Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Tarnowie I

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Mędrzechowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Mędrzechowie, Mędrzechów 434, 33-221 Mędrzechów
Imię i nazwisko Stanowisko
Orszulak Magdalena Emilia Przewodniczący
Cholewa Dominika Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Kupiec Piszczek Maria Krystyna Członek
Lustofin Karolina Teresa Członek
Piekielniak Józef Antoni Członek
Rachmaciej Marzena Maria Członek
Socha Maciej Andrzej Członek
Tracz Bernarda Stefania Członek
Trębaczewska Halina Anna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Tarnowie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Tarnowie, ul. Narutowicza 38, 33-100 Tarnów, sala narad - pokój nr 215, II piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Maziarz Piotr Wiesław Przewodniczący
Skowron Lech Andrzej Zastępca Przewodniczącego
Damian Barbara Magdalena Członek
Golonka Bożena Marzena Członek
Guzy-Zaucha Anna Dorota Członek
Kasperowicz Jakub Mikołaj Członek
Obal Teresa Jadwiga Członek
Popiela Olga Łucja Członek
Rychlicka Zofia Członek
Solak Janusz Józef Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Dąbrowie Tarnowskiej
Adres: w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, Pok. 1A (Parter)
Imię i nazwisko Stanowisko
Guzik Krystyna Przewodniczący
Kilian Piotr Przemysław Zastępca Przewodniczącego
Drąg Grzegorz Paweł Członek
Kolarczyk Dominika Angelika Członek
Lubera Danuta Członek
Pikul Angelina Członek
Popek Urszula Monika Członek
Powroźnik Elżbieta Członek
Walczak Dominik Łukasz Członek
Ziemian Sylwia Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Wojniczu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Wojniczu, Rynek 1, 32-830 Wojnicz
Imię i nazwisko Stanowisko
Bochenek Marta Przewodniczący
Wzorek Ewa Bogusława Zastępca Przewodniczącego
Krawczyk Kinga Monika Członek
Kuklińska Patrycja Maria Członek
Ładoń Wiesław Członek
Mirek Wojciech Dariusz Członek
Olszak Maria Aleksandra Członek
Sumara-Dul Iwona Anna Członek
Wilk Małgorzata Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Tarnowie
Adres: w Urzędzie Gminy Tarnów, ul. Krakowska 19, 33-100 Tarnów
Imię i nazwisko Stanowisko
Błyskal Aneta Małgorzata Przewodniczący
Wrona Agnieszka Paulina Zastępca Przewodniczącego
Bujak-Kuklińska Kinga Maria Członek
Kajmowicz Angelika Elżbieta Członek
Kolbusz Mateusz Maciej Członek
Sitowska Grażyna Kazimiera Członek
Skowron Halina Rozalia Członek
Stach Tadeusz Ryszard Członek
Szatko Ewa Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bolesławiu
Adres: w Urzędzie Gminy w Bolesławiu, Bolesław 68, 33-220 Bolesław.
Imię i nazwisko Stanowisko
Czupryna Bernadeta Barbara Przewodniczący
Socha Emilia Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Czupryna Agnieszka Ewa Członek
Lupa Michał Jan Członek
Majewska Agata Magdalena Członek
Skotnicka Agnieszka Maria Członek
Skrzyniarz Magdalena Członek
Wieczorek Jan Członek
Zwirecki Mateusz Stanisław Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Radłowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Radłowie, ul. Kolejowa 7, 33-130 Radłów
Imię i nazwisko Stanowisko
Wypasek Krystyna Przewodniczący
Sikoń Józef Zastępca Przewodniczącego
Antosz Wiesława Jarosława Członek
Bauer Bernadetta Krystyna Członek
Chaber Bernadetta Olimpia Członek
Górka Ewelina Monika Członek
Niedzielska Donata Członek
Owsianka Katarzyna Członek
Padło Dominika Weronika Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Pleśnej
Adres: w Urzędzie Gminy Pleśna, 33-171 Pleśna 240, sala konferencyjna, pok. 204, II piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Dulęba Magdalena Justyna Przewodniczący
Papuga Jolanta Paulina Zastępca Przewodniczącego
Cich Katarzyna Agata Członek
Gąciarz Mieczysław Członek
Kocik Stanisław Członek
Kosyczarz Gabriela Magdalena Członek
Kumor Bogusława Katarzyna Członek
Maślanka Wioletta Teresa Członek
Skubisz Daniel Jan Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Szerzynach
Adres: w Urzędzie Gminy Szerzyny, 38-246 Szerzyny 521, sala narad - pokój 005 parter, telefon 146517300 wewn. 136
