Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Koszalinie III

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Powiatowa Komisja Wyborcza w Choszcznie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Choszcznie - II piętro pok. 212, ul. Bolesława Chrobrego 27a, 73-200 Choszczno
Imię i nazwisko Stanowisko
Oborski Maciej Krzysztof Przewodniczący
Ochalik Leopold Jan Zastępca Przewodniczącego
Białek Izabela Monika Członek
Cześnin Marzena Aleksandra Członek
Markowska Justyna Sylwia Członek
Okońska Kinga Członek
Stefańska Renata Członek
Szyszka Elżbieta Członek
Waszkiel Marlena Członek
Wlekły Patryk Dawid Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Drawsku Pomorskim
Adres: w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim - pok. 111, Plac Elizy Orzeszkowej 3, 78-500 Drawsko Pomorskie
Imię i nazwisko Stanowisko
Kucharski Robert Przewodniczący
Radomski Przemysław Lech Zastępca Przewodniczącego
Andrykowska Joanna Kazimiera Członek
Jóźwiak Magdalena Alina Członek
Kotwica Barbara Członek
Łowkiewicz Aleksandra Członek
Potocka-Krak Katarzyna Członek
Rosochowaty Karol Członek
Rudziewicz Joanna Członek
Sobociński Witold Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Wałczu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Wałczu, ul. Dąbrowskiego 17, 78-600 Wałcz
Imię i nazwisko Stanowisko
Czepe Jolanta Przewodniczący
Pastuszak Wojciech Zastępca Przewodniczącego
Brożek Paweł Członek
Gmurek Alina Ewa Członek
Gniot Roman Stanisław Członek
Iwan Eugeniusz Członek
Kanduła Kinga Magdalena Członek
Krawczyk Krystian Stanisław Członek
Kusman Łukasz Członek
Perkowski Roman Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Choszcznie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Choszcznie, ul. Wolności 24, 73-200 Choszczno
Imię i nazwisko Stanowisko
Gancarczyk Grażyna Maria Przewodniczący
Kubacka Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Kamiński Kornel Eryk Członek
Kurasińska Aleksandra Członek
Przytuła Anita Członek
Szymkiewicz Jan Członek
Szymoniak Aldona Członek
Ulikowski Piotr Członek
Wróblewska Wiktoria Leontyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Drawnie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Drawnie, ul. Kościelna 3 73-220 Drawno
Imię i nazwisko Stanowisko
Kuźmińska Lilianna Przewodniczący
Kuc Marian Zastępca Przewodniczącego
Biegniewska Wiesława Członek
Ignatowicz Iwona Członek
Kolasa Agata Członek
Kulesza Edward Członek
Łabuń Janina Członek
Sosin Piotr Członek
Wrzochal Aleksandra Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Reczu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Reczu - sala narad pok. nr 4, ul. Ratuszowa 17, 73-210 Recz
Imię i nazwisko Stanowisko
Marach Luiza Przewodniczący
Kolasa Robert Dawid Zastępca Przewodniczącego
Dumowska Halina Członek
Graczyk Martyna Bożena Członek
Konieczna Grażyna Członek
Mucha Danuta Członek
Romanowska Anna Członek
Szumna Natalia Członek
Tumin Magdalena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Krzęcinie
Adres: w Urzędzie Gminy w Krzęcinie, ul. Tylna 7, 73-231 Krzęcin
Imię i nazwisko Stanowisko
Ostrowski Waldemar Przewodniczący
Matwiejko Elżbieta Anna Zastępca Przewodniczącego
Józefowicz-Żuchowska Aleksandra Maria Członek
Kępińska Alicja Członek
Kremer Anna Członek
Michałowska Anna Członek
Michałowska Halina Elżbieta Członek
Przywarta Jolanta Członek
Sajdak-Wasik Eryk Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kaliszu Pomorskim
Adres: w Urzędzie Miejskim (sala konferencyjna-parter), ul. Wolności 25, 78-540 Kalisz Pomorski
Imię i nazwisko Stanowisko
Bądźwol Magdalena Przewodniczący
Zjawiona Justyna Zastępca Przewodniczącego
Halko-Noga Marzena Anna Członek
Klimczak Bernadetta Członek
Kopczyk Ewa Barbara Członek
Kościuczuk Renata Teresa Członek
Kowalczyk Daniel Sebastian Członek
Oleksiuk Grażyna Ewa Członek
Skrobacka Elżbieta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Człopie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Człopa, ul. Strzelecka 2, 78-630 Człopa
Imię i nazwisko Stanowisko
Cieślak Daniel Józef Przewodniczący
Bilon Tadeusz Zastępca Przewodniczącego
Buczkowski Janusz Członek
Ciułek Magdalena Członek
Grochowicka Stanisława Henryka Członek
Karnia Józef Członek
Manysiak Edyta Zofia Członek
Warząchowska Michalina Członek
Woźniak Karolina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wierzchowie
