Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Płocku I

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Małej Wsi
Adres: w Urzędzie Gminy Mała Wieś, ul. Jana Kochanowskiego 1, 09-460 Mała Wieś
Imię i nazwisko Stanowisko
Szkop Jan Stanisław Przewodniczący
Nowakowska Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Barcińska Katarzyna Członek
Biłyk Aldona Barbara Członek
Ciarka Mariusz Członek
Nowak-Dynarek Justyna Członek
Przedpełska Marta Członek
Ulicki Andrzej Członek
Wiśniewska Krystyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Staroźrebach
Adres: w Urzędzie Gminy w Staroźrebach, ul. Płocka, 18, sala konferencyjna, 09-440 Staroźreby
Imię i nazwisko Stanowisko
Pawlik Anna Przewodniczący
Grabowska Monika Zastępca Przewodniczącego
Łacińska Magdalena Członek
Łukomska Edyta Członek
Maszenda Daniela Członek
Petera Damian Członek
Rębowska Karolina Członek
Skolasiński Stanisław Rajmund Członek
Wojciechowska Teresa Halina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Starej Białej
Adres: w Urzędzie Gminy Stara Biała, ul. Jana Kazimierza 1, 09-411 Biała, pok. nr 16
Imię i nazwisko Stanowisko
Popławska Małgorzata Przewodniczący
Kikolska Anna Aneta Zastępca Przewodniczącego
Antonowicz Mariola Członek
Baranowska Ewelina Monika Członek
Duber Barbara Maria Członek
Pędraszewska Agnieszka Członek
Portalska Magdalena Członek
Sidwa Ewelina Członek
Żółtowski Michał Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Słubicach
Adres: w Urzędzie Gminy Słubice, ul. Płocka 32, 09-533 Słubice, pokój nr 13 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Buła Jacek Przewodniczący
Brzeska Katarzyna Aleksandra Zastępca Przewodniczącego
Banasiak Jadwiga Członek
Dunikowska Sylwia Teresa Członek
Grzegorek Anna Członek
Małkowska Justyna Członek
Michalska Edyta Członek
Siemińska Ewelina Członek
Wojtalewicz Monika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Zawidzu Kościelnym
Adres: w Urzędzie Gminy Zawidz, ul. Mazowiecka 24, pok.19, 09-226 Zawidz
Imię i nazwisko Stanowisko
Adamkowski Grzegorz Przewodniczący
Więckowski Michał Zastępca Przewodniczącego
Garwacka Janina Członek
Kalinowska Iwona Edyta Członek
Lewandowski Andrzej Albin Członek
Rutkowska Krystyna Zofia Członek
Sumiński Mirosław Członek
Woźnicki Mirosław Członek
Wysocka Żaneta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Gąbinie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Gąbin, ul. Stary Rynek 16, 09-530 Gąbin
Imię i nazwisko Stanowisko
Słupska Ewa Przewodniczący
Baranowska Daniela Zastępca Przewodniczącego
Guziak Karolina Joanna Członek
Klażyńska Eugenia Ewa Członek
Pięta Tomasz Błażej Członek
Róg Wioletta Członek
Skonieczna Agata Członek
Wiśniewski Jerzy Stanisław Członek
Włudarczyk Halina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bulkowie
Adres: w Urzędzie Gminy Bulkowo, ul. Szkolna 1, pok. nr 13, 09-454 Bulkowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Chmielewski Benedykt Roman Przewodniczący
Gruszczyńska-Fałata Barbara Aniela Zastępca Przewodniczącego
Gajewska Andżelika Członek
Kajka Waldemar Członek
Kolasińska Marianna Cecylia Członek
Mężyk Tomasz Jan Członek
Piórkowska Elżbieta Członek
Stanisławska Jolanta Członek
Woźniak Krzysztof Zdzisław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Mochowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Mochowie, ul. Sierpecka 2, pok.1, 09-214 Mochowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Sobiecka Edyta Beata Przewodniczący
Laskowska Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Grudzińska Czesława Anna Członek
Kajkowska Martyna Członek
Kalkowska Aleksandra Członek
Kokoszczyńska-Lisiecka Agnieszka Członek
Kruszewski Stanisław Leszek Członek
Raźny Grzegorz Członek
Śliwowski Marek Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Drobinie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Drobinie, ul. Piłsudskiego 12, 09-210 Drobin
