Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Olsztynie III

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Miłkach
Adres: w Urzędzie Gminy Miłki, 11-513 Miłki, ul. Mazurska 2, pokój nr 1
Imię i nazwisko Stanowisko
Skoratko Włodzimierz Przewodniczący
Bączek Zdzisław Zastępca Przewodniczącego
Bojarska Halina Maria Członek
Horoszkiewicz Barbara Urszula Członek
Lichacz Aneta Anna Członek
Łukaszuk Małgorzata Anna Członek
Piskorz Urszula Członek
Radecka Dorota Członek
Szydłowska Barbara Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Giżycku
Adres: w Starostwie Powiatowym w Giżycku, Al. 1 Maja 14, 11-500 Giżycko pok. nr 6
Imię i nazwisko Stanowisko
Mikołajczyk Barbara Teresa Przewodniczący
Piotrowicz Grażyna Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Chabas Andrzej Władysław Członek
Jankowska Stanisława Członek
Jarocka Agnieszka Członek
Kunda Ewa Katarzyna Członek
Pardo Wiesława Członek
Patecka Ewa Grażyna Członek
Puchalska Barbara Członek
Radzikowska Łucja Stanisława Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Kętrzynie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Kętrzynie, ul. Plac Grunwaldzki 1, 11-400 Kętrzyn, pokój nr 50
Imię i nazwisko Stanowisko
Łukaszewicz Ewelina Teresa Przewodniczący
Mazurowska Joanna Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Bajsicka Mirosława Eugenia Członek
Cieślak Grażyna Członek
Jurgiełajtis Anna Członek
Kowalska-Skórka Agata Jadwiga Członek
Kulesza Wiesława Marianna Członek
Malinowski Dawid Mateusz Członek
Małachowska Irena Członek
Radulewicz Marek Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Mrągowie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Mrągowie, ul. Królewiecka 60a, pok. nr 8
Imię i nazwisko Stanowisko
Koniuszek Magdalena Przewodniczący
Bahr Justyna Sylwia Zastępca Przewodniczącego
Bałdyga Halina Maria Członek
Głowala Katarzyna Joanna Członek
Graczyk-Staniszewska Agnieszka Członek
Lubecka Alicja Beata Członek
Łapka Bożena Członek
Sienkiewicz Henryk Adam Członek
Waleszyńska Joanna Członek
Wysmułek Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sorkwitach
Adres: w Urzędzie Gminy Sorkwity, ul. Olsztyńska 16A, 11-731 Sorkwity - sala konferencyjna (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Rapacka Bogumiła Anna Przewodniczący
Kowalczyk Jerzy Lech Zastępca Przewodniczącego
Cesarek Bogumiła Lidia Członek
Jaworska Monika Maria Członek
Kawałek Elwira Iwona Członek
Latoch-Groszkowska Alicja Zdzisława Członek
Salamon Barbara Członek
Szapiel Agnieszka Emilia Członek
Wiśniewska Marzena Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Węgorzewie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Węgorzewie, ul. 3-go Maja 17B, 11-600 Węgorzewo, pok. nr 31
Imię i nazwisko Stanowisko
Fiedosewicz-Stecyk Irena Bogumiła Przewodniczący
Gasik Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Dołęga Izabela Członek
Faber Anna Renata Członek
Laskowski Krzysztof Marian Członek
Malinowska Kamila Członek
Masiul Stanisław Członek
Piotrowska Krystyna Członek
Sosińska Izabela Członek
Użyński Piotr Paweł Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Giżycku
Adres: w Urzędzie Gminy Giżycko, 11-500 Giżycko, ul. Mickiewicza 33 – pokój nr 8 (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Rawłuszko Grzegorz Przewodniczący
Siergiej Beata Aneta Zastępca Przewodniczącego
Biega Alina Henryka Członek
Bielewski Jerzy Antoni Członek
Dulemba Jarosław Wiesław Członek
Gondko Dorota Ewa Członek
Król Marek Członek
Kukuła-Ogonowska Anna Natalia Członek
Marcinek Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wydminach
Adres: w Urzędzie Gminy Wydminy,11-510 Wydminy, pl. Rynek 1/1 – pokój nr 22 (2 piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Żukowski Remigiusz Przewodniczący
