Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Elblągu II

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Ostródzie
Adres: Urząd Gminy Ostróda, ul. Jana III Sobieskiego 1, 14-100 Ostróda
Imię i nazwisko Stanowisko
Renans Beata Przewodniczący
Skolmowski Kamil Maciej Zastępca Przewodniczącego
Chorzelewski Bartosz Wojciech Członek
Filipek Aleksandra Członek
Lęga Bogumiła Członek
Milewska-Piotrowska Beata Anna Członek
Pawluk Paulina Członek
Rybiński Mirosław Członek
Szymańska Aleksandra Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Ostródzie
Adres: w Urzędzie Miasta w Ostródzie , ul. Mickiewicza 24, 14-100 Ostróda pokój 202
Imię i nazwisko Stanowisko
Bonisławski Krzysztof Przewodniczący
Orzechowska Natalia Zastępca Przewodniczącego
Buczyńska Joanna Członek
Dzikowska Magdalena Justyna Członek
Felka Wiesław Andrzej Członek
Krajewska Krystyna Członek
Paprotny Zygmunt Członek
Pose Lidia Członek
Pyszyńska Agata Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Iławie
Adres: Starostwo Powiatowe w Iławie, ul. gen. Wł. Andersa 2a, 14-200 Iława
Imię i nazwisko Stanowisko
Borowy Andrzej Przewodniczący
Jaworska Maria Zastępca Przewodniczącego
Kisicka Katarzyna Członek
Kraszewska Katarzyna Członek
Moszczyńska Ewa Członek
Olejnik Krzysztof Członek
Pawłowska Sonia Anna Członek
Rękawiecka-Połeć Sylwia Krystyna Członek
Rygalska-Koper Iwona Anna Członek
Wilczyńska Grażyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Działdowie
Adres: w Urzędzie Gminy Działdowo, ul. Księżodworska 10, 13-200 Działdowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Trąbińska Katarzyna Alina Przewodniczący
Graszk Andrzej Zastępca Przewodniczącego
Jaźwińska Aldona Barbara Członek
Kaczorowski Andrzej Członek
Kazimierski Krzysztof Jan Członek
Kowalska Aleksandra Barbara Członek
Pydynkowska Bożena Maria Członek
Rosińska Justyna Iwona Członek
Sobotka Mariola Jadwiga Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Działdowie
Adres: Starostwo Powiatowe w Działdowie, ul. Jagiełły 6/8, 13-200 Działdowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Lewandowski Roman Przewodniczący
Chyliński Krzysztof Józef Zastępca Przewodniczącego
Gołębiewska Beata Monika Członek
Grędzińska Marzena Członek
Kociela Alina Członek
Milewska Izabela Członek
Pydynkowska Ewelina Członek
Reda Sławomir Członek
Stańczak Teresa Członek
Wieczna Anna Urszula Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Nowym Mieście Lubawskim
Adres: w Starostwie Powiatowym w Nowym Mieście Lubawskim ul. Rynek 1, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie
Imię i nazwisko Stanowisko
Ewertowski Paweł Przewodniczący
Lendzińska Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Andrzejczak Anna Maria Członek
Bieńkowska Ligman Jadwiga Członek
Jankowska Karolina Członek
Kłosowska Halina Ewa Członek
Malinowska Bernadeta Członek
Marchlewska Patrycja Członek
Tadajewska Zuzanna Grażyna Członek
Zatorska Teresa Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Ostródzie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Ostródzie, ul. Jana III Sobieskiego 5, 14-100 Ostróda, pokój nr 335 (drugie piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Różalski Robert Przewodniczący
Janiak-Pepłowska Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Bogdańska Benita Krystyna Członek
Burzyński Edmund Piotr Członek
Graczyk Piotr Przemysław Członek
Markowicz Marcin Stanisław Członek
Pajrowski Henryk Aleksander Członek
Sadokierska Beata Bogumiła Członek
Więckowska Izabela Członek
Wiktorowicz Ewelina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Płośnicy
