Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Sieradzu I

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Gminna Komisja Wyborcza w Sokolnikach
Adres: w Urzędzie Gminy w Sokolnikach, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 1, 98-420 Sokolniki
Imię i nazwisko Stanowisko
Beljulji Lidia Dominika Przewodniczący
Szymczak Leonard Stanisław Zastępca Przewodniczącego
Behluli Vjolca Członek
Cegiełka Ewelina Kazimiera Członek
Kos Ewelina Anna Członek
Olek Aurelia Maria Członek
Pawlaczyk Marta Małgorzata Członek
Waligóra Agnieszka Paulina Członek
Zychla Elżbieta Marianna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Sieradzu
Adres: w Starostwie Powiatowym w Sieradzu, 98 – 200 Sieradz, Plac Wojewódzki 3
Imię i nazwisko Stanowisko
Perka Lilla Ewa Przewodniczący
Korpa Jan Zastępca Przewodniczącego
Biernat Andrzej Tadeusz Członek
Czernow Jakub Maciej Członek
Jabłońska Mariola Teresa Członek
Mikołajczyk Wioletta Elżbieta Członek
Młodak Izabela Paulina Członek
Mrowicka Monika Członek
Oszczęda Monika Członek
Surówka-Bekalarek Katarzyna Magdalena Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Wieruszowie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Wieruszowie, ul. Rynek 1-7, 98-400 Wieruszów
Imię i nazwisko Stanowisko
Piluch-Tyca Marzena Maria Przewodniczący
Bednarek Bolesław Kazimierz Zastępca Przewodniczącego
Bartoszek Dorota Jadwiga Członek
Foryś Monika Katarzyna Członek
Nawrocki Łukasz Konrad Członek
Siubijak Marta Magdalena Członek
Skórniak Jacek Ryszard Członek
Sułkowska Zuzanna Anna Członek
Szandała Paweł Piotr Członek
Szatkowska Teresa Anna Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Zduńskiej Woli
Adres: w Starostwie Powiatowym w Zduńskiej Woli, ul. Złotnickiego 25, 98-220 Zduńska Wola
Imię i nazwisko Stanowisko
Stodulska Karolina Przewodniczący
Gabrysiak Izabela Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Durzewska Agnieszka Małgorzata Członek
Florczak Robert Członek
Jankowska Wioletta Anna Członek
Janowska Ewa Maria Członek
Lepiejza Andrzej Tadeusz Członek
Linowiecka Marta Małgorzata Członek
Stępień Małgorzata Członek
Wojtczak Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Lututowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Lututowie, Klonowska 8, 98-360 Lututów
Imię i nazwisko Stanowisko
Bak Michał Przewodniczący
Fras Genowefa Marianna Zastępca Przewodniczącego
Dundziak Sławomir Waldemar Członek
Gruchot Małgorzata Członek
Kuźnik Bożena Urszula Członek
Nawrocka Dorota Maria Członek
Nawrocki Zbigniew Stanisław Członek
Szyszka Dariusz Członek
Wydmuch Paulina Małgorzata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Błaszkach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Błaszkach, Plac Niepodległości 13, 98-235 Błaszki
Imię i nazwisko Stanowisko
Michalski Piotr Barnaba Przewodniczący
Płuciennik Magdalena Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Banaszak Anna Maria Członek
Bączyńska Aleksandra Monika Członek
Lubecka Iwona Małgorzata Członek
Malinowska Maria Jolanta Członek
Pertkiewicz-Pomorska Emilia Honorata Członek
Szcześniak Patrycja Sylwia Członek
Walczak Paulina Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Galewicach
Adres: w Urzędzie Gminy w Galewicach, ul. Wieluńska 5, 98-405 Galewice
Imię i nazwisko Stanowisko
Matuszek Mirosław Władysław Przewodniczący
Krasoń Magdalena Zastępca Przewodniczącego
Burzała Wioletta Maria Członek
Dębska Agnieszka Elżbieta Członek
Janiaczyk Irena Krystyna Członek
Jany Paulina Anna Członek
Krzyżanowski Daniel Członek
Plesner Barbara Agnieszka Członek
Sobczak Eugenia Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Burzeninie
Adres: w Urzędzie Gminy Burzenin, ul. Sieradzka 1, 98-260 Burzenin
Imię i nazwisko Stanowisko
Jasiak Mirosław Przewodniczący
Palma Aneta Joanna Zastępca Przewodniczącego
Bartnicka Paulina Członek
Gabrysiak Aneta Członek
Gzik Marta Członek
