Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Ostrołęce I

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Troszynie
Adres: w Urzędzie Gminy w Troszynie, ul. Juliusza Słowackiego 13, pokój nr 7
Imię i nazwisko Stanowisko
Kożubowska Agnieszka Przewodniczący
Jastrzębska Marzena Joanna Zastępca Przewodniczącego
Bednarczyk Luiza Członek
Długokęcka Anna Członek
Gorczyca Eugeniusz Stanisław Członek
Kaczmarczyk Ewelina Członek
Napiórkowska Beata Członek
Załęska-Domurat Anna Członek
Żebrowska Jadwiga Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bogutach-Piankach
Adres: w Urzędzie Gminy w Bogutach-Piankach, ul. Aleja Papieża Jana Pawła II 45
Imię i nazwisko Stanowisko
Urynowicz Maria Przewodniczący
Rostkowska Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Jamiołkowska Janina Członek
Kalinowska Bogusława Członek
Kamińska Wiesława Klara Członek
Kutyłowska Anna Członek
Morawska Iwona Członek
Piechowicz Anna Ewa Członek
Szcześniak Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Baranowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Baranowie, Rynek 7
Imię i nazwisko Stanowisko
Szymaniak Joanna Elżbieta Przewodniczący
Jędrzejczyk Teresa Zastępca Przewodniczącego
Abramczyk Anna Członek
Abramczyk Jadwiga Czesława Członek
Balcerczyk Bożena Marianna Członek
Białczak Marzena Członek
Dawid Teresa Członek
Koszykowska Bożena Członek
Wróblewski Dariusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kadzidle
Adres: w Urzędzie Gminy w Kadzidle, ul. Targowa 4
Imię i nazwisko Stanowisko
Prusaczyk Danuta Jadwiga Przewodniczący
Nowak Mariusz Grzegorz Zastępca Przewodniczącego
Gałązka Dorota Członek
Gwiazda Mariusz Grzegorz Członek
Łomiak Cezary Członek
Mielnicka Anna Członek
Rydel Ewa Członek
Zera Stanisława Członek
Zera-Gwara Agnieszka Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Ostrowi Mazowieckiej
Adres: w Urzędzie Miasta Ostrów Mazowiecka, ul. 3-go Maja 66, pokój 107
Imię i nazwisko Stanowisko
Mierzejewski Ryszard Przewodniczący
Szerściennikow Wioleta Zastępca Przewodniczącego
Dobkowska Danuta Członek
Helcberger Andrzej Członek
Jarosławska Kanownik Elżbieta Członek
Kołodziejczyk Mirosław Członek
Kordek Grzegorz Członek
Rostkowski Adam Członek
Sieczkowska Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Czerwinie
Adres: w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie, ul. Szkolna 5
Imię i nazwisko Stanowisko
Rybaczyk-Damiańska Edyta Anna Przewodniczący
Suchcicka-Juriewicz Ewa Zastępca Przewodniczącego
Dobkowska Anna Członek
Fabiańska Iwona Członek
Małkowska Anna Członek
Nowikow Zbigniew Członek
Romanowski Remigiusz Członek
Wojsz Maciej Członek
Zakrzewska Grażyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łysych
Adres: w Urzędzie Gminy w Łysych, ul. Ostrołęcka 2, pokój nr 109
Imię i nazwisko Stanowisko
Grzegorczyk Mirosława Przewodniczący
Burbula Mirosław Aleksander Zastępca Przewodniczącego
Bendykowska Magdalena Monika Członek
Cwalina Elżbieta Bożena Członek
Dymarczyk Sławomir Członek
Gadomska Wiesława Barbara Członek
Gadomski Andrzej Członek
Kręciewska Anna Członek
Nicewicz Hanna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Ostrowi Mazowieckiej
Adres: w Starostwie Powiatowym w Ostrowi Mazowieckiej, ul. 3 Maja 68
Imię i nazwisko Stanowisko
Królik Tomasz Przewodniczący
Nadratowska Urszula Zastępca Przewodniczącego
Brzostek Edyta Ewa Członek
Kobryń Anna Członek
Kowalski Janusz Tadeusz Członek
Leoniak Robert Marek Członek
Orłowski Zbigniew Członek
Skarzyńska Anna Członek
Skurzyński Waldemar Członek
Ziajko Adam Marian Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wąsewie
