Wybory Samorządowe 2018

Logo Państwojej Komisjii Wyborczej
  • Wybory Samorządowe
    Rzeczypospolitej Polskiej

    2018

  • Logo KBW

Komisarz Wyborczy w Kaliszu II

Terytorialne komisje wyborcze na obszarze właściwości Komisarza Wyborczego

Miejska Komisja Wyborcza w Ostrowie Wielkopolskim
Adres: w Urzędzie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim, Al. Powstańców Wielkopolskich 14, (łącznik pomiędzy Salą Sesyjną a Starostwem - wejście od strony Urzędu Gminy Ostrów Wielkopolski)
Imię i nazwisko Stanowisko
Kornaszewski Wojciech Andrzej Przewodniczący
Bąk Magdalena Krystyna Zastępca Przewodniczącego
Cuprych Piotr Członek
Hoffmann-Adam Lucyna Maria Członek
Mroziński Lech Marian Członek
Pawłowska-Kaczmarew Małgorzata Justyna Członek
Suska Joanna Miłosława Członek
Szpakowska Natalia Maria Członek
Walczyńska Aleksandra Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kobylej Górze
Adres: w Urzędzie Gminy Kobyla Góra, Plac Wiosny Ludów 1, 63-507 Kobyla Góra, I piętro, pokój nr 12
Imię i nazwisko Stanowisko
Mieszczak Sławomira Beata Przewodniczący
Jasińska Agata Zastępca Przewodniczącego
Adamska Barbara Jolanta Członek
Adamska Ewa Członek
Hazubska Urszula Albina Członek
Izydorska Justyna Anna Członek
Jasiak Agata Członek
Szajdak Aneta Maria Członek
Szudy Anna Katarzyna Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Sulmierzycach
Adres: Urząd Miejski w Sulmierzycach, ul. Rynek 11, sala narad
Imię i nazwisko Stanowisko
Pawlak Mariusz Patryk Przewodniczący
Januszkiewicz Wanda Maria Zastępca Przewodniczącego
Kasprzak Monika Teresa Członek
Kokot Sebastian Bolesław Członek
Kulas Renata Barbara Członek
Nakoneczna Małgorzata Maria Członek
Orzeszyńska Stanisława Członek
Wieczorek Agata Członek
Wyrwas Weronika Jolanta Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Krotoszynie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Krotoszynie, ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. 10, w sali nr 16
Imię i nazwisko Stanowisko
Dymarska-Kaczmarek Joanna Przewodniczący
Grządka Barbara Zastępca Przewodniczącego
Boguszyńska Paulina Barbara Członek
Kaczmarek Krzysztof Władysław Członek
Karwik Halina Teresa Członek
Kaźmierczak Zofia Członek
Nowaczyk Judyta Członek
Podziomek Marcin Członek
Reszel Rafał Członek
Rozum Kewin Wojciech Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Ostrzeszowie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Ostrzeszowie, ul. Zamkowa 31, salka konferencyjna przy sali sesyjnej, (wejście od podwórza)
Imię i nazwisko Stanowisko
Jeziorny Ireneusz Michał Przewodniczący
Piechocki Piotr Marian Zastępca Przewodniczącego
Dominik Mirosława Członek
Grzesiak Magdalena Anna Członek
Kasperkiewicz Bogusława Jadwiga Członek
Kowalczyk Magdalena Maria Członek
Majchrzak Arkady Władysław Członek
Marczyk Iwona Urszula Członek
Mucha Aleksandra Ewa Członek
Sobańska Halina Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Ostrowie Wielkopolskim
Adres: w Starostwie Powiatowym w Ostrowie Wielkopolskim, al. Powstańców Wielkopolskich 16, sala nr 4 (parter).