Adres: w Urzędzie Gminy Wierzchowo, ul. Długa 29, pokój nr 3, 78-530 Wierzchowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Zyguła Joanna Elżbieta Przewodniczący
Łukaszewska Danuta Maria Zastępca Przewodniczącego
Adamska Aneta Członek
Kalinowska Klaudia Monika Członek
Lewandowska Iwona Zdzisława Członek
Pajor Teresa Marta Członek
Paszkiewicz Agnieszka Sylwia Członek
Romaniec Danuta Członek
Wieczorek Teresa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Pełczycach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Pełczycach, ul. Rynek Bursztynowy 2, 73-260 Pełczyce
Imię i nazwisko Stanowisko
Odachowska Dorota Przewodniczący
Obst Bolesław Zastępca Przewodniczącego
Bazan Agnieszka Monika Członek
Jaszczak Katarzyna Anna Członek
Kiełbasa Piotr Członek
Łuczak Joanna Maria Członek
Mozer Agnieszka Maria Członek
Sobkowiak Anna Członek
Wińczyk Hanna Teresa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Tucznie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Tucznie, ul. Wolności 6, 78-640 Tuczno
Imię i nazwisko Stanowisko
Narel Jadwiga Przewodniczący
Szewczyk Sławomir Zastępca Przewodniczącego
Brzozowska Małgorzata Maria Członek
Kamińska Malwina Beata Członek
Pomorska Sylwia Elżbieta Członek
Sędziak Maria Barbara Członek
Stachowiak Mariola Teresa Członek
Stańczyk Jadwiga Członek
Zagiczek Joanna Danuta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bierzwniku
Adres: w Urzędzie Gminy w Bierzwniku (sala nr 1), ul. Kopernika 2, 73-240 Bierzwnik
Imię i nazwisko Stanowisko
Domowicz Anna Przewodniczący
Dudziński Wojciech Zastępca Przewodniczącego
Cielebąk Maria Członek
Grzywacz Barbara Członek
Juszczak Agata Członek
Kołuda Elżbieta Członek
Mikula Małgorzata Marzena Członek
Młot Romana Członek
Pawlicka Teresa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Złocieńcu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Złocieńcu, ul. Wolności 10, 78-520 Złocieniec
Imię i nazwisko Stanowisko
Bednarski Andrzej Zenon Przewodniczący
Kuprowska Adela Zastępca Przewodniczącego
Barylska Anna Członek
Bucholc Agnieszka Katarzyna Członek
Cygiel Alicja Członek
Harasimowicz Alina Członek
Półtorak Wojciech Piotr Członek
Rybarczyk Danuta Członek
Sabat Ireneusz Marian Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Mirosławcu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Mirosławcu, ul. Wolności 37, 78-650 Mirosławiec
Imię i nazwisko Stanowisko
Mróz Aleksandra Przewodniczący
Polańska Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Augszpurger Marzena Członek
Burczy Dorota Członek
Dębińska Martyna Agnieszka Członek
Grypińska Magdalena Członek
Karczewska Magdalena Joanna Członek
Krokosiński Jacek Józef Członek
Marchlewski Krzysztof Kazimierz Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Drawsku Pomorskim
Adres: w Urzędzie Miejskim w Drawsku Pomorskim, ul. Gen. Władysława Sikorskiego nr 41, 78-500 Drawsko Pomorskie
Imię i nazwisko Stanowisko
Kuliga Eugeniusz Przewodniczący
Szymczak Krystyna Leokadia Zastępca Przewodniczącego
Brusanowska Agata Władysława Członek
Koba Elżbieta Małgorzata Członek
Madej Roksana Maria Członek
Oleksy Alicja Członek
Olender Henryka Członek
Szramowiat Henryka Franciszka Członek
Walczak Iwona Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wałczu
Adres: w Urzędzie Gminy Wałcz, ul. Dąbrowskiego 8, 78-600 Wałcz
Imię i nazwisko Stanowisko
Latocha Justyna Beata Przewodniczący
Krawczyk Ireneusz Stanisław Zastępca Przewodniczącego
Gralak Tobiasz Artur Członek
Iżyk Błażej Józef Członek
Kowalska Anna Edyta Członek
Leśkiewicz Aneta Lucyna Członek
Mróz Katarzyna Członek
Sobczak Marcelina Członek
Śliwińska Barbara Łucja Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Czaplinku
Adres: w Urzędzie Miejskim w Czaplinku ul. Rynek 6, 78-550 Czaplinek
Imię i nazwisko Stanowisko
Wojgienica Bronisława Przewodniczący
Czerniawska Zofia Zastępca Przewodniczącego
Lis Alicja Julianna Członek
Mikulak Wiesława Maria Członek
Moczarska Ewelina Teresa Członek
Myk Józef Członek
Rachmaciej Lucyna Członek
Serafin Joanna Elżbieta Członek
Skoczylas Leonarda Krystyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Wałczu
Adres: w Urzędzie Miasta Wałcz, Plac Wolności 1, 78-600 Wałcz
Imię i nazwisko Stanowisko
Draus Dorota Barbara Przewodniczący
Tutaj Krzysztof Stanisław Zastępca Przewodniczącego
Bogdan Alina Elżbieta Członek
Falewicz Mirosława Członek
Jakubczyk Piotr Łukasz Członek
Jędrowska Beata Członek
Marszewski Ryszard Stanisław Członek
Ryzlak Witold Michał Członek
Szymańska Dobrochna Kazimiera Członek