Imię i nazwisko Stanowisko
Wróblewska Mariola Jadwiga Przewodniczący
Łuniewski Ryszard Zastępca Przewodniczącego
Jeziak Henryk Członek
Kamińska Sylwia Członek
Łacińska Monika Członek
Majewska Iwona Katarzyna Członek
Skierkowski Kamil Członek
Wiśniewska Małgorzata Członek
Wróblewska Aleksandra Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Słupnie
Adres: Urzędzie Gminy w Słupnie, ul. Miszewska 8A, sala obrad, 09-472 Słupno
Imię i nazwisko Stanowisko
Lewicka Jadwiga Przewodniczący
Majewska Teresa Zastępca Przewodniczącego
Adamczyk Sylwia Członek
Dobrosielski Konrad Członek
Drajkowski Michał Józef Członek
Gruber Żaneta Członek
Jankowski Mateusz Członek
Marciniak Beata Członek
Pietrzak Piotr Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Płocku
Adres: w Starostwie Powiatowym w Płocku, ul. Bielska 59, 09-400 Płock
Imię i nazwisko Stanowisko
Rozkosz Michał Przewodniczący
Dylicki Michał Zastępca Przewodniczącego
Dobrosielska Jolanta Członek
Jagodzińska Iwona Dorota Członek
Kajkowska Agnieszka Członek
Kuskowska Daria Członek
Kwiatkowski Ryszard Członek
Nowak Benedykt Członek
Radzka Anna Członek
Witkowska Martyna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Sierpcu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Sierpcu, ul. Świętokrzyska 2 A, 09-200 Sierpc
Imię i nazwisko Stanowisko
Kuncewicz Marian Kazimierz Przewodniczący
Górecka Anna Zastępca Przewodniczącego
Blicharz Janina Małgorzata Członek
Domaradzka Aleksandra Członek
Jędrzejewska Iwona Członek
Marszałek Marta Joanna Członek
Trojanowska Bogusława Jolanta Członek
Wiśniewska Irena Członek
Zientalewicz Elżbieta Członek
Żbikowska Dorota Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sierpcu
Adres: w Urzędzie Gminy w Sierpcu ul. Biskupa Floriana 4 09-200 Sierpc sala posiedzeń, pok. nr 3
Imię i nazwisko Stanowisko
Kumosiński Piotr Przewodniczący
Osełka Daria Larysa Zastępca Przewodniczącego
Atemborska Magdalena Członek
Czarnomska Ewa Anna Członek
Jasińska Joanna Członek
Kraśniewska Edyta Członek
Nowicka Milena Członek
Rypińska Anna Członek
Siemiątkowska Karolina Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bielsku
Adres: w Urzędzie Gminy w Bielsku, Plac Wolności 3A pok. 105, 09-230 Bielsk
Imię i nazwisko Stanowisko
Sieradzki Bogdan Rościsław Przewodniczący
Cichocka Grażyna Henryka Zastępca Przewodniczącego
Brudzyński Adam Arkadiusz Członek
Kosiński Wiesław Stefan Członek
Król Małgorzata Członek
Kwaśniewski Krzysztof Wacław Członek
Paćkowski Roman Członek
Piechowski Mariusz Członek
Sworska Teresa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Sierpcu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Sierpcu, ul. Piastowska 11 a, pok.14, 09-200 Sierpc
Imię i nazwisko Stanowisko
Olejniczak Maria Przewodniczący
Żmijewski Bogdan Maciej Zastępca Przewodniczącego
Gajewska Małgorzata Członek
Lewandowski Zenon Józef Członek
Nagórek Joanna Członek
Poraszka Teresa Członek
Prószyńska Olga Członek
Rutkowska Ewa Dagmara Członek
Rycharska Iwona Elżbieta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bodzanowie
Adres: w Urzędzie Gminy Bodzanów, ul. Bankowa 7, 09-470 Bodzanów
Imię i nazwisko Stanowisko
Grzelak Andrzej Przewodniczący
Janowska Paulina Anna Zastępca Przewodniczącego
Bukowicka Karolina Krystyna Członek
Cebula Urszula Zofia Członek
Chmura Izabela Członek
Fabisiak Jolanta Członek
Jarzyńska Ewa Członek
Lewandowska Magdalena Członek
Rybicka Monika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Radzanowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Radzanowie, ul. Płock 32, pokój 8, 09-451 Radzanowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Bernat Teresa Przewodniczący
Grabarczyk Agnieszka Wanda Zastępca Przewodniczącego
Gill Robert Członek
Góralska Karina Członek
