowska Halina Członek
Wolanowska Marianna Helena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Czerwonce
Adres: w Urzędzie Gminy w Czerwonce, sala nr 11
Imię i nazwisko Stanowisko
Kozłowska Joanna Przewodniczący
Opacki Andrzej Zastępca Przewodniczącego
Balcerzak Marzena Członek
Chrzanowska Maria Grażyna Członek
Ciszkowska Aleksandra Członek
Jusiński Marek Józef Członek
Perzanowska Iwona Członek
Smolińska Joanna Członek
Wielechowski Paweł Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Płoniawach-Bramurze
Adres: w Urzędzie Gminy Płoniawy-Bramura, Płoniawy-Bramura 83A
Imię i nazwisko Stanowisko
Sitarski Ireneusz Przewodniczący
Ciok Katarzyna Teresa Zastępca Przewodniczącego
Antczak Marta Katarzyna Członek
Dobrosielska Anna Członek
Łosiewicz Elżbieta Członek
Mysiorski Kazimierz Członek
Szewczak Małgorzata Członek
Ślusarczyk Bogusława Członek
Wróblewska Urszula Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Młynarzach
Adres: w Urzędzie Gminy Młynarze, ul. Ostrołęcka 7, sala nr 2
Imię i nazwisko Stanowisko
Chełstowski Czesław Przewodniczący
Morka Justyna Zastępca Przewodniczącego
Budziszewska Aneta Członek
Chrzanowska Anna Członek
Głażewska Ewelina Członek
Kujawa Renata Teresa Członek
Majkowska-Falba Anna Członek
Mościcki Adam Członek
Tarasiewicz Patryk Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Karniewie
Adres: w Urzędzie Gminy Karniewo, ul. Pułtuska 3, pokój nr 1 i 2
Imię i nazwisko Stanowisko
Dąbrowski Stanisław Przewodniczący
Boczkowska Mariola Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Jackowska Mariola Bożena Członek
Karpińska Joanna Członek
Koczara Małgorzata Członek
Pieńkowska Izabela Członek
Rembała Michał Jan Członek
Wiśniewska Dorota Członek
Woźniak Arkadiusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sypniewie
Adres: w Urzędzie Gminy Sypniewo, ul. Ostrołęcka 27, sala konferencyjna
Imię i nazwisko Stanowisko
Biedrzycka Halina Przewodniczący
Damięcka Barbara Hanna Zastępca Przewodniczącego
Borkowski Mariusz Członek
Częścik Janina Członek
Majkowska Weronika Członek
Mierzejewska Urszula Członek
Otłowska Hanna Członek
Perzanowska Anna Członek
Sadowski Maciej Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rzewniu
Adres: w Urzędzie Gminy Rzewnie, Rzewnie 19, pokój nr 8
Imię i nazwisko Stanowisko
Napiórkowska Katarzyna Przewodniczący
Mroczkowska Anna Zastępca Przewodniczącego
Karczewska Jolanta Członek
Kierzkowska Bożena Członek
Modzelewska Bożena Członek
Napiórkowska Małgorzata Członek
Skowrońska Edyta Członek
Szubińska Anna Danuta Członek
Świderska Karolina Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Makowie Mazowieckim
Adres: w Starostwie Powiatowym w Makowie Mazowieckim, ul. Rynek 1, pokój nr 18 i 19
Imię i nazwisko Stanowisko
Dębska Anna Przewodniczący
Kujawa Izabela Maria Zastępca Przewodniczącego
Brym Tadeusz Stanisław Członek
Bystrek Leszek Jan Członek
Groszyk Ryszard Członek
Karpińska Izabela Członek
Kasjaniuk Katarzyna Milena Członek
Lasko Anna Członek
Ogar Anna Członek
Rutkowski Andrzej Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Wyszkowie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Wyszkowie, Aleja Róż 2, pokój 33
Imię i nazwisko Stanowisko
Brzostek Marcin Przewodniczący
Bożuta Barbara Regina Zastępca Przewodniczącego
Arnal Monika Anna Członek
Gerek Elżbieta Członek
Kuchta Ewa Członek
Oleksiak Przemysław Członek
Polecki Krzysztof Członek
Przybysz Bożena Barbara Członek
Salwin Urszula Barbara Członek
Siembor Sylwia Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Pułtusku
Adres: w Starostwie Powiatowym w Pułtusku, ul. Marii Skłodowskiej - Curie 11, I piętro, pokój 2.30
Imię i nazwisko Stanowisko
Kamińska Iwona Przewodniczący
Majewski Waldemar Adam Zastępca Przewodniczącego
Chmielewska Marianna Członek
Jankowska Katarzyna Członek
Kalinowska Dorota Członek
Krawczyk Justyna Członek
Matuszewski Mateusz Członek
Nasiadka Hanna Członek
Permanicka Marianna Członek
Turek Hanna Zofia Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Obrytem
Adres: w Urzędzie Gminy Obryte, Obryte 185, pokój 15
Imię i nazwisko Stanowisko
Wiśniewska Karolina Przewodniczący
Szczerba Alina Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Bajorek Marta Członek
Kamińska Małgorzata Członek
Kołakowski Tomasz Członek
Kuklińska Michalina Sylwia Członek
Łach Bogdan Wojciech Członek
Śliwka Barbara Członek
Tyszkiewicz Paweł Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Somiance
Adres: w Urzędzie Gminy Somianka, Somianka-Parcele 16B, pokój 19 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Staśkiewicz Wioletta Dorota Przewodniczący
Salwin Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Bryczyńska Anna Członek
Chabros-Szymkowska Renata Członek
Jeż Monika Członek
Kentla Ela Członek