Imię i nazwisko Stanowisko
Pieczyńska Barbara Antonina Przewodniczący
Zydorowicz Małgorzata Zastępca Przewodniczącego
Graj Grażyna Maria Członek
Kryjom Mateusz Członek
Magnucka Stefania Anna Członek
Pliszka Jolanta Irena Członek
Słomkowski Cezariusz Piotr Członek
Sztukowski Henryk Stanisław Członek
Walczak Monika Agnieszka Członek
Wierzyk Beata Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Raszkowie
Adres: w Urzędzie Gminy i Miasta Raszków, ul. Rynek 32, 63-440 Raszków
Imię i nazwisko Stanowisko
Fabisz-Sobańska Anna Grażyna Przewodniczący
Waśko Donata Zastępca Przewodniczącego
Bąk Roman Józef Członek
Godziszewski Jan Członek
Kubiak Irena Monika Członek
Kulas Marcin Członek
Kuźdub Zdzisław Członek
Mróz Urszula Członek
Noculak Justyna Maria Członek
Powiatowa Komisja Wyborcza w Kępnie
Adres: w Starostwie Powiatowym w Kępnie, ul. Kościuszki 5, 63-600 Kępno, w pokoju nr 206
Imię i nazwisko Stanowisko
Hadaś Kinga Przewodniczący
Mielczarek Grzegorz Wojciech Zastępca Przewodniczącego
Jagielska Alicja Magdalena Członek
Jańska Magdalena Daria Członek
Kolebacz Edward Adam Członek
Krysińska Krystyna Maria Członek
Nawrocka Bogumiła Członek
Orzechowski Mariusz Członek
Pieczara Maria Agnieszka Członek
Rachel Emilia Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rozdrażewie
Adres: w Urzędzie Gminy w Rozdrażewie, ul. Rynek 3
Imię i nazwisko Stanowisko
Zagrodnicki Ireneusz Przewodniczący
Zmyślona Justyna Zastępca Przewodniczącego
Bajodek Rafał Jan Członek
Borowczyk Beata Maria Członek
Czubak Donata Członek
Durak Eugeniusz Edward Członek
Orpel Mirosław Członek
Prucha Alicja Członek
Zefirian Krystyna Jadwiga Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Koźminie Wielkopolskim
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski, ul. Przyjemskich 9, pokój nr 27
Imię i nazwisko Stanowisko
Maćkowiak Maria Józefa Przewodniczący
Serek Irena Zastępca Przewodniczącego
Bartkowiak Monika Członek
Cyunczyk Jolanta Maria Członek
Krawiec Ryszard Stanisław Członek
Sowińska Anna Członek
Szewczyk Weronika Jasika Członek
Zawikowska Dorota Maria Członek
Zawodna Romana Agnieszka Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Krotoszynie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Krotoszynie, ul. Kołłątaja 7, pokój nr 3
Imię i nazwisko Stanowisko
Wujczyk Waldemar Józef Przewodniczący
Borkiewicz Adam Zastępca Przewodniczącego
Golińska Alfreda Teresa Członek
Korsak Lucyna Członek
Pęcak Krzysztof Witold Członek
Rosik Joanna Członek
Staśkowiak Danuta Maria Członek
Stęclik Janina Kazimiera Członek
Wojtaszek Paulina Monika Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Zdunach
Adres: w Urzędzie Miejskim w Zdunach, Rynek 2, pokój nr 10
Imię i nazwisko Stanowisko
Hybsz Alina Przewodniczący
Chmielarczyk Iwona Barbara Zastępca Przewodniczącego
Augustyniak Kinga Patrycja Członek
Głownicka Beata Maria Członek
Krawczyk Magdalena Członek
Markowski Rafał Członek
Patryas Jagoda Barbara Członek
Radajewska Irena Członek
Tysiak Monika Elżbieta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sośniach
Adres: w Urzędzie Gminy Sośnie, ul. Wielkopolska 47, pokój nr 103
Imię i nazwisko Stanowisko
Schubert Aleksandra Mariola Przewodniczący
Pańczyszyn Andrzej Zastępca Przewodniczącego
Bojarczuk Ewelina Maria Członek
Broniecki Janusz Członek
Duczmal Joanna Członek
Grycman Marta Maria Członek
Gzik Anna Członek
Klepacz Kamila Katarzyna Członek
Mundry Florian Józef Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Baranowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Baranowie, ul. Rynek 21, pok nr 103
Imię i nazwisko Stanowisko
Skiba Ilona Przewodniczący
Żłobińska Marzena Katarzyna Zastępca Przewodniczącego
Głowik Iwona Anna Członek
Gruszka Filip Stanisław Członek
Jańczak Katarzyna Barbara Członek
Jańska Anna Gabriela Członek
Latusek Zofia Członek
Lorenz Kazimierz Członek
Taborski Roman Jan Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Odolanowie
Adres: w Urzędzie Gminy i Miasta Odolanów, ul. Rynek 11, 63-430 Odolanów (sala narad)