Adres: w Urzędzie Gminy Wąsewo, ul. Zastawska 13
Imię i nazwisko Stanowisko
Dierżanowska Teresa Przewodniczący
Wiśniewski Grzegorz Sylwester Zastępca Przewodniczącego
Bartczak Cecylia Członek
Cichowski Mirosław Członek
Cichowski Tomasz Członek
Jasionek-Brejnak Monika Członek
Kowalska Elżbieta Członek
Skalik Anna Dorota Członek
Szczechura Danuta Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Ostrołęce
Adres: w Starostwie Powiatowym w Ostrołęce, Plac Gen. Józefa Bema 5
Imię i nazwisko Stanowisko
Wilińska Ewa Przewodniczący
Pierzchała Wojciech Zastępca Przewodniczącego
Będźkowski Tomasz Członek
Giers Michał Sebastian Członek
Grono Piotr Członek
Kurpiewska Agnieszka Członek
Lewandowska Teresa Członek
Szczepańska Małgorzata Członek
Szpakowska Edyta Członek
Wielechowski Rafał Tomasz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Zarębach Kościelnych
Adres: w Urzędzie Gminy w Zarębach Kościelnych, ul. Kowalska 14, pokój nr 12
Imię i nazwisko Stanowisko
Godlewska Krystyna Przewodniczący
Kempista Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Biernacka Ewa Członek
Czyżewska Bogusława Członek
Litwa Agata Członek
Skłodowska Marzena Członek
Sławińska Barbara Członek
Sobotka Anna Członek
Wnorowska Stanisława Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Ostrołęce
Adres: w Urzędzie Miasta Ostrołęki, Pl. Gen. J. Bema 1, pokój nr 113 (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Korajczyk Marcin Przewodniczący
Dobkowski Wojciech Jerzy Zastępca Przewodniczącego
Chełstowski Łukasz Członek
Duszak Genowefa Członek
Gers Andrzej Członek
Krajewski Ryszard Członek
Nowicka Jadwiga Członek
Rochowicz Maria Członek
Załęska Alina Członek
Zaorska-Szklanko Anna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Myszyńcu
Adres: w Urzędzie Miejskim w Myszyńcu, Plac Wolności 60
Imię i nazwisko Stanowisko
Staszewska Danuta Grażyna Przewodniczący
Bachmura Eugenia Zastępca Przewodniczącego
Drężek Elżbieta Członek
Filipczyk Krzysztof Marian Członek
Gruszewska Mirosława Barbara Członek
Łasisz Ewelina Anna Członek
Matyszczak Zofia Teresa Członek
Niksa Zdzisław Członek
Śniadach Alina Justyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Starym Lubotyniu
Adres: w Urzędzie Gminy w Starym Lubotyniu, Stary Lubotyń 42
Imię i nazwisko Stanowisko
Podbielska Urszula Przewodniczący
Kozikowska Halina Zastępca Przewodniczącego
Bazylak Tatiana Członek
Bogucka Iwona Członek
Legacka Bożena Członek
Pruszkowska Monika Członek
Tyszka Halina Członek
Zadroga Anna Aleksandra Członek
Zakrzewska Sylwia Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Ostrowi Mazowieckiej
Adres: w Urzędzie Gminy w Ostrowi Mazowieckiej, ul. gen. Władysława Sikorskiego 5
Imię i nazwisko Stanowisko
Faderewski Henryk Przewodniczący
Kołodziejczyk Danuta Zastępca Przewodniczącego
Dawidczyk Bożena Członek
Dębek Katarzyna Członek
Grucelska-Szydlik Małgorzata Renata Członek
Janusz Zbigniew Adam Członek
Leonik Joanna Członek
Marulska Jolanta Maria Członek
Szwech Roman Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Goworowie
Adres: w Urzędzie Gminy Goworowo, ul. Ostrołęcka 21
Imię i nazwisko Stanowisko
Owczarek Elżbieta Przewodniczący
Bielarczyk Magdalena Justyna Zastępca Przewodniczącego
Lipka Kamila Członek
Mech-Iwańska Anna Członek
Nowak Bartosz Jan Członek
Pióro-Eliasz Karolina Izabela Członek
Rutkowska Magdalena Członek
Szredziński Grzegorz Krzysztof Członek
Zyśk Mirosława Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lelisie
Adres: w Urzędzie Gminy w Lelisie, ul. Szkolna 37, pokój nr 12
Imię i nazwisko Stanowisko