Imię i nazwisko Stanowisko
Sokulski Maciej Kazimierz Przewodniczący
Rutkowska Teresa Helena Zastępca Przewodniczącego
Ciombor Grzegorz Członek
Klisiewicz Piotr Szymon Członek
Pikusa Kamila Członek
Przewoźnik Bernadeta Ewelina Członek
Włudyka Wanda Emilia Członek
Wrzosek Sylwia Katarzyna Członek
Zając Magdalena Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rzepienniku Strzyżewskim
Adres: w Urzędzie Gminy Rzepiennik Strzyżewski, 33-163 Rzepiennik Strzyżewski 400, pok. 39
Imię i nazwisko Stanowisko
Łaś Joanna Elżbieta Przewodniczący
Karaś Agnieszka Karolina Zastępca Przewodniczącego
Gąsior Sławomir Członek
Kamińska Katarzyna Justyna Członek
Krawczyk Marek Roman Członek
Martyka Piotr Maciej Członek
Tupek Beata Anna Członek
Włudyka-Szarek Magdalena Członek
Wojtanowska Jolanta Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gręboszowie
Adres: w Urzędzie Gminy Gręboszów, Gręboszów 144, 33-260 Gręboszów
Imię i nazwisko Stanowisko
Borek Eugeniusz Przewodniczący
Lizak Wiesław Zastępca Przewodniczącego
Gardulska Maria Członek
Misiaszek Jolanta Członek
Rzeszutko Liliana Członek
Surman Halina Członek
Wolański Paweł Marek Członek
Zając Marzena Małgorzata Członek
Złotkowska Kinga Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Zakliczynie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Zakliczynie, Rynek 32, 32-840 Zakliczyn
Imię i nazwisko Stanowisko
Zapart Jacek Władysław Przewodniczący
Średniawa Antonina Bronisława Zastępca Przewodniczącego
Gac Janusz Radosław Członek
Hajduk Agnieszka Zenobia Członek
Kumięga Sebastian Damian Członek
Pałach Krzysztof Stanisław Członek
Piotrowska Anna Bernadeta Członek
Witek Maria Członek
Wzorek Bogdan Robert Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Żabnie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Żabnie ul. Władysława Jagiełły 1 33-240 ŻABNO
Imię i nazwisko Stanowisko
Ilcewicz Halina Barbara Przewodniczący
Lechowicz Joanna Kinga Zastępca Przewodniczącego
Florek Karol Jakub Członek
Grudzień Edyta Jolanta Członek
Król Aleksander Członek
Molo Bożena Wacława Członek
Opiła Stanisław Członek
Ptaśnik Halina Maria Członek
Sztorc Rafał Andrzej Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Gromniku
Adres: w Urzędzie Gminy Gromnik, ul. Witosa 2, 33-180 Gromnik, sala narad - pokój nr 24 tel. 14 6514202
Imię i nazwisko Stanowisko
Maniak Bogusława Anna Przewodniczący
Bińkowska Żaneta Maria Zastępca Przewodniczącego
Chmiel Bożena Członek
Górska Klaudia Członek
Janik Grażyna Halina Członek
Kostecka Halina Bernadeta Członek
Kucharzyk-Iwaniec Bernadeta Teresa Członek
Kwaśna Ewelina Beata Członek
Legutki Małgorzata Marta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Oleśnie
Adres: w Urzędzie Gminy Olesno, ul. Wł. Jagiełły 1, 33-210 Olesno
Imię i nazwisko Stanowisko
Morawiec Arkadiusz Jan Przewodniczący
Dojka Radosław Tomasz Zastępca Przewodniczącego
Gaczoł Piotr Członek
Golemo Maria Członek
Kiwior Tomasz Członek
Łączyńska Halina Stanisława Członek
Pikul Ryszard Władysław Członek
Zych Kazimierz Członek
Żołądź Andrzej Mirosław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lisiej Górze
Adres: w Urzędzie Gminy Lisia Góra, ul. 1 Maja 7, 33-140 Lisia Góra
Imię i nazwisko Stanowisko
Stańczyk Anna Przewodniczący
Starzyk-Zagata Katarzyna Sylwia Zastępca Przewodniczącego
Armatys Marek Ryszard Członek
Gądek Magdalena Paulina Członek
Niejadlik Joanna Zofia Członek
Schab Bożena Maria Członek
Stach Edward Wojciech Członek
Sweder Marzena Maria Członek
Tokarska Barbara Elżbieta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Dąbrowie Tarnowskiej
Adres: w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej, Rynek 34, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, pokój nr 7
Imię i nazwisko Stanowisko
Kozioł Kazimierz Przewodniczący
Lech Wioletta Zastępca Przewodniczącego
Drąg Agnieszka Halina Członek
Gawle Barbara Ewa Członek
Guca Sylwia Maria Członek
Lechowicz Zofia Członek
Łakoma Dominika Katarzyna Członek
Morawiec Justyna Teresa Członek
Walczak Łukasz Kamil Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Radgoszczy
