Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Rzeszowie II

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Miejska Komisja Wyborcza w Ropczycach
Adres: w Urzędzie Miasta w Ropczycach, ul. Krisego 1, II piętro, pok. nr 209
Imię i nazwisko Stanowisko
Wójciak Stanisław Przewodniczący
Żuczek Florian Zastępca Przewodniczącego
Bąk Ryszard Stanisław Członek
Bieszczad Teresa Członek
Draus Mariusz Członek
Feret Roman Kazimierz Członek
Kura Mateusz Członek
Laska Grzegorz Członek
Szewc Ewelina Klaudia Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Strzyżowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Strzyżowie, ul. Przecławczyka 5, parter, sala nr 8
Imię i nazwisko Stanowisko
Tarnowski Jerzy Przewodniczący
Ziobro Katarzyna Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Barć Łukasz Członek
Fąfara Monika Członek
Gąsior Edyta Bogusława Członek
Karol-Barć Magdalena Emilia Członek
Kata Małgorzata Członek
Knaź Ewa Barbara Członek
Pyra Monika Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Dębicy
Adres: w Starostwie Powiatowym w Dębicy, ul. Parkowa 28, pok. 308 (III piętro).
Imię i nazwisko Stanowisko
Prażak Michał Krzysztof Przewodniczący
Rak Grażyna Anna Zastępca Przewodniczącego
Adamczyk Agnieszka Anna Członek
Burakowski Zbigniew Członek
Czernik Maria Salomea Członek
Kłusek Ewa Członek
Pociask Bogusław Adam Członek
Pyszczek Anna Maria Członek
Rzeczycka Magdalena Marianna Członek
Strzałka Angelika Gabriela Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Ropczycach
Adres: w Starostwie Powiatowym w Ropczycach, ul. Konopnickiej 5, 39-100 Ropczyce, II piętro, pok. 329
Imię i nazwisko Stanowisko
Gudyka Józef Jan Przewodniczący
Kaznecki Dariusz Andrzej Zastępca Przewodniczącego
Anyszek Agnieszka Maria Członek
Augustyn Stanisław Członek
Caryk Mieczysław Jan Członek
Paryś Julian Łukasz Członek
Skóra Kazimiera Maria Członek
Strączek Wiesław Grzegorz Członek
Świętoń Ryszard Marian Członek
Wątróbski Józef Jan Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Strzyżowie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Strzyżowie, ul. Przecławczyka 15, 38-100 Strzyżów
Imię i nazwisko Stanowisko
Bałchan Celina Anna Przewodniczący
Kopeć Renata Bożena Zastępca Przewodniczącego
Barzyk Natalia Członek
Benesz Joanna Magdalena Członek
Dubiel Magdalena Członek
Gąsior Gabriel Kamil Członek
Król Sabina Elżbieta Członek
Leśniak Andżelika Weronika Członek
Rak Joanna Małgorzata Członek
Wojewódka Małgorzata Józefa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Brzostku
Adres: w Urzędzie Miejskim w Brzostku, ul. Rynek 1, 39-230 Brzostek, pok. nr 5 (sala konferencyjna)
Imię i nazwisko Stanowisko
Bulsa Paweł Przewodniczący
Smoroń Maria Wanda Zastępca Przewodniczącego
Błoniarz Stanisława Zofia Członek
Godniak Rafał Krzysztof Członek
Juszkiewicz Ewa Członek
Krajewski Jan Antoni Członek
Łukowicz Anna Członek
Mikuś Maria Członek
Stawarz-Szpak Edyta Barbara Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Żyrakowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Żyrakowie, I piętro, pok, nr 13
Imię i nazwisko Stanowisko
Kalita Anna Przewodniczący
Przydzielska Renata Halina Zastępca Przewodniczącego
Baran Natalia Członek
Drobot Elżbieta Teresa Członek
Łanucha-Węgrzyn Karina Dorota Członek
Sadowska Magdalena Henryka Członek
Szymaszek Małgorzata Halina Członek
Wielgos Monika Magdalena Członek
Zygmunt Magdalena Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wiśniowej
Adres: w Urzędzie Gminy w Wiśniowej, budynek Urzędu Gminy Wiśniowa, Wiśniowa 150, sala posiedzeń nr 18
Imię i nazwisko Stanowisko
Nizicka Lucyna Przewodniczący
Gruszczyński Zbigniew Zastępca Przewodniczącego
Boroń Anna Bożena Członek
Makara Krystyna Członek
Pastuszak Marta Członek
Rakowska Agnieszka Członek
Sadło Magdalena Katarzyna Członek
Siuta Marek Członek
Szypuła Edyta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Jodłowej
Adres: w Urzędzie Gminy w Jodłowej, Jodłowa 1A, pokój nr 17
Imię i nazwisko Stanowisko
Leja Jan Grzegorz Przewodniczący
Balasa Maria Stefania Zastępca Przewodniczącego
Kita Halina Emilia Członek
Kłusek Elżbieta Krystyna Członek
Pancerz Paulina Członek
Świerczek Maryla Joanna Członek
Wal Jadwiga Członek
Warzecha Maria Krystyna Członek
Zięba Barbara Teresa Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Pilźnie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Pilźnie, ul. Rynek 6, pok.10 (sala USC)
Imię i nazwisko Stanowisko
Leszczyńska Beata Joanna Przewodniczący
Gorczyca Krzysztof Zastępca Przewodniczącego