Graczyk Iwona Anna Członek
Latarska Anna Członek
Rychlik Agata Członek
Wiśniewska Monika Członek
Witkowska Monika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rościszewie
Adres: w Urzędzie Gminy w Rościszewie, ul. Armii Krajowej 1, sala konferencyjna, 09-204 Rościszewo
Imię i nazwisko Stanowisko
Jeżewska Joanna Przewodniczący
Cześnik Sławomir Józef Zastępca Przewodniczącego
Duszyńska Wioleta Członek
Kalinowska Małgorzata Członek
Pawłowski Stanisław Wojciech Członek
Prątnicki Waldemar Członek
Przeradzka Agnieszka Członek
Ronowicz Justyna Członek
Turowska Agnieszka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Nowym Duninowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Nowym Duninowie, ul. Osiedlowa 1, 09-505 Nowy Duninów
Imię i nazwisko Stanowisko
Romańska Ewa Przewodniczący
Paradowska Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Domosławska Agnieszka Agata Członek
Kalwasińska Dorota Członek
Kamiński Maciej Członek
Krysiak Damian Członek
Misiak Krystyna Członek
Tomaszewska Iwona Członek
Żółtowska Beata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Płocku
Adres: w Urzędzie Miasta Płocka, Pl. Stary Rynek 1, 09-400 Płock
Imię i nazwisko Stanowisko
Popłonyk Daria Magdalena Przewodniczący
Jaworski Krzysztof Stanisław Zastępca Przewodniczącego
Benzel Seweryn Włodzimierz Członek
Cybulski Artur Członek
Grabowska-Panek Małgorzata Członek
Jóźwicka Maria Zofia Członek
Pius Piotr Członek
Przepiórkiewicz Wioletta Członek
Sebastianowicz Krzysztof Członek
Wolińska Sylwia Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gozdowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Gozdowie, ul. K.Gozdawy 19, 09-213 Gozdowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Pytelewski Robert Przewodniczący
Bojanowska Anna Halina Zastępca Przewodniczącego
Dębowska Małgorzata Członek
Kobuszewska Danuta Henryka Członek
Lewandowska Zenobia Członek
Łukowski Stanisław Członek
Rychliński Piotr Członek
Rzęsiewicz Maria Agata Członek
Strzeszewska Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Szczutowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Szczutowie, ul. Lipowa 5 A, sala posiedzeń, 09-227 Szczutowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Rzadkiewicz Zbigniew Przewodniczący
Bednarska Aneta Zastępca Przewodniczącego
Bukowski Bartłomiej Paweł Członek
Grudziński Zdzisław Tadeusz Członek
Jażdrzyk-Meller Barbara Helena Członek
Malicka Edyta Członek
Mazurowska Anna Członek
Motylewska Natalia Członek
Wielgucki Mirosław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Brudzeniu Dużym
Adres: w budynku gminnym tzw. "Agronomówka", ul Dobrzynska 9 w Brudzeniu Dużym
Imię i nazwisko Stanowisko
Witkowska Wanda Maria Przewodniczący
Skiba Zofia Zastępca Przewodniczącego
Buchalska Małgorzata Członek
Gołębiewska Wanda Teresa Członek
Kisielewska Agnieszka Alina Członek
Petakiewicz Aneta Członek
Słabkowska Barbara Członek
Trojanowska Edyta Członek
Węderlich Bożena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łącku
Adres: w Urzędzie Gminy w Łącku, ul. Gostynińska 2, pok.4, 09-520 Łąck
Imię i nazwisko Stanowisko
Stawska Beata Marzena Przewodniczący
Świerzyńska Sylwia Zastępca Przewodniczącego
Gołdyn Edyta Halina Członek
Karpińska Izabela Członek
Łyziński Rafał Członek
Nowak Piotr Krzysztof Członek
Stawicka Natalia Anna Członek
Szczepanek Wawrzyniec Członek
Zieliński Mieczysław Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Wyszogrodzie
Adres: w Urzędzie Gminy i Miasta Wyszogród, ul. Rębowska 37, 09-450 Wyszogród
Imię i nazwisko Stanowisko
Boszko Izabela Jadwiga Przewodniczący
Półchłopek Anna Beata Zastępca Przewodniczącego
Bieńkowska Ewa Barbara Członek
Biernat Elżbieta Krystyna Członek
Bojanowska Teresa Członek
Gwiazda Danuta Elżbieta Członek
Karbowski Zbigniew Edward Członek
Mikina Renata Teresa Członek
Podenkiewicz Anna Członek