Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Słupsku I

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Powiatowa Komisja Wyborcza w Lęborku
Adres: w Starostwie Powiatowym w Lęborku 84-300 Lębork ul. Czołgistów 5, pok. Nr.9
Imię i nazwisko Stanowisko
Król Paulina Przewodniczący
Sakowicz Czesław Zastępca Przewodniczącego
Ciężkowska-Mruk Anna Agnieszka Członek
Czerwiński Dariusz Marek Członek
Grzegorczyk Barbara Hanna Członek
Kidrowska Dorota Teresa Członek
Krop Dorota Członek
Kuczyński Krystian Sebastian Członek
Marcinkowska Anna Członek
Szymaniak Józef Bogdan Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Słupsku
Adres: w Starostwie Powiatowym w Słupsku 76-200 Słupsk ul. Szarych Szeregów 14B
Imię i nazwisko Stanowisko
Machnikowski Marcin Przewodniczący
Bubeła Jolanta Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Elward Ewa Członek
Izdebska Justyna Katarzyna Członek
Janusz Teresa Członek
Kaliszczak Emilia Członek
Matyszewski Oskar Kamil Członek
Piotrowski Mariusz Członek
Pirka Anetta Bogusława Członek
Von Bredow Ewelina Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Wejherowie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Wejherowie 84-200 Wejherowo ul. 3 Maja 4, pokój 109 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Mroczkowska-Gralec Agnieszka Przewodniczący
Cielecka Ewa Mirosława Zastępca Przewodniczącego
Bianga Halina Członek
Lisowska Maria Magdalena Członek
Magulski Tomasz Piotr Członek
Pranga Magdalena Anna Członek
Romańczuk Irena Renata Członek
Rutkowski Tomasz Członek
Wiśnios Ryszarda Leopolda Członek
Zybała Jakub Aleksander Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Ustce
Adres: w Urzędzie Miasta Ustka ul. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3, 76-270 Ustka
Imię i nazwisko Stanowisko
Szcześniak-Abramczyk Dorota Ewa Przewodniczący
Mordal Eliza Ewa Zastępca Przewodniczącego
Golcz Zbigniew Mirosław Członek
Jackowska Sylwia Członek
Koska Katarzyna Członek
Koza Joanna Helena Członek
Lewandowska Monika Członek
Lipińska Dorota Janina Członek
Maziec Jolanta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Rumi
Adres: w Urzędzie Miasta Rumi, 84-230 Rumia, ul.Sobieskiego 7
Imię i nazwisko Stanowisko
Szymońska Hanna Maria Przewodniczący
Protasewicz Jerzy Jarosław Zastępca Przewodniczącego
Bryk Magdalena Członek
Duraj Maria Członek
Jędrzejewski Jerzy Członek
Kosińska Monika Izabela Członek
Kwiatkowska Sylwia Członek
Kwidziński Jakub Maksymilian Członek
Schmidt Ewa Jadwiga Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Słupsku
Adres: w Urzędzie Gminy w Słupsku, ul. Sportowa 34
Imię i nazwisko Stanowisko
Formela Anna Maria Przewodniczący
Urban Ewelina Paulina Zastępca Przewodniczącego
Chabros Damian Zbigniew Członek
Chodasewicz Karolina Monika Członek
Korus Justyna Członek
Kurczyk Wojciech Członek
Nowakowski Adam Członek
Pawłowski Sebastian Andrzej Członek
Zbijowska Justyna Teresa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Helu
Adres: w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Helu, ul. Szkolna 1, 84-150 Hel
Imię i nazwisko Stanowisko
Ożga-Kohnke Anna Dominika Przewodniczący
Kowal Alicja Barbara Zastępca Przewodniczącego
Ciesielczyk Krzysztof Franciszek Członek
Konarski Eugeniusz Członek
Konkel Teresa Członek
Kurzajczyk Irena Członek
Mielczarek Krystyna Ewa Członek
Nowakowska Anita Członek
Wall Elżbieta Magdalena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wicku
Adres: w Urzędzie Gminy w Wicku, pokój nr 12,ul. Słupska 9,84-352 Wicko