Adres: w Urzędzie Gminy w Płośnicy, ul. Dworcowa 52, 13-206 Płośnica - sala posiedzeń nr 9
Imię i nazwisko Stanowisko
Jabłońska Halina Przewodniczący
Kamińska Irena Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Antkiewicz Maria Elżbieta Członek
Beksa Lidia Agata Członek
Karczewska Jolanta Członek
Krzykowski Przemysław Patryk Członek
Ludwiczak Małgorzata Członek
Rapior-Sikorska Jadwiga Kazimiera Członek
Żwirblis Edyta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dąbrównie
Adres: w Urzędzie Gminy Dąbrówno, ul. Kościuszki 21, 14-120 Dąbrówno
Imię i nazwisko Stanowisko
Gat Jolanta Dorota Przewodniczący
Oflenda Nina Zastępca Przewodniczącego
Dembkowska Marta Członek
Łasica Stanisław Edward Członek
Mierzwa Waldemar Janusz Członek
Muszyńska Justyna Maria Członek
Skalski Bogusław Członek
Szczepańska Maria Magdalena Członek
Wrońska Ewelina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Grunwaldzie
Adres: W Urzędzie Gminy Grunwald z/s w Gierzwałdzie, 14-107 Gierzwałd 33
Imię i nazwisko Stanowisko
Warmińska Bronisława Przewodniczący
Boduch Bożenna Zastępca Przewodniczącego
Alsztyniuk Mirosława Członek
Borkowska Urszula Honorata Członek
Fabisiak Anna Członek
Mikulska Barbara Danuta Członek
Orzoł Magdalena Członek
Sałwińska Sylwia Członek
Wojciechowska Ewa Małgorzata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kisielicach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Kisielicach, ul. Daszyńskiego 5, 14-220 Kisielice
Imię i nazwisko Stanowisko
Barańska Bernadeta Małgorzata Przewodniczący
Jasińska Anna Zastępca Przewodniczącego
Brzezińska Mariola Barbara Członek
Kubińska Agnieszka Członek
Lewandowska Halina Członek
Lewandowska Małgorzata Katarzyna Członek
Manista Jerzy Członek
Ślasa Milena Teresa Członek
Wrzosek Dorota Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Lubawie
Adres: Urząd Miasta Lubawa ul. Rzepnikowskiego 9A, 14-260 Lubawa
Imię i nazwisko Stanowisko
Szczepanek Joanna Przewodniczący
Gurzyńska Helena Zastępca Przewodniczącego
Awsiukiewicz Wioletta Członek
Gajewska Krystyna Członek
Jędrychowska Eryka Członek
Mroczek Malwina Anna Członek
Raszkowska Katarzyna Członek
Sławińska Teresa Członek
Tykarska Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Zalewie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Zalewie ul. Częstochowska 8, 14-230 Zalewo
Imię i nazwisko Stanowisko
Taciak Monika Przewodniczący
Michalewski Jan Zastępca Przewodniczącego
Błażewicz Helena Teresa Członek
Kopczyńska Małgorzata Członek
Majewska Katarzyna Członek
Malinowska Hanna Bożena Członek
Stasik Danuta Członek
Taciak Iwona Grażyna Członek
Wołczecka Karolina Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Miłakowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Miłakowie, ul. Olsztyńska 16, 14-310 Miłakowo, I piętro, pokój nr. 13
Imię i nazwisko Stanowisko
Seweryniuk Bożena Przewodniczący
Gołębiewska-Kądziela Aneta Zastępca Przewodniczącego
Dejna Małgorzata Krystyna Członek
Dzieciątek Michał Jarosław Członek
Jankowska Małgorzata Agnieszka Członek
Piotrowska Agnieszka Członek
Piotrowska Urszula Zofia Członek
Waćkowska Anna Katarzyna Członek
Wiżyń Maria Elżbieta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Suszu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Suszu, 14-240 Susz, ul. Józefa Wybickiego 6, pok. 201
Imię i nazwisko Stanowisko
Jabłońska Gabriela Przewodniczący
Makowski Bernard Waldemar Zastępca Przewodniczącego
Buczkowska Justyna Członek
Dobrzańska Paulina Członek
Kawka Katarzyna Członek
Krasińska Kamila Maria Członek
