Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Chełmie

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Powiatowa Komisja Wyborcza w Chełmie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Chełmie, Pl. Niepodległości 1, 22-100 Chełm
Imię i nazwisko Stanowisko
Remiś Agnieszka Ewa Przewodniczący
Kowalska- Łoza Alicja Zastępca Przewodniczącego
Cichocka Aneta Katarzyna Członek
Jarosz Aleksandra Członek
Kędzierawska Jolanta Członek
Orzeszko Eliza Anna Członek
Pasieczna Iga Członek
Pawlak Grzegorz Członek
Radomska Aneta Członek
Rutkowska Joanna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Krasnymstawie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Krasnymstawie, ul. Sobieskiego 3, 22-300 Krasnystaw
Imię i nazwisko Stanowisko
Leńczuk Andrzej Przewodniczący
Dąbrowska Beata Zastępca Przewodniczącego
Borzęcka Ewa Dominika Członek
Ciechan Edyta Justyna Członek
Czerwińska Beata Izabela Członek
Furmaniuk Dorota Członek
Garbińska Marta Członek
Karczewski Zygmunt Adam Członek
Kowalik Ewa Henryka Członek
Usyk Małgorzata Joanna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza we Włodawie
Adres: w Starostwie Powiatowym we Włodawie, Al. J. Piłsudskiego 24, 22-200 Włodawa
Imię i nazwisko Stanowisko
Kruk Agnieszka Marzena Przewodniczący
Lis Teresa Ewa Zastępca Przewodniczącego
Cykier Anna Członek
Granica Marek Roman Członek
Grzechuła Małgorzata Członek
Kowalska Stanisława Franciszka Członek
Kozaczuk Kamil Adam Członek
Ostrowska Anna Członek
Parczewski Patryk Damian Członek
Wysokiński Andrzej Franciszek Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Rejowcu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Rejowcu, ul. Wiktoryna Zaleskiego 1, 22-360 Rejowiec
Imię i nazwisko Stanowisko
Miszczuk Stanisław Jan Przewodniczący
Serafin Emilia Barbara Zastępca Przewodniczącego
Baran Wanda Członek
Jackowniak Zdzisław Członek
Jaszczuk Weronika Ewa Członek
Kajdaszuk Ireneusz Członek
Moniakowska Estera Członek
Nadolska Zofia Członek
Żołnacz Beata Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kamieniu
Adres: w Urzędzie Gminy Kamień, ul. Diamentowa 15, 22-113 Kamień
Imię i nazwisko Stanowisko
Sztejn Katarzyna Przewodniczący
Iwko Danuta Czesława Zastępca Przewodniczącego
Bobrowska Monika Wiesława Członek
Daniel Irena Jadwiga Członek
Kutarba Alicja Członek
Martyniuk Karolina Katarzyna Członek
Nafalska Zofia Członek
Szałaj Joanna Członek
Zięba Krzysztof Stanisław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Żmudzi
Adres: w Urzędzie Gminy Żmudź, ul. Kasztanowa 22, 22-114 Żmudź
Imię i nazwisko Stanowisko
Cymborska Michalina Przewodniczący
Kończak Maria Halina Zastępca Przewodniczącego
Burak Magdalena Ewa Członek
Demczuk Honorata Barbara Członek
Domińczuk Anna Członek
Dżaman Agnieszka Lidia Członek
Kramczyk Edyta Członek
Kus Andrzej Wiktor Członek
Papierz Helena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Hańsku
Adres: w Urzędzie Gminy Hańsk, ul. Osiedlowa 4, 22-235 Hańsk Pierwszy
Imię i nazwisko Stanowisko
Wilgocki Janusz Bronisław Przewodniczący
Onyszczuk Marek Zastępca Przewodniczącego
Leśniewski Daniel Członek
Lewenda Jadwiga Członek
Mścisz Agata Członek
Olszewski Alfred Członek
Pająk Monika Barbara Członek
Raban Krzysztof Waldemar Członek