Jerzak Grażyna Członek
Katarzyniak Jesika Daria Członek
Rąkowski Janusz Sylwester Członek
Szymczak Małgorzata Członek
Gminna Komisja Wyborcza we Wróblewie
Adres: w Urzędzie Gminy Wróblew, Wróblew 15, 98-289 Wróblew
Imię i nazwisko Stanowisko
Resterniak Nina Joanna Przewodniczący
Książek Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Bartczak Ilona Irena Członek
Goździewicz Witold Członek
Kokoszka Józef Członek
Mikołajczyk Ilona Anna Członek
Olejniczak Agnieszka Marta Członek
Stępniak Michał Mateusz Członek
Zaton Magdalena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łubnicach
Adres: w Urzędzie Gminy w Łubnicach, ul. Sikorskiego 102, 98-432 Łubnice
Imię i nazwisko Stanowisko
Honcel Teresa Katarzyna Przewodniczący
Kowal Lucjan Zastępca Przewodniczącego
Cichosz Wiesława Stanisława Członek
Glapa Gabriela Maria Członek
Kaleta Aleksandra Członek
Morawiec Monika Irena Członek
Sobała Anna Członek
Trzeciak Dżesika Anna Członek
Warmuz Krystyna Wacława Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Goszczanowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Goszczanowie, ul. Kaliska 19, 98-215 Goszczanów
Imię i nazwisko Stanowisko
Telega Tomasz Józef Przewodniczący
Stefaniak Marianna Barbara Zastępca Przewodniczącego
Banasiak Agnieszka Beata Członek
Bzderek Maria Członek
Chabir Justyna Regina Członek
Leśniak Aneta Członek
Łuczak Tadeusz Członek
Maryniaczyk Justyna Anna Członek
Walczak Alina Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Szadku
Adres: w Urzędzie Gminy i Miasta w Szadku, ul. Warszawska 3, 98-240 Szadek
Imię i nazwisko Stanowisko
Szewczyk Czesław Kazimierz Przewodniczący
Banasiak Paweł Robert Zastępca Przewodniczącego
Dyrgoń Ireneusz Członek
Glapiński Wiesław Marek Członek
Góralczyk Elżbieta Krystyna Członek
Kusiak Aniela Członek
Łazuchiewicz Danuta Członek
Modrzejewska Małgorzata Członek
Zięba Maria Julia Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Klonowej
Adres: w Urzędzie Gminy w Klonowej, ul. Ks. Dalaka 2, 98-273 Klonowa
Imię i nazwisko Stanowisko
Wolska Anna Maria Przewodniczący
Musialski Marek Adam Zastępca Przewodniczącego
Drapikowska Małgorzata Barbara Członek
Golas Dorota Stanisława Członek
Kiełbaska Małgorzata Irena Członek
Lar Małgorzata Członek
Olbińska Bożena Marianna Członek
Pijanka Justyna Małgorzata Członek
Zielińska Agata Magdalena Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Brąszewicach
Adres: w Urzędzie Gminy w Brąszewicach, ul. Starowiejska 1, 98-277 Brąszewice
Imię i nazwisko Stanowisko
Gołdyn Ewa Przewodniczący
Gałązka Teresa Helena Zastępca Przewodniczącego
Gil Ewelina Łucja Członek
Jakubowska Beata Członek
Ługowska Zofia Halina Członek
Morawska Anna Maria Członek
Salamon Wiesława Członek
Stasiek Paulina Marlena Członek
Żbik Aleksandra Zofia Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Wieruszowie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Wieruszowie, ul. Rynek 1-7, 98-400 Wieruszów
Imię i nazwisko Stanowisko
Kudaś Wojciech Andrzej Przewodniczący
Strzelecki Kazimierz Zastępca Przewodniczącego
Garczarek Janina Członek
Jański Marcin Rafał Członek
Lasota Aneta Magdalena Członek
Mielczarek Jadwiga Małgorzata Członek
Możdżanowska Wanda Maria Członek
Perużyńska Bożena Czesława Członek
Rostropowicz Władysław Ryszard Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sieradzu
Adres: w Urzędzie Gminy w Sieradzu, ul. Armii Krajowej 5, 98-200 Sieradz
Imię i nazwisko Stanowisko
Matusiak Sylwia Anna Przewodniczący
Miłek Eugeniusz Stanisław Zastępca Przewodniczącego
Kędzierska Gabriela Członek
Kiełbasa Agnieszka Członek
Kowalczyk Kamila Jadwiga Członek
Podeszwa Anna Maria Członek
Przybylska Romana Członek
Staniewski Michał Członek
Stępień Halina Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Warcie
Adres: w Urzędzie Gminy i Miasta w Warcie, Rynek Wł. St. Reymonta 1, 98-290 Warta
Imię i nazwisko Stanowisko