Puka Joanna Zastępca Przewodniczącego
Czarnecka Karolina Członek
Duda Agata Członek
Kruniewicz Piotr Członek
Monkiewicz Danuta Członek
Monkiewicz Olga Członek
Niewęgłowska Aneta Jadwiga Członek
Puka Bożena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Barcianach
Adres: w Urzędzie Gminy w Barcianach, ul. Szkolna 3, pokój nr 5
Imię i nazwisko Stanowisko
Żelichowska Emilia Aneta Przewodniczący
Kalista Izabela Zastępca Przewodniczącego
Korshenrich Beata Marzena Członek
Kostyk Janina Członek
Miłachowicz Krzysztof Członek
Rymanowska Teresa Członek
Stanicka Kamila Członek
Stelmacher Izabela Agnieszka Członek
Zdybel Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kruklankach
Adres: w Urzędzie Gminy w Kruklankach, 11-612 Kruklanki, ul. 22 Lipca 10
Imię i nazwisko Stanowisko
Żytlińska Paulina Przewodniczący
Małyj Danuta Zastępca Przewodniczącego
Dzienis Renata Dorota Członek
Gwiazda Sylwia Członek
Kalinowska-Kosela Jolanta Członek
Pawlik Edyta Członek
Rusiak Anna Członek
Szabołaj Emilia Członek
Urbanowicz Beata Emilia Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Korszach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Korszach - pokój nr 107 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Szłapka Grażyna Przewodniczący
Dmowska Agnieszka Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Dudziak Aneta Barbara Członek
Kotkowska Helena Członek
Kowalska Wiesława Członek
Roman Cezary Członek
Sadowski Stefan Członek
Tumowski Bolesław Członek
Wojtanis Mariusz Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Reszlu
Adres: w Urzędzie Gminy w Reszlu, ul. Rynek 24, Sala konferencyjna – pok. Nr 9
Imię i nazwisko Stanowisko
Grzyb Grażyna Ewa Przewodniczący
Jeziorek Anna Zastępca Przewodniczącego
Koziej Wincenty Członek
Szewczyk Anna Ewa Członek
Szewczyk Cezary Bartłomiej Członek
Światłowski Karol Członek
Trypucki Antoni Członek
Wieczorkowska Agnieszka Członek
Wysocka Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Węgorzewie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Węgorzewie przy ul. Zamkowej 3, pokój nr 46 (II piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Prystasz Heronima Danuta Przewodniczący
Wojnowska Ewa Zastępca Przewodniczącego
Bartosz Ewa Lucyna Członek
Bartysiak Krystyna Monika Członek
Godek Ewa Jolanta Członek
Hoffmann Mirosława Aldona Członek
Maczan Wojciech Członek
Mickiewicz Wiesław Tadeusz Członek
Opałka-Węda Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kętrzynie
Adres: w Urzędzie Gminy Kętrzyn, ul. Tadeusza Kościuszki 2, 11-400 Kętrzyn, pokój nr 14 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Pyrka Jagoda Anna Przewodniczący
Kret Ewa Zastępca Przewodniczącego
Bućko Anna Członek
Dłuska Magda Członek
Kania Edyta Członek
Masna Danuta Członek
Matejuk Halina Członek
Popik Adam Członek
Rorat Wioletta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Rynie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Rynie, 11-520 Ryn, ul. Ratuszowa 2, I piętro – okrągła sala konferencyjna
Imię i nazwisko Stanowisko
Załęska Anna Małgorzata Przewodniczący
Czarniewska Katarzyna Monika Zastępca Przewodniczącego
Bujwid Wiesława Członek
Burdach Justyna Członek
Krawczyk Kamila Członek
Lemieszek Aldona Kamilia Członek
Nowak Bożena Członek
Pawrowska Agnieszka Członek
Żmijewska Paulina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Pozezdrzu
Adres: w Urzędzie Gminy w Pozezdrzu, ul. 1 Maja 1a, pokój nr 1
Imię i nazwisko Stanowisko
Słowikowska Dorota Przewodniczący
Janko Jakub Zastępca Przewodniczącego
Bartysiak Jadwiga Członek
Bogdanowicz Krystyna Irena Członek
Czubryt Halina Członek
Gieczewska Aleksandra Członek
