Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Skierniewicach I

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Powiatowa Komisja Wyborcza w Rawie Mazowieckiej
Adres: w Starostwie Powiatowym w Rawie Mazowieckiej, Plac Wolności 1, I piętro, pokój 112
Imię i nazwisko Stanowisko
Dobek Marek Przewodniczący
Rupiewicz Krzysztof Włodzimierz Zastępca Przewodniczącego
Ciszewska Elżbieta Członek
Gierlich Anna Członek
Jankowski Leszek Stefan Członek
Kaczmarek Bożena Członek
Kosonóg Karol Maciej Członek
Rykaczewska Dagmara Agnieszka Członek
Stolarek Magdalena Justyna Członek
Walewska Grażyna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Skierniewicach
Adres: w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach przy ulicy Konstytucji 3 Maja Nr 6
Imię i nazwisko Stanowisko
Szymański Marcin Przewodniczący
Kucharska Danuta Zastępca Przewodniczącego
Dybowski Tomasz Członek
Krawczyk Mariola Członek
Łopatka Marianna Członek
Miętus Danuta Teresa Członek
Moroz Edyta Apolonia Członek
Szwandzikowska Dorota Agata Członek
Wojna Alicja Ewa Członek
Zawadzka Gabriela Ewelina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Regnowie
Adres: w budynku Urzędu Gminy w Regnowie, Regnów 95, 96-232 Regnów (świetlica)
Imię i nazwisko Stanowisko
Konopińska Małgorzata Agata Przewodniczący
Michalak Sylwia Zastępca Przewodniczącego
Jakubiak-Grzyb Joanna Członek
Misztal Elżbieta Członek
Pawlak Sławomir Dominik Członek
Piętara Teresa Członek
Rokicka- Bednarek Agnieszka Członek
Wróblewska-Firek Patrycja Członek
Żaczkiewicz Marlena Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Białej Rawskiej
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Białej Rawskiej, ul. Jana Pawła II 57
Imię i nazwisko Stanowisko
Szkopińska Barbara Przewodniczący
Kos Adam Zastępca Przewodniczącego
Chmielewska Alicja Członek
Grad Dorota Członek
Kucharska Dorota Anna Członek
Potrzebowska Olga Członek
Pyczot Katarzyna Zofia Członek
Wieteska-Wiśniewska Krystyna Członek
Zieliński Janusz Stanisław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Skierniewicach
Adres: w Urzędzie Gminy Skierniewice, ul. Reymonta 23, 96-100 Skierniewice
Imię i nazwisko Stanowisko
Sujka Barbara Przewodniczący
Paczewski Krzysztof Zastępca Przewodniczącego
Błaszczyk Lilla Członek
Dąbrowski Jacek Członek
Kowalczyk Marzena Anna Członek
Kowara Krystyna Członek
Kubik Agnieszka Członek
Romanowska Anna Członek
Ulanowska Ewa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Słupi
Adres: w Urzędzie Gminy w Słupi, Słupia 136, 96-128 Słupia
Imię i nazwisko Stanowisko
Rosiak Ewa Przewodniczący
Płoszka Danuta Zastępca Przewodniczącego
Bachura Małgorzata Członek
Klimczyk Aneta Maria Członek
Krupa Marianna Członek
Łyszkowicz Alina Członek
Rutkowska Barbara Członek
Sobieszek Anna Członek
Ziółczyk Marta Elżbieta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rawie Mazowieckiej
Adres: w Urzędzie Gminy Rawa Mazowiecka Al. Konstytucji 3 Maja 32; 96-200 Rawa Mazowiecka
Imię i nazwisko Stanowisko
Rudzka Marlena Przewodniczący
Lipiec Barbara Zastępca Przewodniczącego
Dębska Monika Członek
Grzywka Bożena Członek
Jakubowska Izabella Członek
Kielan Jan Wojciech Członek
Machałowski Sławomir Marcin Członek
Machnicka Magdalena Członek
Pazurek Tadeusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sadkowicach
Adres: w Urzędzie Gminy w Sadkowicach, Sadkowice 129A, 96-206 Sadkowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Woźniak Dorota Maria Przewodniczący
Walczak Justyna Zastępca Przewodniczącego
Bartosiak Wiesława Anna Członek
Biskupiak Wiesław Członek
Grzejszczyk Grażyna Członek
Królak Agata Członek
Pękalak Urszula Członek
Woźniak Krzysztof Adam Członek
Żaczkiewicz Tomasz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Makowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Makowie, ul. Główna 12, 96-124 Maków
Imię i nazwisko Stanowisko
Zielińska Teresa Przewodniczący
Pryk Ewa Zastępca Przewodniczącego
Dobrowolska Małgorzata Elżbieta Członek
Duda Bożena Maria Członek
Krawczyk Maria Stefania Członek
Smolarek Emilia Członek
Wójcik Katarzyna Członek