Szewczyk Dorota Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kraśniczynie
Adres: w Urzędzie Gminy Kraśniczyn, ul. Kościuszki 21, 22-310 Kraśniczyn
Imię i nazwisko Stanowisko
Kondratiuk Anna Teodora Przewodniczący
Stasiuk Zbigniew Zastępca Przewodniczącego
Król Kinga Edyta Członek
Podkowiak Grażyna Członek
Rumanek Tetiana Członek
Sochaj Kamil Członek
Sokół Marcin Członek
Szacoń Piotr Tadeusz Członek
Szadurski Tadeusz Sławomir Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Izbicy
Adres: w Urzędzie Gminy Izbica, ul. Gminna 4, 22-375 Izbica
Imię i nazwisko Stanowisko
Kamińska Teresa Przewodniczący
Juścińska Barbara Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Harasim Sylwia Członek
Jaworski Kazimierz Edward Członek
Kitka Halina Członek
Lewczuk Stanisława Członek
Marek Lucyna Członek
Mądrzak Halina Członek
Piech Krystyna Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Leśniowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Leśniowice, Leśniowice 21 A, 22-122 Leśniowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Szkałuba Teresa Bogusława Przewodniczący
Pilipczuk Wioletta Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Jagnicki Stanisław Członek
Jołtuch Wojciech Stanisław Członek
Kuszel Barbara Członek
Smalej Jarosław Andrzej Członek
Staniuk Anna Honorata Członek
Szałaj Małgorzata Członek
Zdunek Bogda Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Białopolu
Adres: w Urzędzie Gminy Białopole, ul. Chełmska 1, 22-135 Białopole
Imię i nazwisko Stanowisko
Kozdroń Kamil Andrzej Przewodniczący
Maleszyk Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Bitner-Kokoszka Barbara Angelika Członek
Buliński Tomasz Antoni Członek
Gałczyńska-Witek Angelika Członek
Grabowska-Piątek Marta Roksana Członek
Kargul Karolina Członek
Szpunar Mariola Członek
Tkaczyk Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dubience
Adres: w Urzędzie Gminy Dubienka, ul. 3 Maja 6, 22-145 Dubienka, pok nr 8.
Imię i nazwisko Stanowisko
Wiśniewska Monika Anna Przewodniczący
Jagodziński Janusz Józef Zastępca Przewodniczącego
Bałanda Marek Członek
Chomacka Ewelina Edyta Członek
Dąbrowski Henryk Antoni Członek
Janiuk Maria Seweryna Członek
Kostecka Janina Bogumiła Członek
Siergiej Barbara Edwarda Członek
Tokarz Remigiusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sawinie
Adres: w Urzędzie Gminy Sawin, ul. Chutecka 12, 22-107 Sawin
Imię i nazwisko Stanowisko
Wach Ewelina Renata Przewodniczący
Abramik Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Arciszewska Małgorzata Członek
Gawryszek Małgorzata Maria Członek
Greguła Anna Katarzyna Członek
Popek Marta Członek
Popławska Elżbieta Judyta Członek
Sieciechowicz Anna Członek
Stopa Barbara Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Siedliszczu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Siedliszczu, ul. Szpitalna 15A, 22-130 Siedliszcze
Imię i nazwisko Stanowisko
Jędruszak Grzegorz Stanisław Przewodniczący
Drozd Maria Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Danieluk Adam Członek
Filipczuk Katarzyna Ewa Członek
Firlej Anna Halina Członek
Gregier Wiesława Franciszka Członek
Kocot Teresa Członek
Lekan-Poliszuk Małgorzata Gabriela Członek
Lesińska Kunegunda Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rudniku