Mieczkowska Magdalena Członek
Sikorska Elżbieta Członek
Taraszkiewicz Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Srokowie
Adres: w Urzędzie Gminy Srokowo, Plac Rynkowy 1, pokój nr 9
Imię i nazwisko Stanowisko
Szostek Olga Katarzyna Przewodniczący
Obolewicz Lilita Zastępca Przewodniczącego
Brzostek Marta Członek
Dwulat Magdalena Członek
Kotala Tadeusz Członek
Lewandowska Jadwiga Członek
Miernik-Połubińska Milena Monika Członek
Nowik Alicja Członek
Puszko Jerzy Wojciech Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Mikołajkach
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Mikołajkach, ul. Kolejowa 7, pok. 102 (sekretariat, I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Bigda Małgorzata Anna Przewodniczący
Wróbel Joanna Zastępca Przewodniczącego
Adamus Urszula Członek
Bigda Elżbieta Bożena Członek
Grabowska Krystyna Członek
Kryścińska Anna Członek
Kulik Sylwia Członek
Madej Rafał Członek
Małecka Izabela Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Budrach
Adres: w Urzędzie Gminy w Budrach, Al. Wojska Polskiego 27 - pokój nr 6 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Szukiel Dariusz Jacek Przewodniczący
Waszak Janina Zastępca Przewodniczącego
Klisz Ewa Członek
Kowalewska Anna Członek
Królik-Kopczyk Anna Agnieszka Członek
Łojko Jolanta Członek
Przybylska Edyta Joanna Członek
Wałdowska Alicja Członek
Waraksa Agnieszka Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Pieckach
Adres: w Urzędzie Gminy Piecki, 11-710 Piecki, ul. Zwycięstwa 34, pokój nr 1
Imię i nazwisko Stanowisko
Żuralska Irena Przewodniczący
Dworczak Bożena Zastępca Przewodniczącego
Bijaczewski Dawid Członek
Jarczewski Andrzej Grzegorz Członek
Kołodziej Dorota Justyna Członek
Miciński Stanisław Członek
Walendziewska Teresa Ewa Członek
Wiącek Jadwiga Teresa Członek
Zinkiewicz Magdalena Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Mrągowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Mrągowie, ul. Królewiecka 60A – pokój nr 16 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Filipkowska Barbara Anna Przewodniczący
Moroz Danuta Zastępca Przewodniczącego
Bonikowska Małgorzata Halina Członek
Kręciewski Adam Wiesław Członek
Nowińska Grażyna Członek
Pruszkowska Katarzyna Członek
Trzeciakiewicz Małgorzata Anna Członek
Zalewska Anna Członek
Zawiślak Beata Jadwiga Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kętrzynie
Adres: w Urzędzie Miasta Kętrzyn, ul. Wojska Polskiego 11, 11-400 Kętrzyn, pok. nr 102
Imię i nazwisko Stanowisko
Gasperski Stanisław Przewodniczący
Malinowska Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Chlebowicz Anna Członek
Chomka Dariusz Bogdan Członek
Jęndruszczak Aneta Katarzyna Członek
Kawczyńska Marta Członek
Koch-Buczyłowska Anna Maria Członek
Spodarek Grzegorz Członek
Wiak Elżbieta Wacława Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Mrągowie
Adres: w Urzędzie Gminy Mrągowo, ul. Królewiecka 60A, pok.5
Imię i nazwisko Stanowisko
Gromadzka-Szczepanek Alina Przewodniczący
Tchórzewska Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Łaskarzewska Jolanta Członek
Obrycka Ewelina Beata Członek
Onisiewicz Monika Członek
Sohn Andrzej Piotr Członek
Szulc Marek Janusz Członek
Wronka Elżbieta Członek
Zawrotna Ewa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Giżycku
Adres: w Urzędzie Miejskim w Giżycku, Al. 1go Maja 14, pokój Nr 1 (parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Paszkiewicz Natalia Gabriela Przewodniczący
Sylwestrzak Ewa Alicja Zastępca Przewodniczącego
Borysiewicz Agnieszka Sylwia Członek
Brzuszkiewicz Jolanta Członek
Grzelak Halina Członek
Kolankiewicz Ewa Członek
Mrozinkiewicz Bożenna Maria Członek
Rawłuszko Monika Członek
Rychlik Ludwika Członek