Wójt Michał Wacław Członek
Zielińska-Solarz Elżbieta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Godzianowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Godzianowie, ul. Klonowa 5, 96-126 Godzianów
Imię i nazwisko Stanowisko
Kubik Lucyna Halina Przewodniczący
Kalska Agnieszka Edyta Zastępca Przewodniczącego
Antoniak Małgorzata Członek
Góraj Józefa Bernardyna Członek
Ogrodniczek Adam Członek
Rusinowska Marta Członek
Sitarek Monika Członek
Śmieszek Przemysław Członek
Teysler Ilona Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Cielądzu
Adres: w budynku Urzędu Gminy w Cielądzu, pokój nr 5 (parter - sala konferencyjna)
Imię i nazwisko Stanowisko
Ciesielska Janina Halina Przewodniczący
Ostalska Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Machałowski Krzysztof Sylwester Członek
Miniak Agnieszka Członek
Pytka Kamil Członek
Sikorski Gabriel Antoni Członek
Trzcińska Aldona Barbara Członek
Wasilewska Wioletta Członek
Zielińska Agnieszka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bolimowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Bolimowie, ul. Łowicka 9, 99-417 Bolimów
Imię i nazwisko Stanowisko
Marusiak Jadwiga Przewodniczący
Bodych Irena Barbara Zastępca Przewodniczącego
Kłosińska Elżbieta Urszula Członek
Owczarek Anna Członek
Siekiera Renisław Janusz Członek
Szczechura Ewa Agnieszka Członek
Szwarocka Ewa Członek
Tarmanowska Aleksandra Członek
Winczewska Zofia Justyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Głuchowie
Adres: Aleja Klonowa 5; 96-130 Głuchów w Urzędzie Gminy w Głuchowie, pokój nr 9
Imię i nazwisko Stanowisko
Kośla Henryk Przewodniczący
Burzyńska Agnieszka Beata Zastępca Przewodniczącego
Bedyniak Joanna Katarzyna Członek
Dyśko Marianna Małgorzata Członek
Karcz Marek Członek
Lach Maria Bożena Członek
Malinowska Maryla Członek
Paciepnik Zofia Teresa Członek
Pietrzyk Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lipcach Reymontowskich
Adres: w Urzędzie Gminy Lipce Reymontowskie, ul. Reymonta 24
Imię i nazwisko Stanowisko
Bartosik Jolanta Anna Przewodniczący
Wieszczy Halina Zastępca Przewodniczącego
Dziuda Agnieszka Małgorzata Członek
Kabat Jadwiga Alina Członek
Łopatka Agnieszka Członek
Meszka Dominik Członek
Pryk Szymon Członek
Seliga Kamil Członek
Supera Agnieszka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Nowym Kawęczynie
Adres: w Urzędzie Gminy w Nowym Kawęczynie
Imię i nazwisko Stanowisko
Gołębiewska Marianna Przewodniczący
Kosmatka Przemysław Zastępca Przewodniczącego
Dobrowolska Wioletta Członek
Grzejszczak Katarzyna Członek
Michalska Małgorzata Członek
Rezka Katarzyna Członek
Rosińska Maria Członek
Sikora Katarzyna Członek
Walendzik Justyna Jadwiga Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Rawie Mazowieckiej
Adres: Urząd Miasta, Plac Marszałka Piłsudskiego 5, 96-200 Rawa Mazowiecka
Imię i nazwisko Stanowisko
Młynarczyk Marcin Paweł Przewodniczący
Pietrzykowska Wioletta Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Fastyn Maria Magdalena Członek
Gos Ewa Barbara Członek
Górska Elżbieta Wiesława Członek
Idzikowska Anna Członek
Lewandowska Jadwiga Członek
Sitarek Dorota Członek
Woszczyk Wiesława Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kowiesach
Adres: w Urzędzie Gminy Kowiesy, Kowiesy 85, 96-111 Kowiesy
Imię i nazwisko Stanowisko
Odziemkowska Maria Irena Przewodniczący
Borowiec Sylwia Zastępca Przewodniczącego
Białek Ewelina Członek
Bluszcz Dorota Jadwiga Członek
Brzozek Agnieszka Członek
Lipiński Rafał Członek
Seliga Sylwia Monika Członek
Wieteska Urszula Katarzyna Członek
Żuchlińska Małgorzata Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Skierniewicach
Adres: w Urzędzie Miasta Skierniewice przy ul. Senatorskiej 12, I piętro, pok. 105, 106 (46) 834 51 67, (46) 834 51 68
Imię i nazwisko Stanowisko
Tułacz Krzysztof Przewodniczący
Krawczyńska Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Ciarkowska Monika Członek
Kotliński Maciej Tomasz Członek
Kowara Elżbieta Katarzyna Członek
Morgaś Halina Członek
Socha Anna Joanna Członek
Stopińska Teresa Członek
Traut Franciszek Członek
Walendzik Anna Członek