Adres: w Urzędzie Gminy Rudnik - Sala posiedzeń , Rudnik 71, 22-330 Rudnik
Imię i nazwisko Stanowisko
Zdybel Marek Przewodniczący
Różyło Dorota Maria Zastępca Przewodniczącego
Ciupak Adam Piotr Członek
Dąbek Magdalena Członek
Górnik Barbara Członek
Sadowska Jadwiga Maria Członek
Surowiecki Paweł Członek
Włoch Jakub Członek
Zarzycka-Gołąb Jolanta Dorota Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Urszulinie
Adres: w Urzędzie Gminy Urszulin, ul. Kwiatowa 35, 22-234 Urszulin
Imię i nazwisko Stanowisko
Kaczanowska Janina Przewodniczący
Śledzińska Dorota Zastępca Przewodniczącego
Adamski Sylwester Członek
Ambrożkiewicz Karol Wojciech Członek
Artymiuk Stanisław Członek
Grzywaczewska Katarzyna Członek
Jung Stefan Józef Członek
Kozłowski Dariusz Adam Członek
Szczepanik Sławomir Krzysztof Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wierzbicy
Adres: w Urzędzie Gminy Wierzbica, Wierzbica-Osiedle ul. Włodawska 1, 22-150 Wierzbica
Imię i nazwisko Stanowisko
Hanc Katarzyna Agnieszka Przewodniczący
Kostyła Jan Zastępca Przewodniczącego
Gustaw Karolina Halina Członek
Kaszczuk Bożena Członek
Kołodziej-Greszta Beata Monika Członek
Kozioł Renata Bogumiła Członek
Kucharska Matylda Mariola Członek
Łopąg Maria Wanda Członek
Roman Barbara Alina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gorzkowie
Adres: w Urzędzie Gminy Gorzków, ul. Główna 9, 22-315 Gorzków-Osada
Imię i nazwisko Stanowisko
Stawska Nina Barbara Przewodniczący
Typińska Agnieszka Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Dryglak Bożena Wiesława Członek
Jawor Edyta Jadwiga Członek
Kowalik Adrian Członek
Kowalik Anna Członek
Stasieczek Joanna Małgorzata Członek
Suchodolska Monika Członek
Syposz Leon Stanisław Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Rejowcu Fabrycznym
Adres: w Urzędzie Miasta Rejowiec Fabryczny, sala Konferencyjna , 22-170 Rejowiec Fabryczny
Imię i nazwisko Stanowisko
Wilczyński Andrzej Przewodniczący
Kondraciuk Anna Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Bartoszuk Grażyna Członek
Franaszczak Marzena Elżbieta Członek
Grądkowska Renata Maria Członek
Kozioł Monika Justyna Członek
Lesiuk Justyna Członek
Szokaluk Katarzyna Członek
Wrona Iwona Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Starym Brusie
Adres: w Urzędzie Gminy Stary Brus, Stary Brus 47a, 22-244 Stary Brus pok. nr 1 (sala USC)
Imię i nazwisko Stanowisko
Wójtowicz Ewa Wiktoria Przewodniczący
Kwiatkowska Lidia Zastępca Przewodniczącego
Bartnicka Jolanta Monika Członek
Daniluk Agnieszka Członek
Delmaczyńska Malwina Halina Członek
Grzywaczewska Agnieszka Członek
Guz Agnieszka Marta Członek
Kozłowska Katarzyna Członek
Kuszpa Wioletta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wojsławicach
Adres: w Urzędzie Gminy Wojsławice, ul. Rynek 30, 22-120 Wojsławice
Imię i nazwisko Stanowisko
Jagiełło Grażyna Przewodniczący
Stasiuk Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Billewicz Barbara Członek
Bojko Bogusława Elżbieta Członek
Jasiuk Wojciech Członek
Radoń Ewelina Członek
Sobczuk Aneta Członek
Szwarc Teresa Janina Członek
Wepa Marek Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Woli Uhruskiej
Adres: w Urzędzie Gminy Wola Uhruska, ul. Parkowa 5, 22-230 Wola Uhruska, pok. nr 12 (sala konferencyjna).