Milewska Agnieszka Członek
Wiśniewska Paulina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łukcie
Adres: w Urzędzie Gminy Łukta, ul. Mazurska 2, 14-105 Łukta
Imię i nazwisko Stanowisko
Czaplejewicz Ewa Przewodniczący
Brdak Patrycja Zastępca Przewodniczącego
Eichberg Bożena Członek
Gonera Anna Członek
Kaźmierczak Alicja Maria Członek
Lachowicz Dominika Członek
Morenc Natalia Członek
Mróz Wanda Członek
Puszczało Jadwiga Daniela Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Iławie
Adres: Urząd Gminy w Iławie, ul. Andersa 2a, 14-200 Iława, sala 219
Imię i nazwisko Stanowisko
Sak Maria Alicja Przewodniczący
Lignowska Grażyna Zastępca Przewodniczącego
Gajda Barbara Wiesława Członek
Jurkiewicz Justyna Członek
Kapuścińska Grażyna Członek
Okuniewicz Henryk Jan Członek
Piękos Roman Członek
Styczyńska Anna Członek
Węgorzewska Wioletta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rybnie
Adres: Urząd Gminy Rybno ul. Lubawska 15 13-220 Rybno pokój nr 13 (II piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Remus Mirosław Przewodniczący
Marek Anna Zastępca Przewodniczącego
Aleksandrowicz Karolina Członek
Biegajska Maria Jolanta Członek
Laskowska Maria Członek
Marchelek Adela Krystyna Członek
Wasielewski Radosław Członek
Wiśniewski Henryk Członek
Witkowska Weronika Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Miłomłynie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Miłomłyn, ul. Twarda 12, 14-140 Miłomłyn, pokój nr 15 (sala narad)
Imię i nazwisko Stanowisko
Tomaszewska Mariola Przewodniczący
Osiecka Iwona Ewa Zastępca Przewodniczącego
Bednarska Jolanta Elżbieta Członek
Kazimierczyk Katarzyna Członek
Kazimierczyk Marta Joanna Członek
Kopijewska Marzena Anna Członek
Kuliś Arlena Członek
Kuźbik Marzanna Członek
Taraszkiewicz Ewa Grażyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kurzętniku
Adres: URZĄD GMINY W KURZĘTNIKU UL. GRUNWALDZKA 39, 13-306 Kurzętnik
Imię i nazwisko Stanowisko
Buńka Mieczysława Mariola Przewodniczący
Ustiak Halina Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Banc Patrycja Członek
Klimek Justyna Członek
Kłosowska Irena Czesława Członek
Kozłowska Monika Członek
Malinowski Tomasz Jan Członek
Templin Anna Członek
Tomaszewska Marzena Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Fijewie
Adres: Urząd Gminy Lubawa, Fijewo 73, 14-260 Lubawa, Budynek "D", Pokój Nr 26
Imię i nazwisko Stanowisko
Miesikowska Agnieszka Przewodniczący
Zieliński Łukasz Zastępca Przewodniczącego
Bedra Lucyna Członek
Chrobak Joanna Członek
Deka Teresa Członek
Szulc Danuta Członek
Tomaszewska Małgorzata Członek
Zakrzewska Renata Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Lidzbarku
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Lidzbarku, ul. Sądowa 21, 13-230 Lidzbark
Imię i nazwisko Stanowisko
Bagniewska Judyta Anna Przewodniczący
Rynkowska Anna Maria Zastępca Przewodniczącego
Bendyk Katarzyna Jolanta Członek
Łożewicz Romana Ewa Członek
Nowalińska Maria Członek
Ruczyńska Justyna Maria Członek
Szatkowska Marlena Członek
Wiśniewska Paulina Członek
Ziółkowska Iwona Ewa Członek
Gminna Komisja Wyborcza Nowe Miasto Lubawskie
Adres: w Urzędzie Gminy Nowe Miasto Lubawskie, ul. Podleśna 1, 13-300 Mszanowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Truszyński Adrian Mateusz Przewodniczący
Ujazdowska Kamilla Maria Zastępca Przewodniczącego
Grabowska Maria Członek
Kozłowska Beata Członek
Łątkowska Maria Hanna Członek
Olszta Krystyna Członek
Pokojska Agnieszka Ewelina Członek
Spychalska Wioleta Członek