Imię i nazwisko Stanowisko
Prusiewicz-Sajnaj Elżbieta Przewodniczący
Przerwa Roman Zastępca Przewodniczącego
Janicka Donata Barbara Członek
Jasiukajć Teresa Maria Członek
Kałążna Małgorzata Kazimiera Członek
Król Agnieszka Członek
Pawlak Teresa Maria Członek
Stycharczyk Krystyna Członek
Zembald Lucyna Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Doruchowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Doruchowie, ul. Kępińska 13, pokój nr 20
Imię i nazwisko Stanowisko
Malinowski Zbigniew Szczepan Przewodniczący
Wolińska Magdalena Urszula Zastępca Przewodniczącego
Adamska Aneta Maria Członek
Bajer Elżbieta Halina Członek
Dębek Krzysztof Jan Członek
Hoja Aurelia Barbara Członek
Lasota Władysława Członek
Łuczak Karolina Członek
Mazur Ewa Maria Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Perzowie
Adres: w Urzędzie Gminy w Perzowie, Perzów 78, pok. nr 1
Imię i nazwisko Stanowisko
Kolenda Genowefa Przewodniczący
Potyrała Barbara Lucja Zastępca Przewodniczącego
Biały Longina Helena Członek
Kłobutowska Krystyna Teresa Członek
Kurzawa Franciszek Józef Członek
Marzec Ewa Członek
Ostrowska Krystyna Członek
Poręba Paweł Krzysztof Członek
Slotta Kinga Teresa Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Czajkowie
Adres: w Urzędzie Gminy Czajków, Czajków 39, 62-524 Czajków
Imię i nazwisko Stanowisko
Stolecka Lidia Janina Przewodniczący
Bolsewicz Alicja Zdzisława Zastępca Przewodniczącego
Baś Katarzyna Członek
Duś Jolanta Członek
Jakubczak Ewa Anna Członek
Kaczmarczyk Urszula Barbara Członek
Przybyłek Danuta Członek
Witkowska Anna Agnieszka Członek
Wróblewska Danuta Lucyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Bralinie
Adres: w Urzędzie Gminy Bralin, ul. Rynek 3, 63-640 Bralin, pok. nr 1
Imię i nazwisko Stanowisko
Stasik-Jendryca Iwona Maria Przewodniczący
Urbańska Marzena Franciszka Zastępca Przewodniczącego
Bielska Magdalena Anna Członek
Drapiewska Dominika Członek
Grodzka Karolina Weronika Członek
Piasecka Anna Maria Członek
Rozdolski Artur Piotr Członek
Trojak Marcin Członek
Wanzek Krzysztof Mariusz Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Rychtalu
Adres: w Urzędzie Gminy w Rychtalu, ul. Rynek 1, pok. nr. 13
Imię i nazwisko Stanowisko
Jokiel Joanna Agnieszka Przewodniczący
Finster Elżbieta Zastępca Przewodniczącego
Kałus Wioleta Katarzyna Członek
Rorat Krzysztof Członek
Sobczyk Agnieszka Członek
Szar Grzegorz Sebastian Członek
Szczurek Piotr Członek
Szymala Jerzy Marian Członek
Wawrzynek Renata Zofia Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kobylinie
Adres: w Urzędzie Miejskim w Kobylinie, Rynek Marszałka J. Piłsudskiego 1, biuro nr 5 - sala ślubów
Imię i nazwisko Stanowisko
Jankowiak Damian Przewodniczący
Wachowiak Leszek Jan Zastępca Przewodniczącego
Chlebowski Szymon Jakub Członek
Grobelna Julia Członek
Jankowiak-Paluszkiewicz Beata Maria Członek
Krawczyk Anna Członek
Marcinek Przemysław Piotr Członek
Ratajczak Alicja Członek
Wachowiak Sylwia Anna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Łęce Opatowskiej
Adres: w Urzędzie Gminy Łęka Opatowska, ul. Akacjowa 4, pok.110
Imię i nazwisko Stanowisko
Wojtasik Anna Przewodniczący
Piszczałka Jadwiga Łucja Zastępca Przewodniczącego
Brylak Arleta Stanisława Członek
Fajga Tomasz Członek
Idzikowski Andrzej Sławomir Członek
Masłowska Edyta Anna Członek
Piszczałka Kamil Członek
Szczepańska Nina Barbara Członek
Tucholska Paulina Katarzyna Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Kraszewicach
Adres: w Urzędzie Gminy Kraszewice, ul. Wieluńska 53, 63-522 Kraszewice, sala nr 9, (I piętro)
Imię i nazwisko Stanowisko
Piekielna Ewa Przewodniczący
Dziwiński Robert Zastępca Przewodniczącego
Bierska Krystyna Członek
Cichosz Andrzej Członek
Dubis Ewelina Róża Członek
Gołdyn Zbigniew Józef Członek
Kowalczyk Karolina Członek
Moś Agata Członek
Pilarczyk Anna Marta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Trzcinicy
Adres: w Urzędzie Gminy, ul. Jana Pawła II 47, Trzcinica, pok. nr 10
Imię i nazwisko Stanowisko