Imię i nazwisko Stanowisko
Pawłowska Jolanta Przewodniczący
Jezierska Anna Józefa Zastępca Przewodniczącego
Ciszewska-Wilkos Lidia Agnieszka Członek
Dąbrowska Teresa Helena Członek
Duda Antoni Członek
Grum Ewa Maria Członek
Marczuk Aneta Maria Członek
Władziewicz Krystyna Ewa Członek
Zalewska Jolanta Małgorzata Członek
Gminna Komisja Wyborcza we Włodawie
Adres: w Urzędzie Gminy Włodawa, Al. Jana Pawła II 22, 22-200 Włodawa
Imię i nazwisko Stanowisko
Król Weronika Przewodniczący
Czajka Anna Zastępca Przewodniczącego
Ćwik Wojciech Konrad Członek
Grabarczuk Maria Ewa Członek
Kryjak Ryszard Członek
Myć Krystyna Albina Członek
Najder Beata Danuta Członek
Rogalska Katarzyna Anna Członek
Rybczyńska Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Hannie
Adres: w Urzędzie Gminy Hanna, ul. Rynek 2/1, 22-220 Hanna
Imię i nazwisko Stanowisko
Drzymalska Edyta Przewodniczący
Kazimiruk Krzysztof Wiesław Zastępca Przewodniczącego
Darczuk Agnieszka Maria Członek
Denisiuk Renata Członek
Litwin Elżbieta Magdalena Członek
Ługowska Dominika Członek
Nurzyńska Kamila Katarzyna Członek
Osypiuk Jolanta Członek
Pawluk Iwona Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rudzie-Hucie
Adres: w Urzędzie Gminy Ruda-Huta, ul. Niepodległości 44, 22-110 Ruda-Huta
Imię i nazwisko Stanowisko
Woszczewska Agnieszka Przewodniczący
Hamelczuk Marta Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Chwaleba Krzysztof Członek
Czerwińska Sabina Członek
Dżaman Sabina Członek
Kordas Marta Emilia Członek
Maśluch Paweł Członek
Stępień Michał Tomasz Członek
Szakuła Aneta Karolina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dorohusku
Adres: w Urzędzie Gminy Dorohusk , ul. Niepodległości 50 , 22-175 Dorohusk
Imię i nazwisko Stanowisko
Zabokrzycka Halina Maria Przewodniczący
Chmielewska Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Dolak Irena Marianna Członek
Krawczyńska Monika Członek
Malinowska Małgorzata Członek
Maśluch Beata Agnieszka Członek
Nowosad Elżbieta Krystyna Członek
Tarasek Piotr Adam Członek
Zając Magda Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Fajsławicach
Adres: w Urzędzie Gminy Fajsławice, Fajsławice 107, 21-060 Fajsławice Sala Szkoleń, pokój nr 16
Imię i nazwisko Stanowisko
Wilk Mariola Anna Przewodniczący
Grzegorczyk Grażyna Maria Zastępca Przewodniczącego
Bednarczyk Jadwiga Członek
Greczkowska Lilianna Mariola Członek
Jurek Małgorzata Członek
Karluk Barbara Elżbieta Członek
Kliszowski Zbigniew Członek
Psujek Anna Rozalia Członek
Trała Piotr Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łopienniku Górnym
Adres: w budynku Biblioteki, Łopiennik Górny 1C, 22-351 Łopiennik Górny
Imię i nazwisko Stanowisko
Janik Ewa Maria Przewodniczący
Pilipczuk Adam Zastępca Przewodniczącego
Kasperek Joanna Ewa Członek
Kulawiak Edyta Członek
Maj Andrzej Członek
Olech Wioletta Maria Członek
Sawa Dorota Członek
Skrycka Wioletta Członek
Toczony Jan Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rejowcu Fabrycznym
Adres: w Urzędzie Gminy Rejowiec Fabryczny, ul. Lubelska 16, 22-170 Rejowiec Fabryczny
Imię i nazwisko Stanowisko
Ciechomska Emilia Danuta Przewodniczący
Piskorz Henryk Zastępca Przewodniczącego
Bobrowska Klaudia Członek
Krupa Karolina Członek
Kwiatkowska Joanna Członek
Ładna Beata Członek
Mataczyńska Paulina Aleksandra Członek
Mielniczuk Anna Członek
Piotrowska Agata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Krasnymstawie
Adres: w Urzędzie Miasta Krasnystaw, Pl. 3 Maja 29, 22-300 Krasnystaw
Imię i nazwisko Stanowisko
Ciechańska-Marucha Anna Przewodniczący
Jaworska Alicja Zastępca Przewodniczącego
Jurkiewicz Irena Maria Członek
Mochniej-Pawłowska Katarzyna Członek
Patyra Paulina Maria Członek
Piłat Monika Sylwia Członek
Radziewski Paweł Członek
Rotmańska Grażyna Członek
Wiśniowska-Bzówka Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wyrykach
Adres: w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Wyrykach, Wyryki-Połód 155, 22-205 Wyryki, sala konferencyjna.