Kuchta Helena Przewodniczący
Kałuża Łukasz Marcin Zastępca Przewodniczącego
Dzwonkowska Maria Anna Członek
Jabłońska Jolanta Maria Członek
Kossak Krzysztof Władysław Członek
Nowak Małgorzata Anna Członek
Szymczak Grażyna Bożena Członek
Wachowska Monika Renata Członek
Wierzbicki Damian Andrzej Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Złoczewie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Złoczewie, ul. Szkolna 16, 98-270 Złoczew
Imię i nazwisko Stanowisko
Wzgarda Lech Adam Przewodniczący
Nawrocki Przemysław Michał Zastępca Przewodniczącego
Florczak Agnieszka Maria Członek
Łukomska Eugenia Członek
Łukomska Zofia Członek
Nawrocki Michał Członek
Woźniak Krystian Członek
Woźniak Krzysztof Członek
Zdzienicki Kamil Mariusz Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Zduńskiej Woli
Adres: w Urzędzie Miasta Zduńska Wola, ul. Stefana Złotnickiego 12, 98-220 Zduńska Wola
Imię i nazwisko Stanowisko
Dzięgielewska Helena Przewodniczący
Kubiak Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Fogel Łukasz Marek Członek
Górska Katarzyna Członek
Kamińska Lucja Zofia Członek
Lejman Bogdan Bernard Członek
Pierzak Zbigniew Członek
Piotrowski Mariusz Członek
Piwowarczyk Magdalena Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bolesławcu
Adres: w Urzędzie Gminy w Bolesławcu, ul. Rynek 1, 98-430 Bolesławiec
Imię i nazwisko Stanowisko
Skop Krzysztofa Ewa Przewodniczący
Ochocka Anna Justyna Zastępca Przewodniczącego
Nawrocki Grzegorz Piotr Członek
Olesik Agnieszka Kinga Członek
Owczarek Krystian Członek
Panek Barbara Maria Członek
Pytel Grażyna Weronika Członek
Szukała Dagmara Katarzyna Członek
Woś Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Zapolicach
Adres: w Urzędzie Gminy Zapolice, ul. Plac Strażacki 5, 98-161 Zapolice
Imię i nazwisko Stanowisko
Woźniak Tomasz Michał Przewodniczący
Jaworska Ewa Zastępca Przewodniczącego
Dyoniziak Tadeusz Członek
Kazimierczak Ryszard Andrzej Członek
Kowalczyk Jan Członek
Krzemieniewski Stanisław Czesław Członek
Sieradzka Danuta Członek
Tomczyk Jan Członek
Wilk Anna Danuta Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Sieradzu
Adres: w Urzędzie Miasta Sieradza, plac Wojewódzki 1, 98-200 Sieradz
Imię i nazwisko Stanowisko
Binkowski Piotr Krzysztof Przewodniczący
Jaworska Regina Józefa Zastępca Przewodniczącego
Gonera Emilia Maria Członek
Janiak Joanna Barbara Członek
Lewandowska Agnieszka Katarzyna Członek
Osiewała Zbigniew Zenon Członek
Podsiadły Arkadiusz Członek
Szczypiorski Tadeusz Andrzej Członek
Zawieja Katarzyna Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Czastarach
Adres: w Urzędzie Gminy w Czastarach, ul. Wolności 29, 98-410 Czastary
Imię i nazwisko Stanowisko
Wabnic Magdalena Janina Przewodniczący
Górecka Renata Zastępca Przewodniczącego
Grzana Beata Jadwiga Członek
Lech Edyta Gabriela Członek
Łuczak Halina Barbara Członek
Ostrycharz Bogumił Stefan Członek
Ostrycharz Krystyna Stanisława Członek
Sergiel Monika Maria Członek
Wypych-Woś Anna Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Brzeźniu
Adres: w Urzędzie Gminy w Brzeźniu, ul. Wspólna 44, 98-275 Brzeźnio
Imię i nazwisko Stanowisko
Tworek Justyna Maria Przewodniczący
Lisiecka Joanna Zastępca Przewodniczącego
Drzazga Marlena Anna Członek
Górecka Małgorzata Ewa Członek
Grzesiak Karolina Agnieszka Członek
Panek Ewelina Członek
Rybka Agnieszka Barbara Członek
Szulc Monika Agnieszka Członek
Zalewski Maciej Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Zduńskiej Woli
Adres: w Urzędzie Gminy Zduńska Wola, ul. Zielona 30, 98-220 Zduńska Wola
Imię i nazwisko Stanowisko
Styczyński Leszek Jacek Przewodniczący
Badziak Józef Bogdan Zastępca Przewodniczącego
Andrzejewska Katarzyna Magdalena Członek
Angerman Krzysztof Jan Członek
Banaś Zenon Jaromir Członek
Kornacki Bartosz Członek
Madziąg Maria Janina Członek
Piękna-Michalska Urszula Grażyna Członek
Walocha Renata Barbara Członek