Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Miejska Komisja Wyborcza w Chorzelach
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Chorzelach, ul. Stanisława Komosińskiego 1, 06-330 Chorzele
Imię i nazwisko Stanowisko
Danelska Irena Małgorzata Przewodniczący
Bądkowska Maria Anna Zastępca Przewodniczącego
Ciborowski Jacek Członek
Czerska Katarzyna Członek
Smolińska Justyna Członek
Szlaga Jacek Członek
Szyjka Marzena Członek
Szymaniak Agnieszka Irena Członek
Wichowska Jowita Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jednorożcu
Adres: w Urzędzie Gminy w Jednorożcu, ul. Odrodzenia 14, 06-323 Jednorożec
Imię i nazwisko Stanowisko
Bakuła Anna Przewodniczący
Łysakowska Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Brzozowa Anna Członek
Gładek Magdalena Członek
Goś-Wilga Katarzyna Członek
Grabowska Beata Członek
Maluchnik Alina Teresa Członek
Myślińska Edyta Członek
Zwierzchowska Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Krzynowłodze Małej
Adres: w Urzędzie Gminy Krzynowłoga Mała, ul. Kościelna 3, 06-316 Krzynowłoga Mała
Imię i nazwisko Stanowisko
Popiołek Hanna Przewodniczący
Adamiak Teresa Zastępca Przewodniczącego
Bączek Kamila Członek
Budnicka Monika Członek
Gadomska Maria Członek
Jaworska Joanna Członek
Łazicka Elżbieta Członek
Roman Chodacz Anna Członek
Wódkiewicz Mariola Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Czernicach Borowych
Adres: w Urzędzie Gminy Czernice Borowe, ul. Dolna 2, 06-415 Czernice Borowe
Imię i nazwisko Stanowisko
Szymkowski Józef Marian Przewodniczący
Klimkowska Beata Zastępca Przewodniczącego
Czaplicki Jacek Członek
Czarzasta Katarzyna Członek
Grabowska Magdalena Członek
Modzelewski Piotr Eugeniusz Członek
Rutkowska Marta Członek
Smolińska Grażyna Agnieszka Członek
Zberowska Teresa Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Mławie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Mławie, ul. Reymonta 6, 06-500 Mława
Imię i nazwisko Stanowisko
Osypiuk Michał Przewodniczący
Rostkowska Mariola Zastępca Przewodniczącego
Rózicki Zenon Członek
Rudnicka Julita Członek
Sowińska Anna Członek
Stachowicz Justyna Członek
Szczepańska Monika Anna Członek
Sztando Małgorzata Członek
Wiloch Katarzyna Członek
Zbrzezna Grażyna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Żurominie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Żurominie, ul. Plac Józefa Piłsudskiego 4, 09-300 Żuromin
Imię i nazwisko Stanowisko
Mync Tomasz Przewodniczący
Kłobukowska-Węgrzyn Magdalena Marzanna Zastępca Przewodniczącego
Brydziński Łukasz Członek
Budzich Anna Członek
Jagielski Mateusz Członek
Kraszewska Agnieszka Członek
Kubkowska Joanna Członek
Kwiecińska Danuta Członek
Murawska Monika Członek
Szczepańska Maja Kinga Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Przasnyszu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Przasnyszu, ul. Św. St. Kostki 5, 06-300 Przasnysz
Imię i nazwisko Stanowisko
Tadrzak Jan Antoni Przewodniczący
Moreń Witold Jan Zastępca Przewodniczącego
Goś Krzysztof Członek
Janowska Krystyna Halina Członek
Kołakowska Beata Członek
Królikowska Iwona Członek
Łazicka Ewa Violetta Członek
Ślaska Agnieszka Członek
Śmigielska Aleksandra Członek
Wiśniewski Ryszard Stanisław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dzierzgowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Dzierzgowie, ul. Tadeusza Kościuszki 1, 06-520 Dzierzgowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Sztraube Bogumiła Przewodniczący
Kwiatek Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Borkowska Halina Członek
Kaczerska Ewa Członek
Lubowiedzki Karol Członek
Wierzbicka Wiesława Członek
Wierzbicka Wioleta Członek
Wójciak Katarzyna Członek
Żbikowska Ewelina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wieczfni Kościelnej
Adres: w Urzędzie Gminy Wieczfnia Kościelna, Wieczfnia Kościelna 48, 06-513 Wieczfnia Kościelna
Imię i nazwisko Stanowisko