Chmura-Fiołek Karolina Członek
Gleń Katarzyna Członek
Gurda Anna Lucyna Członek
Knot Natalia Członek
Stechnij Renata Maria Członek
Tomasiewicz Barbara Anna Członek
Żołądź Bogdan Franciszek Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Ostrowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Ostrowie, Ostrów 225
Imię i nazwisko Stanowisko
Gryboś Alina Przewodniczący
Rybski Janusz Zastępca Przewodniczącego
Moskal Kazimiera Krystyna Członek
Muszyńska Agnieszka Maria Członek
Pękala Katarzyna Członek
Piecuch Kazimierz Członek
Rudny Paweł Artur Członek
Szebla Katarzyna Dorota Członek
Szerszeń Sylwia Magdalena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Czudcu
Adres: w Urzędzie Gminy w Czudcu, 38-120 Czudec, ul. Starowiejska 6
Imię i nazwisko Stanowisko
Kutowicz Władysław Wacław Przewodniczący
Piwowar Katarzyna Anna Zastępca Przewodniczącego
Dybaś Maria Teresa Członek
Gózd Monika Członek
Grabiec Czesława Maria Członek
Kania Izabela Katarzyna Członek
Ruszała Marta Irena Członek
Szlęzak Anna Maria Członek
Wilk Jerzy Jan Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Niebylcu
Adres: w Urzędzie Gminy w Niebylcu, pok. nr 11
Imię i nazwisko Stanowisko
Godek Monika Przewodniczący
Fijałkowski Wiesław Andrzej Zastępca Przewodniczącego
Ciepielowska Joanna Janina Członek
Ciuba Piotr Członek
Dobrowolski Janusz Mariusz Członek
Krzysztoń Alicja Mieczysława Członek
Kudła Piotr Członek
Nieroda Monika Magdalena Członek
Pietrucha Józef Adam Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Wielopolu Skrzyńskim
Adres: w Urzędzie Gminy w Wielopolu Skrzyńskim 200 (budynek Urzędu Gminy) I piętro, pok. Nr 9
Imię i nazwisko Stanowisko
Bokota Romualda Przewodniczący
Wójcik Marta Maria Zastępca Przewodniczącego
Król Anna Członek
Lubelczyk Ewa Członek
Olech Henryk Czesław Członek
Szymańska Beata Dorota Członek
Świętoń Teresa Członek
Tabasz-Mazur Magdalena Członek
Woźny Monika Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Sędziszowie Małopolskim
Adres: w Urzędzie Miejskim w Sędziszowie Małopolskim, ul. Rynek 1, parter, pok. nr 10
Imię i nazwisko Stanowisko
Kugla-Kloc Beata Przewodniczący
Sobecka Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Anyszek Marta Maria Członek
Brzostowski Stanisław Marek Członek
Cholewa Jacek Jan Członek
Delikat Agnieszka Monika Członek
Gotkowski Krzysztof Tomasz Członek
Idzik Aneta Członek
Motyka Marek Piotr Członek
Gminna Komisja Wyborcza we Frysztaku
Adres: w Urzędzie Gminy we Frysztaku, ul. Wojciecha Blajera 20, pok. 10A
Imię i nazwisko Stanowisko
Musiał Feliks Jan Przewodniczący
Jarzyna Adam Zastępca Przewodniczącego
Dybaś Robert Antoni Członek
Giera Agnieszka Członek
Jakubowicz Marcin Stanisław Członek
Januszek Lucyna Teresa Członek
Kanclerz Andrzej Marek Członek
Szarek Waldemar Artur Członek
Wojciechowski Mieczysław Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Dębicy
Adres: w Urzędzie Miejskim w Dębicy, ul. Ratuszowa 2, pok. 158, I piętro
Imię i nazwisko Stanowisko
Nykiel Józef Marek Przewodniczący
Sarnocińska Ewa Maria Zastępca Przewodniczącego
Gazda Władysław Stefan Członek
Grab Adam Wiesław Członek
Ruda Aneta Maria Członek
Sowiński Marek Bronisław Członek
Sułkowski Adam Wincenty Członek
Szeliga Janusz Mariusz Członek
Żurek Jan Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Czarnej
Adres: w Urzędzie Gminy w Czarnej, I piętro, pok. nr 6
Imię i nazwisko Stanowisko
Świerczek Karolina Klaudia Przewodniczący
Kizior Elżbieta Antonina Zastępca Przewodniczącego
Cyboran Tomasz Piotr Członek
Ćwiok Klaudia Natalia Członek
Mika Izabela Członek
Motyl Mariusz Kamil Członek
Pudełek Anna Członek
Wilk Wieńczysław Adam Członek
Wstawska Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Iwierzycach
Adres: w Urzędzie Gminy w Iwierzycach, Iwierzyce 80, II piętro, pok, nr 15
Imię i nazwisko Stanowisko
Skiba Adam Przewodniczący
Skiba Zofia Józefa Zastępca Przewodniczącego
Czaja Anna Członek
Dryja Agata Anna Członek
Franczyk Antoni Wiesław Członek
Paśko Aleksandra Barbara Członek
Szeliga Barbara Członek
Wanic Magdalena Karolina Członek
Wiater Danuta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Dębicy
Adres: w Urzędzie Gminy w Dębicy, ul. Stefana Batorego 13, II piętro, pok, nr 30
Imię i nazwisko Stanowisko
Uszko Edyta Salomea Przewodniczący
Mastej Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Chmiel Sylwia Małgorzata Członek
Drąg Łukasz Tadeusz Członek
Korycki Sylwester Mikołaj Członek
Kubisztal Rafał Marcin Członek
Ligęska Alicja Członek
Ruciński Mieczysław Marian Członek
Smoczyńska Magdalena Członek