Imię i nazwisko Stanowisko
Berkasiuk Kazimierz Walenty Przewodniczący
Tadyniewicz Wiesława Bronisława Zastępca Przewodniczącego
Benabderrahmane Marta Joanna Członek
Czelej Agnieszka Członek
Delmaczyńska Jolanta Członek
Kowalik Katarzyna Członek
Szmid Barbara Członek
Winiarczyk Monika Członek
Zarczuk Emilia Dorota Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Chełmie
Adres: w Urzędzie Gminy Chełm, ul. Gminna 18, 22-100 Chełm Budynek Ośrodka Pomocy Społecznej pok. 10
Imię i nazwisko Stanowisko
Zawiślak Sławomir Piotr Przewodniczący
Słupczyński Leszek Krzysztof Zastępca Przewodniczącego
Bednarek Małgorzata Leokadia Członek
Chomik Suszek Joanna Członek
Gański Adrian Patryk Członek
Hipsz Wiesława Ewa Członek
Kosiński Jacek Mariusz Członek
Sawicka Karolina Natalia Członek
Sobczyński Robert Mariusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Krasnymstawie
Adres: w Urzędzie Gminy Krasnystaw, ul. M. Konopnickiej 4, 22-300 Krasnystaw
Imię i nazwisko Stanowisko
Bąk Danuta Przewodniczący
Kister Witold Roman Zastępca Przewodniczącego
Błaszczak Barbara Członek
Ciechan Aleksandra Członek
Kołtun Elżbieta Katarzyna Członek
Kowalczyk Dominika Członek
Kozłowska Elżbieta Członek
Mazurkiewicz Agnieszka Edyta Członek
Szewczak Agnieszka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Żółkiewce
Adres: w Urzędzie Gminy Żółkiewka, ul. Hetmana Żółkiewskiego 2, 22-335 Żółkiewka pokój nr 28
Imię i nazwisko Stanowisko
Marchewka Sylwia Monika Przewodniczący
Zdybel Joanna Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Cholewa Stanisław Członek
Chudziak Krzysztof Członek
Chudziak Lilla Członek
Grabek Agata Oliwia Członek
Magier Kazimiera Członek
Mirosław Andrzej Członek
Różyło Henryk Antoni Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Siennicy Różanej
Adres: w Urzędzie Gminy Siennica Różana, Siennica Różana 265A, 22-304 Siennica Różana
Imię i nazwisko Stanowisko
Jurkiewicz Waldemar Przewodniczący
Korkosz Renata Zastępca Przewodniczącego
Dębiec Elżbieta Lucyna Członek
Książek Ewa Członek
Kuś Bożena Członek
Mazurek Krzysztof Członek
Skóra Krystyna Marianna Członek
Susłowicz-Kubina Emilia Oktawia Członek
Tyszko-Mazur Ewa Małgorzata Członek
Miejska Komisja Wyborcza we Włodawie
Adres: w Urzędzie Miejskim we Włodawie, Al. J. Piłsudskiego 41, p.26, 22-200 Włodawa
Imię i nazwisko Stanowisko
Dybek Jacek Kazimierz Przewodniczący
Handor Alina Leonarda Zastępca Przewodniczącego
Katolik Karolina Anna Członek
Kuryluk Agnieszka Małgorzata Członek
Kwiatkowska Ewa Agata Członek
Olszewski Wojciech Andrzej Członek
Seremak Agnieszka Członek
Szewczyk Monika Izabela Członek
Twaróg Zofia Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Chełmie
Adres: w Urzędzie Miasta Chełm, ul. Lubelska 65, 22-100 Chełm
Imię i nazwisko Stanowisko
Wawrynek Sylwia Przewodniczący
Drygalewicz Maria Zastępca Przewodniczącego
Grudzień Marzanna Anna Członek
Horodejuk Marian Mirosław Członek
Jezierski Seweryn Członek
Kopeć-Kuryś Beata Członek
Niewożewski Jan Członek
Nowosad Ewelina Alicja Członek
Orzechowska Alicja Katarzyna Członek
Surma Maciej Członek