Kownacka Krystyna Przewodniczący
Wernik Maria Jolanta Zastępca Przewodniczącego
Bejger Larysa Członek
Borkowska Barbara Marzena Członek
Kacperowska Iga Członek
Majko Marzena Małgorzata Członek
Pawłowski Stanisław Członek
Szklarska Mariola Członek
Tyl Katarzyna Izabela Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Radzanowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Radzanowie, ul. Plac Piłsudskiego 26, 06-540 Radzanów
Imię i nazwisko Stanowisko
Zdrojewska Anna Irena Przewodniczący
Więckiewicz Maria Zastępca Przewodniczącego
Kałędkowska Janina Członek
Krogulska Olga Edyta Członek
Leśniewska Anna Członek
Michalska Martyna Członek
Olszewska Beata Członek
Ronkiewicz Wioletta Członek
Tański Łukasz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lipowcu Kościelnym
Adres: w Urzędzie Gminy w Lipowcu Kościelnym, Lipowiec Kościelny 213, 06-545 Lipowiec Kościelny
Imię i nazwisko Stanowisko
Kordalska Barbara Przewodniczący
Rudnicka Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Borowska Dominika Członek
Brzozowska Teresa Członek
Cichocka Urszula Członek
Dwórznik Bożena Członek
Kosiewicz Janina Członek
Kozion Wioletta Członek
Wachulik Teresa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Strzegowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Strzegowie, ul. Plac Wolności 32, 06-445 Strzegowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Czaplicka Bożenna Elżbieta Przewodniczący
Niewczas Barbara Anna Zastępca Przewodniczącego
Balińska Sylwia Członek
Czuk Joanna Członek
Rejner Anna Członek
Strzałkowski Adam Członek
Wardowska Iwona Józefa Członek
Witkowska Ewelina Członek
Wróblewska Justyna Małgorzata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wiśniewie
Adres: w Urzędzie Gminy w Wiśniewie, Wiśniewo 86, 06-521 Wiśniewo
Imię i nazwisko Stanowisko
Staniszewski Edward Przewodniczący
Ciesielska Justyna Zastępca Przewodniczącego
Chołaścińska Justyna Członek
Grędzińska Grażyna Członek
Purzycka Kinga Patrycja Członek
Skomra Piotr Członek
Stęplewska Grażyna Beata Członek
Tkaczyk Robert Członek
Żakiewicz Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Żurominie
Adres: w Urzędzie Gminy i Miasta w Żurominie, Plac Józefa Piłsudskiego 3, 09-300 Żuromin
Imię i nazwisko Stanowisko
Łebkowska Beata Przewodniczący
Chojnacka-Michalska Aneta Ewa Zastępca Przewodniczącego
Cieślak Monika Alicja Członek
Durzyńska Irena Członek
Jagielska Dagmara Dajana Członek
Kalinowska Małgorzata Członek
Mieczkowska Katarzyna Danuta Członek
Różycka Małgorzata Jolanta Członek
Zimolzak Joanna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kuczborku - Osadzie
Adres: w Urzędzie Gminy w Kuczborku-Osadzie ul. Mickiewicza 7A, 09-310 Kuczbork-Osada
Imię i nazwisko Stanowisko
Szczęsna Teresa Zofia Przewodniczący
Lewandowski Kasjan Tadeusz Zastępca Przewodniczącego
Kacprzycka Dorota Członek
Pieczkowska Dorota Joanna Członek
Sadowska Dorota Jadwiga Członek
Seroka Anna Członek
Wiloch Małgorzata Członek
Wtulich Andrzej Członek
Wysocka-Markowska Iwona Grażyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Przasnyszu
Adres: w Urzędzie Gminy Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, 06-300 Przasnysz
Imię i nazwisko Stanowisko
Jaskulska Elżbieta Przewodniczący
Koziatek Katarzyna Maria Zastępca Przewodniczącego
Dobrzyńska Agnieszka Członek
Mocek Agnieszka Członek
Osowska Marzena Członek
Rutkowska Karolina Członek
Rutkowska Kinga Członek
Stodólska Jolanta Członek
Wójcik Dariusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lutocinie
Adres: w Urzędzie Gminy Lutocin, ul. Poniatowskiego 1, 09-317 Lutocin
Imię i nazwisko Stanowisko
Kalinowska Edyta Hanna Przewodniczący
Król Beata Zastępca Przewodniczącego
Jakowska Izabela Członek
Karska Karolina Członek
Kotarska Katarzyna Członek
Pekról Małgorzata Członek
Rochmińska Klaudia Członek
Szulc Dorota Członek
Witkowska Wiesława Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Bieżuniu