Imię i nazwisko Stanowisko
Kondratowicz Irena Henryka Przewodniczący
Perczyńska Edyta Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Detlaf Marta Członek
Dziemiańczyk Iwona Dorota Członek
Gertner Monika Członek
Kołodzik Krystyna Danuta Członek
Ozimek Beata Elżbieta Członek
Stępień Magdalena Anna Członek
Wicka Sylwia Gabriela Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Pucku
Adres: w Starostwie Powiatowym w Pucku 84-100 Puck ul. E. Orzeszkowej 5
Imię i nazwisko Stanowisko
Dawidowska Małgorzata Elżbieta Przewodniczący
Piotrowicz Jan Zastępca Przewodniczącego
Dawindziak-Stefan Bogumiła Ewa Członek
Dolmierska Marzena Członek
Mitzlaff Ewa Waleria Członek
Ochocka Aldona Maria Członek
Pelowska Anna Maria Członek
Styn Marcin Rafał Członek
Świerczyńska Joanna Ewelina Członek
Wiśniewska Paulina Magdalena Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Jastarni
Adres: w Urzędzie Miejskim w Jastarni, ul. Portowa 24
Imię i nazwisko Stanowisko
Mudlaff Bartosz Piotr Przewodniczący
Kroll Marian Gerard Zastępca Przewodniczącego
Bruk Maja Członek
Budzisz Klaudia Maria Członek
Dahl Helena Maria Członek
Konkel Agnieszka Członek
Rotta Rafał Witold Członek
Struck Kamil Paweł Członek
Struk Aleksandra Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Redzie
Adres: w Urzędzie Miasta Reda 84-240 Reda ul. ul. Gdańska 33
Imię i nazwisko Stanowisko
Czarnowska Maja Przewodniczący
Zakrzewska Monika Emanuela Zastępca Przewodniczącego
Bednarczyk Agnieszka Członek
Bieszke Katarzyna Elżbieta Członek
Duda Gabriela Teresa Członek
Grünholz Elżbieta Członek
Półjanowska-Ernest Maria Magdalena Członek
Szreder Benedykt Gabriel Członek
Wrzosek Dorota Teresa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Cewicach
Adres: w Urzędzie Gminy w Cewicach, ul. Wincentego Witosa 16, 84-312 Cewice
Imię i nazwisko Stanowisko
Bazowska Bogumiła Jadwiga Przewodniczący
Broda Małgorzata Maria Zastępca Przewodniczącego
Cybula Katarzyna Członek
Czaja Barbara Joanna Członek
Czaja Joanna Maria Członek
Decyk Dorota Ewa Członek
Theus Sylwia Katarzyna Członek
Urban Katarzyna Barbara Członek
Woźniak Justyna Krystyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kobylnicy
Adres: w Urzędzie Gminy Kobylnica, ul. Główna 20, 76-251 Kobylnica.
Imię i nazwisko Stanowisko
Olech Teresa Przewodniczący
Chalecki Jan Michał Zastępca Przewodniczącego
Bijok Małgorzata Dorota Członek
Cudziło Urszula Krystyna Członek
Pawlak Jan Członek
Rzepa Teresa Ludwika Członek
Słaba Sabina Członek
Świergal Samsel Beata Grażyna Członek
Wojtas Daria Jadwiga Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Damnicy
Adres: w Urzędzie Gminy Damnica, ul. Górna 1, 76-231 Damnica
Imię i nazwisko Stanowisko
Skwira Gabriela Urszula Przewodniczący
Walenczak Małgorzata Joanna Zastępca Przewodniczącego
Czarnuch-Kołkowska Agata Justyna Członek
Diegner Krzysztof Władysław Członek
Kołkowska Mieczysława Paulina Członek
Kostrzewa Zofia Członek
Krywuć Krystyna Teresa Członek
Zawadzka Judyta Członek
Zlot Andrzej Krzysztof Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dębnicy Kaszubskiej
Adres: w Urzędzie Gminy Dębnica Kaszubska, ul. ks. Antoniego Kani 16a, pokój nr 8
Imię i nazwisko Stanowisko
Żukowski Karol Przewodniczący
Trubicka-Czapka Kinga Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Chmielewska Małgorzata Członek
Kramek Grzegorz Robert Członek
Masiukiewicz Grzegorz Piotr Członek
Nowitkiewicz Paulina Aneta Członek
Stachowicz Beata Małgorzata Członek
Szerwińska-Matyjaszewska Renata Maria Członek