Wejner Ewa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Biskupcu
Adres: Urzędzie Gminy Biskupiec, ul. Rynek 1, 13-340 Biskupiec
Imię i nazwisko Stanowisko
Jaroszewska Beata Maria Przewodniczący
Wiśniewska Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Dembek Dawid Członek
Grzyb Longin Członek
Kamiński Mariusz Józef Członek
Linowiecka Anna Członek
Piątkowski Damian Członek
Przykłota Elżbieta Członek
Wiśniewska Aleksandra Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Nowym Mieście Lubawskim
Adres: w Urzędzie Miejskim w Nowym Mieście Lubawskim ul. Rynek 1 13-300 Nowe Miasto Lubawskie
Imię i nazwisko Stanowisko
Chętnicki Wojciech Robert Przewodniczący
Bukowska Małgorzata Maria Zastępca Przewodniczącego
Haska Marta Członek
Koziorzemski Wiesław Józef Członek
Krystochowicz Renata Marianna Członek
Łokietek Mirosława Czesława Członek
Michalski Mateusz Jan Członek
Prusakowska Alicja Ewa Członek
Zieliński Marcin Paweł Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Działdowie
Adres: w Urzędzie Miasta Działdowo, 13-200 Działdowo, ul. Zamkowa 12
Imię i nazwisko Stanowisko
Urbański Włodzimierz Jerzy Przewodniczący
Dąbrowska Cecylia Stanisława Zastępca Przewodniczącego
Kamiński Jacek Członek
Masłowska Beata Członek
Ostrowska Krystyna Barbara Członek
Sendecka Renata Urszula Członek
Tomporowska Grażyna Członek
Urbańska Ewa Agnieszka Członek
Zaremba Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Małdytach
Adres: w Urzędzie Gminy w Małdytach, ul. Kopernika 5, 14-330 Małdyty
Imię i nazwisko Stanowisko
Giziński Roman Wojciech Przewodniczący
Terebieniec Justyna Anna Zastępca Przewodniczącego
Hulak Zofia Członek
Kuźma Bogusława Członek
Lubas Anna Członek
Mańka Agata Członek
Nieckarz Ewa Jadwiga Członek
Pankowski Tomasz Daniel Członek
Poniatowska-Pawlik Agnieszka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Grodzicznie
Adres: w Urzędzie Gminy Grodziczno, 13-324 Grodziczno 17A
Imię i nazwisko Stanowisko
Wojtczak Bożena Przewodniczący
Oelberg Maria Jolanta Zastępca Przewodniczącego
Januszewska Stefania Członek
Konicz Elżbieta Członek
Kwiecień Danuta Członek
Rzepkowski Krzysztof Członek
Stachewicz Anna Elżbieta Członek
Straszewska Elżbieta Anna Członek
Wasielewska Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Iławie
Adres: w Urzędzie Miasta Iławy ul. Niepodległości 13, 14-200 Iława, pokój 217
Imię i nazwisko Stanowisko
Patoła Zdzisław Piotr Przewodniczący
Sobocińska Maria Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Dominiczak Karolina Członek
Durczak Julianna Członek
Jankowska Lidia Wanda Członek
Licznerska Angelika Ewa Członek
Magalska Emilia Zofia Członek
Młotkowska Wiesława Zofia Członek
Rowińska Elżbieta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Morągu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Morągu, ul. 11 Listopada 9, 14-300 Morąg
Imię i nazwisko Stanowisko
Szymańska Maria Przewodniczący
Borys Genowefa Zastępca Przewodniczącego
Bielska Janina Antonina Członek
Iwanow Jan Mikołaj Członek
Kalinowska Aleksandra Anna Członek
Nowak Łukasz Członek
Szczurowska Monika Członek
Tucka Violetta Członek
Wierzbicki Mateusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Iłowie-Osadzie
Adres: w Urzędzie Gminy Iłowo-Osada, ul.Wyzwolenia 5, 13-240 Iłowo-Osada
Imię i nazwisko Stanowisko
Kwaśniewska Halina Przewodniczący
Szostek Katarzyna Teresa Zastępca Przewodniczącego
Anbo Barbara Krystyna Członek
Gralińska Ilona Joanna Członek
Krutelewicz Dorota Anna Członek
Kuszkowska Edyta Członek
Osiecka Alicja Anna Członek
Świątkowska Teresa Członek
Zajączkowski Andrzej Członek