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Bieżuniu, ul. Warszawska 2, 09-320 Bieżuń
Imię i nazwisko Stanowisko
Piwowarski Robert Przewodniczący
Kubińska Izabela Zastępca Przewodniczącego
Jaroszewski Tadeusz Ryszard Członek
Ostrowska Mariola Członek
Perłowska Elżbieta Krystyna Członek
Piwowarska Marzanna Członek
Sarwińska Małgorzata Iwona Członek
Staniszewska Barbara Członek
Ulaszewska Milena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lubowidzu
Adres: w Urzędzie Gminy w Lubowidzu, ul. Zielona 10, 09-304 Lubowidz
Imię i nazwisko Stanowisko
Borawska Ewa Przewodniczący
Kordalska Sylwia Alicja Zastępca Przewodniczącego
Filipski Stanisław Członek
Jarzynka Katarzyna Członek
Kubińska Janina Członek
Sinacka Agata Członek
Sosnowska Magdalena Członek
Ulanowska Krystyna Katarzyna Członek
Zasadowski Mariusz Krzysztof Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Siemiątkowie
Adres: w budynku Świetlicy Wiejskiej w Siemiątkowie, ul. Wł. Reymonta 1, 09-135 Siemiątkowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Manista Monika Przewodniczący
Ostrowska Teresa Zastępca Przewodniczącego
Borowski Henryk Członek
Domański Jan Marek Członek
Lorenc Teresa Członek
Mazurowska Marta Małgorzata Członek
Ostrowska Elżbieta Członek
Pawłowski Wojciech Antoni Członek
Woźniak Zbigniew Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Szydłowie
Adres: w Urzędzie Gminy Szydłowo, ul. Mazowiecka 61, 06-516 Szydłowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Kłobucki Marcin Rafał Przewodniczący
Szczepańska Bożena Zastępca Przewodniczącego
Boćkowski Kazimierz Członek
Ludwikowska Dorota Członek
Matras Wanda Irena Członek
Ogrodowczyk Dominika Członek
Rapczyńska Jolanta Małgorzata Członek
Ryfczyńska Lidia Członek
Szeluga Beata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Stupsku
Adres: w Urzędzie Gminy w Stupsku, ul. Henryka Sienkiewicza 10A, 06-651 Stupsk
Imię i nazwisko Stanowisko
Derlatka Anna Przewodniczący
Miłoszewska Emilia Zastępca Przewodniczącego
Bojanek-Grądzka Halina Członek
Choszczewska Anna Członek
Krystkiewicz Tadeusz Członek
Kuskowska Elżbieta Członek
Sobczak Monika Członek
Wańszys Piotr Członek
Wawrzyńczak Wojciech Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Przasnyszu
Adres: w Urzędzie Miasta, ul. J. Kilińskiego 2, 06-300 Przasnysz
Imię i nazwisko Stanowisko
Andrejczyk Grzegorz Przewodniczący
Różańska Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Brus Anna Agnieszka Członek
Fijał Sebastian Krzysztof Członek
Gadomska Aleksandra Członek
Łukasiak Mariusz Członek
Ochenkowska Marta Członek
Rokicka Bożenna Członek
Walędziak Hanna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Szreńsku
Adres: w Urzędzie Gminy w Szreńsku, ul. Plac Kanoniczny 10, 06-550 Szreńsk
Imię i nazwisko Stanowisko
Święcon Magdalena Przewodniczący
Marchewka Marek Zbigniew Zastępca Przewodniczącego
Dobrowolska Danuta Członek
Lewandowska Iwona Członek
Lubańska Anna Członek
Madej Katarzyna Członek
Montowska Milena Członek
Pszenna Danuta Członek
Sztybor Monika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Krasnem
Adres: w Urzędzie Gminy Krasne, ul. A. Mickiewicza 23, 06-408 Krasne
Imię i nazwisko Stanowisko
Heromińska Lucyna Przewodniczący
Sztukert Sylweriusz Zastępca Przewodniczącego
Barańska Agnieszka Członek
Podgórska Dorota Członek
Radziewicz Justyna Członek
Szczepańska-Kowalska Eliza Członek
Szczyglak Bogdan Członek
Szczyglak Krzysztof Członek
Wojtalewski Łukasz Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Mławie
Adres: w Urzędzie Miasta Mława, ul. Stary Rynek 19, 06-500 Mława
Imię i nazwisko Stanowisko
Cecelska Magdalena Przewodniczący
Łukaszewski Marek Zastępca Przewodniczącego
Łączyńska Alina Marianna Członek
Morawska Sylwia Członek
Napierski Krzysztof Członek
Oleksiak Jolanta Członek
Rybczyńska Agnieszka Członek
Staszkiewicz Barbara Członek
Sulewska Agnieszka Członek