Wichrowska Alina Jadwiga Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Luzinie
Adres: w Urzędzie Gminy Luzino, ul. Ofiar Stutthofu 11, 84-242 Luzino
Imię i nazwisko Stanowisko
Meyer Marzena Maria Przewodniczący
Kąkol Mirosława Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Bober Patrycja Anna Członek
Burchacz Krystyna Irena Członek
Gruba Ryszard Jan Członek
Hinz Alicja Agnieszka Członek
Kuske Marta Członek
Necel Ewa Joanna Członek
Wolter Aleksandra Elżbieta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Pucku
Adres: w Urzędzie Miasta Puck, ul. 1 Maja 13
Imię i nazwisko Stanowisko
Jaszke Bolesław Tadeusz Przewodniczący
Graban Romualda Maria Zastępca Przewodniczącego
Jaszke Salomea Teresa Członek
Joskowska Ewelina Członek
Kołodziej Monika Anna Członek
Marcinowski Adam Mirosław Członek
Rząd Anna Członek
Sadowska Jolanta Maria Członek
Trendel Aleksandra Weronika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Główczycach
Adres: W Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Kościuszki 15A
Imię i nazwisko Stanowisko
Jaroszewicz Zofia Przewodniczący
Kochanowska Kazimiera Zastępca Przewodniczącego
Basek Helena Członek
Batura Aneta Wanda Członek
Denisiewicz Bożena Teresa Członek
Jóskowska Magdalena Diana Członek
Łyszyk Marlena Bogusława Członek
Mielewczyk Agata Paulina Członek
Rybińska Teresa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Łebie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Łebie ul. Kościuszki 90 84-360 Łeba
Imię i nazwisko Stanowisko
Stasiak Maria Krystyna Przewodniczący
Szymańska Elżbieta Maria Zastępca Przewodniczącego
Gałązka Dawid Bartłomiej Członek
Jarosińska Marta Sylwia Członek
Kulczycki Piotr Członek
Ostrowski Rafał Członek
Sanocka Teresa Członek
Wejher Marlena Dorota Członek
Zielińska Genowefa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Smołdzinie
Adres: W Smołdzinie, przy ul. Tadeusza Kościuszki 3 - pokój nr 16 (sala konferencyjna)
Imię i nazwisko Stanowisko
Makowska Anna Irena Przewodniczący
Zlot Danuta Maria Zastępca Przewodniczącego
Dyńka Leszek Członek
Fleszer Adam Jacek Członek
Hostyńska Elżbieta Barbara Członek
Kozak Agnieszka Członek
Krajnyk Ewa Henryka Członek
Lahutta Marta Członek
Makowiecki Mirosław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lini
Adres: w Urzędzie Gminy Linia, ul. Turystyczna 15, 84-223 Linia
Imię i nazwisko Stanowisko
Kuberna Paulina Agnieszka Przewodniczący
Noculak Beata Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Butryn Agnieszka Członek
Dzięcielski Marcin Stanisław Członek
Hirsz Natalia Jolanta Członek
Mach Stanisława Członek
Szczypior Dorota Marta Członek
Thiel Maria Urszula Członek
Treder Emilia Dorota Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wejherowie
Adres: w budynku Urzędu Gminy Wejherowo, ul. Transportowa 1 pok. 11
Imię i nazwisko Stanowisko
Kruszewska-Murawa Danuta Przewodniczący
Milewski Maciej Mirosław Zastępca Przewodniczącego
Adaszewska Joanna Członek
Cyrek Dominika Maria Członek
Hewelt Justyna Adriana Członek
Lidzbarski Zenon Feliks Członek
Orłowski Tomasz Łukasz Członek
Piecek Renata Członek
Roda Waldemar Bronisław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Choczewie
Adres: W Urzędzie Gminy Choczewo ul. Pierwszych Osadników 17, Sala Konferencyjna CIT
Imię i nazwisko Stanowisko
Witkowska Ewelina Maria Przewodniczący
Łasińska Gabriela Maria Zastępca Przewodniczącego
Bocho Natalia Maria Członek
Dettlaff Władysława Członek
Doppke Patrycja Ewelina Członek