Żebrowska Barbara Przewodniczący
Laskowski Robert Zastępca Przewodniczącego
Laskowska Anita Członek
Mielnicka Monika Członek
Parzych Aleksandra Wioletta Członek
Przybysz Wojciech Józef Członek
Rosiński Mariusz Członek
Staśkiewicz Anna Członek
Zadroga Agnieszka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Czarni
Adres: w Urzędzie Gminy Czarnia, Czarnia 41, pokój nr 2
Imię i nazwisko Stanowisko
Stefańska Krystyna Przewodniczący
Zadrożna Marianna Zastępca Przewodniczącego
Duszak Wiesława Członek
Kierzkowski Marek Członek
Kłoskowska Ewelina Członek
Piórkowska Paulina Członek
Popławska Monika Członek
Walesiak Sylwia Członek
Warych Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Nurze
Adres: w Urzędzie Gminy Nur, ul. Drohiczyńska 2
Imię i nazwisko Stanowisko
Pietrzykowska Halina Przewodniczący
Waśniewska Krystyna Janina Zastępca Przewodniczącego
Dąbkowska Małgorzata Członek
Kietlińska Krystyna Członek
Pelinko Janina Członek
Ryśnik Justyna Członek
Sosiński Andrzej Bolesław Członek
Szulborska Katarzyna Członek
Tymińska Danuta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rzekuniu
Adres: w Urzędzie Gminy w Rzekuniu, ul. Kościuszki 33, pokój nr 208
Imię i nazwisko Stanowisko
Pierzchała Aleksandra Przewodniczący
Orzołek Danuta Zastępca Przewodniczącego
Chludzińska Sylwia Członek
Laska Ewa Jolanta Członek
Majewska Ewelina Członek
Pawełczyk Bogdan Tomasz Członek
Pierzchała Piotr Członek
Zera Jolanta Członek
Ziółkowska Agnieszka Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Olszewie-Borkach
Adres: w Urzędzie Gminy w Olszewie-Borkach, ul. Wł. Broniewskiego 13, pokój 31
Imię i nazwisko Stanowisko
Milewska Ewa Danuta Przewodniczący
Młynarczyk Monika Zastępca Przewodniczącego
Domian Alina Barbara Członek
Drabot Ewa Członek
Kochańska Renata Członek
Laska Sylwia Członek
Mierzejewska Sabina Członek
Modzelewska Teresa Członek
Żarnoch Karolina Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Szulborzu Wielkim
Adres: w Urzędzie Gminy w Szulborzu Wielkim, ul. Romantycznej 2, na poddaszu
Imię i nazwisko Stanowisko
Stańczuk Anna Przewodniczący
Dmochowska Martyna Zastępca Przewodniczącego
Kulesza Katarzyna Członek
Młynarczuk Wiktor Członek
Niemira Rafał Członek
Ościłowska Anna Członek
Rytel Urszula Członek
Walczuk-Grodzka Emilia Członek
Zakrzewski Michał Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Andrzejewie
Adres: w Urzędzie Gminy w Andrzejewie, ul. Warszawska 36 - sala konferencyjna
Imię i nazwisko Stanowisko
Borowa Adriana Przewodniczący
Zielonka Stanisława Zastępca Przewodniczącego
Gołaszewska Jadwiga Genowefa Członek
Grodecki Rafał Członek
Kaliściak Anna Członek
Kiempisty Mirosław Członek
Litwa Teresa Członek
Rutkowska Elżbieta Członek
Staniaszko Ewa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Broku
Adres: w Urzędzie Gminy w Broku, Plac Kościelny 6
Imię i nazwisko Stanowisko
Subda Maria Lucyna Przewodniczący
Średnicka Zofia Jadwiga Zastępca Przewodniczącego
Ambroziak Zbigniew Członek
Grabowska Katarzyna Członek
Pękala Anna Jolanta Członek
Pyśk Martyna Członek
Wujek Łukasz Członek
Wujek Piotr Członek
Zawadzka Danuta Grażyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Małkini Górnej
Adres: w Urzędzie Gminy w Małkini Górnej, sala nr 6, ul. Przedszkolna 1. 07-320 Małkinia Górna
Imię i nazwisko Stanowisko
Barszcz Danuta Przewodniczący
Pisarek Zbigniew Stanisław Zastępca Przewodniczącego
Bruszewski Andrzej Członek
Papuga Danuta Jadwiga Członek
Przastek Alicja Członek
Siedlecka Barbara Halina Członek
Sobieski Jan Członek
Wołowicz Ewa Bogumiła Członek
Wujek Bogusław Członek