Królikowska Anna Członek
Staśkiewicz Sylwia Członek
Szczesna Anna Magdalena Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Wyszkowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Wyszkowie, Aleja Róż 2, pokój 144A
Imię i nazwisko Stanowisko
Milewska Beata Dorota Przewodniczący
Sosnowska Lucyna Zastępca Przewodniczącego
Czerwińska Bożena Członek
Jaworska Teresa Członek
Korczakowski Dariusz Członek
Krajewska Ewa Maria Członek
Łapińska Renata Członek
Ogrodziński Jan Członek
Oleksiak Jarosław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Zabrodziu
Adres: w Urzędzie Gminy w Zabrodziu, ul. Wł. St. Reymonta 51, sala konferencyjna
Imię i nazwisko Stanowisko
Małaszek Ewa Bożena Przewodniczący
Bieńkowska Janina Czesława Zastępca Przewodniczącego
Gajc Teresa Członek
Kościołek Monika Jadwiga Członek
Paź Wiesława Członek
Pieńczuk Alina Członek
Suchenek Janina Członek
Trzciński Jacek Adam Członek
Wójcik Kazimiera Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Pokrzywnicy
Adres: w Urzędzie Gminy w Pokrzywnicy, al. Jana Pawła II 1 (sala konferencyjna)
Imię i nazwisko Stanowisko
Gwiazdowska Halina Przewodniczący
Skarżycka Klaudia Zastępca Przewodniczącego
Byszewska Sylwia Ewa Członek
Goliatowska Małgorzata Członek
Lusa Magdalena Członek
Mieszkowska Monika Mirosława Członek
Pakieła Dominik Łukasz Członek
Pielach Mirosław Członek
Żbikowska Renata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Pułtusku
Adres: w Urzędzie Miejskim w Pułtusku, ul. Rynek 41, sala rady - I piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Skrzypek Roman Jan Przewodniczący
Boczkowska Marzena Zastępca Przewodniczącego
Borczyńska Marta Członek
Chodyna Mirosław Andrzej Członek
Kamińska Wanda Członek
Kowalski Jerzy Członek
Ostrowska Justyna Olga Członek
Pergół Dorota Bożena Członek
Piekarski Krzysztof Jan Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rząśniku
Adres: w Urzędzie Gminy Rząśnik, ul. Jesionowa 3, pokój 16a
Imię i nazwisko Stanowisko
Kiljańczyk Barbara Przewodniczący
Mosakowska Teresa Zastępca Przewodniczącego
Fąderska Ewa Elżbieta Członek
Kaczmarczyk Agnieszka Członek
Kaczyńska Dorota Członek
Przychocka Ewelina Danuta Członek
Rosłoniec Danuta Członek
Szczepanik Hanna Członek
Świderska Teresa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Szelkowie
Adres: w Gminnym Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Starym Szelkowie, Stary Szelków 35A
Imię i nazwisko Stanowisko
Bladosz Mariola Barbara Przewodniczący
Chodkowska Hanna Zastępca Przewodniczącego
Gutowska Iwona Członek
Kędzierska Marta Członek
Kowalewska Justyna Członek
Paczkowska Elżbieta Członek
Piecuska Grażyna Członek
Postek Klaudia Członek
Sztender Dorota Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Świerczach
Adres: w Urzędzie Gminy Świercze, ul. Pułtuska 47
Imię i nazwisko Stanowisko
Skoczeń Danuta Alina Przewodniczący
Kiela Izabela Zastępca Przewodniczącego
Chełstowska Eliza Członek
Chełstowski Konrad Członek
Cygańska Anna Maria Członek
Maraszek Zofia Członek
Raźniewska Mirosława Członek
Wiernicka Małgorzata Teresa Członek
Wiśniewski Janusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Zatorach
Adres: w Urzędzie Gminy w Zatorach, ul. Jana Pawła II 106
Imię i nazwisko Stanowisko
Abramczyk Anna Przewodniczący
Szymański Zbigniew Marian Zastępca Przewodniczącego
Dawidczyk Olga Wioletta Członek
Drążewska Anna Członek
Jastrzębska Agnieszka Członek
Molska Ewelina Członek
Sawka Renata Członek
Stelmach Adam Józef Członek
Światkowski Stanisław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Brańszczyku
Adres: w Urzędzie Gminy w Brańszczyku, ul. Jana Pawła II 45
Imię i nazwisko Stanowisko
Brzezińska Beata Przewodniczący
Kulesza Renata Zastępca Przewodniczącego
Kaczmarczyk Beata Członek
Kalisz Izabela Małgorzata Członek
Kowalska Barbara Członek
Kukwa Tadeusz Bogusław Członek
Mikołajczyk Aneta Anastazja Członek
Pietrzak Genowefa Barbara Członek
Pióro Ewelina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Winnicy
Adres: w Urzędzie Gminy w Winnicy, ul. Pułtuska 25
Imię i nazwisko Stanowisko
Gocka Elżbieta Katarzyna Przewodniczący
Lachowska Monika Zastępca Przewodniczącego
Krawczyk Agnieszka Członek
Łebkowska Katarzyna Członek
Malinowska Martyna Członek
Prażmowski Andrzej Członek
Rembecki Wojciech Członek
Tolak Anna Członek
Tomczyk Joanna Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gzach
Adres: w Urzędzie Gminy Gzy, Gzy 9
Imię i nazwisko Stanowisko
Sobczyńska Monika Ewa Przewodniczący
Dworecka Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Konarzewski Janusz Członek
Kowalewska Ewa Członek
Lachowska Anna Grażyna Członek
Piekutowska Aneta Członek
Pniewski Ryszard Członek
Strączewska Karolina Członek
Zarzycka Danuta Agnieszka Członek