Goyke Ignacy Antoni Członek
Krauze Monika Ewa Członek
Tarnowska Iwona Maria Członek
Zięba Zdzisława Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Lęborku
Adres: w Urzędzie Miejskim w Lęborku, ul. Armii Krajowej 14, 84-300 Lębork
Imię i nazwisko Stanowisko
Pinkowska Danuta Teresa Przewodniczący
Frąckowiak Maurycy Jan Zastępca Przewodniczącego
Borkowska Bogumiła Romana Członek
Harackiewicz Marek Członek
Matuszek Adam Robert Członek
Meyer Otton Horst Członek
Mierzwa Paulina Agnieszka Członek
Różnowska Halina Augustyna Członek
Urbaniak Ryszard Jan Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kępicach
Adres: Urząd Miejski w Kępicach ul. Niepodległości 6 77-230 Kępice (sala 203)
Imię i nazwisko Stanowisko
Rossiwall Katarzyna Przewodniczący
Nowakowska Maria Zastępca Przewodniczącego
Anfolecka Katarzyna Anna Członek
Gawrysiak Krystyna Członek
Misiun Anna Członek
Miśkiewicz Olga Magdalena Członek
Olejnik Danuta Członek
Sahajdak Jadwiga Członek
Zagrajek Tomasz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Ustce
Adres: w Urzędzie Gminy Ustka, ul. Dunina 24, 76-270 Ustka
Imię i nazwisko Stanowisko
Wiaderna Adriana Przewodniczący
Lisiak Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Dawidowicz Aldona Maria Członek
Januszewska Aleksandra Sylwestra Członek
Pietrzyk Beata Maria Członek
Roguszczak Alicja Członek
Soja Anna Małgorzata Członek
Wysoczańska Justyna Członek
Żupnik Anna Helena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Szemudzie
Adres: w Urzędzie Gminy Szemud, ul. Kartuska 13, 84-217 Szemud
Imię i nazwisko Stanowisko
Toporek Zbigniew Przewodniczący
Rzeszewicz Barbara Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Baranowska-Krauza Janina Członek
Beśka Karolina Magdalena Członek
Lieske Anna Jadwiga Członek
Meyer Martyna Karolina Członek
Mitkiewicz Katarzyna Helena Członek
Potrykus Czesława Członek
Wenta Ewa Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Wejherowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Wejherowie, ul. 12 Marca 195, 84-200 Wejherowo
Imię i nazwisko Stanowisko
Michalik Ewa Przewodniczący
Piastowska Iwona Maria Zastępca Przewodniczącego
Bloch Anna Członek
Dowgan Katarzyna Barbara Członek
Jabłońska-Toma Krystyna Jadwiga Członek
Kowalska Anna Członek
Kwidzińska Aleksandra Damroka Członek
Wiśnios Ewa Katarzyna Członek
Włodarczyk Alicja Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łęczycach
Adres: w Urzędzie Gminy w Łęczycach ul. Długa 49, 84-218 Łęczyce
Imię i nazwisko Stanowisko
Karczewska Wanda Przewodniczący
Kwidzińska Izabela Barbara Zastępca Przewodniczącego
Dembińska Beata Członek
Gryń Honorata Członek
Joskowska Ryszarda Maria Członek
Mazur Jarosław Andrzej Członek
Piotrowska Ilona Członek
Szczygieł Justyna Maria Członek
Zawiślak Bogusława Ewa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gniewinie
Adres: w budynku Urzędu Gminy Gniewino przy ul. Pomorskiej 8
Imię i nazwisko Stanowisko
Majer-Szreder Wioletta Irena Przewodniczący
Siudek Irena Urszula Zastępca Przewodniczącego
Gąciarz Grażyna Wiesława Członek
Łuszczak Renata Ryta Członek
Maksymiuk Marianna Urszula Członek
Pukszta Krzysztof Wojciech Członek
Rafalska Monika Maria Członek
Weltrowska Genowefa Teresa Członek
Wiszniewska Justyna Karolina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Pucku
Adres: w Urzędzie Gminy Puck, ul. 10-go Lutego 29
Imię i nazwisko Stanowisko
Thrun Bernadeta Przewodniczący
Temska Monika Teresa Zastępca Przewodniczącego
Goyke Anita Elżbieta Członek
Goyke Emilia Marta Członek