Adres: w Urzędzie Gminy Radgoszcz, Pl. Św. Kazimierza 7-8, 33-207 Radgoszcz
Imię i nazwisko Stanowisko
Kowal Lucyna Przewodniczący
Szwajkosz Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Bodziony Anna Katarzyna Członek
Giża Bogusława Członek
Kupiec Krystyna Członek
Mikos Karol Kazimierz Członek
Niemczura Alicja Członek
Pikul-Wierzba Agnieszka Członek
Warias Marzena Elżbieta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Ciężkowicach
Adres: w Urzędzie Gminy Ciężkowice, ul. Tysiąclecia 19, 33-190 Ciężkowice
Imię i nazwisko Stanowisko
Zabawska Aneta Agata Przewodniczący
Zięcina Ryszard Zastępca Przewodniczącego
Haraf-Kiełbasa Elżbieta Członek
Jajko Mateusz Paweł Członek
Kras Ewa Anna Członek
Murczek Joanna Członek
Pilch Joanna Zofia Członek
Śliwa Marcin Kazimierz Członek
Wojnicka Regina Jadwiga Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Ryglicach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Ryglicach, ul. Rynek 9, 33-160 Ryglice
Imię i nazwisko Stanowisko
Kulas Marcin Mirosław Przewodniczący
Budzyńska Anna Józefa Zastępca Przewodniczącego
Banach Anna Lucyna Członek
Dominiewski Kazimierz Członek
Filip Aneta Maria Członek
Kozioł Marta Monika Członek
Małecka Józefa Członek
Mikrut Jarosław Członek
Orlicka Iwona Jadwiga Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Skrzyszowie
Adres: w Urzędzie Gminy Skrzyszów 33-156 Skrzyszów 642
Imię i nazwisko Stanowisko
Podraza Grzegorz Piotr Przewodniczący
Gawron Barbara Teresa Zastępca Przewodniczącego
Chmielarz Maria Zofia Członek
Ciurej Stanisław Członek
Dąbrowski Eugeniusz Piotr Członek
Kielian Magdalena Izabela Członek
Kiwior Piotr Członek
Kozioł Jan Piotr Członek
Strzałkowski Andrzej Franciszek Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Tuchowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Tuchowie, ul. Rynek 1, 33-170 Tuchów, sala narad – pokój nr 10, tel. 14 6525 176 wew. 79.
Imię i nazwisko Stanowisko
Drąg Mieczysław Przewodniczący
Bajorek Tadeusz Zastępca Przewodniczącego
Bajorek Bolesław Władysław Członek
Bartkowski Bronisław Członek
Jasiński Krzysztof Paweł Członek
Kaniewski Jarosław Stanisław Członek
Pierzchała Piotr Stanisław Członek
Salamon Władysław Członek
Szary Józef Sławomir Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wietrzychowicach
Adres: w Urzędzie Gminy w Wietrzychowicach, 33-270 Wietrzychowice 19, Sala narad - pokój nr 16, I piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Gwóźdź Wojciech Przewodniczący
Koziński Adam Feliks Zastępca Przewodniczącego
Gwóźdź Janusz Członek
Kogut Grzegorz Wojciech Członek
Moskal Stanisława Teresa Członek
Niemiec Barbara Członek
Nowak Sabina Maria Członek
Szarwark Andrzej Członek
Szarwark Zenobia Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Szczucinie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Szczucin,ul.Wolności 3,33-230 Szczucin
Imię i nazwisko Stanowisko
Gądek Anna Maria Przewodniczący
Cieślak Szczepan Zastępca Przewodniczącego
Gumuła Katarzyna Honorata Członek
Kupiec Wanda Członek
Kusiak Janina Członek
Pająk Władysław Czesław Członek
Rzeszut Mieczysław Maciej Członek
Sterkowiec Wojciech Maksymilian Członek
Stochlińska Anna Sylwia Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Tarnowie
Adres: w Urzędzie Miasta Tarnowa ul. Nowa 4 pokój 126
Imię i nazwisko Stanowisko
Nosek Danuta Irena Przewodniczący
Jarek Aleksandra Teresa Zastępca Przewodniczącego
Fulara Krzysztof Stanisław Członek
Gac Krzysztof Jan Członek
Kajpus Wojciech Jerzy Członek
Nowak Wojciech Szczepan Członek
Smagacz Krzysztof Józef Członek
Stępień Andrzej Baltazar Członek
Szczepaniak Maria Gertruda Członek
Wilkosz Władysław Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wierzchosławicach
Adres: w Urzędzie Gminy Wierzchosławice, 33-122 Wierzchosławice 550, I piętro, pok. nr 14
Imię i nazwisko Stanowisko
Bardoń Tomasz Karol Przewodniczący
Flasiński Jan Piotr Zastępca Przewodniczącego
Bryl Robert Tomasz Członek
Buchacz Irena Czesława Członek
Górowska Marta Ewa Członek
Młyńska-Pierzchała Agnieszka Maria Członek
Nosal Paulina Anna Członek
Pochroń Maciej Mikołaj Członek
Solak Stanisława Anna Członek