Gawlik Donata Przewodniczący
Parzonka Anna Zastępca Przewodniczącego
Jaworska Joanna Teresa Członek
Jeż Renata Członek
Jędrzejewska Patrycja Sylwia Członek
Kwaśniak Zofia Członek
Trzepizur Iwona Katarzyna Członek
Wieloch Zbigniew Marcin Członek
Żłobińska Agata Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Grabowie nad Prosną
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Grabowie nad Prosną, ul. Kolejowa 8, sala nr 20 (na piętrze)
Imię i nazwisko Stanowisko
Fabisz Krzysztof Przewodniczący
Mituła Barbara Zastępca Przewodniczącego
Jędrzejak Teresa Anna Członek
Machaj Marika Magdalena Członek
Pośpieszyńska Agnieszka Sylwia Członek
Powąska Marlena Marta Członek
Puchała Paula Anna Członek
Stach Hanna Ewa Członek
Szymczak Marta Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Sieroszewicach
Adres: w Urzędzie Gminy Sieroszewice, ul. Ostrowska 65, pokój nr 11
Imię i nazwisko Stanowisko
Olek Daria Agnieszka Przewodniczący
Goździk Zbigniew Piotr Zastępca Przewodniczącego
Dolata Tadeusz Członek
Koziołek Stanislaw Andrzej Członek
Marciniak Krystyna Bożena Członek
Maskieła Zenon Piotr Członek
Olszewski Zdzisław Stanisław Członek
Sodolska Małgorzata Maria Członek
Zarzecka Katarzyna Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Mikstacie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy Mikstat, ul. Krakowska 17
Imię i nazwisko Stanowisko
Bukczyński Maciej Leon Przewodniczący
Łuczak Małgorzata Agnieszka Zastępca Przewodniczącego
Gretkiewicz Teresa Józefa Członek
Kosiorowska Krystyna Członek
Kubacka Halina Członek
Latajka Maria Członek
Rokicka Aleksandra Barbara Członek
Rokicki Robert Członek
Semberecki Adam Jan Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Przygodzicach
Adres: w Urzędzie Gminy Przygodzice, Plac Powstańców Wielkopolskich 2, pokój nr 21
Imię i nazwisko Stanowisko
Wróblewski Mariusz Józef Przewodniczący
Świątek Tomasz Zastępca Przewodniczącego
Czaska Jakub Rafał Członek
Duczmal Danuta Członek
Kowalski Michał Członek
Malinowska Elżbieta Członek
Menzel Łukasz Członek
Wnuk Robert Mateusz Członek
Wojtasik Grzegorz Zbigniew Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Kępnie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Kępnie, ul. Ratuszowa 1, 63-600 Kępno
Imię i nazwisko Stanowisko
Staszak Iwona Maria Przewodniczący
Grygier Magdalena Natalia Zastępca Przewodniczącego
Hofman Marcin Andrzej Członek
Kuśnierczyk Justyna Maria Członek
Lambert Marzena Jadwiga Członek
Nasiadek Iwona Maria Członek
Pieles Ewelina Joanna Członek
Płocharz Włodzimierz Tadeusz Członek
Śpikowska Maria Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Nowych Skalmierzycach
Adres: w Urzędzie Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce, Skalmierzyce, ul. Ostrowska 8, pokój nr 1
Imię i nazwisko Stanowisko
Delebis Agnieszka Nadia Przewodniczący
Szyszka Roman Zastępca Przewodniczącego
Biernat Józef Członek
Gałach Aleksandra Agnieszka Członek
Kułton Stanisław Członek
Nowicka Małgorzata Kazimiera Członek
Pawlak Agnieszka Katarzyna Członek
Radziszewska Anna Członek
Spalony Przemysław Jan Członek
Gminna Komisja Wyborcza w Ostrowie Wielkopolskim
Adres: w Urzędzie Gminy Ostrów Wielkopolski, Al. Powstańców Wielkopolskich 12, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Imię i nazwisko Stanowisko
Duda Malwina Maria Przewodniczący
Stasiak Ryszard Zastępca Przewodniczącego
Kołeczko Mateusz Remigiusz Członek
Kotecka Alicja Maria Członek
Kwiatek Zbigniew Sławomir Członek
Misiek Elżbieta Członek
Noculak Patrycja Maria Członek
Raźniewski Zenon Członek
Sobczak Barbara Członek
Miejska Komisja Wyborcza w Ostrzeszowie
Adres: w Urzędzie Miasta i Gminy w Ostrzeszowie, ul. Zamkowa 31, sala nr 17 (na I piętrze)
Imię i nazwisko Stanowisko
Małolepsza Iwona Ewa Przewodniczący
Jakubowski Tadeusz Michał Zastępca Przewodniczącego
Kempa Anna Członek
Lepczyńska Joanna Maria Członek
Puchała Rafał Członek
Sawrańska Katarzyna Magdalena Członek
Sierocki Łukasz Adrian Członek
Stabrowska Bożena Członek
Zmyślona Daria Maria Członek