Górnik Pankracy Stanisław Członek
Guth Katarzyna Członek
Radtke Krzysztof Antoni Członek
Roszman-Selin Wiesława Danuta Członek
Ruczyński Krzysztof Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Krokowej
Adres: w budynku Urzędu Gminy Krokowa, Krokowa, ul. Żarnowiecka 29
Imię i nazwisko Stanowisko
Wiśniewski Ireneusz Paweł Przewodniczący
Mruk Teresa Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Kwidziński Marian Józef Członek
Majkowska-Wrycza Krystyna Członek
Semmerling Anna Maria Członek
Sokołek Adrianna Gabriela Członek
Soldatk Grażyna Członek
Szymańska Monika Mirosława Członek
Wiśniewska Mirosława Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Nowej Wsi Lęborskiej
Adres: w Urzędzie Gminy w Nowej Wsi Lęborskiej, ul. Grunwaldzka 24, 84-351 Nowa Wieś Lęborska
Imię i nazwisko Stanowisko
Hebel Joanna Julia Przewodniczący
Tabaka Katarzyna Jolanta Zastępca Przewodniczącego
Chmieliński Zenon Członek
Gołąbowicz Danuta Członek
Kotłowska Justyna Maria Członek
Makowska Joanna Agnieszka Członek
Myszk Aleksandra Członek
Nóżka Karolina Członek
Prokop Agnieszka Sylwia Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Słupsku
Adres: Urząd Miejski w Słupsku, pl. Zwycięstwa 3, I p. pok. 117, 76-200 Słupsk
Imię i nazwisko Stanowisko
Głowala Bartłomiej Przewodniczący
Grzeszczak Katarzyna Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Czerny Lech Wacław Członek
Dudek Kamilla Członek
Gumowski Dariusz Członek
Leszkiewicz Dorota Janina Członek
Pankau Magdalena Sandra Członek
Staszewska Małgorzata Członek
Swędrowska Agnieszka Maria Członek
Wardowska-Pucułek Agnieszka Członek
Gminna Komisja Wyborcza we Władysławowie
Adres: w Urzędzie Miejskim we Władysławowie, ul. Gen. J. Hallera 19, pok nr. 309 (III piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Szczepankowska Monika Maria Przewodniczący
Jankowski Włodzimierz Zastępca Przewodniczącego
Ceynowa-Kasprzyk Bogumiła Maria Członek
Chechłacz-Twardowska Bożena Zofia Członek
Dettlaff Jan Teofil Członek
Dziedzic Agnieszka Członek
Hincka Leszek Szczepan Członek
Kacprowski Roman Tadeusz Członek
Kolp Tomasz Paweł Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kosakowie
Adres: w Urzędzie Gminy Kosakowo 81-198 Kosakowo ul.ul. Żeromskiego 69
Imię i nazwisko Stanowisko
Choroś Krzysztof Przewodniczący
Tryczyk Anna Klaudia Zastępca Przewodniczącego
Milanowska Katarzyna Małgorzata Członek
Muża Renata Lidia Członek
Ochęduszko Beata Teresa Członek
Piernicka Jadwiga Urszula Członek
Styn Jan Andrzej Członek
Śliwińska Wiktoria Regina Członek
Wojnas Patrycja Jagoda Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Gdyni
Adres: w budynku Urzędu Miasta Gdyni, al. Marszałka Piłsudskiego 52/54, 81-382 Gdynia
Imię i nazwisko Stanowisko
Garncarek Natalia Przewodniczący
Dalecki Przemysław Marek Zastępca Przewodniczącego
Abramowicz Remigiusz Henryk Członek
Boniuszko Marek Członek
Dziedzinkiewicz Ryszard Wincenty Członek
Karasiewicz Iwona Członek
Ochman Mikołaj Bazyli Członek
Plichta Bartłomiej Członek
Sobański Krzysztof Bogdan Członek
Trowski Michał Paweł Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Potęgowie
Adres: w Urzędzie Gminy Potęgowo, ul. Kościuszki 5
Imię i nazwisko Stanowisko
Jasiński Ireneusz Roman Przewodniczący
Kozak Martyna Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Binkowski Wojciech Członek
Brzezicka Sandra Agata Członek
Kremska Sylwia Beata Członek
Paduch Andrzej Członek
Princ Paulina Członek
Trawiński Rafał Ryszard Członek
Wesołowska Anita Członek